• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio pěkný sluší ti to :wink:
25. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@lio : Moooc hezký pupík... :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojky děvčata,kluci jsou na zahradě,prý mám chvilku svou :wink: oběd mám přednachystaný,budeme mít tvarohové knedlíky s meruňkama,tak jsem ráda,že nemusím stát u plotny už teď.Noc byla docela v klidu,spí se mi už holt divně,stejně se dycky zbudím na zádech,v noci jsem měla tak tvrdý břicho,že jsem nemohla vstát z postele,na vině byl plný močový měchýř,už to fakt bolelo.Konečně je lepší vzdzuch,ale nejlíp je mi venku na vzduchu,nevim poslední dny potřebuju čerstvývzduch,jako sůl :grinning: A dobrá zpráva,že bolest ucha je na ústupu,tudíž moje alternativní metoda předevčírem zafungovala.Na radu Beru si stejně pořídím ten audisprej,přijde mi to šetrný používat i na děti...

@ojo No však jasně,že jinak co máš v kočáru máš na zádech,furt máš ještě volný obě ruce,šátkování je super
@kovalda Jak se ochladilo,člověk aji trochu zaktivněl,co? :wink:
@tatarina Myslela sem na tebe.porodila akorát Ali,ale to už určo víš?
25. črc 2010 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
holky mám intimní dotaz :confused: :confused:
25. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
taky z vás jdou takový hleny je to strašně hustý a je toho strašně moooc :confused: :confused: nezlobte se že to tak píšu ale nevím jak to popsat dřív sem měla jen výtok takový tekutý a ted tohle :confused: :confused: :confused:
25. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@lio: pane jo, vy jste si teda zapařili a ještě i procházka ráno, ty ses rozjela :slight_smile:. No hlavně, že jste si to užili. Tak dnes zas trochu zvolni, ať to nepřeženeš najednou s tou aktivitou a ještě tě čekají tchánovci :slight_smile:
Díky za odkaz na dortík, vypadá teda fakt úžasně :slight_smile:
Tady je počasí stejný, ráno sluníčko a teď mrholí a fouká. Ale super, aspoň si odpočineme od těch veder.

@antana123: super, že ses vyspinkala do růžova :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
venkovní teploměr sice nemáme, ale ráno jsem byla venku v mikče a byla mi i zima :grinning:, no paráda. Jsem spokojená. Jste holky oteklý i když se ochladilo? Já totiž jo a měla jsem co dělat nacpat se do tenisek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda : naše je našt. skladná, ale je od ní vše samej chlup :astonished: , no mimčo bude aspoň imunní :grinning: , hlavně je teda děsně mycí a veme ti důkladně celej ksichtík :grinning:
@lio : tak super, že jsi to takhle zmákla a žádný poslíci se nedostavili po tak náročném dnu, dort vypadá teda luxusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pošli nám kousek :grinning:
@kuchy : to sice jo, ale stejně půjde na svět až se mu zachce, teda pokud se nešibne do správné polohy a nebude nedobrovolně vytažen, to by šel asi na ten první termním :wink:
25. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
@antana123 zááátka
25. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@petja : já radila tea tree oil :wink: , tak hlavně že je ucho o.k., ale kdo si to má pamatovat, když nás je tu tolik, že :grinning:
@antana123 : já zrovna včera měla taky parádní výtok, jako hustší než dřív mi přišel. Na zátku je asi brzo, ne? Nějáká mamča ti snad poradí. Jsem koukala na červencovky, a ty píšou že třeba ta zátka je i trochu s krví, tak to asi nebude ona :wink:
25. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@lio myslím že né by tam měla být krev a já to tam nemám :confused: :confused: :confused:
25. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@petja: mně je taky nejlíp na čerstvém vzduchu, ale venku už je docela chladno :slight_smile:, tak tam jsem jen chvilku a doma vždy nárazově pořádně vyvětrám.
Super, že ucho už je lepší. Brácha taky používá ten audisprej a moc si ho chválí, tak asi taky pořídím, ať si do těch uší furt nedloubu těma špachtličkama.
Jj, jak se ochladilo, tak do mne vlítla energie a snažím se co nejvíc udělat, než budou zas úmorná vedra :slight_smile:

@antana123: tak s tím ti bohužel neporadím. Vím, že také z těla odchází nějaká hlenová zátka, ale to bývá myslím i nějak zabarvené a nevím,jak dlouho před porodem to odchází, ...

@beru3nek: jo a olizování - no, to je další, co s manžou nemáme rádi, takže si necháme olíznout sem tam ruku, ale obličej vůbec ne :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
@antana123
Hlenová zátka

Typickou známkou blížícího se porodu je odchod tzv. hlenové zátky, který se projevuje hlenovitým zakrvavělým hustším poševním výtokem. Tento moment signalizuje otevírání děložního hrdla v důsledku tlaku hlavičky plodu na dolní část dělohy. Děložní stahy se obvykle objevují až po několika dnech od odchodu hlenové zátky, a proto je tento moment velmi důležitý pro naplánování posledních věcí, které chcete v průběhu několika málo dnů před porodem ještě stihnout. Ale u některých žen odchod hlenové zátky signalizuje porod, který bude velmi brzy, takže raději odjeďte k lékaři na kontrolu
25. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@kovalda fakt je mi uplně úžasně a neboj, ležím a nabírám síly na tchánovce ale nejvíc se těším na další kousek dortu, právě jsem přemýšelal, jak vám poslat tu chut a hlavně tu vůni svěží limetky a máty.....ŇAM
jinak aktivity ted musí být, podívej antaně už asi odchází zátka, prostě je to za pár

@petja noooo knedlíčky s merunkama....prej odpo tchánovci jich pár dovezou, tak dám na mrazák a knedlíčky udělám pak...

@beru3nek jj čekala jsem krušnou noc, ale ráno po probuzení jsem si musela sáhnout na bříško, zda ho vůbec mám, jak mi bylo krásně, bohužel vystačit si musíš s obrázkem a mým popisem, LUXUSNI !.-) Jinak na otoky tuk tuk tuk vůbec netrpím, takže poho.
a zaplat bůh že mí psíci nepelichají, maj srst ve stejném stylu jako vlasy, mění se při česání a sem tam upadne jako vlas.....ale nepelichaj....ale do dětského taky nesměj, do ložnice ano, do postele ne

ještě vám posílám shake z melounu a broskve :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@antana123 : tak nevím, jestli musí být vždy s krví, ale jinak to co popisuješ na to docela vypadá :wink:
25. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@antana123 nemusí.....může odcházet delší dobu a porod může být i za několik týdnů.......ale sama si říkala že máš naléhající hlavičku a kleslo ti bříško....pokud je to ale výtok větší než doposud, nesvědí, nebolí nic, tak je to zátka.....
25. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
@suik No umělé vyvolání často způsobí nesnesitelné bolesti a to bez varování,bez toho aby přicházely pozvolna!Prostě nástřel a poraď si.Stejně tak se dá třeba pomilovat,když už jsem po termínu a vyhrožují mi vyvolávačkou protože prostaglandiny,které jsou v umělém vyvolání a je to chemie,jsou i v mužském spermatu,jenže je to přirozené...Já se vyvolávání vyhla díky tomu ricinovému nápoji,co uvádí v knize Stadelmannová,zabral úžasně.Nástřih hráze a medicinské zásahy do porodu byly moje noční můry,obojímu sem se vyhla :dizzy_face: A to mi dali nůž na krk už druhý den po přenášení,prý mám málo plodovky už.A houby,nebyla to pravda.To jsou ty negativní dopady UTZ,je to technika a rozhodně ne přesná na 100%
@lucinecka222 Na žáhu si kup homeopatikum Gastrocynesine,stojí kolem 70Kč,jsou tam 3plata,můžeš cucat i co 20min,akorát odstup od jídla a pití,čištění zubů,kouření,kávy,mentolu alespoň 20min.Ale poslední 3 se tě myslim ani netýkají....
@antana123 Mě teda doufám nikdo v porodce holit nebude,však takovej porost snad ani nemáš,aby to porodu nějak vadilo,ne? :confused:
25. črc 2010 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz
@lio : ty ses rozhodla, že nám budeš dneska dělat každým příspěvkem chutě, co :grinning:
já měla teda k snídani taky štrůdl, heč :grinning:
25. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
@beru3nek beru odkud si to zase zkopčila....to není důvod jet k lékaři, říkala mi to i PA ....jen signál že porod je za dveřmi, ale kámošce odešla zátka a rodila skoro za 3 týdny.....jen bys ted neměla už do vody na koupačku, do bazénu, už tam není ochrana kterou zátka tvořila
25. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
@beru3nek si piš, ste mohly dělat chutě doted, tak ted vám to oplatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@lio :naše miminko cz :grinning: , to jsem taky slyšela, že to neznamená že porodíš do týdne :wink: jo jo, s tím bazénem to je pravda, už tam může infekce o to líp
25. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@antana123 navíc krev se ještě může objevit, či hnědší zbarvení..........
25. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@beru3nek : nj, když není jiná možnost,já jsem taky moc chtěla rodit přiozeně,ale zdraví nás obou bylo samozřejmě rozhodující. Taky mě straší CS :confounded: ,ale věřím,že to zvládneme normálně :wink:
25. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
@lio: no jasný, že aktivity ano, však už finišujete, ale nezapomeň, že tchánovci spotřebují dost energie :grinning:. Tak aby ti nějaká zbyla na ten porod, až z nich porodíš :grinning:
Ten shake bych si nechala líbit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
@kovalda ty bláho nestraš, je vyvedu z rovnováhy až s nima půjdu k autu při odjezdu :grinning: tak nevím kdo z toho porodí, ale jáse nechystám. Navíc jsem tak dobitá, že oni mne nerozhází, doufám :grinning:

jj byl dobrej, taková svačinka, na oběd jsou špízy ze včera :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@beru3nek : mě zátka odšla až hodku před samotným porodem :slight_smile:
@petja . často ,ale ne vždy, nakonec jsem byla za vyvolání ráda,ž e si malý pospíšil, měl chudák šnůru 2 x kolem krku a ty ozvy šly taky z kopce,už nade mnou visel císař. Pár stehů na hrázi šlo přežít, masáž nemasáž,jak vyletěl celý na jednou,nešlo prasknutí zabránit :sunglasses:
25. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
@kuchy : právě, vyberu samozdřejmě tu možnost, která je pro mimi bezpečnější :wink: i když každej říká, že CS není porod, ale operace, nejsou endorfiny a nevím co ještě, tak holt se nedá nic dělat, mimáka prostě neohrozím :wink: Tobě hrozí kvůli tomu tlaku CS?

@lio : to je fakt :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
@kali.kal No v porodnici tě budou holit,pokud budeš chtít,ale rozhodně to nebude největší intimčo z celého porodu :fearful:
Zvířata bych v bytě od doby co máme dítě nesnesla,obzvlášt na dědině,kdy lícou celý dny po venku,pes nemá problém sežrat kuřinec apod.To ať si řeší malej s nima,jak lítá po venku,u slípek je taky pečenej vařenej,rozhodně není skleníkový dítě,ale zvířata patří ven,když sme byli v bytě,tak to bylo něco jinýho,psům se umývaly denně nohy,každej druhej den se česali,na to teď prostě není čas,situace se změnila.Ale kočku bych v bytě nechtěla
25. črc 2010 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 Může ti pomalu odcházet hlenová zátka
25. črc 2010 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy : fíha, tak ještě že ti to vyvolali
kdepak je ta antana :grinning:
25. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@petja zvířata co jsou venku a v bytě je potřeba maličko rozlišovat, ale je fakt, že znám pejsky pěkný šmudly a špindírky, že se divím, že to nechají lidi přes práh projít, ale my umýváme, češem , takže s tím prob není, to už je horší, když dítě na pískovišti najde stříkačku, než pes v bytě
25. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.