• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: jsem se k tomu vrátila ....si říkám, že ta lio má nějaké divné kritéria pro výběr porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a ono ne ...jen blbě vidím :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@hupcza těžko soudit, dokud se v té situaci neocitneš...sama nevím, co bych......ale při druhém se může přihodit ledacos, co se doma prostě "neustojí"......
ale zase vím, že většinou ty maminy zvolní a do další kontroly je to lepší (cokoliv) takže to "ustojí"doma i při druhém, jen jsou na nervy z toho kdo bude nakupovat a kdo uvaří.....což je dle mého při tom všem už prkotina....
23. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@hupcza no tak jako píšu jako prase, takže jsem to taky četla znova co sem to napsala :grinning: by byl dobrej překlep :grinning:
23. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@lio prkotina ted, před půl rokem bych to asi taky řešila, ted ale vím že se to zvládnout dá, že jako rodina zafungovala a tohle už je pro mě prkotina....
23. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
tak jsem zase tu, trochu jsem si odpoledne dáchla a pak jsme kolem páté vyrazili do botanické zahrady. Tady je teď příjemně, na džíny a měla jsem i lehký svetřík ...asi se to posouvá ze západu na východ, @antano: vydrž!
A i prší, jen vevnitř je furt dusno....
Ale jsem ztahaná jak kotě. Snad se dneska vyspím.

@kovalda: no já to právě zkoušela podle toho videa, úplně jsem teda nezvládla ty pohyby rukou a přehození na záda, tak jsem so to udělala po svým a to možná byla chyba. No uvidíme. Ale jsem ráda, že dorazil.

s tím novoskladem vám věřím, já jsem asi zatížená na tlustý zadečky :grinning: ....i při výběru plín látkovejch mi některý s-ka přišli mrňavý.

Dneska mě vytočila kočka, ví, že nesmí do dětský postýlky, když jsem doma, tak tam neleze, ale co jsme byli pryč, tak tam musela celou dobu chrnět, páč tam bylo teplý místečko, jinak se tvářila jako že nic :angry: ....prát ložní prádlo budu asi fakt na poslední chvíli....

23. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
@hupcza týjo, to je jak moje tchýně, ta je teda mladší, ale taky si prej děti vybírali a byli na několika potratech, jako nic mi do toho není, ale tímhle si u mě moc nešplhla....no manžel je taky tak nějak na druhý koleji....

co jsem teď slyšela, tak je opět v blázinci a babka, o kterou se stará si zlomila krček :unamused: , takže tam je fakt veselo, sice s nima nemluvíme, koumunikujem jen se strýcem, ale vidím, jak to manžela trápí.
23. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@lio já kdyby mě řekli ležet, tak se taky ani nehnu :wink:
s druhým dítětem si to ale nedokážu představit....
23. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@lio: jako pokud to je časově izolobvaná záležitost tak jo ....ale takové to ležení pod 6,7tt navíc mimo domov ....neskutečně tím zavaříš tomu prvnímu ...
jsem ráda, že jsem to nemusela řešit ....ale prostě v prvním trimestru bych se do špitálu zavřít nedala
myslím, že mámy ani tak neřeší úklid a nákup atd sám o sobě, ale to, jak bude postaráno o prvorozené ....už to je jiné

@suik: a nezkoušela si vázat podle fotek ...to mi šlo líp .....kukni třeba na www.vbavlnce.cz ..tam jsou návody na vázíní i sklady
ad kočka - nechci ti brát iluze, ale myslíš, že tam nepoleze, když bude mrňousek na světě :grinning:
23. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@suik: no ona mi to na sebe prozradila, když já potratila naše chtěné dítě, že ona byla na třech a že to se dá v poho zvládnout ...nějak není ve své emocionální nicotě schopna rozlišit, co to je přijít o chtěné a co to je nechat si udělat škrabku nehodícího se - v její podobě šlo o totéž
některé vztahy v rodiných jsou psycho
23. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@lio - hlavne ze si to vydrzela a vsecko je v poradku :slight_smile: nekdy to asi fakt ma svuj duvod, kdyz se zenska otevira hned od zacatku, tak jina cesta k mimi neni - jedna moje pribuzna takhle asi 4krat potratila, pak ji poslali uplne do nemocnice - jak pises, ze malem ani na zachod nemohla a donosila zdravy miminko ....
@petja - ja jsem uplne zapomnela, na co je to lneny seminko - je to proti zacpe nebo se ma jist kvuli zmekceni hraze pred porodem?
23. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@hupcza - a tchan zije? nebo zadnej ani nebyl? vypada na pekne sobeckou studenou necitilivku ta tvoje tchyne.... chudak svagr....
23. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
@eveluska: no já kldyž mám černohumorní náladu tak říkám, že to raději zabalil než žít s čarodějnicí .....
nevím, nepoznala jsem ho ...ale jeho půle rodiny je v poho, půle rodiny od tchýně jsou studení čumáci všichni
švagr je naprostý chudák - je z něj člověk, co se neumí podívat do očí a ruku podává jako leklá ryba ... jenže když bylo od začátku těhu nechtěný a celý život mu to bylo dáváno dost nevybíravě najevo a za jen okamžik života označila den, kdy vypadnul z domu ...není se čemu divit ....spíš se divím, že nechlastá apod.
23. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@petja: no, mně řekli, že když k porodopisu přinesu ještě porodní plán, tak dostanu podepsat něco jako "protiporodní plán", že kdyby něco, že na můj porodní plán kašlou ....

Holky, tady začalo kráááááááááááááááááásně lejt. Sice nám z toho vypadl televizní signál, ale zato bude krásnej vzdoušek, konečně :grinning:

Manža si dělá nároky na svůj počítač, tak dobrou noc :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@hupcza ještě nekoukala, tohle bylo jen ze zvědavosti v rychlosti....ale kouknu na to, i na facebooku mám pěkný návody.

jestli poleze i k děcku nevím, někteří tvrdí, že pak ne, že ztratí zájem, když tam leží někdo jinej .... já myslím, že bude miminko jen zezačátku zvědavě očuchávat a spíš si ho nevšímat.
jako mě to ani tak nevadí, stejně budou v kontaktu, a chlupů se nezbavím, ale tu postýlku by mohla brát trochu s respektem, stejně jako jídelní stůl, tam taky nesmí....ona taky dost provokuje, třeba máme takové vinilové kukačkové hodiny a ty šišky jsou na řetízku, normálně si jich nevšímá, a asi dvakrát ji popadl amok a měla chuť škodit, tak je začala lovit....jinak je celkem hodná a občas si zaběhá po chodbě.

víc ale poslechne páníčka než mě.
23. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@hupcza jinak ta tchýně tvoje je teda děsná, já bych jí asi vyškrábala oči, kdyby mi tohle řekla. :angry:
Ta moje je taky citově oploštělejší, ale zase takhle blbý kecy moc nemá.
23. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@kovalda: he hé ....alibisti :grinning:

@suik: já mám taky zkušenosti, že i kultivované zvířata občas měly zkrat a udělaly nějaký masakr :wink:
23. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@suik: tchýni jsem si nevzala :sweat_smile: ....ty předchozí byly super baby ...ale zase ti chlapi nestáli za nic :sweat_smile: ....nedobereš
23. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
holky přeju dobrou noc snad usnu v tom dusnu :wink:
23. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@eliska_v ahojky tobě tečou prsa?mně teda nic :slight_smile: no u nás je chladněji ale doma pořád hic fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda no nevím ale je to možné že to byly poslíčci no snad se to nebude opakovat čast jsem totiž nevěděla co dělat :unamused:
kurnik mně zase začala pálit ta žáha a ani soda nepomáhá co to doprčic je,holky je to normální že mně to tak pořád pálí? :cry:
@ojo škitavka tak tu sme ještě nemněly :slight_smile: ale ta žáha no fuj :unamused:
@lio no tak moc nezáleží na velikosti prsou ja jsem malou kojila jen deset mněsícu a pak se vysadila ale mohla sem dale ale bylo to promně fizicky náročné a malou sem už dokrmovala a tak sem vysadila kojení a mlíko mi teklo ještě dva roky po tom co jsem si zmačla prsa :slight_smile:
@kovalda jo o tom čuraní ani nepovídej to je síla :grinning: ja teda hlavně večer :confounded:
@ojo no uvidíš co se ti narodí ja jsem se nechala překvapit u malé a koukám že vy chcete taky Klárku :wink: no a Radim tak se jemnuje muj chlap mate vybrané moc pěkné jmena :wink: :slight_smile:
no před hodkou sem douklízela pokojík od malé a dalo mi to teda zabrat ,umyla sem okno a všechno vydrhla ted už mně jen čeká koupelka a část chodby a asi ještě umiju okno i v kuchyni ale kdy se do toho pustím to teda nevím a to mám na sedačce připravené prádlo na žehlení ale dneska teda už nemužu jsem zničená a pálí mně příšerně ta žáha :unamused: jinak pro malého už mám vyžehleno a nachystáno jen pár věcí mi ještě chybí no a v brzké době budu chystat tašku do porodnice :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@lio no ja teda naštěstí ještě vy špitále nejisem tuk tuk :slight_smile: ,jinak prsa mi tekly u prvního těhu ale ted nic nepozoruju :wink:

@antana123 tak co jaké je u vás to počasí pořád neprší? tady teda dneska nic moc ale alspon slunko nepařilo pořád s sem tam spachlo ale taky nic moc no :frowning2:
:unamused:
23. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
@hupcza chápu ale já celou dobu mluvím o ne ležení od 5tt..ljá ležím od 20tt a myslím, že kdyby to měla být jediná možnost, jak to mimi udržet a donosit, že bych si lehla i v tom 5tt, ale samo stále jsem nezažila lehnout si když jedno už mám doma..
a že řeší úkid a nákup je ze zkušenosti co vidím....v případě ,že to ustojí a jsou doma ale maj "klidnější" režim, tak stejně nemaj, protože kdo nakoupí, kdo uvaří apod, místo aby byly rády, že můžou zůstat doma a nikdo je do postele nekurtuje..tak to bylo myšleno...
23. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@lucinecka222 ja tam taky nejsem :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@suik ty máš facebook?@antana123 dobrou ,neboj on ten dešt určitě dorazí :wink:
23. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@eveluska semínko je na zácpu a pak před porodem že ten sliz z něj obalí cesty a mimi pak líp vyklouzne :grinning: jinak je to primárně na čištění střev...a pohodlné vyprazdnování
23. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@hupcza tak jasně, nebereš si chlapa kvůli tchýni....
tak jsem zkusila kříž s kapsou a aby to zvíře bylo co k čemu, tak jsem ho tam narvala :sunglasses: a asi to jde :grinning: . Bez modelu mi to ale moc nejde, teda nedokážu si představit výsledek.
23. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@lio tak to je super :slight_smile: koukám že ty už máš tři týdny do porodu jako antana už se musíš těšit co :slight_smile: no bude to zajimavé jak začnem postupně rodit a ukazovat ty svoje poklady o kterých se tady celou dobu bavíme :wink: :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lucinecka222 jj máme stejný termín porodu :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@lio tak to jsem zvědavá která pujde dříve :slight_smile: :wink:
23. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@lucinecka222 to my taky a pokud antana nezačne dřív, tak já nesmím přenášet, takže půjdu max 39tt

kočky jdu spát, je krásně chladno a zítra je náročný den

Hup. at se vám oslavička vydaří :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@lio dobrou noc papa jo ty musíš jít rodit nejpozději v 39 tt ?papa :wink:
23. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.