• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suzete : tak super, to máš už taky za pár. Konečně, co :wink: . Tak užívejte tatínka :wink:

@antana123 : tak to jsi mě nepotěšila, že až po druhém :angry:
25. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@beru3nek: jj, jsi taky 35 tt :slight_smile:
Hmm, vepřo knedlo, mars a štrůdl :slight_smile: dobrá kombinace.
My teď dobaštili toho lososa na máslíčku a taky už lovím, kde bych co sladkého zakousla. Ale myslím, že tu nic není, tak to asi bude snadná volba :slight_smile:
25. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@suzete: super, že jen 3 dny v práci. Další vytvrvalkyně, která zůstala až do konce :slight_smile:
25. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
@kovalda : no já mám dneska klasickou nedělní žravku, oba tady chodíme a brousíme co bychom si ještě dali, takže dneska nevečeřím, ha ha, že :grinning:
tak jsem aspoň uklidila kuchyň a přeprala v ruce pletený komplet od skoro tchýně, když tady jste furt všichni tak hrozně akční :wink:
25. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
@beru3nek koník nemá nic napřed...ono 36+0 = 37 tt začátek....takže to počítá takhle ....

jinak já po o nespinkala, bylo "pokračování party" takový slaboulinký odvárek s tchánovci, seděla sem u stolu, tak byli hotový, že jako neležím,l pak jsem šla ven, tak hotový, že jdu ven a já jim ještě řekla, že mne vidí za 5min 12 ale pak jsem si radši udělala srandu a říkala jsem že nééé že až 17, byli by mi schopní každý den ted volat zda už.....navíc manža prokec, že nemám pronášet (netuší o cukrovce) ale tak snad mi daj klídek....dort u nich asi takovej úspěch neměl, jako včera u našich, ale já si pochutnala, byl prostě mňamozni a řekla jsem ,že žádné sladké už nechci ani vidět.

@petja taky mám nachystaný homeo, arnika je i na fyzickou únavu? tu začínám pocitovat, co jsem se včera rozhýbala a dneska dala podruhé okruh venku a sotva jsem se doplazila dom, mám pocit, že rychleji nemůžu, že spodek nic neudrží, mám pocit jakoby mi bricho chtělo upadnout cestou, ale nic mě nebolí, spíš svaly, možná sou to svaly pánevního dna, ale to jsem se snažila cvičit, tak nevím
25. črc 2010 v 16:49  • Odpověz
@antana123 taky už holení nedám, dneska mi manža musel pomoci navlést ponožky, nějak mi to bříško moc překáželo.....oni si sestřičky poradí, tohle mne nestresuje :slight_smile:
25. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@lio : Tvojí vůli bych teda chtěla, kdyby mi řekli, že to s tou cukrovkou není tak horký, tak bych teda určo na sladkým ujíždět začala :wink: . Od zítřka si dávám teda taky trochu pozor :grinning:, po těch dnešních cukrových hodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak to věřím, že z tebe byli tchánovci paf :grinning:
25. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
zase jen nakukuju, jestli jsme všechny ještě těhule nebo už někdo další porodil :slight_smile:
dočíst vás nestíhám, bohužel......
snad se máte všechny moc fajn. Já už mám vypráno, vyžehleno, naskládáno ve skříních, vše skoro připraveno, takže jsem ráda. včera jsem ještě objednávala kyblík na koupání, monitor dechu, avenťácké lahvičky, dudlíky, šátek, lehátko do pokojíčku a cestovní postýlku a nějaké knížky, no celkem něco přes sedm tisíc, ufff, tak se těším, až to dorazí.......
petja: já mám taky arnicu montanu doma, kolik se toho má jíst denně? mě právě bolí strašně levá kyčel, už asi dva týdny a záda pobolívají taky dost občas...... takže říkáš, že to na to pomáhá?
potřebuju v tomto poradit, homeo jinak neužívám, ale toto nám poradila PA v porodce, tak jsem to pořídila.....
25. črc 2010 v 16:55  • Odpověz
Ahojky tak sem sem zavítala dneska od rana teprve až ted.Vařila sem a uklízela a povím vám docela mazec jsem ráda že ted sedím malí pozmněnu dneska zase škitá zatím ho cítím dneska poprvé a já chytam zase žravou :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj ty chutě :grinning: včera sem ještě o pulnoci jedla kuře ,hořčici a chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted si pujdu udělat chlebík z máslem a ze salámem a rajčátko k tomu mam nějaký hlad no spíš chut a pokusím se vás dočíst alspon zase něco málo :slight_smile:)))
25. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@beru3nek heye ale já jako nebyla na sladký ani před těhu, už od začátku těhu jsem se snažila jíst víceméně zdravé sladkosti když už.....a to že cukrovka není tak horká, řek jeden dr, který to hodnil z celkového cukru, ale ten neznamená že mi nevylítne cukr nad hranici po něčem /sladkém/což je právě pro mimi nejvíc nebezpečné, takže mně to žíly fakt netrhá a včera jsem měla např latté bez cukru a dneska už nebylo tak jsem dala čokoládu a lepila se mi huba, jako vypila, dobrý, ale pak jsem vypila půl litr vody, abych tu sladkost spláchla.....a že bych snědla čokoládu..to vůbec.....a jestli jsem jedla a budu jíst sladké, tak musli tyčinky,croasany ke sváče třeba, musli ....bábovku k čaji, štrůl od babičky, ale vždy kousek, nikdy ne že bych snědla půl pekáče, půl bábovky.....no a ted po těch x měsíců fakt bez cukru mi to nechybí ani trochu
25. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
@laurinka.22 ahojky, ano ano, zatím jsme všechny 2v1 .-)
25. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
@laurinka.22 :hojda, oni ty prachy jen lítají, když se do toho opřem :wink: , tak hlavně že už máš vše komplet. Já mám pocit, že to je spíš na dobrý hojení ta arnica, ale peta poradí určo. Něco proti bolesti zad bych taky brala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucinecka222 : dneska jsou nějáký žrací erupce asi, taky furt něco tlačím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lio : tak to mě někdy vyloženě přepadne chuť na sladký, a prostě musím. Tělo si asi řekne, co potřebuje. Teď jak se ochladilo, tak nemám zas vůbec chuť na melouna, je v lednici už asi 4. den a já melouno žrout nic na něj :zipper_mouth:
25. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
@beru3nek ale jooo tělo si řekne, ale když si u mne řekne, tak se snažím volit tu zdravější variantu, než klasickou čokoládu, sušenku apod
manža tu ted čtvrt melounu zbodnul, me dal dva kousky, taky jak není horko..navíc sem měla dopo jako shake....a koupili jsme celý a včera si ho nikdo nedal, jak nebylo horko, tak na něj ani nedošlo, ještě máme čtvrt v lednici :slight_smile:
25. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
@lio já se už taky nebudu stresovat už žádnou další takovou gymnystiku nezvládnu takže at si sestřičky poradí :grinning: :grinning: :grinning: zítra jedeme na výlet do Brna můj tam má pohovor v úterý do Frenštátu pod Radhoštěm taky pohovor a ve středu nás čeká Ždár nad Sázavou to máme výletů celý týden :grinning:
25. črc 2010 v 17:23  • Odpověz
@kali.kal ahojky tak ja to taky řeším zrcátkem ale mám ho malé takže mužu říct pořádná makačka a mám strach abych se nepořezala ,přítel ruku k dílu nedá :grinning:
@suik ja jsem teda byla dneska v kauflandu pro ovoce mám dneska totálně žravou no síla :slight_smile:))
@kovalda děkuji za odkaz rada se tam kouknu :wink:
@beru3nek koukám že ty si mněla taky včera žravou :grinning: :grinning: :grinning: ja dneska nevím co bych snědla :slight_smile:
@antana123 s tím holením je to mazec,a to ja už si přez břicho fakt hodně dlouho nevidím :slight_smile:)) ses včera tulila jo :wink: ja jsem se tulila z žehličkou až do pulnoci a o pul jedné ráno jsem zalehla ke spánku :slight_smile: no dneska naštěstí nemusím žehlyt ale zítra budu zase vyprané prádlo co mám v ložnici ale to je malo jen tak 6 kousku ale prát budu zase zítra takže pak zase žehleni :slight_smile:))
25. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
lio: no ale ty a antana jste už tak tak co, máte to za pár :slight_smile:
no my už se s manžou nemůžeme malé dočkat....... dneska jsme fotili pupík, tak vám pak přidám nějaké fotky :slight_smile:
beru. jj, lítají, ale mně to neva, pořád je to celkem nějak míň, než jsem čekala, nebo mi to prostě vůbec nepřijde, jak se to kupuje postupně :D
a ta arnica. já si už přesně nepamatuju, co mi říkala ta PA, na co to je, říkala prostě na přípravu těla k porodu myslím. ale tady jsem četla, že petja psala, že je to i na bolest kyčlí a zad a na únavu...... to bych brala teda.......
a taky mě zajímá, jak se to jí, jestli cucat nebo zapíjet, nic nevím :D
25. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
@beru3nek asi ji no :slight_smile:)))) ted sem dojedla ty chlebíky no a na co dostanu zase chut to jen čekám :grinning: na oběd jsem mněla bramboračku a palačinky a hodinu po obědě sem mněla zase hlad a tak sem snědla ty chlebíky :slight_smile: rano sem snídala vánočku z máslem mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 v 17:27  • Odpověz
@lucinecka222 já makala až dneska uklízela a tak včera sem měla spací den a dneska je mi fajn snad se vyspím v noci :wink:
@laurinka.22 jo no máme to za pár ale snažím se na to moc nemyslet at se z toho nezblázním snažím se ted dělat vše co jsem nemohla celé těhu tak si užívám :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
@antana123: jé, tak to si dáte pohovorové výlety po celé republice :slight_smile:

@laurinka.22: taky se už na malou moc těšíme :slight_smile:, utíká to, viď? :grinning:
25. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
@antana123 no aby ti úterý kontrola nezhatila výletování :slight_smile:
25. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
@antana123: no jo, ty už můžeš všechno zakázané :grinning:, tak to je jasný :slight_smile:
25. črc 2010 v 17:33  • Odpověz
@laurinka.22 jj za pár, v úterý začnem 38tt....a dočkat se taky už nemůžeme :slight_smile:
25. črc 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
kov. jj, utíká jako blázen, do těch padesáti dní do termínu nic moc, ale od té doby to letí šíleně....... ted mi to píše 39dní :slight_smile: tak se těším :slight_smile:
ant. tak to si užívej.....
25. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
jo jo jsem ráda a myslím že už mě ani kontrola nezabrzdí :grinning: ted už je to jedno myslím si že už není důvod odpočívat a všemu se vyvarovat :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
@kovalda já taky, ale abych dohnala vše zakázané, to bych musela mít dobíjející baterky a sílu, což se obávám, ne vše zvládnu :slight_smile:))
25. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
akorát je fakt že mi tělo nedovolí moc to přehánět ta kost dole mě tak bolí že musím dneska už nic nedělat ale zítra si to vynahradím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 17:43  • Odpověz
a malý se vybuluje cítím jak tlačí že by se vyboulil i víc ale už asi nemá místo chudák
25. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
@antana123 plánuješ ve velkým tedy .-) jak urvaná z řetězu :slight_smile:
25. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
@lio jo to sem mám chut dělat tolik věcí ale je fakt že tělo na to sílu nemá sem chtěla jít na dlouho procházku když je chladno ale ta kost dole tak bolí že sem ráda že jen sedím a max si dojdu na wc snad to bude zítra lepší
25. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
@antana123 tebe bolí kost\, mě svaly....dyž nahmatám kost, tak ta mne nebolí, spíš prostě svaly ale komplet....nejsou zvyklé mrchy...takže my dneska dva okruhy bohatě stačily, jen musím chodit denně a doufám že za týden se to zlepší, jeslti tedy vydržím
25. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@lio ta kost to je mazec i ten tlak asi malého hlavička je to mazec ale včera to bylo ok ale je fakt že jsem proležela a prospala celý den no musíš ještě vydržet počkáš přece na mě né??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.