• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: koukám, že ti to fakt nalilo energii do žil, to je supr. Pak napiš, jak byli vykolejení, žes je doprovodila k autu :grinning:
25. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@beru3nek Jo,to byla Eve, :wink:
25. črc 2010 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda no se jen bojím že jak rychle jsem energii nalila, abych ji tak rychle neztratila, ale snad ne.....ty jejich kecy už mne ted přeci rozhodit nemůžou
25. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
@lio No z infekčního hlediska možná... Prostě nehrozí abych nechala kocoura vběhnout do kuchyně
25. črc 2010 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek : jj, loni šel malý vyvoláním kvůli tk 37+4tt a bylo to myslím akorát :sunglasses: Dontorka řekla dokud má mamka sílu a mimi dobré ozvy, mě strašila,že by se mohlo stát,že příjdu za týden bez ozev :pensive: Tak jsem poslechla a jsem ráda, během dnes se sledované ozvy zhoršovaly a nakonec jak jsem psala :wink: nástřih nenástřih,hlavně,že byl zdravý venku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ted je to stejné, zase mám léky na Tka už i sniž. tepovku, zase návaly, zase velké mimi....tak uvidíme tentokrát. :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@petja venkovního bych taky nenechala....
25. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
omlouvám se chvilku sem tady nebyla snažím se uklízet a komunikovat s vámi :grinning: :grinning: :grinning: díky za rady :wink: v úterý jdu na kontrolu se ho zeptám
@Petja:no porost nemám ale nevadí mi když mě tam oholí pořádně u nás ve Zlíně se holí sakumpikum vše ani chloupek tam prý nesmí být tak mi to říkala kamarádka co tam v červnu rodila a mě to nevadí sestřičky tam jsou na to zvyklé to dneska naposledy oholím a pak to už asi nezvládnu sama :sweat_smile:
25. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
@petja používáš nějaký homeo k porodu?
25. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
Tak já se zas loučím, jdu chystat obídek a taky ještě něco dělat, dokud mám energii a chuť a není vedro :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
@kovalda vedro jen tak nebude neboj, tak zatím páček
25. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
já budu nakukovat uklízím u koníka :grinning: :grinning: :grinning: a odpoledne mě čeká to slavný holení
25. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
@antana123 tak hlavně opatrně :slight_smile:

já se taky odmlčím....
25. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@kuchy : to si člověk říká, ještě že je zdravotnictví tak daleko a nerodíme v době našich babiček co :wink: no radši nemyslet jak tohle končilo dřív :pensive:
@antana123 : no holka, už to prostě může přijít opravdu každým dnem, ty týdny co tam s liou máte mluví za vše :grinning:
taky odbíhám k vaření
nevíte někdo do kdy mají v tescu ty slevy?
25. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
Taky nakukuju. Manža šel ještě něco dělat ven, tak s obědem nemusím pospíchat. Tak jsem začla předpírat ty oblečky a plenky, na kterých jsem objevila nějaký flíčky. Ale vypadá to, že na tyhle zapraný starý skvrny je i žlučový mýdlo krátký. Anebo možná po několika použitích to zmizí anebo aspoň vybledne.
25. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
ahoj,tak po delší době nakukuju, já když rodila poprvé, tak mi ráno kolem 8 taky odešla zátka a večer v 9 byl malý na světě. Jo, a k tomu holení - taky jsem rodila ve Zlíně a oholí tě jen v místě případného nástřihu - vlastní zkušenost, ale poprvé to bylo před 6 lety, podruhé jsem byla oholené z domu
25. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@lio Homeo mám nachystaný a použiju až bude indikace,teď lupu jen arniku,pomáhá moc na fyzickou únavu a bolesti kyčlí,zad a podobně,arnika je skvělá a po porodu taky.

@kovalda Na bílý prádlo namočit do sava a jinak toho jelena naložím chvilu do teplé vody,jak pustí trochu tak k tomu ty věci a třeba půl dne to s tim nechat,pak přeprat teplé a zkusit v rukách odstranit fleky.Ale třeba taková mrkev a jablko nepustí ani v tom žroutu arielu
25. črc 2010 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz
@petja: aha, díky moc, no já ani nevím, co to je za fleky, ale myslím, že právě nějaká mrkvička a tak .... :slight_smile: Není to moc věcí, pár plenek, pár plenových osušek a sem tam nějaký obleček, ale těch mám, díky bohu, dost :slight_smile:
25. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
@beru3nek no, já 1.trim. ok. špatně nebylo. Doma v klidu. Druhej byl špatnej spíš na psychiku. Plodovka, špatný výsledky krve a taka teď ve třetim jsem jak hroch, břicho překáží, furt na WC...
25. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
@kovalda něco ti poradím měla jsem taky takový zažloutlý plenky hadrové i košilky a peřinky vše jsem vyvyřila v hrnci s bělidlem koupíš ho v prášku v každé drogérce do hrnce s vodou přidáš bělidlo+prací prášek jakýkoliv necháš to vřít a po chvilce varu už uvidíš jak je to krásně bílé i fleky jsem měla pryč pak to prádlo vemeš dáš ho do pračky a opereš v tom co pereš na mimčo tot vše :wink:
25. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
jo a holení mám teda za sebou slavnostně :wink: je to dřina snad to už bylo naposledy příště už bez břicha aspon doufám už to nezvládnu sama :frowning2:
25. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
koukám tady se asi po obídku dneska spinká :wink:
já vytuhla u pohádky a vzbudil mě zvonek :angry: , koukala jsem na červencovky, je tam krásnej a pohodovej porod, to člověka tak hezky povzbudí :wink:
to jsem už taky slyšela, že nejde vyprat flek od jablíčka, tak to abychom na příkrmy se oblékaly do neoprenu, co :grinning:
25. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
@antana123 : já holila ve čt a byl to taky mazec, natož až budu v týdnu jako ty, to vůbec :angry: . Kdyby ty chlapi byli co k čemu a nebáli se aspoň, co :grinning:
25. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@beru3nek jo jo to by mi moc pomohlo a co se týká týdnu tak si ode mě jen o 2týdny né?teda v útery začínáme s lio 38tt tak o 3týdny ale to nic není :slight_smile:
25. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
@antana123 :já jsem z toho furt ještě v šoku, jak nás posunuli :slight_smile: , tak si na to pořád nemůžu zvyknout :grinning: . To abych už si taky nachystala tašku do porodky :wink: a doprala a dožehlila všechny věcičky , my jsme dneska 34+1tt ten koník to má o týden napřed
25. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@beru3nek jo jo já jsem dnes 36+5tt :wink: máš taky dva termíny???
25. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@antana123: aha, tak bělidlo pomohlo. No, když to pak ještě vyperu, tak to snad neva :slight_smile:
No vida, holení jsi zvládla, to já si nechávám na odpoledne :slight_smile: Snad to ještě zvládnu

@beru3nek: my jsme ještě neobědvali, takže ještě nespinkáme :slight_smile: Ale asistovala jsem manželovi v podávání věcí, které potřeboval, věšela prádlo a chystala oběd :slight_smile: Už se těším, máme lososa s bramborem :slight_smile:
Koník to nemá o týden napřed 34 + 0 = 35. týden :slight_smile: - to jsem zrovna dneska já :slight_smile:
25. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@kovalda právě proto se to pak ještě jednou pere aby to mimču neuškodilo ale od fleků to pomáhá skvěle vřele doporučuju :grinning:
25. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
@antana123 : jo jo, já mám v průkajdě TP porodu 16.9. to mi počítali s tím kolečkem a pak na papírech ze screeningu a ze všech UZ tak tam je zas 4.9. aby se v tom prase vyznalo, docela rozdíl těch 12 dnů :grinning: . Když jsem se teď ptala dr. s tím, že tomu teda vůbec nerozumím, tak mi řekl, že to vypadá spíš na ten první, tak uvidíme. Prý ale vyvolávaj až po tom druhým :angry: Ty máš dva termíny ale kousek od sebe, ne?

@kovalda :mňam losůsek, to máte teda dietku, my měli vepřo knedlo zelo, pak jsem dostala chuť na něco dobrého, tak jsem si dala marsku a zaplácla to štrůdlem :grinning: , a pak si mám stěžovat na skřítky, co mě mění věci :grinning: . Nejsem líná se nažrat, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jo aha, tak to jsem taky teda 35 tt :grinning:
25. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
ahojte holky, my si užíváme, že včera už přijel tatínek, teď Víťovi maluje pokojíček. Už jen 3 dny v práci a začnu taky chystat miminkovi věci, prát a žehlit atd. ale pokojíček nám zatím nepřišel, tak nevím kam to budu dávat.
25. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
@beru3nek mám druhý o 6 dní, vyvolávačka až potom druhém první mám dle screeningu :wink:
25. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.