• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ja ti nevim proc, no ale myslim, ze to asi pasuje. Dnes jsem 36DC, coz je 5tt+1 cili 6tt. No moc se v tom jeste nevyznam :sweat_smile:
1. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
ahojky,
safryy ano máš to správně i kdyby to bylo 5+0tt tak je to že začínáš 6 týden těhotenství, tak to tu na koníku počítá
1. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
safryy: ne, v pohodě.....já jen že mám termín dva dny po tobě a jsem dneska teda 33DC a 4plus4.........
1. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Mate holky nejake priznaky? Ja temer zadne nemam a tak nevim jestli mam byt rada nebo ne :sweat_smile: . Mam jen citlivejsi a krapet nalitejsi prsa...ale zadne nevolnosti, bolesti ani nic...nemit udelanych par tehu testu, tak ani nevim, ze tam broucek nekde je :slight_smile:
1. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
safry: ráda určitě bud, lepší než každé ráno objímat záchodovou mísu ne.......
já mám citlivá prsa, krémový výtok a občas nafouknutá střeva..........
ale jinak nic, ani nevolnosti, ani nic dalšího.........
teda kromě té šílené únavy.........
1. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
:grinning: jo tak objimat zachodovou misu bych tuze nerada, takze rada jsem...ale necitim se vubec tehotne :slight_smile:
1. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
saf: tak mě pořád ovlivnovaly nějaké strachy, protože tady na koníkovi pořád čtu o nějakém neštěstí, ale už si toho nevšímám, je to smutné, může se to stát, ale ne každému, tak na to prostě nemyslím.......
taky mi to nejdřív vůbec nedocházelo........ale ted už jo, bříško mám nafouknuté - sice střeva, ne dělohu, ale je to takový zvláštní pocit........a taky jak pořád jen odpočívám, tak to taky není samo sebou.....
1. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Pěkný večer přeju. Má co dělat dočítat. :slight_smile:
maciol: manžel by chtěl taky Emu, ale mám to spojené se slabikářem (Ema má mámu), tak to asi neprojde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
ahojky, safryy zdravím :slight_smile:

lauri cítím se úplně stejně ... ještě včera jsem měla jen to nafouknuté bříško, občak pobolívání, bolest prsou, ale dneska jsem úplně na odpis, jsem unavená jako blázen, pořád jen ležím a ležím .. snažím se učit, ale marně, neleze mi to do hlavy, pořád bych jen spala ... .-/
1. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
autor
sali. no já jsem teda tou únavou trpěla ještě před nalezením //........ale já to cítila, že jsem těhu, i podle těch bolavých prsou a krémového hlenu - to jsou jasné příznaky.........takže mě to zmáhá už dýl........ale nestěžuju si, blahořečím tomu, že nezvracím a podobně......
1. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
tak to já právě vůbec .. asi tak dva cykly nazpátek jsem si byla téměř jistá, že jsem těhu .. bolest prsou, únava, všechno možné mi napovídalo, že se zadařilo, dokonce i ms meškala .. nicméně testy negativní a po pár dnech se stejně mrcha dostavila :slight_smile: zato teď jsem s tím absolutně nepočítala .. prsa sice bolavá, ale už jsem tomu nepřikládala pozornost .. :slight_smile: takže všechny příznaky až po objevení // kromě prsou, ty začaly dříve, ale málo ..
1. led 2010 ve 23:19  • Odpověz
safryy: ahoj, vítej, pane jo, v Anglii a na jak dlouho tam jste? neboj, já jsem taky vyplašená, zda je vše, jak má. dnes jsem si zajela pro další testy a testovala jsem a byla jsem nervní, zda je čárka stejně silná jako včera, .... a tak :slight_smile: no, už abych prcka viděla na utz a mohla se uklidnit :grinning:
2. led 2010 v 09:54  • Odpověz
laurinka.22: jé, tak to jsem zvědavá, jestli budeš mít dvojčátka, to by bylo dvojnásobné štěstí

safryy: no příznaky - objímání záchodové mísy - taky nemám. Trochu pobolívá podbřišek. Trochu tlak a plnost prsou a jsem taková unavenější a jím asi častěji a méně. Jo a taky na WC začínám chodit častěji. Jinak nic. Doufám, že mne ty ranní nevolnosti minou :D
2. led 2010 v 09:59  • Odpověz
safryy: vítej :wink:

holky já už jsem testování vzdala, jsou to vždycky strašné nervy :grinning: jen srovnávám, jestli je čárka tmavší, nebo světlešjí...úplně magořím :sunglasses: říkám si, že pokud nekrvácím, tak kam by se mimi ztratilo...:slight_smile: a jestli je fit a nebo ne, to stejně asi z testu nepoznám...

laurinka.22: únava je i u mně asi nejhorší, vůbec si nedovedu představit, že v pondělí pomažu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 10:00  • Odpověz
zdravím všechny :slight_smile:
2. led 2010 v 10:01  • Odpověz
breberuska: jj, ta únava, tak kolem 14 hod. jsem úplně grogy, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme

antana123: taky tě zdravím .)
2. led 2010 v 10:13  • Odpověz
ahoj antana :wink:

kovalda: přesně tak, po obědě bývá úplná krizovka...
2. led 2010 v 10:23  • Odpověz
jo jo taky to tak mám ted mám docela i potíže se bžalůdkem strašně mě bolí hlavně ráno,ještě sem nezvracela tak snad ani nebudu :wink:
2. led 2010 v 10:33  • Odpověz
antana123: říkala jsem kamarádce, že v poho, že nemám nevolnosti a ona mi odpověděla, že spoustě holek to právě začínalo kolem 7-8 tt, což koukám, že ty jsi. Ale držím palce, ať se ti vyhnou. Kolegyňky většinou říkaly, že se musejí ráno co nejdříve najíst, že si třeba nechávají sůšu anebo banán na nočním stolku.
2. led 2010 v 10:39  • Odpověz
jo no to jsem taky začala dělat tak snad to bude lepší :slight_smile:
dělají mi problém i zapít léky už at to přejde
2. led 2010 v 10:43  • Odpověz
antana123: ty baštíš nějaké prášky? já si dnes koupila kyselinu listovou, která je v prvním trimestru důležitá
2. led 2010 v 10:52  • Odpověz
jo jím kyselinu listovou,mami od calibrum a utogestan 1-1-2
2. led 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
ahoj holky......
antana: léky zapíjej po jídle, to ti nic neudělá......
já jedla listovku samotnou asi tři měsíce před těhu a ted jím Gs mamavit místo toho..........byl k tomu i krém proti striím, tak mažu......pro jistotu už hned, ale musím přikoupit další krém, toto je jen malé balení......
jinak já mívám taky krizi odpoledne, ale když se mi chce spát, tak prostě jdu........
a v pondělí do práce taky nevím, jak vstanu, ale zatím se celkem těším, už se válím doma moc dlouho........ale říkat to v práci ještě nechci...............
2. led 2010 v 10:56  • Odpověz
aha to já sem na neschopence a doma je strašná nuda sem riziková po prvním neúspěchu nevím jak to ty měsíce vydržím ikdyž je fakt že na kontroly k dr.chodím každé 2 týdny tak snad to brzo uteče :frowning2:
2. led 2010 v 11:02  • Odpověz
ahojky, já jím listovku od 30.12., to jsem volala zástupu mého doktora, tak mi řekl, ať ji baštím .. můžu se zeptat kolik jí jíte ? mě řekl, že stačí jedna tabletka (200ng), ale na krabičce je napsáno, že těhotné mají jíst 2 tabletky, tedy 400 ng denně (přesná značka těch jednotek mi nejde napsat). jinak ptala jsem se ho na ty multivitaminky pro těhu, jako je mamvit apod. a to řekl, že až kdyžtak po prohlídce, ale spíš tak ood 12.týdne .. ńakázal mi pít ráno a večer sklenici teplé vody )proti zácpě), být v klídku, všechno v pohodičce a ovoce a zeleninku - nnejlépe z ČR, nebo co nejblíž, ale to se v prosinci lehko řekne a hůř udělá:slight_smile: jinak nevolnosti nic, jen to bříško pobolívá, až jsem z toho nervózní .. ale zase si říkám, že jednou píchá vlevo, podruhé vpravo, nejčastěji jako před ms, tak že to bude dobré, horší by snad bylo kdyby mě bolello jen na jedné straně.. s únavou se snažím bojovat, ale dneska jsem spala až do 10, maža mě v klídku nechal a že bych byla odpočatá,se říct nedá :frowning2:
2. led 2010 v 11:04  • Odpověz
já jím listovku taky jen 1x denně tak to mám předepsané od doktora :slight_smile:
2. led 2010 v 11:06  • Odpověz
No nic holky budu končit tak se zatím mějte :slight_smile:
2. led 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
mě taky manža nechává každé ráno spát dlouho..................no co, asi je to potřeba..... :slight_smile:
2. led 2010 v 11:10  • Odpověz
tak já baštím femibion 800, poradila mi to MUDr kdysi na preventivce, když jsem jí řekla, že bychom chtěli mimi.
2. led 2010 v 11:26  • Odpověz
laurinka.22: já to v práci řeknu na konci měsíce - až budu mít za sebou první utz. aspoň to budou vědět a bude klid. budu to moci říci všem a bude :slight_smile: Už se těším

antana123: budu se sem snažit chodit i sem tam v práci, tak snad ti pomůžeme tu nudu doma trochu rozptýlit :slight_smile:

salinka87: já mám listovku taky takovou, kde jedna tableta má 200 a je psáno, že těhule 2, tak jsem zblajzla 2 :D Další vitamínky asi papat nechci, jsou pak velká mimča. Budu se snažit jíst co nejlépe. Už taky proto, abych moc nepřibrala, protože už teď mám značnou nadváhu.
2. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.