• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 počkat na tebe? ty bláho tobě neska odchází zátka a já mám čekat na tebe? vtipná vcelku :slight_smile:)))
símtě tu semnou tchán přes msn domlouvá příští neděli moje narozky, tak já musím vydržet min do příští neděle :grinning:
Ze mne neska byl uplně paf, tak mne chce vidět příští nedělu zas .-D a chce přivést mraky chlebíčků, tak jsem ho hned sprdla, že když už tak to umíme zařídit my a že coby to vozili oni. A maj strach že jim nedáme vědět až se to narodí, fakt divný :grinning:
25. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
@beru3nek no koukám že tobě pořád přesouvají teprmí porodu :slight_smile:))) no mně teda pořád sedí ten co mám ale nepochopím jak ho mužou ted v tak vysokém stadiu mněnit no ja jsem stoho fakt jelen, vím že na velkém ultrazvuku v 20 tt ti povím přesně v kterém si tt a pak užý to nemnění,nemáš nějaké divné doktory?připadá mi to divné ,asi sou neskušení :unamused:
@beru3nek no ja si myslím že ta kuže po porodu tě nebude ani zajimat,ona se stratí :wink: :slight_smile:
@kali.kal no ja jsem teda holená v porodnici byla i z malou a mužu vám říct že mi to v
bylo v tu dobu uplně jedno :slight_smile:))) vubec sem to skoro nevnímala :slight_smile:) a navíc sem se dokazala z malou holit pořádně ještě i doma takže mně jen doholila pořádně :slight_smile:
@jennymaresova ju tak o zubařovy\ mi ani nemluv,to ja tam jdu až po porodě a bude to hodně zajimavé ja mam samé dury v zubech a bolí to jako čert a to ještě mi zubařka asi rok a pul spatky zablombovala 8 což sem nepochopila a ted mně ta osmička taky pobolívá a bude muset ven to jsem si jistá,nechapu proč mi ji nevytrhla hned :unamused:
@lio jo utíká vám to holky pěkně rychle :slight_smile: už jen tři týdny a končíte :slight_smile:)) to já si vínko dám i dvě sklinky nějak se neomezuju :wink: když mám na něho chut tak si dám a pivko taky :wink: :slight_smile:
@lio ju tak to ja si teda při holení bříško nemačkám to bych nemohla vždyt to ani nejde ten meloun mačkat :grinning: no ja mamtaky strach že se pořežu,ale ještě sem teda nezažila že by v porodnici neholily no možná jen tehdy když je to fakt rychlovka porod :slight_smile:
@beru3nek no ja budu ted obědnávat dortík malé ma v září 7 už tři ročky :slight_smile:))) tak se bude slavyt ale už 4 :slight_smile:)) pak vám tady přihodím fotečku dortíku :slight_smile:))
@lio no mnam ten dort vypadá skvěle ,nemáš recept? :slight_smile:))) u nás je zataženo a příjemný chládek a já jsem moc ráda :slight_smile:)) slunko mi nechybí :slight_smile: :wink: v noci se pak i lépé spí :slight_smile:))
@kuchy ja taky nepreferuju epidurál :wink: porod se má prožít ze vši všudy a ne být nadrogovaná a nemít s porodu nic,ja si mislím že když už to dítě člověk chce a těší se na něj tak at prožije jak celé těhu tak i porod bez toho že by si to nechal nějak zmírnit ty bolesti,kontrakce s náma prožívá i mimčo takže tak to prožívají oba a porod je náročný pro oba dva a ne jen púro matku.jsem zasadně proti epiduralu :wink: no tak s tím holením to ti teda závidím :slight_smile: :wink:
@antana123 juvá tak to byl dlouhý spánek to ja bychasi nezvládla :slight_smile: bylůa bych pak protivná ale možná to tělo taky bude vyžadovat před porodem :wink: no uvidíme nechám se překvapit :wink:
@lio no na pupík se kouknu a ráda :slight_smile:)) ja mám v albíku taky noví ale jak sem koukala tak koukla jen kovalda :wink:
25. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
@lucinecka222 ty ses rozjela tedy :slight_smile:
na dort recept bohužel nemám, byl koupený ale na chuti mu to neubralo.
25. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
@lio, @antana123: teda holky, vy chystáte akce jak utržené ze řetězu :slight_smile:, tak hlavně, abyste to zvládly :slight_smile:
25. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
@kovalda já nic neplánuju, jen procházkovat, už mám domluveno na příští neděli další "oslavu" oboje rodiče, tatínkové se moc nemusí :grinning: takže to bude akce :grinning:
25. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
@antana123 ty hleny šly ze mně na začatku ted už ne ,je to mazec že :unamused: no ale jak tak čtu tak holky píšou že to muže být zátka,no tak možná už jo u tebe je to pravděpodobné . :slight_smile:
@beru3nek ja jsem oteklá taky pořád v jednom kuse a do tenisek to se sotva vejdu :grinning: chlap mi říká že sem si mněla koupit větší a ja na to jak mi zmizí otoky tak je budu mít zase ok,teda pokud v nich do te doby nebude díra z prstu jak mně tlačí :slight_smile: :grinning:
@petja děkuji za radu :wink:
@petja jo tak kočku bych taky doma nechtěla,ale to je na každém co chce to ma ne :wink: :slight_smile:
@lio jo tak s tou stříkačkou to je pravda no jinak pejíska domka budeme mít časem ale kočku ani za boha ne :slight_smile:
25. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@lio jo tak to je škoda :frowning2: no ja dělám dort z kisané smetany,jahod a piškotu a vypada taky tak nějak.No ja odepisuju postupně za stranky které čtu :grinning:
25. črc 2010 v 18:38  • Odpověz
@lio děkuji za komentářík :slight_smile:pohled z boku je tam taky to jsou ty horní fotečky jke tam napsané přímo na te fotce 32,2 tt je to ta poslední popsaná fotka :slight_smile:
25. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
@lio teda 32,4tt :slight_smile: :wink:
25. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahojky

@beru3nek Myslíš porod Keminek?Však si to taky holka zasloužila,minule si užila svoje,ani ne tak porod,jak šílený přístup,který následně hodně dělá porod,páč psychika je velká věc a tu když ti někdo rozděla hned na začátku,můžeš se v porodu pěkně blokonut! Tentokrát měla úžasný porod a ambulantní,takže už je i doma
Na tu mrkvičku a jablíčka z příkrmů mám super bryndáky z Ikey,který jsou i s rukávama a nic lepšího neznám.Kař´ždopádně jsem se teď dívala na webovky,že vám tu hodim odkaz,abych vám dala super tip a už ho tam nemůžu najít :frowning2: Tak to by byla velká chyba,kdyby jej přestali dělat! :unamused:

@laurinka.22 Arnica se užívá stejně jako všechna homeopatika a to pod jazyk 2 kuličky nechat rozpustit,důležitý je odstup od jídla,pití,čištění zubů,pití kávy apod. aspoň 15min,káva se třeba vůbec nedoporučuje pít během léčby,je to velice aromatické a snižuje účinnost,protože homeopatika se vstřebávají právě přes ústní dutinu.Arnika jako taková je jak na fyzickou bolest,bolest z přepracování,zátěže,jednak na to,co vámPA říkaly,po porodu na hematomy,pomáhá při hojení a svinování dělohy,po velké ztrátě krve...Užívá se do zlepšení,to se buď postupně sníží,nebo přestane užívat úplně.Já,když mě chytne ta bolest kyčle,užívám i co půl hodiny,většinou mám do 2h klid.Zádům by se mělo ulevit taky,pokud je na vině např přetížení z těhotenství,zvýšená zátěž apod.
25. črc 2010 v 18:47  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy jak máš velké mimi?
@antana123 no to holení to je mazec co :unamused: kurnik proč jen to roste jak na strništi že :grinning: furt to jen otravuje :grinning:
@antana123 to já mam naštěstí termín porodu hned po sobě :wink: podle MS mám 14.9 a podle UL 15.9 :slight_smile: takže sem zvědavá :slight_smile: vyšlo mi to dobře no :slight_smile:)))
25. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
petja moc děkuju.......
takže dvě kuličky pod jazyk.... a jednou denně, nebo víckrát? mě právě bolí levá kyčel asi dva týdny a je to strašná bolest, a záda teda taky občas zabolí pěkně......ale ta kyčel mě bolí nonstop, je to asi z přetížení z těhu právě...... mně říkala PA myslím, že to mám jíst klidně měsíc před porodem a pak i po něm, že i třeba na hojení hemeroidů a tak je to dobrý, a pak jak píšeš, na tu dělohu.......
25. črc 2010 v 19:01  • Odpověz
@laurinka.22 Lauri,tu arniku si vezmi klidně hned a za hodinu zase ,jak se ti uleví a může to být už zítra,tak klidně ráno a večer,je to o pocitech,to nejsou chemické léky,kdeje naordinováno kolikrát hodinově 5x denně apod.Jaké máš ředění? Nějaké číslo a za tím písmeno CH.Asi 9 nebo 15
25. črc 2010 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz
@petja: já nedávno v IKEA byla a myslím, že ty bryndáčky tam ještě měli
25. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
@antana123 to já dneska ještě budu konečně čistit tu madraci do postýlky pořád to odkládám pak to nakonec nepustí a ja nebudu vědět kdy koupit novou :slight_smile: ale snad to pustí :slight_smile:)))
@lio
@antana123 jo vás to holky už brzo čeká :slight_smile: vám se to narodí a mi budeme čekat nedočkavě na ty svoje miminka :slight_smile:)))
25. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
25. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
petja. je to devítka......
takže ok, jdu si to vzít, bolí mě to fakt hrozně.....tak snad to pomůže...... a ok, zkusím ráno a večer.... já vím, že nejsou chemické, ale zase abych toho nebrala moc.... já s homeem vůbec nemám žádné zkušenosti.....
25. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@kovalda ju ty vypadají dobře :slight_smile:)) ja jsem vás konečně dočetla, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted mi dojde malá a budu jí sprchovat a chystat večeři a pak pujde hajat ja tu pak budu taky ale spíš odbýhat než vyčistím tu madraci ale ted tu ještě asi pět minutek budu :slight_smile:)) včera sem do inzeratu dala zimní overalek a kombinézku na prodej kdo chcete tak se koukněte :slight_smile: ted dorazila malá :slight_smile:)))
25. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@kovalda Jo,jsou to ony :wink: Jsou v sekci novinky,aha :confused: Je pravda,že jsou z jiné látky.Díky! Jsou fakt skvělý,doporučuju všem!

@laurinka.22 chtěla jsem tim jen říct,že homeopatika působí na úplně jiném principu,než alopatické léčby a už kvůli toběsamé bych ti doporučovala zjistit si o tom aspoň v globále o co go,možná budeš překvapená.Já než do něčeho jdu,chci vědět maximum.
25. črc 2010 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz
čauky
my jsme zpět z oslavy / grilovačky

@lio: byla jsem okouknout ten baby carrier - a v rámci narozenin jsem si ho dopřála ..no a taky jsem si říkala, že jsem do výbavičky koupila jednu jedinou novou věs a tou je skateboart pro ondru ...takže ať máme něco ech verunčiného :slight_smile:
rozhodla jsem se proto, že tren vak je na velikosti - tzn, že manža by to nemohl nosit ....navíc to je jen na jedno rameno, carrier na dvě ...ono se to časem pronese - u novoška to je fuk, ale u 5kg to už jde cítit ..nasazeno to je šup šup ...no není to nejlevnější ...ale co - nechodím do práce proto, abych si pak nemohla koupit něco takového
no a k tomu jsme jí koupila krásné růžové flanelové plíny ...jsou mňam mňam :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@hupcza Taky mám baby carrier :wink:
25. črc 2010 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz
autor
petja. no já vím, že bych měla, ale popravdě, nemám teď vůbec čas ani náladu studovat homeo, proto se radši zeptám lidí, kteří tomu rozumí, což třeba tady v diskusi seš ty........ a jsem za to vděčná...... a nebo ta naše PA.......
kdybys měla chut mi o tom ve stručnosti něco říct a nebo odkaz na nějaké webovky, kde se o tom píše, byla bych ráda..... já když zadala do vyhledavače arnica montana, nic moc mi to nevyhodilo.....
25. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
@petja: a náš ho už "onošený" ....já chtěla něco, co je rychleji nahozené než běžný pevný šátek ....a jsem spokojená - i s břichem za minutku

holky dorazila nám ochutnávka z profi focení - bez falešné skromnosti - jsem z některých fotek nadšená
http://hupcza.rajce.idnes.cz/PROFI_fotky_-_Tehu_Verunka_Ondrasek/ ..... přístup: holisce / hupcza
25. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@laurinka.22 Ráda ti do IP něco pošlu :wink:

@hupcza Nádherný fotky,jsem z nich unešená!!!
25. črc 2010 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz
autor
hupcza. narovinu - shodou okolností jsem si tu tvou fotografku dala do záložek a dneska koukala na její webovky a tyto fotečky už tam má - a můžu ti říct - luxusní.......strašně krásné, profi, uvolněné, parádní, moc vám to sluší a ondrášek je rozkošný :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
petja. moc děkuju, to budu ráda :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@hupcza ahojky, super, dík za report. Mne nevadí dát za to ty peníze,já se jen zdráhala dát za něco jen pro mimi na chvilku tolik a pak pro "větší" taky takovou pálku, pokud bych tohle měla od miminka po větší tak to za to klidně dám.
jestli rozumíš, mne jen tato nosítka přijdou ne zrovna pro nově narozená miminka, takže tohle je i pro mimi?
prostě od narození?
ten vak na jedno rameno mne právě odrazoval, nechci si oddělat záda, takže bych ráda něco pohodlěnšjího....no vše , toto, i manducu i různé ty šátky maj v jednom obchodě, tak po porodu prostě zajedu a uvidíme live a vyzkoušíme.....
ale uvítám osobní zkušenosti a postřehy
25. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
ten baby carrier co mám já je od 3 měsíců
25. črc 2010 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza profi fotky jsou profi fotky, luxusní !!!!!! moc vám to všem sluší
25. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
@petja jo a oni jsou různé typy ?
Já bych ráda nosila hned od narození a pak samo na procházky venku, na delší procházky....nejraději něco, co by splnovalo tyto podmínky v jednom....a ne na doma na šátkování šátek či něco podobného, na hory "nosítko" na kratší taky něco jiného.....
25. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.