• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222 jj, mám
23. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
taky jdu spinkat tak dobrou noc :slight_smile: snad mně žáha nechá spát :unamused:
23. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
@lucinecka222 jj cukrovkářka, takže tak,
dobrou
@suik a mužu si tě tam přidat? kdyžtak mi napiš na ip jak tě tam najdu :slight_smile:
@lio aha tak to jo:slight_smile: no ja uvidím kdy to přijde :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
Já bych šla taky....teda trochu mi otrnulo, ...ale stejně, jen chci počkat až se manžel objeví na skypu a pochlubil se, co dnes dělal, snad se v tom Madridu neugriloval. Tam bych teda těhotná bejt nechtěla :grinning:
23. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
@suik ty nemáš manžu doma?
23. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@lucinecka222 nene, musel odjet na nějakou konferenci, ale je tu se mnou ségra, přijela na návštěvu...
23. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
@suik jo tak to máš superalspon nejisi sama co :wink:
23. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@suik mám tě jen mně musíš potvrdit :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
@lucinecka222 mě se tam nic neukázalo, to možná nejsem já.....
23. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@lucinecka222 to jo, proto taky přijela :wink:
23. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
@suik napíšu ti správu jo
23. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
@suik odeslano :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz
23. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
@suik super mam tě
:wink:
23. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
@suik no dneska už jdu opravdu hajat jsem zničená tak dobrou noc :wink:
23. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ráno,
já jsem dnes na nohou od půl páté,Filípek se vzbudil s hrozným pláčem,asi se mu chudánkovi promítla ta bouřka,co opravdu přišla,do spinkání,dobře,že ho nevzbudila v noci,bylo to fakt děsný a té vody co spadlo,spíš ta intenzita najednou..Tak teď spinkají s tátou,ten tak za 10min vstává dopráce,no a já už do sebe tlačím meloun a bébéčka,páč Filípek jak zakřičel,tak se mi udělalo zle od žaludku,stává se mi to často,tak honem něco sníst.Ráno jsem pojala aktivně a proběhla celá očista těla,oholit se mi dokonce podařilo :wink: teď mám na tváři medovou masku a jsem spoko :sweat_smile:
V noci bylo k zalknutí,hlavně během té bouřky a dnes paráda,doufám,že i Antana,Hupcza,Kovalda budou se mnou souhlasit :wink:
Jinak,kdybyste chtěly,můžu nafotit ty mega vložky po porodu,respektivě dětské pleny,páč,když to zadám do vyhledavače,naběhnou mi tam Háppy pleny,ale tyto se jmenují pouze bella baby.
Jdu počíst,co ste ještě včera probíraly :wink:
24. črc 2010 v 05:42  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza V porodcejsem dostala tři stejná jakoby prohlášení akorát že z gynekologie,novorozenec,porodního,o podpisy nejde,jde mi o to,že v mnoha bodech tam,mi nikdo neříkal nic :fearful: proto to podepíšu až mi řekne
Jako ta tvoje tchýně je opravdu silný kafe,jak ta se sebou může vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@eveluska,vidim,že na lněné semínko odpověděla naprostá odbornice Lio :wink:
24. črc 2010 v 06:32  •  3 děti  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
24. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Přeji všem krásné ráno.
U nás celou noc nádherně pršelo a teď je venku celých 15 stupňů :sweat_smile: Je to možný, aby to byl takový skok ...Ale je mi mnohem líp....Aspoň, že ten víkend má být takový...jsem za něj ráda! :wink:
24. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
Díky za odpovědi :slight_smile: mne se při bouřce po delší době spo úplne nádherně teď je fakt skvelej vzduch :slight_smile:
24. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
@eliska_v ahojky ochladilo se nádherně taky jsem spokojená :wink:
24. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
jinak sem nespala celou noc malý nemá asi bouřku rád furt sebou mlel :unamused:
24. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
@antana123 : Taky nemám ten Váš rád bouřku ten náš taky ne... :unamused: :grinning: Ale u nás naštěstí žádná nebyla, takže jsem vstávala akorát jednou na záchod a toď vše, takže se mi spalo celkem dobře... :wink:

@eveluska : Je úžasný vzduch!! Jsem z aněj ráda!! :dizzy_face:
24. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
@eliska_v já byla na záchodě asi 4x si připadám jako konev děs :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
@antana123 : Já chodím normálně taky častěji, ale nevím jestli to bylo tím počasím, ale spalo se mi krásně a malému po dlouhé době taky... Předevčírem , když byla u nás bouřka, tak malej řádil dvě a půl hodinky, takže paráda...ale nešlo ho broučka vůbec uklidnit!! :unamused:
Teď máme zase škytavku!! :sweat_smile: Až se malej narodí, tak jsme zrovna říkali, že asi bude pěkně hltat..Protože te´d každý den aspoň jednou nebo 2x máme škytavku :grinning: :sweat_smile:
24. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak k nam dorazilo to vytouzene slunicko :sunglasses: ....sice je jeste chladno, ale aspon neni pod cernym mrakem. Dneska je v planu grilovacka, tesim se jako mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vcera jsem jela za kamaradkou, co je doma na materske s 9ti mes. holcickou....byla to cesta 10min busem a pak 10min pesky...jsem myslela, ze nedojdu....nastesti cesta k ni vede parkem a v pulce mi volala segra, tak byl aspon duvod si kecnout na lavicku a odpocivat. Tak bud byl vcera nejaky divny den, nebo uz jsem uplne nemozna...vecer jsem se vratila znicena jak po celodenni ture... :confused:
A koukam, ze u vas vsech uz poradne bouri a prsi a dopravate si zaslouzeneho vlaheho vzdousku....tak je to moc fajn, tak ho uzivejte dosyta...beztak u vas budou brzo zase hice :grinning:
24. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
@antana123 ....tyjo to se skoro nevyspis, kdyz musis 4x za noc....ja jsem to tak mela drive, ale tedka uz ani ne...nejhur musim okolo peti, ale kolikrat ani to ne...

@eliska_v ....taky mame skytaci decko :grinning: Nenasytove to jsou! My skytame tak 4x za den :pensive:
24. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@safryy : Náš malý včera škytal 3x....A vždycky mu to vydrží 5 minut ...No chvilkama mi ho bylo až líto :unamused:
24. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.