• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel můj táta taky baštil sodu na žáhu a zabírala mu, ale Dr. mi říkala, že těhotný by jí neměly - ale neřekla proč :sweat_smile:

Já už jsem s výbavičkou hotová - dneska jsem to všechno roztřídila do skříňky a do šatny a naskládala jsem si 20 novoskladů. Zkušenější látkařky, poraďte. Dáváte do novoskladu ještě jednu čč navíc? Já jí tam teda dala, ale přijde mi to celý obrovský, tak nevím jestli to tak má být nebo ne :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
hojda,
tak noc výborná zimnice, pak jsem se zas vzbudila celá opocená, s... sice už nemám, ale teplotu plus bolení v krku stále :confounded: a to jsem měla virozu před 3 týdny :angry: takže vás dočtu a jdu si zas hajnout :unamused: Jinak u nás bouřka byla teda pěkná a venku je konečně dýchatelno :wink:
@kuchy : já právě všude čtu, že i pro novorozence, ale většinou jí každej používá až dýl. Jen to chce asi na zimu do toho mimáska pěkně nabalit :wink:, užijte si tatínka :wink:
@suik : tak fajn, že jste si užily výlet :wink: , sluší ti to a bříšek už začíná taky vykukovat :wink:
@lio : u nás je to podobné, já u compu a ten můj u tv, něják se mi tam totiž nic nelíbí poslední dobou, tak tu sedím radši s váma :wink: tak na tu je ten můj taky ulítlej a mě pol. ak. nic neříká a to nebudu asni psát kolikrát viděl slunce seno, už ho zná nazpaměť :grinning:
23. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@lucinecka222 kup si v lékárně Renie (nebo jak se to píše) to těhulku na žáhu můžou :wink:

ant gratulka ke kontrole :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@lucinecka222: na žáhu - na drobno nastrohaná mrkev, rozjkouskat 2 lískáče a nebo vycucat kosku ledu
mlíko nepiju ....blééé
23. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@beru3nek: ani extra jsem ho nebalila ...on to je právě předsudek ....
vem si, že je v kočáru s nulovou tepelnou izolací a nebo na těle matky, která jej tím zahřívá ...oblíkala jsem úplně stejně jen navíc návleky na trčící nožky no a samo ochrannou kapsu
ondra měl za celou zimu jen jednu rýmu, nikdy mi neprochladnul a že letošní zima nebyla z mírných ....nehledě na pohodlí, které to skýtalo třeba na vánočních trzích ....naše mobilita a mobilita maminek s kočárky byla tak trošku nesrovnatelná :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
@hanncca už zkouším někde sehnat tu sodu no ja se asi picnu je to mazec :unamused: ted sem se tak lekla že maras,buří jak cip to neznám to sou šupy no síla :frowning2:
23. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj, zase vás nestíhám moc dočíst....díky za pochvalu bříška.
Dneska jsem pěkně tuhá, v noci se mi špatně spalo, taky jsme tu měli bouřku a slejvák a hrozně mě bolely nohy, tak jsem ještě pořád docela rozlámaná, tak nevím jestli někam půjdem.

Dneska mi dorazil šátek, ale vůbec mi nejde uvázat a nechápu kam to dítě mám jako dát, vypadá to, že by propadlo... pravda, přes břicho se to asi strénuje blbě, ale stejně :sweat_smile: , tak jsem na to moc zvědavá.
23. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
@lendaw co jsem četla v diskuzi o látkování tak do novoskladu dávaj ještě žínku z ikei, takovou tu s těma barevnejma poutkama, nebo co to je a separačku (z modrý ikeácký deky)
23. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
@lendaw mě ten novosklad zase přijde malej
23. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
@hanncca s tím čůráním, já se včera ve městě bála, že to nezvládnu, ale chtělo se mi jen jednou (cca za 6 hodin), musela jsem v muzeu a tam to přestavujou a maj na to takovou maringotku, na zemi bahno a děsnej puch, ale spíš z desinfence nebo z čeho, to byl celkem očistec, málem jsem se u toho pozvracela :confounded:
23. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky tak mám tu sodu kolik si jí mám dát?
23. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
@suik Já jsem složila jednu čč novoskladem, dovnitř doprostřed jsem vložila ještě jednu složenou čč a na to separačku Imse Vimse. Jenže jsem na to vyplácala 40 čč a mám 20 novoskladů :confounded: Tak budu muset asi vymyslet nějakou alternativu za ty vkládací čč. Mrknu do té diskuze o látkování. Díky za tip.
23. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
@suik já jsem si ty svoje novoskladový "balíčky" porovnala s Pamperskou Newborn a oproti ní je to teda obří. Snad jsem to složila dobře :sweat_smile: Hlavně je ta pamperska široká asi 2mm a ty moje výtvory tak 1-1,5cm :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@suik: neboj ..malý rozhodně není :wink:
1za 6 hod bych nedala nai netěhu :grinning:

@lendaw: no já teda do novoskladu nikdy ještě další čč nedávala - stačí vkládačka ...nikdy mi neprotekl ....dle mého to je naprostá zbytečnost
ani do draka jsem nedávala a dnes dávám jen na noc - přes den vůbec ne
ten novošek nečůrá tak moc (vem si jak je veliký) a hlavně - stejně ho musíš přebalovat průběžně)
23. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
@hupcza Mě to právě přišlo divný a hlavně hrozně mohutný, na to malinký tělíčko. Z ajkého materiálu jsi používala vkládačky? A na to ještě separačku, nebo ne? V okolí nikdo nelátkuje tak jsem odkázaná na rady z internetu.
23. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
@lendaw
mám tyto http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/bamboo-hour-vkladaci-plenka-4-ks a tyto http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/kissaluvs-vkladaci-plena-mala
pak ještě pár různých ..ale tyto většinou a jsou naprosto ok
na to i separačku ...ale klíďo i bez ní ...vaječinka se spláchne
ale fakt stačí čč a 1 vkládačka a na to svrchňáčky - s tímhle vydrží ondra i dnes (jen na tu noc by to asi bylo málo)
ani ségra, ani další kámošky co vím tak nedávaly dovnitř další plenu
23. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
@hupcza díky za tip. :wink: Jak rychle schnou? Abych věděla kolik jich pořídit.
23. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
@lendaw: no já v zimě suším v sušičce ...tak nevím ...ale přes léto jsou venku za 2-3 hodinky suché
23. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
@antana123 : tak super, krásnej tlak
@kovalda : tak ať ti homeo brzo zabere :wink:
koukám, že bouřka našt. u nikoho porod nevyvolala :wink:
@discreet : ty jsi akční po ránu, já mám taky šíšu břicho jak je tam ta hlavička vedle pupku tak je to hodně našikmo :grinning: , taky ho blejsknu :wink:
@lucinecka222 : tak to roste teda jako z vody Kubíček :wink:, mlíko nebo soda. To Kubičkovi asi rostou vlásky :grinning:
já myslela, že ta novorozenecká vložka k manduce je už v ceně?
@hupcza : aha ochranná kapsa ani nevím, že existuje :frowning2: , to je to co má na obrázku kuchy? Jsem zatím teda manducový neználek :wink:
tak já jdu zas do pelíšku, mějte se tu a přečkejte bouřky všichni stále 2 v 1 :grinning:
23. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
@beru3nek at si brzy fit, já taky lebedím v pelíšku dobře se mi spí, budím se jen na jídlo :grinning:
tak at je brzy líp
23. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
@beru3nek: toto http://www.mamaja.cz/obleceni-pro-noseni/mam-ochranna-kapsa-3v1-2

@lio: teda z takového režimu bych po dvou dnech umřela :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@lucinecka222 jen tak na špičku jazyka a uvidíš, snad to zabere
23. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@lucineckka222 a zapít vodou
23. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
tak jsem tu měla návštěvu - kámošku s 4měsíční holčičkou Barunkou, tak se tru předvedla, jak krásně umí křičet :slight_smile: škoda že nebyl doma taťka, aby věděl (nebo spíš možná slyšel), co ho čeká :slight_smile: :grinning: od rána mě pořád bolí břicho, jako při MS, i při chůzi jen když jdu na WC nebo se zvedam z křesla, tak to bolí... :frowning2:
počasí příjemné, slunčko nesvítí, občas sprchne :slight_smile:
23. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
Pro pobavení, že těhu demence nepostihuje pouze ženy :wink: :
Včera manža jel na nákup s tím, že jsme měli děsnou chuť na mozarellu (to je tak, když někdo čumí na pořady o jídle a pak neví, co by sežral :grinning:) a měl za úkol koupit ještě pečivo, mminerálky a olivy zelené a černé (ty obvykle kupujeme v plechovce)....no vše dovezl....ale když jsem se marně sháněla po černých olivách, tak jsem se pobavila....černé olivy = olivy v černé plechovce....:grinning: sice jako plněné lososem, ale pak se chytal za hlavu, jak je blbej a pak prej, co že chci, že maj aspon černou plechovku :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
@beru3nek no asi tedaq rostou ale je to teda mazec to sem u malé nemněla ale vždy je něcoi poprvé no sodu jsem di dala chvilku pusobyla a zase se začíná ta žaha ozívat no je to mazec,dala jsem si nakonec pul malé lžičky do vody a vypila to :unamused: no uvidíme jak to přežiju do večera snad se mi zase nebude blbě usínat no bouřka byla pěkná ale ten dešt teda totalně na prt a už je po něm ted svítilo slunko a zase jdou nějaké mraky doufám že s nich už pořádně zapúrší mně normalně picne :unamused: ted se chystám jít uklizet pokoj od malé a umít okno tak zase muže začít pršet no uvidíme :grinning:
23. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
@rennu tak to je dobré :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
@lucinecka222 zkus rozkousat pár mandlí, mě to naposled pomohlo, bo mlíko nepiju, fuj.
23. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
@rennu :grinning: ...nemáš to fuk, jestli je černý obal nebo obsah? :grinning:
23. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
@suik já se právě že dojdu na WC a jen co se zvednu, tak mám takovej tlak na močák znova... Musím teda říct, že první trimestr těhu byl nejlepší....teď je to čím dál horší..... :frowning2: :frowning2:
23. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.