• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja: zkus při nejhorším ORL, ale je to nepříjemný. Hlavně jsem si myslela, že na to trpí jen děti, tak nee :astonished:
24. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
@petja : jako vše výše popsané zkus a ORL v nejhorším, tak jsem to myslela. Píšu jak trdlo :cry:
24. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
@beru3nek tos mi udělala radost s tím olejem, že by to mohlo stačit místo slizu. koupila jsem si totiž na zácpu psyllium, a z toho se taky ve vodě udělá sliz. když jsem si to udělala podruhé, tak jsem s blinkáním nestihla doběhnout ani na záchod :confounded: , takže sliz už radši nezkouším, ani psylliový ani lněný. ble.
@petja s uchem fakt netuším, já bych si nahříla pohankový polštářek, kdybych nic neměla doma.

Z prsů mi taky nic moc neteče, jen při zmáčknutí, ale na podprdách nic nemám, jen zaschlé na bradavkách. a taky doufám, že to s budoucím kojením nemá nic společného. naše ženská linie kojila snad dycky, a mamka měla mlíka pro půl porodnice, tak snad jsem podědila.

Dneska se mi vrátí miláček :slight_smile: tak peču banánovou bábovku. no...spíš ji peču, bo jsem měla v lednici dost jeté banány, ale proč je vyhazovat, když na bábovku jsou jeté nej...
24. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@beru3nek No k doktorovi nee,takovej problém to není,musím propátrat homeopatika..
Dívám se teď na dokument,Maminko,tak budou čtyři :sweat_smile: No mazéééc :sweat_smile:
24. črc 2010 v 15:50  •  3 děti  • Odpověz
@petja : jé na čem to dávaj?
@suzete : banánová, mňam já bábovky miluju, ale ten můj prohlásil že jsou takový suchý, že by si dal tvarohovou, nemáte někdo recept?
24. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
@beru3nek suchá? mně právě přijde mokrá, jak jsou tam ty banány. aj z jablek je pak mokrá, jablka místo oleje nebo jiného tuku. ale tvarohovou nemám, nemám tvaroh ráda. je takový suchý :slight_smile:
24. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
@suzete : jako že všechny bábovky klasický jsou pro něj suchý, tak písni recept prosím na tu banánovou nebo jabkovou, kuju :slight_smile:
24. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@beru3nek no já možná dovejletila, ségra zejtra odjíždí, tak možná něco malého :unamused: , ale už to fakt nedám. Teď jsem si chvíli schrupla.
No kočka si tam chvilku lebedila a nevyapadala že by se jí to úplně nelíbilo :grinning: , s tím posloucháním to není tak žhavý, děsně držkuje a smlouvá, ale většinou sleze, když je někde kde nemá bejt.
24. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@petja na to jsem taky koukala .....to je mazec, co? Já bych to asi nedala. :grinning:
Nejvíc mě vyděsilo, že obojí bylo přirozenou cestou, ale to už se mě snad zatím netýká :grinning:
24. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
@beru3nek recepty jsem ti poslala do IP

Byli jsme plavat a zajedli jsme to hned tou bábovkou. snad na tátu zbyde do večera...
24. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
@suik : já teda už výlety naprosto nedávám. Po pár metrech mě začne píchat, už i při návštěvě obchoďáku, takže až s mimískem budeme výletit.
Tak teď jsem zjistila, že už nemám ani trička na doma, se mi vše ve skříni opět srazilo :grinning: Začalo to ráno, když jsem vytáhla po měsíci a něco rifle a málem se do nich nenasoukala, ale spíš přes boky a prd.. Pak jsem se ještě v lítosti nad sebe koukla do zrcadla a pohled na obličej mi taky moc nepřidal, oči jak dvě štěrbinky :astonished: no paráda. Málem mě to rozplakalo :wink: , co málem zaslzela jsem z toho :grinning:
24. črc 2010 v 17:06  • Odpověz
@suzete : super hodná, díky moc. No to je jasný, že musíte ty spálený kalorie něčím vyrovnat :grinning:
24. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahojky, u nás je dneska servisně spací den. A sotva to tady otevřu, tak hned útočíte na moje chutě!

@beru3nek Jsem ráda, že nejsem jediná, komu někdo vyměňuje ve skříni věci za menší velikosti. :slight_smile: Chceš ještě tu tvarohovou? Šla bych pohledat.
24. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
@beru3nek no já s mimísem nevím jestli budu moct vejletit, rozhodně ne s tím kočárem co mám, s tím se budu stydět někam jet a taky ho asi nenasoukám do MHD :unamused: ....musím ještě nějak diplomaticky zatlačit na manžu a přesvědčit ho....
Jěště zbejvá ten šátek, ale úplně si nedokážu představit, na jak dlouho můžu vypadnout ven a pak to udělat s kojením a přebalením, bojím se, že když ho z šátku vyndám, už ho tam nedám zpátky.

já se furt do všeho vejdu, ale zjišťuju, že budu muset začít zjišťovat v čem budu moc kojit, toho co se dá aspoň z vrchu odhrnout zas tolik nemám :unamused:
24. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
hm, tak mě začíná taky honit mlsná :grinning:
24. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
@suik někdo by tu mlsnou měl zavřít na doživotí. obtěžuje většinu z nás, mrcha.
24. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
@suik Myslim,že máš s cestování zbytečný obavy,šátkem je situace vyřešená,to víš,že mimi budeš umět dát zpátky,to je jen o grifu a pokud ti nevyhovuje kočár,tak holt si pořid jiný,však využiješ ho z většiny hlavně ty,tak by snad s manžou neměl být problém :wink: Jaký vůbec máš,popis vím,ale nějaký konkrétní?
24. črc 2010 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz
@petja právě že značku neznám, vlastně jsem ho ani neviděla složenej i s "korbou", budu to muset všechno vyprat a naskládat na sebe.....mno jo, ale on drží kasu a žije v domnění, že tenhle kočár budem mít až do smrti, obzvláště když byl zadarmo :angry: hroznej spořil. .....bude to muset znamenat velký diplomatický um. :unamused:
24. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
ahojky copak probíráte???já se probudila po několikahodinovém spánku a cítím se úžasně to je ta neprospaná noc musela jsem to dohnat a venku je dobrý chladno jen v baráku stále vedro
24. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahojky,
tak jak je v sobotu odpo. Dočetla jsem kousek,vypadá to všichni v celku...samá kinder 2v1 :grinning:
Ma si užíváme tatínka, teda, nemohla jsem v pátek spát,tak jsem ho čekala v 1:15 na balkoně:grinning: Včera jsme ještě stihly sice vedro,ale hezky,tak jsme si udělali rodinný výlet do ZOO Lešná a pak večeři v oblíbené restauraci, no byla to sranda, večeři už Maty docela prořval a v ZOO taky perlil,v péči tatínka si počůral celý vnitřek kočárkua ponožky , poblinkal 2 body ,všichni jsme se pečení převlékli tak 3 X komplet. Ale bylo to hezký, s tím břichem šmajdat ty kopečky :sunglasses: Mě bolí nohy až v pr...ještě dnes.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
@suik Tak to je dost nekompromisní přístup teda :unamused: Takže kočárky v albu jsou jen sen,ju? :cry:

@antana123 To je fajn,žes dospala,já taky chtěla,ale malej po obědě neusnul,takže bez šance,naopak běhali sme v kalužích :grinning:
24. črc 2010 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz
@petja no on je na některý věci trochu divnej a spoustu si představuje jak Hurvínek válku.....jako že budem kupovat kočár, s tím počítal, pak jsme dostali tuhle nabídku....já jsem mu říkala, že si ho vyzkouším a pak se uvidí. Když jsem vypadala nenadšeně, co jsme se s ním vrátili, tak o tom, že bychom kupovali jinej nechtěl ani slyšet. No musím ho nějak utlouct argumentama....zas tak blbě, abychom si to nemohli dovolit, na tom nejsme.

nejvíc mě teda dorazil tím, že si myslel, že ho budem používat i jako sporťák .... o tom jsem neuvažovala teda ani omylem.

jj, ty co jsou v albu jsou vysněný, Roan teda padá, ten jsem zkoušela a je na mě velkej a těžkej, Hoco vyzkoušenej v obchodě mám, ten mi vyhovoval a teď jsem našla další dva....furt si nějak nemůžu vybrat. dřív jsem tíhla ke klasice, te´d bych radši něco lehkýho do města.
24. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

dneska zase propršený den :sweat_smile: ale musím se pochlubit, Tomáš se konečně začíná pouštět i na chození, dneska si vykročil ode mě k hracímu stolku, tak ťapal 2 metry sám :dizzy_face: :dizzy_face: sice kinklavě a občas padne na zadek, ale hlavně, že to zkouší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@suik hoco mají 2 moje kamarádky z města a chválí, jezdí s ním i v MHD :wink: jinak já kojila zásadně, že jsem vyhrnula tričko spodem :sweat_smile:

ad šátkování...taky jedna sousedka v něm nosí malýho, když venčí svoje psi a malýmu už je 7.měsíců a zatím pořád prý v pohodě :slight_smile:
jinak na delší vypadnutí v něm asi nic moc...člověk musí mít sebou plenu, mast na zadek, vlhčený ubrousky, případně náhradní oblečení a tak... :sweat_smile: tak jedině ve předu mimi a vzadu baťoh :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
@beru3nek a jak děláš tu bábovku?? mě teda všichni chválí, že ji mam takovou vlhkou a ne suchou, dávám tam žloutky, cukr, vodu, olej, mouku, prdopeč a sníh :wink:
výborná je i ořechová nebo do toho těsta přidat trochu rozemletý čokolády...na to jsou nelepší ty dutý figurky :wink:

@suzete banánová?? to jsem ještě neslyšela :slight_smile: :slight_smile: můžu poprosit o receptík?? já děláím ovocnou jen borůvkovou, že tam přidám borůvky :slight_smile:
24. črc 2010 v 18:53  • Odpověz
no teď se spustil obr slejvák s obr kapicema :astonished: to tu za chvíli budu mít přítele z práce určo celýho promočenýho :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj, tak jsem to opravdu dnes využila, že není vedro a pustila se do umývání všeho, co mi přišlo pod ruku a uklízení .... :slight_smile:
Jsem moc ráda, protože pokojíček zas o kousek pokročil - nalepila jsem obrázky na stěnu, vydrbala přebalovák a postýlku, .. mám z toho radost :slight_smile:
24. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
@suik: my jsme na kurzu vázání používali buď panenky anebo plyšáky místo miminek, aby člověk věděl, jak tam to mímo vlastně bude :slight_smile:

@petja: panečku, teda ty jsi byla aktivní dnes poránu. Masku na obličej jsem si nedávala ani nepamatuju :slight_smile:. Na holení se chystám zítra, protože v pondělí jdu do poradny, tak jsem zvědavá, jestli se mi to ještě taky povede samotné anebo už bude muset asistovat manžel :slight_smile:
Chudák Filípek, že ho ta bouřka takhle dodatečně poděsila. Ale když to s taťkou dospěj, tak super.
Jinak souhlasím, vzdoušek je absolutně úžasnej :slight_smile:

U nás v noci bouřka nebyla, jen krásně pršelo, alenějak poslední noci nemohu najít vhodnou polohu. Takže jsem byla vzhůru v 1,30 ve 3 a v 5, ale pak se zadařilo a spala jsem do 9,30, to už se mi dloouho nepodařilo :slight_smile:
24. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky, já taky pekla. Jogurtovou bezlepkovou bublaninu s jahůdkama... :wink: Už je půlka sežraná... :grinning: Jinak u nás všechno při starém, stále v kompakt balení. Ve čtvrtek si jdu pro papír na mateřskou... :slight_smile: Měli jsme rozbitý napájení na notebook, takže jsem nemohla na net. Něco zásadního novýho? Porodila jste některá? :confused:
24. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
@safryy: no tak super, že sluníčko k vám dorazilo, jen si ho hezky užívej a pár dní si ho nech :slight_smile:
Buď v klidu, já jsem taky vyřízená po malé procházce :slight_smile:

@lio: jé, výročí svatby, gratulace :slight_smile: Hmm a jak popisuješ ten dortík, tak ten určitě bude mňamkózní :slight_smile:

@ojo: no jo, to by mohly být houby, když je tak pěkně zalito :slight_smile:. No to bych si dala :grinning:

@lendaw: jé, taky výročí, tak taky gratulace :slight_smile:

Kytičky taky závidím, moc je od manži nedostávám :frowning2:. Ale ve čtvrtek jsem dostala překrásnou kytici ze žlutých gerber, no úžasná. Honem jsem ji teď běžela vyfotit, než začne vadnout :slight_smile: Miluju kytky a miluju krásný barvičky, takže mne moc potěšili :slight_smile:
24. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
@kovalda Ono to s tou naší oslavou výročí nebude tak horký. Manžel zapomněl :cry: Šel do hospody, na sms neodpovídá :pensive: Tak tu sedím, jím jednohubky a solím je tekutou solí :cry:
24. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.