• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo: to triko spodem se mi právě vyhrnovat moc nechce, nechi ukazovat nikde svoji pneumatiku :grinning: ....
už jsem si našla pár pěknejch, tak aspoň dvě koupím, do města.
24. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@suik : tahle holčina prý taky měla od 5 epidural. To se člověk bojí, že nechce injekci do páteře a v tu chvíli to asi naprosto neřeší. Někdo z července měl krátkej i po vyvolávačce, ale taky myslím, že to nebývá zvykem :angry:

@kovalda : já mám akorát jednu kámošku z 5 z pohodovým porodem. Nám říkali na kurzu, ať to teda od ostatních neposloucháme, že si to příkrášlujou :grinning: , no uvidíme v reálu, že.
Jé mě jak posunuli termín, tak abych už začla pít maliíník :grinning:
24. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
@antana123 : hezké tuleníčko :slight_smile:

@suik : no mamka mě strašila taky, že po porodu to nebyl pěknej pohled na tu visící kůži na břiše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@kovalda no odchlupování je hrozný vždycky a ani nezáleží na tom, jestli se toho kočka dotkla nebo ne, tak na to jsem rezignovala....
já zkoušela polštářek, ale to moc teda nešlo.
@beru3nek tohle bylo taky tak tejden po mejch narozkách, to jsem byla zrovna v čr, popřál mi po sms, ale když jsem přijela domů, tak jsem čekala aspoň kytičku nebo přání z očí do očí a nic :unamused:

v tomhle ale jedu taky :grinning: , tak mu nic vyčítat nemůžu
24. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@suik : tak u nás je to stejný nevzpomenem si ani jeden, zatím se nám to podařilo zazdít oboum úspěšně snad vždy,no ještě že ne jen jednomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak si jdu pro další nealko pivko na slehnutí :grinning: .Teď jsem si dala týden pauzu, aby nebyl Adámek tak tlusťoučkej z těch birellů, tak to dneska dohoníme :grinning:
24. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@beru3nek: no, já mám docela dost známých, které měly porod v poho, to akorát ty poslední dobou nějak, ... no nesmím to poslouchat :slight_smile:
Maliník bych taky měla začít pít, jen si vzpomenout a koupit si ho :slight_smile:

@suik: Odchlupování - nám zas strašně líná pes, tak máme taky všude psí chlupy, ale je výhoda, že pes nesmí do pokojíčku a ložnice, tak aspoň tak :slight_smile:

@antana123: hezké tuleníčko a dobrou noc :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
No a já mám dneska už taky dost z toho uklízení a tak, tak se na chvíli přitulím k manžovi a pak jdu odpadnout do postele :slight_smile:
Dobrou noc
24. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@antana123 : no jo, je to náročné :grinning: Ale musíme si poradit :wink: Jenom si nedovedu představit, že mě bude holit nějaká sestra v porodnce :slight_smile: Na to sem zatím asi moc stydlivá :slight_smile:

@kovalda : dobrou noc :slight_smile: taky jdu asi za manžou do pelíšku, sleduje nějaký filmík, tak třeba usnu u něj :grinning:
24. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
@kovalda to ta naše do ložnice může, teda není síla, která by ji v tom zabránila, dveře nejdou zavřít, natož zamknout.
Spí s náma v posteli, ale to jsme celkem rádi, je taková mazlivá a vždycky se hrozně tulí, když u nás nespí, tak ji podvědomně hledám, ......teď se ale snažím jí zakázat spát v postýlce, ale moc to nejde.
24. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@kovalda : tak to jste měli narozdíl od nás rozum, naše spinká u nás v postýlce, tak mamka z toho šílí, co až bude mimčo, nu co tam budeme všichni :grinning: Jsme si koupili proto větší novou postel :grinning:
@kovalda, @kali.kal : hezký večer :slight_smile:

@suik : našich nepochopila ani to, že nesmí na stůl. Ještě že nemají psa, to by dopadlo. Chodí od nich narvaná k prasknutí, ta´tkovi furt něco padá pod stůl :grinning:
24. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky, tak příjemné ochlazení,včera jsem byla na druhé kontrole u zubaře a hádejte co? Ačkoli jsem byla na kontrole po 4 měsících, tak jsem měla kazík. Uf. Naštěstí jen malej,k tak se to dalo.... ale fakt jsem to nečekala. V noci se po tom ochlazení krásně spalo. Sice jsem v noci furt courala na Wcko ale spala jsem taky asi do půl desáty. Paráda. Jinak obdivuju Vaše pracovní aktivity ja jsem ted ze všeho unavená - dneska jsem spala odpolko 2 hodiny.
24. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
@tatarina největší adeptky na porod tj já a antana jsme ještě vcelku :slight_smile:))

@kovalda výročí a vůbec party se vydařila a dort ???? holky LUXUSNI !!!!!!!! fakt jsme si mlaskali, ještě zbyl zítra pro tchánovce ale myslím, že na příští týden (to mám narozky já) ho objednám zase. Lehoučký, svěží a lučina s tvarohem v kombinaci s máslovými sušenkami jako korpus....no mnamka a ..sice nejsem v cukrovkářské rubrice, ale měřila jsem si po tom cukr a naprosto luxuska, takže ani nemám výčitky:slight_smile:))
Mamča z dárečků nadšená, kámoška- svědkyně si odemne vyžádala ult z 20tt a koupila mamče stojánek na fotku ve tvaru lva a do ní vložila ten ult :slight_smile: moc milej dáreček :slight_smile:
Pak si manža s kámoškou otevřeli vínko /bledá závist/ a tak si tu labužírujou :slight_smile:

za dnešek jsem toho nachodila kilometry, su zvědavá na noc, na nešek poslíčci, tak uvidíme co ted, zítra už se chystám ven, neska jsem si netroufla, protože jsem byla víc na nohou než v lehu. Zítra dorazí tchánovci, tak se těším méně, ale snad to bude taky fajn.
Vlatně za týdenj v neděli je srpen, bez dvou dnů budem mít s antanou ukočený 38tt, tak jak každému ten konec se vleče, tak mne tedy frčí před očima :slight_smile:
24. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
a jak tu řešíte údržbu spodku, tak už jen zkracuju, bo holit nezvládám a manža se bojí a jak jsme tu měli tu PA tak ta řekla, že tak 80% mamin tam jezdí k porodu pořezaných :slight_smile: jak bud manžové nezvládaj, nebo holej v kontrakcích :slight_smile: takže prej to mám nechat do porodky a někde ani holení není třeba, takže si ted to bříško kvůli tomu nemačkám.
24. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@jennymaresova : tak není divu, když chodíš do práce, tak musíš být k.o. o víkendu, já jsem taky a nic nedělám :grinning:

@lio : tak super, že jste si krásně užili oslavu i s tím báječným dortíčkem, vůbec neslintám tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak holky dobrou, už tady nemůžu sedět jak mě bolí zádíčka
24. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@beru3nek taky musím něčím udělat chutě, zítra sem dám fotku :slight_smile:

dobrou noc, taky půjdu chrupčit, je krásně chladno ááááách kéž by to chtělo vydržet :slight_smile:
24. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@beru3nek ale v pondělí do práce :slight_smile: naposledy heč heč :slight_smile: Jak je?
24. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@jennymaresova : jsi frajerka, dát to takhle do konce, fakt před váma smekám. Já už se kroutím u židle po pár hodinách, natož po 8. Jo jo jinak už fajnově, jsem šťastná jak blecha, že jsem lehla jen na dva dny :wink:
@lio : brou taky už jdu na kutě :slight_smile:
24. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@lio
@beru3nek krásnou dobrou holky :slight_smile:
24. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@lio :grinning: tak to je dobrý s tím pořezáním.....teda dobrý to asi není.
To maj z toho, že se to u nás ještě dělá, jinak snad nikde ne, není prokázáno, že by to bylo lepší.....to pak jen na rozhodnutí maminy, na co je zvyklá, já to asi hrotit nebudu, nějak včas to nechám pokosit a pak se uvidí.
24. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:,
tak u nás je venku 10 stupňů a vykukuje punťa, tak snad by mohlo být sluníčkovo a zároveň příjemně kolem 20, to bych si nechala líbit :slight_smile:

@lio: teda dortík závidím, ale výročí máme 15. 8., tak si ho taky brzy užiju :grinning:. Prosím o info, kde jste dortík objednávali, ten by nám totiž taky mohl chutnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@jennymaresova: jsi fakt dobrá, žes to vydržela chodt do práce do poslední chvíle. Tak to je parádička, že zítra jdeš už naposledy, to se i člověk těší, na ten 1 den, co? :grinning:

@suik: no, my se shodli s manžou, že sice je super, když se k nám pejsek tulí, ale že nechceme, aby lozil po nábytku a chodil do ložnice. Tady na domečku jsme to ještě rozšířili o zákaz do dětského pokoje - je tam koberec a vůbec - strašně líná, takže chlupy jsou všude i když tam pes nechodí a natož, kdyby tam chodil :slight_smile:. Nesmí ani na gauč. To jsme pak udělali malý ústupek, že když na gauč natáhneme deku a vyloženě ho zavoláme, tak na té dece je :slight_smile:, ale sám si tam skočit nesmí.

@beru3nek: panečku, vás v té posteli ale bude :grinning:. Ne, jasný, že je to podle vás a hotovo, u mamky taky spí pejsek v posteli a beru to v pohodě :slight_smile: (ale to je jen krysařík, tak nezabírá tolik místa a nepouští tolik chlupy, jako ten náš :slight_smile:)
25. črc 2010 v 07:21  • Odpověz
@lio: no jasný, že holení podle mamči, jen chápu, že je to pro ně takový "prehlednější" , když tam třeba šijou nebo tak. No, já se holím i normoš, akorát teĎ jak už tam nevidím a nedosáhnu tak dobře, tak se musím víc přemlouvat, protože je to taková bojovka :slight_smile:
25. črc 2010 v 07:23  • Odpověz
Vždycky, když čtu ten mail z rodiny, tak jsem v šoku, jak dlouho už vlastně jsem těhotná - dnes je 224 den mého těhotenství :slight_smile:, zbývá 42 dnů a začínáme dnes 35. tt :grinning:
Super, utíká to teda :slight_smile:
25. črc 2010 v 07:26  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
25. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
DObré ráno holky,
tak jsme včera zapařili tak, že jsme šli spát v jednu po půlnoci. \manža s kámoškou tu popíjeli, já jim chodila dolívat a byla těžká pohoda, ráno jsem budila v půl osmý, zda mám jít se psem, ale všichni nakonec vstávali a já si dala procházku s nima, docela náročný a zjistila sem že mi po včerejším fakt velkým chození a tak bolí kost tam dole, ne stydká, ale spíš celej ten pletenec kostí dole, asi tou vahou a tak, jak nejsem zvyklá, ale noc proběhla pohodově, čekala jsem poslíky či něco z toho že jsem se přetáhla, ale pohoda !!!
@kovalda odkaz na dortík je http://www.hajek-bousova.cz/foto/dort20.html fakt přesně takhle vypadal a neska si dáme s tchánovci a já se na něj mooooc těším. Myslím, že mne ted sladké dorty tankovat vůbec nebudou.

Ráno v půl osmý tu bylo slunko ale foukal studený vítr, najednou jsem řešila, co ven na sebe, myslela jsem že džíny už nevytáhnu, vytáhla a i svetřík, ale když to nefoukalo, bylo mi teplo, ted se tam zatáhlo a mlží, takže opět parádní den pro těhulku :slight_smile:
A dneska jsem si dala snídani u stolu - po hooooodně dlouhé době..sou zážitky co :grinning:
25. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
@kovalda tys v šoku ze dnů těhu a my v úterý s antanou budem z 38tt....začínám být v nějaké euforii :slight_smile:
manža se včera bál, abychom v noci nejeli rodit, ale mě bylo tak krááásně a fajn, dneska jsem u snídy dostala záchvat smíchu, tak mne chudák hnal at si lehnu, no což, tak jsem se povalila na gauč a chlámala se ještě 3/4 hod, chudák nechápal a furt se bojí, že z toho porodím. By si asi měl uvědomit, že už bude pomalu na čase, že :slight_smile:)))
a holení, já si tam fakt už nedosáhnu, takže dělám jakž takž údržbu a pokud uznaj že oholit, tka i to asi bude fuk, i když jak na to člověk není zvyklej, abych pak neskákala jak to bude píchat při dorůstání :grinning:
@antana123 tak jak je dneska? Jaká byla noc, parádička ne? se spalo jako v bavlnce, nebo ne?
25. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@beru3nek :ahojky, je, posunutý termínek :grinning: Zase někdo,kdo bude 100% dřív.
No uvidíme.Jak velký je top naše miminko.
¨.....řešíte vyvolávačku, já jsem teda zásadně proti epidurálu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem ZS.Měla jsem vyvolávačku, bolesti křížové a vydržet se to dalo i bez epi. To si nedovedu představit, jak by mě asi chtěli píchat do zad, když jsem kvůli bolesti zad mohla jen sedět na baloně, až do tlačení :grinning:
A od porod se mi rozjel až po 2 tabletě a její zavedené bolelo málem víc než porod. Zavedli mi ji v 18 h a malý se narodil 4:37, z toho jsem ještě do 1h mohla jen s mírnou bolestí zad podřimovat a manžel v křesle spát. Pak pukla voda a rozjely se pořádný křížáky,ale vydržet se daly i bez drog a pár hodin jsem se otevřela z 1- 8 a malý se narodil na první zatlačení celý :grinning: :grinning: :grinning:
Tak si neobjednávejte epidurály,když ještě nevíte,jak to bude probíhat, to se vyřeší na místě dle situace :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:.

A holím se taky po hmatu a ještě jsem se neřízla,pak zrcátkem zkontroluji, jestli je vše ok. Holila jsem se sama v den porodu,doma,když jsem si šla pro tašku. :wink:
25. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
@lio : 38tt, to já jsem byla už s malým doma :grinning:
25. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
@lio jo jo včera jsem prospala celý den a celou noc takže maximální spokojenost :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
@antana123 takže konečně nic nebolí? to jsem ráda, mne je neska taky uplně skvěle
25. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
přidala sem pupík ze včera :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.