• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza :grinning: no nemám, černý mají jinoou chuť :wink: ..ale ve finále můžu být ráda, že dovezl aspoň něco, že? :grinning:
23. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@hupcza tak co mám dělat :-O Nic nemůžu. Navíc po pěti měsících si zvykneš :slight_smile:
23. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
@rennu no vida , olivy, ty bych si i dala, připíšu na nákupní seznam na zítra.-))) ale dobrý story:grinning:
23. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
@suzete to by možná taky pomohlo ale nemám na mandle víš :unamused: no budu se muset smířit s tou sodou :slight_smile: no umila sem Klarince v pokojíčku okno ted jím a pak hned frčím zase ukízet :slight_smile:
23. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@hanncca Mně to břicho teda dneska dalo alespoň na chvíli pokoj, naštěstí. Ale jinak se obvykle cítím jako ty. Co ti na to řekl doktor?

@rennu Moc hezkej příběh. :grinning:
23. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
@lotyna na to tvrdnutí mám to magnésko. Beru 3x1denně, když tak můžu zvýšit 3x2denně. O tý bolesti při jako MS a že chodim zkroucená jak paragraf sem mu neřekla zatim. Zatim se to dalo vydržet a přešlo to za chvilku.Teď sem ležela a dokonce usnula po tý bouřkový noci a břicho pořád bolí. Musím mu to na příští KO říct.
23. črc 2010 v 17:27  • Odpověz
Čauky,sem zpátky z města,no byla to docela teplotně hrůza,toto esli mě čeká na pokojích po porodu tak mě picne! Vedro jak blázen a čekala sem dobrou hodinu,přede mnou 7 mamin.Jsem ráda,že mě manža hodil autem a nemusela sem třeba MHD,já bych ale asi šla z nádru radši kolem Bečvy pěšky....no ale tak to bylo best.

@hupcza Byla tam nějaká mamka z Jíčína,že teď jde rodit do Přerova,že oproti Jíčínu to bude všude lepší :confused: tak asi špatná zkušenost,už měla s sebou tak 5 letého kluka...Nevim ale,proč třeba nejede do toho Krnova,to mi přijde blíž...

Filípek byl ze sousedkou naprosto v poho,takže co se týká hlídání můžu být myslim klidná,nějak to nakombinujeme a bude pohoda...
No ptali se na kdeco,už sem nabývala nervozitiy,zda budu umět na vše odpovědět :grinning: :grinning: :grinning: ale jo :grinning: Taky sem se lekla,že mě budou dnes aj vyšetřovat,ale přeloží mě do porodky až ve 38tt,tak to ty dvě prohlídky zvládnu :unamused:
Jinak u nás pekelný vedro,nepršelo nic a už je to náročný,honily se tu mraky,ale nic z toho,je to úmorný!
@suik Novorozeneckej sklad určo není malej a počkej jak uvidíš svoje mimi,překvapí tě jak bude maličký,i,když bude vážit klasických 3,5kg.
23. črc 2010 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz
@petja tak to je dobře, že to prcek se sousedkou zvládnul :slight_smile:
23. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojky holky.
U nás je nádherně! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásně prší už od včerejška, takže paráda.... teď na chvíli přestalo a je krásný vzduch!! :wink: Teda jenom 20 stupňů, ale já jsem za ně ráda!! :wink:
Jinak jsme už doma a teď se už nikam nechystám... Už to cestování hlavně nezvládám, takže teď když mě bude chtít někdo vidět, tak si přijede za mnou :wink: :dizzy_face:
Jinak malej je neuvěřitelnej...co furt předvádí v bříšku :grinning: :grinning: :grinning: Chvilkama z něj nemůžu :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

jo holky mě furt tečou tak prsa, že je to až děs!! :sweat_smile: Na to že je mám malé, tak nevím kde se to v nich bere!! :sweat_smile:

6.8. si pojedeme nejspíš už pro kočárek, tak se moooc těším!! :dizzy_face: Jo a příští týden ko + UTZ, tak jsem zvědavá kolik ten náš Brouček cca má :wink: :dizzy_face:
23. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
no dle předpovědi se zítra dočkají chládku všechny, které dneska ještě utírají pot, fakt ochlazení a ty bouřky....
ale nestěžuju si, lepší jak ta tropická horka, tak hlavně neomarodtě a užijte si víkendík.
23. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@lio : taky jsem radši, když je takhle než ty tropy!! Je to děs v těch hicech :unamused:
23. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
@eliska_v jj aspon můžu manžovi pomoc s přípravou na zítra, ale i tak toho mám plný kecky :slight_smile:
ale jsem ráda že se tu zítra nebudem koupat ve vlastní štávě, ale ty bouřky moc nemusím :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
@lio : Jo, tak bouřky v lásce taky nemám a jak jsem zjistila, tak malej už vůbec ne!! :confounded: :sweat_smile:
No, tak Tobě se to už blíží hodně... :wink: Tak se hlavně šetři :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@eliska_v no právě jak sem se šetřila 5 měs tak ted mám se sebemenší aktivitou fakt problém, ale lepší se to....
23. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
@rennu: no to byla samo nadsázka :wink: ... já jsem na olivy vybíravka ..nejraději mám takové ty šedavé s peckou

@lio: to je asi fakt - člověk si zvykne na všechno

@petja: ee...krnov je tak o 20 km dál

no u nás se jen trošku ochladilo ...ale ne, že by bylo chladno ..jen je žitelno
23. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@lio: to je právě úplně masakr ...položit ženskou na tak dlouho a pak po ní chtít enormní fyzický výkon ..doufám, že se ti podaří hodit se alespo%ň trošku do kondice ..v rámci možností
23. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@hupcza zvykneš si na všechno dyž musíš.
masakr to je, nemůžu sedět, jak jsem dala kostrči na 5 měsíců dovolenou, tak ted trochu stávkuje, víc mě bolí v kříži, a to jsem jen poklízela kuchyn, nic těžkého, jen jsem stála, chodila, párkárt se ohla a pak byla ráda, když jsem lehla.
ale tak snad trochu za ty dva tři týdny naberu no, o víku jdu už normoš na procházku ven, udělalo se fajn počasí, tak s těším, ale to víš, med to není. těžko říct, zda to bylo zapotřebí, nebo jen přehnaná starostlivost, to už se asi nikdy nedozvím...ale jedno vím jistě, tvůj průběh porodu bych neměla šanci fyzicky zvládnout, tak doufám, že to budu mít rychlejší, nic jinýho mi nezbývá :frowning2:
23. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@hupcza navíc heye sou ženský, který to proleží komplet a v nemocnici, div je necévkujou aby se nehly ani na záchod

tak v praze už je černo a slušně se chystá na déšt, a já vyslala mužskýho se psem, bo mamča psala jak u nich leje a od nich to šlo knám a ted slyším ty obr kapky, tak zmoknou :frowning2: ojojoj :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska mi to počasí teda dává zabrat - je dusno hnusno a takhle blbě mi teda za celé těhu nebylo. Těžko od žaludku, zle k omdlení, ... teď už je asi půl hodinky k přežití a vypadá to, že snad přijde teda ten déšť.
Nacpali jsme se smaženkou a teď odpočíváme :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
@kovalda Hmmm, smaženku bych si taky dala... :wink: Tak se drž, vím jaké to je :unamused: ale až zaprší, tak bude fajn... u nás je už teď úžsně :wink: 20 stupňů nádhera :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
@hanncca Jo mám z klučíka taky radost,no a sousedka si ho nemohla vynachválit :dizzy_face:
@eliska_v No z těch prsou jak ti teče,to teprv uvidíš kolik mlíčka dokážou i malá prsa utvořit,jak z něj pak mimi roste a sílí,na vlastní oči uvidíš,že jsi to ty,díky komu mimi roste před očima :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
@lucinecka222: no myslím, že ty křeče byly asi poslíčci ne? To by tak nějak na tu charakteristiku sedělo. Já to díky bohu nemám, tak nemůžu posoudit :slight_smile:

@antana123: no vidíš, ukázkový tlak, co furt ty doktoři maj, viď? :grinning:

@lendaw: super, že už máš výbavičku nachystanou a i látkovky poskládaný, ty já ještě nemám vypraný :slight_smile:. A jednu čč navíc bych asi dala :slight_smile:

@beru3nek: viróza po 3 týdnech ... :frowning2: , tak ať je brzy lépe :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@lio: ale co bys nezvládla :wink: ..ono to zase jede i trošku na hormonech a únava třeba příjde až pak :wink:
to je psycho ..hlavně u druhého ...co ty měsíce dělají s tím prvním?

dneska to bylo i ve zprávách, že těhule jsou ohrožená skupina

já dneska sprdla jednoho důchodce, který se postavil na stání pro mámy s dětma ....jsou to hovada ...plnou hubui keců o dnešní mládeži ....ale že oni se chovají jako ignoranti - to je v pořádku
vždycky chodím nasupeně kolem - sejří mě ty firemní auta, kdy si mladfí chlapi skočí pro sváču a já se pak kvůli nim vleču těhotná s onbdrášem a nákupem přes půl parkoviště ..to samé i ti důchodci ..nejlépe invalidi, kteří mají vedle 10 svých míst
já se postavit na jejich místo, dostanu pokutu a seberou mi body ...ale oni klidně můžou ...tak to slíznul za všechny, co jsem za ten rok nestihla
23. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@petja: no já bych řekla, že holkám, co mají pidi prsa se to z nich valí proudem ... neříkám, že to má absolutní platnost ...a.le často to tak je
23. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
ahojda :slight_smile: tak u nás celý den zataženo, sem tam poprchává a tak je krásně :slight_smile: konečně máme krásný vzduch v ložnici :slight_smile:

@kovalda teda máš těžko od žaludku a nacpeš se smaženkou?? :confused: :sweat_smile:

no holky, to bolení bříšek, zad a všeho možnýho si v těhle posledních pár týdnech ještě užijeme :sweat_smile: možná i hůř...když si vzpomenu na sebe těch posledních 14dní bylo nekonečných, tak se taky snažím být teď akční, páč vím, že bude ještě hůř :sweat_smile:

no a dneska prcek ve škytavkách jede...teď ji má snad už čtvrtou za dnešek :rolling_eyes:
23. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@ojo: ad škytavka - hele já jsem v šoku ...my měli teprve jednou ....a to už je nějaký čas ....ondráš škytal furt
asi bude kultivovanější :grinning:
23. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
@hupcza no proto mě těší že aspon psychicky jsem v poho, zatím....tak nějak jsem na sebe pyšná (i dyž nevím zda mám na co ) že jsem došla až sem a že prostě ten závěr už zvládnu, jako jo strach mám, ale tak nějak ne panickej a trochu se na to těším, jak to zvládnu a na ty emoce až mi řeknou máte holku /kluka .....a ženská vydrží všechno si furt říkám, takže budu padat na hubu, ale zlvádnout to musím.....
ale jako dr slova ze středy mi znějí v uších stále.....

jinak prsa mi netečou :frowning2: to před porodem musej, nebo někomu neteče nic před porodem? a taky si nemyslím že na velikosti záleží, kolegyně je jak prkénko plochá a kojila rok a půl.,...
23. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@suik: neboj, do toho vázání se dostaneš :slight_smile:. Koukni na to youtube a párkrát natrénuješ a bude. Teda doufám, já na totiž spoléhám :slight_smile:

@hanncca: jj, taky jsem prakticky furt na záchodě. Jen co dosednu na gauč, tak už se pomalu zvedám s šílenou potřebou čůrat a pak jsou z toho 3 kapky :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@petja : Já jsem zvědavá, jak se rozkojíme... Já mám ploché bradavky, takže od 5 měsíce postivě trénujeme to co nám dr. poradil, tak snad to pomůže... :wink:
23. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@hupcza :grinning: :grinning: nj holčička :grinning: i když doufám, že my taky budem mít holku :slight_smile:

já zas vypozorovala, že teď mi břicho vůbec netlačí na hrudník (zespoda)...při Tomášovi jo, asi ho mám teď menší :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.