• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 pugét tulipánů, to je krásnýýýýý.
Mne prostě dojalo že přišel a že své ženě koupil drobnůstku, že sem to jako vydržela s ním a tak, byl roztomilej :grinning:
24. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@petja ale jak se člověk dobere od kytek k masu co :grinning:
24. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@lio jo to věřím musím ale říct že můj taky na výročí myslí kytička a bud oběd nebo nějaký zákuseček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ti chlapi umí být kouzelní když chtějí :sweat_smile:
24. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@antana123 my na normoš výročí nemyslíme, my se nějak obdarováváme po celý rok, tohle nějak extra nedržíme, jako vzpomenem, pokecáme, vzpomínáme na zážitky a tak, ale že bychom v ten den šli na véču, to chodíme (tedy chodili jsme) docela pravidelně bezdůvodně :slight_smile:
24. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
@antana123 ale neska tedy zákuseček budééééééé :slight_smile: se těším
ted jen přeluxovat, já dozdobím stůl, pak se najíme a hosté můžou přijít,.

bléééé manža začal luxovat a dal do vody levanduli, ale moooooooc :-/ minule jsem ho hnala, bo mi tam dal něco, co v těhu nesmím, to byl smrad :grinning: ale musela sem to říct decentně, aby se necítil uražen :grinning:
24. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
@lio jé tak si to dneska užijte mi slavíme až 5.8 :wink:
24. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
pujdu asi něco dělat tak zatím
24. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@antana123 a to teprv bude důvod k oslavě třeba už ve třech :slight_smile:
tak já du něco dělat, poho den
24. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
24. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@lio jé já kytku nedostala ani nepamatuju a když, musím si jí vynutit....manžel na to nějak není :angry: ....já mám taky možná radši hrnkovku, nebo takovou řezanou, která pěkně pasuje do vázy. Nemám ráda kytky, co jsou krásně uvázaný a pak se prdnou do nemožný vázy a tam vypadaj děsně.....ségra ze mě kvete, páč je floristka a dost kytek mi vázala ona.

mě se dneska taky spalo celkem dobře, prsší tu a je chladno....jsem ale jak zmlácená, ta botanická mě odrovnala. Dneska jsme měli jet do Postupimi do parku, to nevim nevim, kdyby aspoň nebylo mokro, tak kecnu na lavičku s knihou.
24. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
já mám hodně ráda vázu z ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00017133,na řezaný kytky je skvělá
a jinak přidávám fotku těch vložek po porodu

24. črc 2010 v 11:49  •  3 děti  • Odpověz
@petja jé dík, chtěla jsem o ně napsat a zapomněla...

ta váza je super, tenhle typ mám ráda, je skvělý na takový ty kulatý kytky....já to vždycky rozpustím nacuchám a je to krásná kytka na stůl.
24. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@petja akorát nechápu, jak to ten výrobce myslel, že to bude držet na dítěti :grinning: ... to je něco jako na způsob vkládací pleny, ne?
24. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
@suik Já si pěstuju takový holandský,štíhlý,úžasný tulipány a ty jsou tam luxusní,oni jsou super v tom,že se podle té vázy vytvarují a drží pořád rovně,nepřepadávají.
Ty vložky jsem koupila stejně až včera,byla jsem v porodnici na porodopis,tak mi tam manža skočil,jak drží na dítěti netuším,vůbec nevim,jak se můžou jako dětské pleny prodávat :confused: ale po porodu na první týden skvělý
24. črc 2010 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz
No asi vkladačka,ale takto bych to teda neřešila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 ve 12:05  •  3 děti  • Odpověz
Holky,už třetí den mě bolí ucho,vevnitř,ale jen když ho prohmatnu,jinak o tom celý den nevim,nebo když ležím na pravé straně,tak to taky cítím.Nevíte o co by mohlo jít? :confused:
24. črc 2010 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja - jo ty je myslis jako pro nas pro maminky po porodu? :astonished: tobe se to osvedcilo? nosila jsi pak takovy ty sitovany gatatka z lekarny? prej jsou nejlepsi...
24. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@petja asi se ti zadelava na nejakej zanet zvukovodu nebo tak, ja na usi celkem trpim - mam uzky zvukovody - a supr jsou ty svicky nebo ten sprej - audisprej nebo tak nejak - je to uplne prirodni, z morsky vody a rozpousti to usni maz a cisti usi, je to fakt supr :slight_smile:
24. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
@eveluska Jo,já přesně tyto používala,jsou to prostě mega vložky a zezačátku byly pro mě nejvhodnější.Síťovaný gaťky jsem měla dvoje a myslím,že stačí akorát,jsou fakt bezva.
Děkuju,ten audisprej mám v plánu koupit už dýl,v pondělí hned koupím,děkuju
24. črc 2010 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz
@petja - neni zac, ja taky dekuju za radu :slight_smile: ale jestli te to ucho uz boli, tak nejdriv zkus tu svicku, ta fakt hodne cisti a pak preventivne strikat ten sprej
24. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@antana123 ahojky tak nakonec sme se deště dočkaly všichni :wink: super.No ten náš malí sebou taky pořádně mlel takže bouřka nebude taky jeho gusto :slight_smile: krom toho jsem myslela že se normalně vyspím ale prd protože mně ta žáha pálila až tak do šesti do rána a to sem se furt budila :unamused: no mám už toho normalně dost už to je třetí den a ta žaha furt otravuje :cry: rano sem mněla hodinu klid a pak zase a ta soda je na prd zabírá strašně málo,jen jak si ji dám tak se mi dvakrát brkne,pět minut je mi fajně a pak je to včudu a zase pálí chjo :cry: :cry: :cry: :cry:
@eliska_v no tak ted mužu z radostí napsat že malí má škitavku :grinning: no tím jak je otočený hlavičkou dolu tak je to teda mazec,asi se mu škitavka taky nelíbý protože při tom napíná nohy a mně tím tlačí do žeber :grinning: :grinning: :grinning: no kurnik škitá se a vrtí že mně to nutí až na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
@petja nebo zkus jen propláchnout borovou vodou, koupíš normo v lékárně. na uši taky docela trpim a když cítím, že začíná malinko bolet, tak hned propláchnu tou vodou a je to ok.
24. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
tak všem gratuluji k výročím :slight_smile:
24. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
koukám že tady nikdo není :slight_smile: gratuluji taky k výročí :slight_smile: jinak do albíka jsem si dala nové fotečky bříška :slight_smile: :wink:
24. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
Nám jako malejm "lila" (pomocí štětičky do ucha) mamka do ucha taky nějakou vodu,ale borová to nebyla, krásně to pak šumělo a uchu to trochu ulevilo. Bylo to něco jako peroxid nebo tak, ale bez záruky, sama bych ráda zjistila co to přesně bylo...

Já jsem dneska zůstala doma, mám toho fakt dost, jsem celá rozlámaná, ségra vyrazila sama ....ach jo :frowning2:
24. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
hojda,
tak včerejší ležení naštěstí pomohlo a jsem už docela fit, ráno teda skřehotám pěkně, hlava trochu pobolívá, ale jinak už našt. o.k. asi oscilo zabralo :slight_smile: Tak dneska jsme se vydali pro kočárek, zavřeno. Pak do T Mobilu, tak jsme sjezdili půl Hradce, nakonec jsme teda otevřenou prodejnu našli, ale stejně jsme nepochodili :frowning2:, tak jsme si dali aspoň obídek :grinning: Já si koupila v kenvelu tričko a ještě noční košili na kojo od ťongů :grinning:, jsem pyžamová, tak za 150 mě to nebolí, kdybych jí nakonec nenosila :grinning:
@lio, @kovalda : děkuju :wink: už je mnohem líp :wink:
@hupcza : díky za odkaz
@hanncca : jo jo, souhlas, pvní a druhej, při prvním mi bylo pár dnů blivno, ale jinak pohoda. Teď je člověk už jak hrošík a hrozně se mi to začíná vlíct :frowning2: . Ty noci jsou vůbec bezva, člověk když se uvelebí může na wc si jít cvrnknout dvě kapky a furt dokola :slight_smile:
vy mě děsíte s tím, že vám už teče mlezivo, já ani Ň :frowning2: tak aby nebyly velký prsa při koju problém, že bude málo mlíčka :astonished:
ad škytka: neznáme :unamused:

24. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
@beru3nek To je fajn,že už je ti líp,to víš že velký prsa neznamená méně mléka,nebo naopak,prostě to je holt na přírodě,řekla bych,dá se tomu pomoct i homeopaticky,spousta mamin tak začalo kojit.Já mám velká prsa a kojila jsem 2roky.

@hanncca ,@suik ,mě to bolí jen při pohmatu,jinak vůbec ne,ani když pohnu hlavou nebo tak něco...ale díky za rady :wink:
24. črc 2010 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz
no nic pro tedka to tady balím jsem po obědě a pujdu něco dělat :slight_smile: musím vyžehlyt a pkusit se vyčistit madraci po malé at mám pro malého do postýlky :slight_smile: mam prášek který čistí na sucho jen se to pak povysává :slight_smile: je určený přímo na madrace a postele a mužu říc že vyčistil krásně koberec tak uvidíme co to udělá z madrací :wink: nejdřve pujdu ale žehlit.Jinak babička dneska vyprala kočárek pro malého a tak už se mu suší na balkoně a zachvilku bude doma :slight_smile:))) tak zatím ahojte později sem mrknu a snad toho moc nenakecáte abych vás dočetla :slight_smile:)))
24. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
tak to jste mě už uklidnily, že nemáte taky ještě mlezivo :wink:
@suik: jen pěkně výleťte dokud to jde :wink: , kočka je teda šikula, když se tváří pak jako by nic :grinning: hlavně je dobrá, že poslouchá aspoň páníčka ta našich teda neposlouchá nikoho :grinning:, jé už jí vidím jako modela v tom šátku :grinning:
@lucinecka222 : ty jsi byla teda akční včera, já bych okna nemyla když má pršet celý víkend :fearful:
@petja : ty jsi teda ranní ptáče, takových zkráškovacíh aktivit za sebou v takovouhle hodinu :astonished:
@safryy : tak super, že konečně došlo k výměně počasí :slight_smile: a i vy si užívát sluníčka, tak hezkou grilovačku dneska
@lio : užijte si oslavičku, hezké od manžela s tou kyti, hmmm tak to vypadá teda mňamózně ten dortík :grinning:
@suzete : prý stačí i olej
@petja : nemáš to z rýmy, koupání nebo průvanu? Můj na to teda trpí fest a já docela taky. Mě zabere tee trea oil, jemu kapičky garasone většinou, ale ty asi ne v těhu.
@suik : taky přemýšlím, kdy jsem naposled dostala kyti, jo někdy na jaře, když jsme šli kolem tulipánů, tak jestli nechci :grinning: jinak to jsou jen narozky a svátek :grinning:
24. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@beru3nek No až buude prcínek na světě,sama poznáš,že dokud je čas musí se jednat :grinning: To ucho leda z vody z bazénu,jak sem tam furt v těch hicech ležela,jinak nevim,rýmu nemám a průvan by to taky neměl být,právě to mě potkalo poprvé tak nevim,zda to odezní samo,není to ani horší,ani lepší,asi zkusim ten aurecon svíčky a kapky do ucha...
24. črc 2010 v 15:18  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.