• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222: na tu žáhu - zkus dodržet - nelehat si nějak brzy po jídle a neohýbat se, hlavně hlavou dolů. No a pak známá taky dávala na pálení žáhy - rozkousat kávové zrnko, prý je to zaručené a zabírá to ihned. No nevím, mně díky bohu zabírá mléko.

@beru3nek: tak super, že oscilo zabralo a je ti lépe :slight_smile: A buď v klidu, mně taky mlezivo neteče :slight_smile:

@suzete: krásné fotečky :slight_smile:

@beru3nek, @lotyna: tak u mne taky řáděj škřítkové, co mi zmenšují oblečení. Ale začali ho zmenšovat i manžovi, tak už to aspoň není tak nespravedlivý :grinning:
24. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
tak jsme byli projet ten auto zázrak :slight_smile:, no pobavili jsme půl paneláku tím, co ta naše hafuše předváděla za kousky :grinning:, lítala za tím jako pako, štěkala nonstop a ve finále se šla zchladit celá do kaluže :grinning:
@lotyna : jo jo, nemusíš hned, teď se pustil ten můj do štrůdlu, ale jestli vám šmakuje, tak bych prosila recept :grinning: Já dělala tvarohovou podle receptu jednou a kdybys tím někoho trefila, přinejmenším mu přivodíš otřes mozku :grinning:
@antana123 : tak super, že sis dala pěknýho šlofíčka, mě už spánek něják nejde :frowning2:
@kuchy : tak paráda, že jste si to s taťkou tak hezky užili :wink:
@ojo : tak gratulka k Tomáškovým úspěchům, majolková mu nejela. Jeho mamka dělá olejovou a tu taky moc nemusí, no je to mlsoun, ať si jí máčí do čaje, že :grinning: když chce morkou :grinning:
@kovalda : ty jsi byla jak motorová myška dneska akční :slight_smile:
@tatarina : ne ne, zatím bouřky naštěstí bez účinků
24. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@kuchy: pěkně si užíváte tatínka i jste se kvůli němu 3x převlékali :grinning:.

@ojo: super, že Tomášek začíná ťapat sám, je šikulka.

@tatarina: ta bublaninka určitě bude taky dobrá :slight_smile:. Nevím, kdys tu byla naposledy, jestli víš, že rodila Alisek - má Honzíčka.
Všechny ostatní se držíme vcelku :slight_smile:. Bedlivě teda každý den a hlavně každou bouřku pozorujeme lio a antanu :grinning:

@lendaw: jé, tak to mne mrzí, že manžel zapomněla a jsi doma nad jednohubkama sama. :frowning2:
24. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@beru3nek: jj, dnes vyloženě motorová myš, však teď už Žanda okopává, ať se uklidním :slight_smile:. Tak jsem si naordinovala relax před pc nebo tv :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@lendaw : To znám ach ty jejich palice děravý. Já vše musím připomínat, takže u nás i narozky stále dokola upomínkuju, aby náhodou nezapomněl, jinak by to dopadlo naprosto stejně :frowning2:
@kovalda : tak hlavně že to zmenšujou u vás fifty fifty, u nás ho příteli zvětšují, fakt hrozný bordeláři :grinning:
24. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
@beru3nek ahojky no ja jsem musela umít to okno protože už nevím kdy jindy bych to umila ono sice prší ale ja vím že sem ho umila a to mi stačí :wink: no a když je chladek tak se mi cokoli dělá dobře a při hicech se mi nic nechce víš :slight_smile:,ted už mi zbívá jen ta koupelka a asi kuchyn a bude to ok.:slight_smile:dneskla žehlím o 106 a mam tady ještě pěknou kupu a už se mi teda moc nechce ale dožehlím to at to mám zasebou. :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@lendaw můj chlap je na toto taky hrozný, žádný výročí a narozky si nepamatuje, ani moje...takže já taky musím připomínat dopředu, že něco plánuju :sweat_smile:

@lucinecka222 ať ti jde žehlení od ruky :slight_smile: a ještě na tu žáhu, mě hodně trápila večer před spaním...a to pomohlo spát s hodně podloženou hlavou, spíš v polosedě :wink:

@beru3nek :grinning:

já udělala rybičkovou pomazánku, tak si jdu dát :slight_smile: a už mě zas honí mlsná na melouna :grinning:
24. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky opět se hlásím po kratším spánku dneska sem nic neudělala ale zítra už musím uklidit prach a tak a oholit si všechno protože jdu v úterý na kontrolu tak snad to zvládnu sama ale nevím pupík zavazí :confounded:
24. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@ojo neprovokuj s melounem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@antana123: teda ty máš dnes spací den :slight_smile:. To je dobře, jen to dožeň :slight_smile:

@ojo: rybičkovou pomazánku i melouna bych si dala :slight_smile:

24. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@lucinecka222 : koukám další akčňák dne :wink: já vše stále odsouvám na neurčito :grinning: ježíš, tak ještě že tady píšete o žehlení, bych zapomněla na vyprané prádlo v pračce, přišla návštěva, tak jsem si řekla že pověsím po a bylo by tam teda min. do zítřka :grinning:

@ojo : melouna máme v ledničce celýho už 3 dny, jak mi bylo šoufl, tak jsem vyjímečně nemelounovala, jinak na něm taky ujíždím, ale už se mi přilepšilo :grinning: , takže to vidím na teplej štrůdl, tady to voní. Ten umí teda přítel excelentní :grinning: . To jsem teď dotlačila véču :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Psala mi kámoška, že její švagrová včera porodila, v 7 ráno nastoupila na vyvolání a malej byl v 11 večer na světě, 3.30 a 50 cm, ale prý porod teda nic moc :confounded: , my budeme mít určo lepší
24. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
@antana123 : já holila včera, to byl teda záhul jako sviŇa :grinning: jsem musela před zrcadlem si holit spodek, jinak ani ťuk
24. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
@beru3nek no právě vemu zrcátko a půjdu na to :wink:
@kovalda je mi až stydno jak spím celý den :confused: :confused:
24. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@ojo banánovou bábovku jsem ti poslala do IP :wink:
24. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
@antana123 : odpočívej dokud můžeš, za měsíc se ti o tom bude už jen zdát :grinning:
24. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@kovalda Tak to je bezva, že jste taky zatím v kompakt balení. O Aliskovi vím, Honzíček je krásnej....
@beru3nek Co se týče "spodku" a odchlupující údržby, zvládla jsem si poslepu ve vaně oholit taky max. hráz a už asi 2 měsíce přesvědčuju manžílka, že aspoň, když jdu k lékaři, že by se toho mohl ujmout... :unamused: Prý se snad už brzo dočkám... Si dělám legraci, že mě oholí až k porodu v bolestech... :sweat_smile: :rolling_eyes:
24. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@suzete Tak přepošli, sím i mě... Banány mám nakoupený... :grinning:
24. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@tatarina máš ju tam
24. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@tatarina můj mě taky nechce oholit bojí se :astonished: :astonished: :astonished:
24. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@kovalda děkuji za rady ste zlate všechny :slight_smile: no je to síla s tou žáhou no :unamused: jinak kávu ja nemusím fuj nedělá mi dobře víš :frowning2: teče mi po ni krev a zrnko kavy to bych asi nerozkousla protože mně zuby strašné bolí :unamused:
@ojo to bych asi neusla ja hlavu zvedlou mám a ještě si ji zvedám rukou ale víc už bych to asi nedala kvuly zádum víš :unamused: pak mně strašně bolí :frowning2:
@beru3nek jo no musím to udělat pak se mi zase v hicech nebude chtít no :slight_smile: jdu na to at tu nejisem do pulnoci u te žehličky :slight_smile:))
24. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@antana123: já takhle prospala den minulý víkend :slight_smile:. Prostě tělo to žádá, tělo to potřebuje :slight_smile:. Tak mu to dopřej :grinning:
24. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@ojo tak to jsem ráda, že je někdo s hocem spokojený, tady jsem hledala nějakou diskuzi, ale nebyl tu nikdo, kdo by měl zkušenost zrovna s tím typem co mám já.

s tím šátkem na dlouhou trať si to taky úplně nedokážu představit...třeba na nákup....

@kovalda: já tu právě nic takovýho nemám, plyšáka tak leda malýho, ona ta kočka není tak špatnej model, je zhruba stejně těžká jako mimi a stejně velká, jen by musela držet a nepouštět tolik chlupů :grinning: ... a neškrabat.

jak se tu bavítě o těch výročích, tak mě došlo, že 12. července jsme měli taky výročí a ani jeden si nevzpoměl :astonished: .... došlo mi to až teď. Ani nevím, co jsme ten den dělali :grinning: , ale výročí seznámení jsme teda oslavili.

@lendaw: mizera, mě se tohle ale občas taky státá.

k tomu holení, mě posledně vzal ten vršek, to se mi u celkem líbilo, že má úkol, tak dole si ještě došáhnu....zatim
24. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@suik pro mě je děs i pedikůra a střihání nehtů na nohou snad to zládnu :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@kovalda jojo hezky si to tím omluvím :wink:
@beru3nek no ony ty vyvolaný nic moc bejvaj....mě se ani sestřenka nechtěla svěřit, jen mi poradila, že kdyby mi vyvolávali, tak ať si nechám dát epidurál, ona ho sice měla, ale nějaká blbá doktorka jí ho pak vypla a že prej lezla bolestí po zdi :cry: ... no tohodle se bojim.

melouna jsem taky dlouho neměla....chjo, zejtra tu je všude zavřeno a mě už dochází jakékoliv ovoce :unamused:
@suzete : jůůůů :slight_smile: můžu taky poprosit o receptík na banánovou bábovku??? :slight_smile: to bych vyzkoušela, zní to dobře :slight_smile:
A kdo tu nabízel recept na tvarohovou? Ta by taky stála za hřích :slight_smile: Já dělám jen olejovou a makovou, s jinýma nemám žádné zkušenosti :wink:

@antana123 : na podvozkovou údržbu se chystám až zítra, v pondělí jdu k doktorce, tak abych nedělala ostudu :slight_smile: Taky to řeším zrcátkem, manža se nechce angažovat :frowning2:

@suik : gratulace k výročí :grinning:
24. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lucinecka222: zkus okouknot diskuzi o pálení žáhy, třeba tam najdeš něco, co pomůže
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/paleni-zahy-v-tehotenstvi/?page=1

@suik: no právě, kočka má možná správný rozměry a váhu, ale jde o to, jestli se nechá přesvědčit a jestli to odchlupování potom toho šátku nebude moc časově náročný :slight_smile:. My taky nemáme zrovna vhodnýho plyšáka, ale tak nějak to šlo :slight_smile:

V mém okolí se nějak množí porody, které bych nechtěla mít, tak nezbývá než doufat, že si to vybraly ty ostatní a na nás zůstanou jen ty úžasné zážitky :grinning:
24. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
tak jsem už narvaná k prasknutí, chodím si stále tajně přidávat :grinning:
@tatarina : a to ještě se občas šikulka stihnu pořezat, mě taky ten můj by neholil nikdy, že mě fikne se bojí :pensive:

@suik : my zapomínáme oba pravidelně, protože je to den po narozkách. Tak si musíme svatbu naplánovat na nějákej hezkej datum :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
@kali.kal ale je to fuška že???ještě že nás v porodce pořádně oholí si nikdy nejsem 100% jistá že sem oholená dokonale :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
jdu se tulit k mojemu tak pa zítra :wink:
24. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.