• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw jo odpovídalo skoro ale ten přibral o něco více :slight_smile:))) no uvidíme jak se nám ukáže za dva týdny váha,doktor říkal že dělal i v porodnici a vždicky ty mimča před porodem vážily a váha nebyla taková jakou říkaly a dělal to rok ona je tam nějaké to plus a mínus v te váze takže to až tak vážně neberu.On říkal že taky něco váží ruce a nožičky takžýe ta váha je plus mínus no :slight_smile: jinak zase taky záleží při čem zase to břicho zachytí bud při nádechu nebo výdechu kdy je váha při nádech vyšší :slight_smile:)))) ale docela si mně uklidnila akorad teda doufám že to nebude cvalda :grinning:
@ojo ju tak to ti zavidím to počasí tady mnělo pršet už od večera a pořád nic kurnik :frowning2: ja chci zase déšt mně je tak dobře ja prší :slight_smile:)))
@petja ale vy už ste 36 týden :wink: ja jsem teprv 33 :slight_smile: no jsem hodně zvědavá až se narodí :slight_smile:)))
23. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
hlavně že jste holky vydrželi tu bouřku a nejely jste rodit:slight_smile: já jsem přijela z města, trošku jsem zmokla. Bříško bolí a tvrdne. Akorát cest busem pro mě už není, chce se mi na WC každých5 minut, málem jsem to nedonesla od busu domu :slight_smile: fakt hrozný..
23. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@kovalda no to máš pravdu to teda sou :slight_smile: příště jak pujdu teda za dva týdny tak snad nebude mít už tři kila :slight_smile:)))) ju ja vám ten dešt závidím ja chci taký :cry: :cry: :cry: nevím proč pořád musí být také pařaky :frowning2:

@petja mnam cukina tak tu budu mít na podzim jak tatovy dozraje na zahradce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu mám rada :slight_smile:))) ja bychmněla jít učesat se ale sem si tak sedla na zem naproti větráku a malí kope o 106 a mně se tak nic nechce :unamused: a to musím do opchodu pro lečo a kolínka,dneska je zapeču ještě i z kuřecím masem a polívka už se vaří :slight_smile:)))) ten hic mně zničí a všímám si že i díky toho hicu jśem pořád protivná :unamused: a malá zlobý je to čert,neposlouchá ani na slovo :frowning2:
Příští mněsíc už budu chystat tašku do porodnice tak sem zvědava zda budu mít alspon na tu drogerii zase začíná sociální obdobý a velká krize no maras :unamused:
23. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky chtěla jsem se zeptat,večer sem chytala strané křeče do břicha,když mi to začalo tak to vystřelylo až do zad a pak mně křečovitě bolelo celé břich po implulzech máteto některá taky ? :unamused: sem nechapala co se děje :unamused:
23. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@hanncca ja chodím teda čurta co hodinu a pul večer o 106 takže mazec :grinning: no a břich mi sem tam taky tvrdne :unamused:
23. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@lucinecka222 já chodim co 15minut pokud jsem doma. A břicho mě poslední dobou bolí čím dál víc, chvíli tvrdne, pak bolest jak při MS, ležet nevydržim, to jsem ráda, že najdu na noc polohu, ve který vydržim a stejně se v noci budim. :frowning2:
23. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
@hanncca to jo s tím buzením ani nemluv je to mazec :frowning2: každou chvilku jsem vzhuru a z těch veder už se to nedá je to síla :frowning2:
23. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@lio: ale ta vložka se prodává i zvlášť ...já ji nemám ..nekupoval jsem ji, prottože ondra už držel hlavičku a nebylo potřeba
@lio: ad grilovačka - no taky to vidím na gril v troubě :grinning:

@suzete: no já teda ženské se šátkama potkávám naprosto minimálně
a to co píšu nejsou doměnky, ale zkušenost :wink:
23. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
ahojky tak jsem zpět z kontroly tlaku a nádhera 135/80 luxusní myslím si že už se nemusím bát :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
Dobré dopoledne, noční bouřka Viktorce vůbec nevadila, zato mně jo - už bych se asi měla někam jít léčit s nervama. :slight_smile: Teď tu příjemně poprchává a je luxusní chladno. Tak si ho jdu užít cestou do obchodu.

@antana123 Teda ty jsi holka šikovná, máš ho moc krásnej. :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@antana123 tak super, že je to ok.
23. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
jé holky děkuju za pochvaly pošlete sem nějaký ten déšt a ochlazení prosíííím :grinning:
23. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
@antana123 posíílááámmm....příjemné ochlazení u nás :slight_smile: ale ta noční bouřka byl fakt mazec...
23. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@hanncca jé ty si hodná ze mě leje jako z konve :confounded:
23. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@antana123 však ono to k vám taky dorazí!!
23. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@antana123: fajn, že jste ok :wink:
23. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@hupcza já šátků potkávám docela dost, hlavně na horách na túrách, většinou nosíjou tatínci. je to milé.
23. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@antana123 ahojky ju tak to gratuluji ke tlaku to ja jsem včera mněla 120/75 as mívám 135/75 ale nic mi doktor neřekl takže v pohodě :slight_smile:no ten dešt a to chladno bych taky tady potřebovala :unamused: se mně taky leje a to ted musím do obchodu no umřu než dorazí a to ho mam cca pět minut od baraku no tak ja ŕazím snad někde nepadnu vedrem musím pak vařit ten druhý hlavní chod :wink: za dvacet minut na vás zase kouknu :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@lucinecka222 To,jo,ale ve 30tt jsme vážili 1800gr.Já se už nedozvím kolik přibíráme,možná až na utz v porodce,mi to běžně gyndr neříká...
však cukyny už se jí právě teď,na podzim už sou jak šutr :confused:
23. črc 2010 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz
@suzete: tak na horách apod. jo ...ale to už je jiná kategorie ...myslím tu valnou většinu, co se pohybuje po městě a když do přírody tak na hodinku na procházku
na túry už jsou lidi kapku blíž přírodě a tam už to houstne - to je jasné
ale normálně ve městě v žádném případě nepotkám 1 šátkařku týdně ....od podzimu do jara jsem byla v jičíně snad jediná :sweat_smile:

@petja: ondra měl v 31tt 2 kg ...včera byla ko bez utz ..no stejně je fakz kolik má, jelikož se s tím nic extra nedá dělat, že :sweat_smile:
23. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
@antana123 gratulka :slight_smile: a tlak luxusní :wink: super

@lotyna u nás teda se ochlazuje postupně, dopolko cestou do kopce k pediatričce svítilo a dusno bylo a vlhko, jak v prádelně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

23. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
holky tak dorazila jsem domu až ted postavyla jsem to druhé jídlo a s potěšením oznamuju že u nás se zvedá výtr a začáná bouřka takže bude pršet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hned bude lepší vzdoušek.Holky prosím vás pordte mi co si mám dát na žahu,stzrašně mně pálí ja se zblázním sem zvědavá jak dlouho bude dneska předevčírem mně začala pálit kolem sedmé večer a přestala opulnoci a pak ve dvě rano začla a hodinu asi pálila,a ted mně pálí zase mně picne u malé mně žaha vubec nepálila a normalně mně taky nepálí ale ted je to mazec ted poznávám co to je za hnus pomože co si mam dát :cry:
23. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@petja no tatka ještě na zahradě nemá oni mu zrajou až na podzim :slight_smile:)))) no a tady teda začíná maras bouřka :slight_smile: ale malá ma strach :frowning2: bobek malí.Bože mně ste žahy picne :cry: ani jíst se mi nechce jak mně pálí :unamused: ju tak to ste pěkně vážily teda :wink: no ja jsem zvědava jak to pujde dále :slight_smile:
23. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
@lucinecka222 mně pomáhá se napít mléka.To neutralizuje ty šťávy. I před spaním si dávám sklenici mléka (mimojiné na dobré spaní se to doporučuje,což mi ale moc nepomáhá stejně na dobré spaní...) Právě že mě to občas zlobí, ale každému zabírá něco jiného. Nebo pastilky Rennie.
23. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@hanncca juvá no taqk mlíko na mně nepusobylo ani jak mně to pálilo předevčírem,a na pastilky nemám nic jiného nikoho nenapadá ?ale děkuji ti za radu :cry:
23. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@lucinecka222 mě zabírá na žáhu taky mlíko. Jelikož mlíko opravdu nesnáším, nacpu do sebe maximálně lok a zabere to. Ale je pravda, že v noci, když ležím a malá mi tlačí na žaludek, tak si toho loka musím dát tak každé 2 hodiny :confounded: JInak se ještě radí jíst menší porce a po jídle si nelehat.
23. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@lendaw juvá ja sem asi nějak vyjmečná že na mně to mlíko nezabírá :cry: no ja jsem ještě nejedla nemá,m nějak chut jak mně to pálí :frowning2: chjo to je mazec holky ted už vás chapu jak vs pálí žáha co to je :cry:
23. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@lucinecka222 ještě se říká lžíce nebo dvě coca-coly :slight_smile: a manželovi pomáhá jedlá soda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jak si tady psala o tý váze tak náš mimík měl v 31tt 2200gr, takže buď v pohodě :wink:

Zdravím všechny pupíky :slight_smile: koukám že včerejší noc jsme všechny přežily což je fajn :wink: u nás se v noci strašně blýskalo, ale hromy skoro žádný (nebo jsem je zaspala :grinning: ) pršelo přes noc a dneska je venku krásně (zataženo, 20stupňů a vítr)

Mě už se konečně taky začíná rýsovat výbavička, oblečení po malým mám přebraný tak stačí už jen vyprat a naskládat do nových skříní :slight_smile: taky se mi začíná plnit taška do porodnice, akorát nevím co všechno si tam mám brát, seznam od doktorky jsem si někam založila :confused:
23. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@lucinecka222 možná je to blbost, ale třeba je rozdíl v tom jestli je mlíko plno/polotučné nebo odstředěné. Manžel si kupuje jenom plnotučné a to mi teda zabírá. Ale možná je to fakt blbost.
23. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@lucinecka222 jo jo, jedlá soda by taky měla pomoci. Nebo sklenici vlažné vody...Je fakt, že mě když to vezme v noci, tak taky chodim každý 2 hodiny do lednice a piju mlíko. Ale jinak nevim. Někomu pomáhají prý i oříšky...ale nevim, je to individuální...
23. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.