• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza moc krásné fotečky :wink: ty se povedly :wink:
25. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
ja jdu uklidit kuchyn a dám spinkat malou pak tu budu :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:58  • Odpověz
Já mám něco takovýho,nevim,jestli je to co myslíte...Od 3-18měsíců...
25. črc 2010 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz
25. črc 2010 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz
Celej název to má Baby carrier rain od firmy Womar
25. črc 2010 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz
25. črc 2010 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz
@petja - mohla bys mi prosim poslat do ip to samy, co laurince? nejaky zakadni info o homeo pred a k porodu nebo kde to najit... diky moc :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@antana123 : teda to si dobrá, že takhe vejletíš, já se už teda bojím na větší vzdálenosti :astonished:
@lucinecka222 : já mám žravku od včera v kuse :grinning:, já to taky nechápu. Mám jinej termín v průkajdě i na papírech od začátku. Brala jsem to ale z tý průkajdy. Kdyby to bylo do týdne, ale 12 dní je už dost :wink:
@petja : jo jo, kamínek :wink: konečně nějákej pozitivní porod :grinning:
jéje to je hodin, jdu dělat taxíka, tak za chvíli vás dočtu :grinning:
nevite,co je s lamiou? byla jsem nejakou dobu mimo a uz jsem ji tu ted dyl nevidela....
díky za pochvaly

@laurinka.22: dík ...evka je fakt šikula ..umí udělat atmosféru, že se fakt uvolníš

@petja: aha ....tak to já mám i pro novoška ....no to mé vypadá víc jako šátek ....respektove nahozené to od šátku nejde rozeznat http://www.mamaja.cz/satky-na-noseni-deti/close-baby-nositko
@eveluska Ráda pošlu,jak bude čas.Lamia nestíhá...
25. črc 2010 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz
autor
míšo. no jo, vždyť jsme se o tom bavily o tom focení je to super, atmoška je základ.......... taky se o to většinou snažím :slight_smile: a docela se daří :slight_smile:
a malá bude teda nakonec verunka a ne anička?
25. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@beru3nek nebojím se když něco tak nemocnice jsou všude ale to nehrozí :slight_smile:
@lio:no nedělám si srandu to ještě nic neznamená áhodou by to byla prča kdyby se nám mimča narodili ve stejný den :wink:
25. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
@hupcza : tak fajn, že jste si užili oslavičku, jdu se na ten vak taky hned mrknout. Mě štve, že u nás jsem zatím nenarazila na žádnej krámek, kde by bylo víc tipů na nějáký srovnání.
Úžasný fotky :wink:

@antana123 :já se nebojím, že bych porodila, ale jsem posera prostě v autě, mám za sebou dvě bouračky, takže se teď v těhu bojím ještě o to víc :frowning2:
25. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@petja - diky :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@hupcza : jak jsi mi posílala ten odkaz na ty celoroční a zimní návleky na manducu /nevím jak to popsat :grinning: /, tak to by šlo i na tohle ¨nosítko myslíš?
25. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
@antana123 noooo to by byl gooool, uvidíme :slight_smile:)

@hupcza takže jsou to kšír,nasadíš, "omotáš "šátkem a je to i pro mimise, tzn že jim z toho nešouhají nohy ale jsou jako v šátku? sorry že se ptám jak debil, to je tím, že to zatím vše vidím jen z obrázků
25. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
@beru3nek aha já nikdy neměla bouračku tak nemám strach teda zatím no tohle jsou mé poslední cesty tento týden pak už budu jen doma :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@laurinka.22: no vypadá to, že verunka .... ale máme teprve 35 tt :grinning: :grinning: :grinning:

@beru3nek: ono to taky není u nás ...tady v okruhu 40 km není nic :confounded: ....no takže uvažuju, že si něco otevřu ..ale až za čas ..nesmím být megaloman :grinning: ...ale nulová konkurece a množství látkařek v okolí k tomu přímo vybízejí :slight_smile:

ad porod v autě - jsem mluvila se dvěmi pa a ty mi nezávisle na sobě řekly, že od 37tt by v mém případě (druhé těhu, malý odstup) vozily v autě nepromokavou podložku a ručník na zabalení prcka ....jakoby mi prorokovaly porod v autě ...mi to příjde úsměvné - manža vyšiluje :grinning: ..asi jsem mu to neměla říkat :grinning:

@beru3nek: určitě ano

@lio: je to jako šátek navázaný na kříž s kapsou ....takže do něj můžeš prcka dát jako do kolíbky (úplného novoška - tam jsou nožky schované) a nebo i "nastojato" (ale to až později kvůli hlavičce a zádíčkům - nožky ven) ...stačí vložit do kříže a nebo opásta ještě takovým podpůrmům pásem (je to jako přetažení té horizontální vrstvy šátku u šátkování) ...nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně ..mám to zažité a tak nevím, jestli to jde pochopit i někým, kdo zatím nenosil ...klidně se ptej :wink:
25. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
@hupcza krásné fotečky :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jinak pod názvem baby carrier se to určo hledat nedá,pod tím vyběhne spousta nosítek i kočárek :grinning: Ale to vypadá skvěle,co zvolila Hupcza! Já mám toto půjčené od kamarádky na neurčito :wink:
25. črc 2010 ve 20:46  •  3 děti  • Odpověz
autor
hupcza. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak taky dávám nějaký fotky pupíku
25. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@hupcza jj srozumitelné, jednalo se mi o to, aby to bylo i pro mimi jako v kolíbce, přesně jak píšeš a dle fotek to chápu že je to jako šátko-nosítko, zjednodušení vázání šátku - kšíra a šátek přes to.....na různá upevnění mimíse či staršího ....
ty jo já tohle říct svému muži, tak už asi oka nezahmouří :slight_smile: (add porod v autě) ale ty si v pohodě, nachystáš si věci a budeš to brát jak to přijde :slight_smile:
jinak grilovačka se vydařila? nám oslavička taky :slight_smile: bylo to moc fajn a asi si četla, že jsem včera pěkně pobíhala a dneska byla na takové větší okruhy venčit a cítím celý spodek svalů, tak snad za týden takového chození bude líp :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@laurinka.22 a ty to máš taky profi, nebo doma? můj muž rád fotí, ale spíš hory, makro, akce...a tak ho furt nějak nemůu dotlačit k něčemu experimentujícímu kloudnému, pár fotek kde vadila prsenka, ale slíbil že si půjčí od kámoše jiný objektiv a něco zkusíme....pár nápadů mám ale on se do toho moc nehrne, tak mi mrzí že jsem ty profi fotky nestihla a neudělala....
25. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@laurinka.22 krásnéééé
25. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
@hupcza - neni to co popisujes to nositko mei tai?
25. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
lio. děkuju.....
no jsou to doma, ale my fotíme, takže máme udělaný i ateliér.....
pošlu ti do IP odkaz na albíčko, kde mám i fotky s obličejem :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
Krásná Laurinka
25. črc 2010 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz
@laurinka.22 no joooo ,to se pak fotí :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
Dobrou noc holky
25. črc 2010 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.