• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Já třeba včera šla v noci asi 6x a dneska až v sedm rano :slight_smile: juchů,dost se to střídá,záleží,jak se mi "povede" se večer vycurat. Mimous je taky skytaci,kazdej den několikrát. Při minuly bouřce taky rodeo,ale to byla jeho první, tak teď si možna zvyknul ? Doufám :slight_smile:
24. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
@eveluska : Tak přála bych Ti ti, aby si malej zvykl na bouřku..ten náš řádí při každé buřině a škytku máme každou chvíli.... :unamused: :slight_smile:
24. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
@eliska_v Uvidime při další :slight_smile:
24. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
@eveluska : jj, to máš pravdu :slight_smile:

Tak manžel přišel po noční, tak se jdeme k němu natáhnout :wink:
Zatím holky pa
24. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
@safryy no to se moc nevyspím to máš pravdu to doháním odpoledne aspon
naš malý je taky škytavec každý den škytáme někdy i v noci jako dneska :wink:
24. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
dobré ranko holky
chládeček je parádní, uplně labůžo a konečně se dočkaly i moravandy :slight_smile:
Akorát já dneska v noci poslíkovala, vzbudilo mne to, ale nic tragickýho.
Vzpomněla jsem si, že přesně před rokem jsem se ráno probudila ve svatební den a měla tyto bolesti taky a k tomu MS tedy, zákon schválnosti, ale den to byl krásný a dneska na něj pěkně vzpomenem. Strašný, že je to už rok.
Za chvíli manža dorazí s dortem a obloženou mísou, tak ani nevím, kam to v té lednici dáme a taky jsme ráno hledali ten dortík ze svatby, nějakej chytrák ho v mrazáku přeložil a já se lekla že není :slight_smile:))
@antana123 tak to já spím jak mimino, chvíli trvá než usnu, bo jak čutá do žeber tak nic moc, ale pak usnu a dobrý, čůrat jsem šla sice ve dve, ve čtyři měla poslíky, ale jinak pohoda. Dneska toho moc nenaspím, takže večer padnu za vlast,
tak všem přeju pohodový den :sunglasses:
24. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojky,

tak u nás se ochadilo na 13stupňů :sweat_smile: ale pohoda...bouřky žádný, jen furt vydatně prší...to bude hub :grinning: dneska jsem šla na záchod jen jednou :slight_smile: :slight_smile: tak jsem docela vyspalá :slight_smile: a ráno teda prcek podemílal žebra, to byla bolest :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já mám dneska vařeno, tak asi dnešek proležíme :grinning: jen si udělám nehtíky, až bude Tomáš spát a měla bych teda vyluxnout, ale v tomhle spacím počasí se mi moc nechce :sweat_smile:
24. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@lio Hezkou oslavičku přeju,mymáme výročí 27.7.zrovna na moji kontrolu :wink:
Holky,jde na mě únava,doufám,že malej dnes po obědě bude spinkat,taky se natáhnu,dnes se mě drží jak klíště a furt se tulí,asi se mu fakt zdálo něco škaredýho...

Taky mám navařeno a jsem ráda...
24. črc 2010 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz
@lio vy máte dneska výročí svatby? My taky :slight_smile: 6 let a zítra výročí co jsme spolu (11 let).
24. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
dobré ráno holky, vložila jsem dnešní bříška do albíka. dnes mě zas v noci budily křeče, ale myslím, že spíš budou zácpového původu než miminkovského :unamused: , neba mě to... jdu vas dočíst.
24. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
@lendaw jj dneska rok od svatby a 11let spolu :grinning: (tedy to ne neska, to by bylo moc výročího najednou)

ted mi manža rozbrečel, my normoš přines kytičku, což sem tedy nečekala, a vtipálek je tam pár bodláčků, a čekal až si toho všimnu, ale sou roztomilý takový ty okrasný, tak říkám hezkýý za 10 dostanu jeden velkej bodlák od rybníka :grinning: :grinning:
tak mne to dojalo.....
@petja koukám že červenec a srpen jsou takové plodné měsíce co :slight_smile:))) vona je to neska taková kombinovaná oslavička, mamča nic nečeká, furt opakovala, že má k narozkám mimi (NO co to je za blbost že jo) a tak dostala zatím jen kytí a neska dostane malé dárečky...akorát tedy tchánovci musej extra zítra dorazit :grinning: no což....třeba něcdo zbyde
Ten dort je naprosto luxusní holky, jsem zvědavá jak bude chutnat, ale z lučiny a tvarohu s limetkou a mátou....no vypadá a voněl hrozně svěže :slight_smile:
24. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
@suzete tak šup semínko nebo sušené švestky kompot.....křeče od zácpy nejsou nic moc zvlášt s těhu bříškem
24. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
@lio švestkový kompot nezabírá, ani sušené švestky ani švestková šťáva. každý den jím 3 lžíce projímadla Lactulosa Biomedica, každý den lžíci lněného oleje (sliz bych nedala) a chodím jednou za 4dny :frowning2: tak nevím kde je chyba. na to oslizení miminka pro porod stačí lněný olej nebo zabírá jen ten sliz??
24. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
@lio Tak my máme výročí seznámení v červnu,letos 12let a toho 27, 3roky od svatby.Mě nosí manža kytky moc často,je to nádherný.

@suzete Tak to čučím,že máš takový problémy se zácpou,byť děláš vše co můžeš!
Já to lněný semínko jenom opražím a pak denně sním,nenamáčím.Tak nevim...
24. črc 2010 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz
@suzete to fakt nevím jestli zabírá i olej nebo ten sliz....já uplně sliz taky nedávám, zaleju horkou vodou semínka (drcená) a po lžičkách si dávám a pak to ještě zapiju, že bych uplně pila ten sliz, to bych taky nedala, ale zase voní to po mandlích, tka možná to je pocitová záležitost

tak zkus ještě ráno nalačno horkou vodu a břišní dýchání.....
pak mám od své šarla dr namíchanej čaj, ten sem měla jednou, je na mě sladkej a zvedal mi cukr, ale fungoval, pili jsme ho tři a šli jsme všichni tři :grinning: tak kdybys jooo chtěla, tak ti ho sem opíšu
24. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
@petja já ty řezaný kytí moc nemusím, já radši květináčový a ty už by nás vystěhovali a tím že mám narozky v parném létě, bylo a je mi dycky těch kytí líto, takový prachy to stojí a v tom hice to moc nevydrží,takže to není že by mi je býval jinak nenosil, ale tak jsme se domluvili, že kytí nee....ale neska mě to potěšilo, že si vzpomněl, a když mi kámoška přinesla jeden květ gerbery, kterou mi dala dvouletá holčička, tak mne to dojalo taky :grinning: co mne šecko bude dojímat po porodu to bude hukot :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
@lio šup sem s čajem. ptala jsem se ve zdravé výživě a ty čaje mi moc nedoporučovala, že to není pro těhu. že ZARUČENĚ pomůže lněný olej. zaručeně ne na mě :confounded:

jinak všem veselá výročí...jak já bych si dala nějaký dort...mnam. já jsem svého muže naháněla několik měsíců a nic, nakonec jsem ho dostala k narozeninám tak výročí slavíme v květnu. pak musíme vymyslet nějaké pěkné datum na svatbu :slight_smile: jestli k tomu teda dojde.
24. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
Dobré skoro poledne,
jen jdu rychle pozdravit, abyste nemyslely, že rodíme :slight_smile:. Je tu krásně, celou noc pršelo a prší stále. Tak to využijeme a budeme uklízet a tak, když se konečně dá :slight_smile:
Dočtu vás odpo anebo večer
24. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
Tak to já se o radost z kytiček nechci nechat připravit .A zvířat ti není líto jíst?Ty jsi vegetariánka?
24. črc 2010 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz
@suzete Nám vyšlo takový datum svatby čistě náhodou.A pěkný
24. črc 2010 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz
@petja hihi počkej já nejsem magor, jen mi udělá větší radost něco jiného než pugét růži :grinning: a já mám doma zelené království, nejsme tu bez kytek, to ani náhodou, jen místo těch ve váze preferuju ty v květináči :slight_smile:
ono fakt v srpnu dostat mraky kytek a pak to mít v koupelně ve vaně, bo jinde by to zhynulo druhý den...nic moc......
vegetariánka fakt nejsem, jsem docela normoš ženská :grinning:
24. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@suzete áá tak myslela sem že je to popsané na sáčku ale tam je příprava, tak až odpo dorazí mamča tak se ji zeptám, zda to někde nemáme co tam všecko patří, nechaly jsme to míchat v "bylinkářství"...
24. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@lio Aha,tak to já asi normoš nejsem pak :confused:
24. črc 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
@petja jejda proč? co je na tom špatnýho? já bych ty kytí nejradši měla napořád, je mi líto že za pár dní je musím vyhodit, ale dostávám je ráda, dyž ji tedy dostanu tak neofrnuju nos jako jééé to nechci já chci "živou " takhle to nedělím.....
24. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
Já jsem vegetariánka :grinning:
24. črc 2010 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz
@petja což mi došlo až co sem odeslala svůj příspěvek :grinning: ale si normoš, to je každýho rozhodnutí, na tom není nic špatnýho :slight_smile:
Jen mi přišlo že si mne odsoudila za to, že je mi zvadlých kytek ve váze líto a radši dostanu květináčovou nebo něco jiného a důležité je že si ten dotyčný vzpomene....když vzponenu jak sem tu na sílu udržovala při životě kytí ze svatby....bylo mi dobreku že ji musím vyhodit :grinning:
24. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
holky tak kytky miluju jakékoliv a maso miluju ještě víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím si že je to každýho věc jestli maso jí a nebo né já preferuju at si každý jí co chce :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@antana123 ale však jo.....každý má svou pravdu, svou filozofii, mne nepřísluší nikoho soudit, jen mi trochu přišlo že petja odsoudila mne, že kytky ve váze jako ráda, ale radši něco jiného a důvod jsem již popsala :grinning: nicméně ted mám na stole gerbery a pugétek z růží v zeleném listí :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@lio Jejda to vůbec :grinning: :grinning: :grinning: Sorry :grinning:
24. črc 2010 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz
@lio bledá závist ty se máš můj mi dal naposledy kytku po velkém utz ve 20tt byl tak rád za syna že mi koupil pukét tulipánu :grinning: :grinning:
já taky nikoho neodsuzuju at si každý dělá co chce to preferuju celý život ale třeba tady u nás na vesnice se vždycky někdo najde co se musí do všeho starat bych tady některé odstřelila na mars kdyby to šlo :grinning: :grinning: :grinning: ale to by tady asi nikdo nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.