• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio-jojo, pamatuji si jak jsem ještě bezdětná si říkala, tohleto moje dítě nikdy dělat nebude, tohleto bych svému dítěti nikdy neudělala a realita???? dělala jsem přesně to, kam mě vmanevrovaly moje dětičky :grinning: :grinning: :grinning: A ty smráďata dělaly všechny ty hnusný věci, co jsem nechtěla aby dělaly.
Moje teta na to má krásnou větu.." Když ony si ty děti, tak nějak vždy udělají, co chtějí ony!" :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 23:57  • Odpověz
@lio. příklad..já jsem nekuřečka, bývalý byl nekuřák - dcerunka v 12 letech chycena při kouření..na internetu jsem ji našla jak vypadají plíce kuřáka, co způsobuje kouření, obrázky hnus a běs..nepomohlo..asi v 13 letech ji bývalý načapal jak kouří opět - dostala pár facek, vzal ji na balkon a nechal ji vykouřit celou krabičku, čekal kdy se pobleje.Nepoblila,nic ji nebylo. Dnes ji je 16 a hulí víceméně už otevřeně před námi. Nebo spíš to neskrývá. Přímo si nezapálí, ale odejde si za roh a víš, že tam kouří.
No a taky jsem si říkala, že moje dítě nikdy nebude kouřit. Že když to zkusí, tak řeknu, vysvětlím a ono to zabere.Houby!!Prostě k tomu musí dojít sama. :wink:
23. črc 2010 v 00:03  • Odpověz
ahoj holky, dneska výjimečně brzo, musím do města do banky a tak a kolem 1hodiny čekám kámošku s mimčem na návštěvu, tak abych se stihla vrátit. Nevím jak u Vás, ale já měla v noci kolem 2 hodiny budíčeka dlouho jsem pak nemohla zabrat. Buřina jako pra....fakt mazec. Obloha svítila, strašný rány...no fakt síla. Tak doufám, že @lio nebo @antana123 zatím nerodí (jestli u Vás byla teda taky taková bouřka) :slight_smile: tak se mějte hezky. Musim letět na autobus.
Hezký den.Pa :slight_smile:
23. črc 2010 v 07:10  • Odpověz
dobré ráno
@hanncca ¨nene lio nerodí, ale měla na mále.
Ještě že jsem byla vzhůru, když to třísklo prvně, jinak nevím, to byla šlehla, jako rána z čistého nebe, pak ještě asi 3nebo 4 rány docela hustý a pak se jen svítilo.....ted du dospávat, ale čekám postačku, takze se musím hodit do gala a čekám kdy dorazí, ale je krásně chladno, tak snad to vydrží.
Vy na Moravě máte ještě hic, ale zítra se dočkáte taky !
23. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
@hupcza tak první lvice na světě , všecko nejlepší, ať se Ti daří vše na co sáhneš a máš krásné a spokojené dětičky a manžílka, zkrátka krásné narozeniny :slight_smile:
23. črc 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko,
tak žádné SMS mi nepřišly, tak předpokládám, že všechny jste v celku, hlavně tedy bedlivě sledované lio a antana :grinning:.
U nás bouřka začla ve 3 ráno, ale díky bohu ty hromy a blesky byly dál od nás, takže to nebyl moc velký rachot. Ale stejně pejsek dostal homeo, protože se klepal :slight_smile: Teď je venku krásný vlažnývzdoušek a asi 18 stupňů :slight_smile:
23. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás lehká bouřka a mírné ochlazení, ale mimískovi se nelíbila, celou noc sebou mrskal :sweat_smile: A hurááááá, máme pediatra, konečně jsem sehnala paní doktorku s dobrými referencemi, nedaleko od nás - bud kousek MHD nebo i pěšky, dopolko se tam jedeme zaregistrovat :slight_smile:

@pet.s také si říkkám, když vidím kolem sebe, že takhle svoje dítě vychovávat nebudu..uvidíme jaká bude realita :grinning:

@lio podobné jak u nás, můj minule taky seděl u policejní akademie a náramně se bavil a já se nudila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak gratuluju, že jsi bouři přežila
:slight_smile:
23. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
@kovalda tak u nás je tedy 25st., ae je fakt, že jsme ještě víc východně...naštěstí s naším pejskem bouřka ani nehne :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:00  • Odpověz
@hupcza: jj, na reakce okolí jsem moc zvědavá, až začneme šátkovat :slight_smile:. Taky jsem slyšela, že nejčastější reakce jsou - jestli se miminko nedusí a jestli se nebojí, že vypadne :slight_smile:. No a některé ze starších - že super, že se to zas vrací :slight_smile:.

@lio: no, to se nám taky občas stane, že trávíme večer každý "po svém" a domníváme se, že ten druhý to tak chce :slight_smile: Holt porucha v komunikaci :slight_smile:. To se dá napravit :slight_smile:

@lotyna: no, my jsme se při rozhodování šátek nebo manduca rozhodli pro obojí :grinning:
Manducu už mám, teď ještě ten šátek. Byla jsem pevně rozhodnutá pro Šanami oranžové a teď jsem trochu nahlodaná na Storcha anebo Hoppendiz. Tak se vracím opět k dilematu, jaký šátek :grinning:

@pet.s: to je jasný, že když jde o vaši firmu a ještě ke všemu zdroj příjmů pro celou rodinu, tak je to jiné. A myslím, že pár půldnů v týdnu se snad zvládnout dá. Uvidíš, co na to Terezka :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
@hanncca: ahoj, tak zmákni banku a užij si miminkovskou návštěvu. Já taky kvůli bouřce pak nemohla zabrat a preventivně jsem Žanetce vysvětlovala, že ji určitě zajímá, co to je, ale tuhle bouřku ať ven ještě neleze, že máme spoustu času a že počkáme na jinou :slight_smile:. Jen se trochu vrtěla, jinak v poho. Ale myslím, že jsem trochu nachlazená, tak honem nasadím homeo.

@lio: jejda, tak měli jste namále? Jako že ses lekala toho rámusu, anebo ti opravdu tančilo břicho a vypadalo to, že se chce prckovi na svět?

@rennu: no super, že jste našli pediatra, mně se tím taky strašně ulevilo, když jsem našla v okolí jednu dle netu velmi chválenou a ona mi odepsala, že nás vezme a byla v mailu strašlivě milá :slight_smile:.
23. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
dobré ranko

@eveluska: ono ji nezačalo zajímat prakticky nikdy ....když jsme přijeli z dovči u moře, volala a jen si stěžoval, jaký byla ten týden chudák a ani se nezeptala, jak zvládnul cestu a nebo co říkal na moře ....když měl třeba týden horečky přes 39, protože se mu klubalo 6 zubků naráz, ani jedinkrát nezavolala a když jí volla manža a ondra na její sladkobolné vrkání do telefonu odpověděl rozmrzele, urazila se ....apod.

@lotyna: já jsem za obojí :wink:

@pet.s: jako jasně, že člověk musí reagovat na to, co život přinese ...já to vůbec neodsuzuju (teda pokud nemluvínme o extrémech typu po šestinedělí na zahraniční pracovní cestu s prckem, bo ona přece nebude hnít doma a má právo na svůj život) ....jen je to třeba prostě nastavit tak, aby děti dostaly své a neodnesla to jen máma a naopak
což v každém případě může znamenat něco jiného
23. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
@pet.s: souhlas ....některé věci u dětí ovlivníš a některé jdou úplně mimo tvou režii ...chce to nervíky :slight_smile:
@lio: díky :slight_smile:
ad buřina - u nás ani nepatrný náznak - venku azůro, slunko žhne od božího rána
23. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
Jé, tak jsem si konečně prohlédla návod k Manduce a má integrovanou novorozeneckou vložku, takže super. Píšou tedy, pro děti od 3,5 kg, takže tak :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno, tak dneska jsem vzhůru od 5.30, co vstával manža do práce, řvali ptáci, tak už jsem nezabrala... Už mám vypranou jednu pračku, teď se chystám na nádobí...
Jinak do alba jsem přihodila fota... včera jsme si přivezli přebalovák a zítra konečně absolvujeme tu Ikeu a už to snad bude kompletní, myslím nábytek a tak a budu moct začít prát oblečky :grinning:
Jinak tady je pod mrakem, ale slunce začíná vykukovat...
Jo a díky za návody na kojo polštář, stejně se s ním nemůžu domluvit, ráno ho zahodím a pod břicho nacpu obyč peřinu, asi jsem divná :unamused:
23. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
hlavím se vcelku u nás opět hic jako prase ale v noci mají dorazit bouřky už se těším že bude chladněji :grinning:
23. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@discreet: ahoj,
přebalovák je super a břicho nakřivo :slight_smile:

@antana123: ahoj, tady to vypadalo nadějně na ochlazení, ale už vykukuje punťa
23. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
Taky dobré ranko všem - u nás teda byla bouřka - já se vzbudila asi ve 3 - v břichu jsem měla pěkný rodeo - asi tak hoďku, musela jsem 2x na wcko a pak jsem asi po 4 hodine usnula. TAky jsem pupajzovi vysvětlovala, že se nás ta bouřka netýká a že tam vlastně ani venku není :slight_smile: tady je pod mrakem - poprchává.
23. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
@kovalda heye na mále sem neměla, ale mimi se lekl a pak tam "tancoval" ale dost bolestivě a furt do žeber, pacholek, takže mne břicho fakt nekleslo :slight_smile:)))

jinak sem si nařídila budíka, bo si neska měřím cukr profil a tak abych to nezaspala a volal mi obyč pošták, chápete to?
já už tedy ne, myslela sem že volal PPLka ale ne obyč pošta....takže už mám dekorace a jeden pidi dáreček pro mamču s tím že ten hlavní tedy nemaj a volali to ve středu :grinning: takže sem hned psala manžovi že má co dělat neska bude zdobit a věšet medvídka Púúú

jinak tu je furt chladno, tedy jako zima není, ale pot ze mně nelije
23. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
@antana123 vydrž, posílám větříček který mne ted ofoukl, k vám to má dorazit zítra, na noc bouřky a jestli budou u vás jako u nás takový, tak se moc netěš, byl to fakt mazec, rány jak z děla, si snad takový bouřky nepamatuju, jako joo že byl blesk a burácení ale tohle sou řachy a dycky někde hodně poblíž
23. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@kovalda má integrovanou vložku jo? že ji na webu prodávaj zvlášt , pacholci :-/
23. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@hupcza tak užij na narozky azura, obávám se že na grilovačku se vám tam přižene buřina :-/
23. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky zdravím vás jdu dočíst poslední dvě stránky at vím co řešíte :slight_smile:)))) Jinak včera sedm mněla poradnu a dopadla dobře :slight_smile:)) tak sem ráda.Kubíkovy se nelíbyly ozvy a tak pořád bouchal do toho přístroje :slight_smile:)))) Jinak sem se včera z doktorem zasmála protože mi vážil Kubíka ja jsem to chtěla a tak mi ho zvážil před dvouma týdnama mněla 1590 g a včera 2180 g což není možné aby tak hodně přibral za dva týdny.Na kontrolu jdu opět za dva týdny tak sem zvědava jdu vás dočíst :slight_smile:))
23. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak náš Víťa taky nemá rád bouřky. v 6am byl tvrdý jak kámen a křeče jako sviňa. Furt je chudák jakýsi napnutý, aj se mi zmenšil obvod přes pupík na 91 z 93, jak je tam našponovaný, chuďátko moje. teď už je venku klid a pod mrakem, tak snad se miminko uvolní.

Myslím, že ty šátky teď nejsou nic vyjímečného, člověk to potkává na každém rohu. já na lidi s šátkama taky koukám - ostatně na ostatní lidi taky koukám, a nemyslím tim nic zlého ani o rozmazlování ani o charakteru matky. prostě jen tak koukám, aj na kočárky koukám. aj na piercing v obočí koukám a nic si o tom nemyslím. aj na pěkné baby koukám, a nic bych z toho nededukovala. takže si myslím, že se šátkama budete všechny působit jako všechny ostatní ženské se šátkama.
23. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
@lucinecka222 já myslím, že ten váhový přírůstek není tak nenormální. V mojí knížce o těhu píšou, že teď by mělo mim přibírat 150-200g za týden, což by skoro odpovídalo :wink:
23. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,já už dnes podruhé ve sprše,kolem sedmé byl ještě super vzduch,tak sem zahradničila a plela,co se dalo,no řeknu vám,že tyhle práce už mi dávají pěkně zabrat,hlavně ta motyka :grinning: :grinning: :grinning: Manža už ze mě má v tomto dost,páč pomoct si nenechám :grinning:
Já jedu dnes na 13h na porodopis,tak snad to nebude na dlouho,má být vedro,malej zůstane doma ze sousedkou,na zkoušku,je to jedna z lidí se kterou potencionálně bude,jak povalíme rodit... :sweat_smile: Tak jsem zvědavá...On ji má moc rád,ale do porodnice říkal,že chce jet taky,myslí,že už s tama dovezeme mimi :sweat_smile:
23. črc 2010 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak k nám se přihnala buřina už včera večer a pak vydatně pršelo docela dlouho :slight_smile: a dneska pod mrakem, jen 20stupňů, takže paráda :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@suzete Dobrej komentář k dění všeobecně :grinning: Mám to podobně :wink:
Taky myslím,že Luci Kubík mohl tolik přibrat.My už určo taky máme 2kg :wink:
23. črc 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
@lio: aha, tak jste měli v noci taneček. Tady díky bohu nebyla ta bouřka tak hlasitá.
No super, tak další medvídek Pů k vám přicestoval :slight_smile:

@lucinecka222: no vida, to jsou rozptyly ve váze, co? :slight_smile:. No jo, roste jako z vody :slight_smile:

@petja: teda, ty jsi blázínek, hnedka takhle po ránu zahradničit :slight_smile:. A malej je sladkej, že chce jet taky do porodnice. :grinning:
23. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,já jsem se vzbudila v 10hod :grinning: :grinning: jsem ztoho v šoku protože normálně čumákuju už od 6-7hod.To bylo asi tou buřinou jak se ochladilo a lepe se spí :slight_smile: Včera jsem byli u dědy,tak jsem dostala jablka,rebarboru,ořechy tak musim vše loupat,tak jdu na to dokad je chladno.Martínek je nějak v klídku tak asi ještě spinká :wink:
23. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
@kovalda No kdy jindy,pak začne pařák a to už mě manža venku dělat nenechá.Jdu pomalu chystat obídek,kluci mají řízeka já cukynu.Ale ráno jsem snědla půl melounu,nic víc zase jaksi nešlo,až před chvíli sem si dala kousek rohlíka...
23. črc 2010 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.