• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja: v tomto ohledu mám kámošky nepoužitelné ..ty co nosí, tak to aktuálně potřebují :sweat_smile:

@laurinka.22: hezký ...100 už se tam kulí :slight_smile:

@lio: přesně ...já to prostě neřeším ..ale manža tak vyšiloval, že jsme se málem pohádali :grinning: ..no chápu jeho paniku, ale rodit budu já a kvůli možnosti rychlého porodu nepojedu do špitálu, ve ketrém jsem měla zážitek jako lusk .... slíbila jsem mu pro klid v rodině, že když by se ozvaly první příznaky, přesunu se k ségře (tedy o 2/3 cesty blíže porodce).....ono totiž ještě ke všemu jsme zjistili, že je po cestě kapku objížďkla :grinning:
no grilovačka byla kapku mokrá ...ale v pergole to nevadilo ...a prcci byli venku v nepromokavých bundičkách nadšeni i přes mrholení :grinning:
jenom pěkně trénuj - to se zúročí :wink:

@eveluska: nene ...přímo to, co jsme dávala odkaz
25. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
lio. no jo, volná místnost byla, tak je to super..... :slight_smile:
petja. dobroou.....
hupcza. no jo, skoro už jo.... jsem zvědavá, jestli stovku překonám, když dám ten metr rovně do pasu, tak mám asi 95, 96cm..... ale poslední dobou se to moc nehne......
25. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@laurinka.22: no já ji tentokrát jiět pokořím ...ale s ondrou se teda nepovedlo :slight_smile: ..ne že by to vadilo :grinning:
25. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@laurinka.22 . taky krásné fotečky, jo vy přímo fotíte, tak to jo :slight_smile: je to super památka. Koupili jsme nový foťák, tak taky musíme udělat pár foteček, jen to stále odkládám, že se na to aspoň namaluju, ale na to jsem táááák líná :grinning:
@petja : dobrou
25. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
jsem si málem napsala sobě :grinning: , já měla v po už 103 :grinning:, tak kdo ví kam až ty čísla půjdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
hup. no jo, máš větší bříško viď..... no já jsem zvědavá na sebe...... mně se zdá bříško celkem malé, asi jak jsem s ním pořád :D a narostlo mi postupně..... ale někdo mi říká, že mám břicho obrovský a někdo zase že ho mám malý...... :D
beru. jj, nás to hrozně baví. nejvíc se těším, až se narodí malá, to budeme fotit pořád :slight_smile: a máš pravdu, je to super památka...... a určitě taky něco nafoťte :slight_smile:
25. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahoj, tak letmo jsem vás přečetla, ale už nevím na co reagovat....

dneska jsme byli v Postupimi, moc pěkný město, zítra ségra odjede, manžel se v noci vrátí, tak zas budu spokojeně lenošit.
Dneska jsem objevila super krabice do přebalováku, tak mám radost, drobnosti budou pěkně schovaný.

V mezičasech pořád pilně zkouším šátek a jsem nadšená, nevím teda jestli to vážu správně, to asi opravdu zjistím, až bude mimi na světě. Ale zatéém to jde celkem rychle....pak už jen to miminko tam bezpečně napasovat.
25. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@beru3nek to je no :frowning2: no je to mazec :unamused:
@laurinka.22 krásné fotečky :wink:
@laurinka.22 ja se chci taky kouknout :wink: :slight_smile:
@petja dobrou noc a krásně se vyspinkej :wink:
25. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
luci. tak koukni, ty máš mou adresu už určitě :slight_smile: myslím že v oblíbených....... ale pošlu ti to.....
25. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
mě zas přijde to moje veliký :slight_smile: , ale je to i tím, že jsem prcek, na větších se to jako líp rozloží :grinning:
@suik : tak super, že sis užila výletů :wink: no vidíš, jakej jsi už šátkovej přeborník :wink:
25. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@hupcza no tak hlavně že o té objíždce víte :slight_smile: my už taky vypilovali nejrychlejší cestu do porodky i ve špičce, takže pohoda.
no sem zvědavá jak dlouho mi mimi dá čas potrénovat :slight_smile:
ted sem tak unavená, že se těším do postele :slight_smile:
25. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
@petja o tom ricinovým oleji jsem četla v diskuzi, nejdřív jsem se toho bála, ale teď bych byla schopná udělat cokoliv....
mě trochu mrzí, že mám stále TP papírovej i když vím, že je mimi mimo ovulaci dýl....tak si to snad o pár dní obhájím....ale jestli mě někdo bude strašit málem vody a podobnejma věcma, tak vyměknu to je jasný :unamused:

na UZ z 20 týdne (přesně) mám stáří 19. - 20. ...takže ono to tak nějak plus mínus asi je.

jo k těm zvířatům doma, jak máme kočku čistě domácí, ven vůbec nechodí, tak ji beru za víceméně sterilní :grinning: , jediný odkud se může něčím nakazit, jsme my. Kočky jsme měli ale venku, tak ty bych k miminku nepustila ani omylem, samá blecha, škrkavka ....fůj.
25. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
holky přeju dobrou noc, opět v chládku, takže pohodička.
Zítra dopo tu mám zase kámošku s prckem, kdybyste se některá chtěla strachovat, zda nerodím :slight_smile:
mějte se krásně a at vás neprovází žádné bolístky, dobrou
25. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@hupcza - aha, toho jsem si prve nevsimla - vypada moc pekne! :slight_smile:
25. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@lio : dobrou
taky se vypínám, něják mě bolí zádíčka asi taky zkusím ty homeopatika :wink:

@suik : jo jo, jsou to zmatky s těma TP :unamused: já taky měla ovulaci až kolem vánoc, takže mi přijde logickej spíš ten druhej termín, ale když ten mudr. si mele tu svou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
@beru3nek: no hlavně mi je jasné, že na středoškolských 62 se už asi nedostanu :grinning:

@laurinka.22: to samé ... někdo mi říká: kde ji nosím, už jsem zaznamenala první reakci, jestli jsem si jistá, že bude jen jedno ...prostě lidi plácají nesmysly :slight_smile:
první půlrok byla fotící mánie i u mě nefotografa :grinning:

@lio: no ona je taková poloobížďka ...s povolenkou možnost vjezdu ...dle mého porod = povolenka :grinning:

@eveluska : no já si magor zase musela připlatit 200 za limitovanou edici s kytičkama :grinning: :grinning: .. no co už :sweat_smile:

ad termín: jám mám v průkazce několik ..dle prvních pohybů bych už měla měsíc přenášet :grinning: ...ale dr. je poctivec na vypisování ...má tam všechny možné propočty :slight_smile:
25. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
@suik Mě nikdo nedostatkem plodovky nestrašil,prostě mi řekli zítra nástup na vyvolání a nazdar! To je dobré pro příště :wink: posunout celý cyklus,abys měla i v papírech pozdější datum,když víš,jak to s ovulací bylo...
25. črc 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz
autor
hup. jj, taky se mě kdosi ptal, jestli prej nečekáme dvě...... nechápu..... :grinning: :grinning:
25. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
@petja no příště budu chytřejší .....ovulace byla v pořádku, tu mám pravidelně, teda měsíc před mi to potvrdila mudra, ale mimi si prostě přišlo mimo, páč o vánocích, kdy měla bejt, nic nebylo :grinning:
Ale hlavně že jsem jim to všem tisíckrát říkala, že vím přesný datum početí, marně.
25. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
@hupcza : krásné fotky :slight_smile:

@laurinka.22 : jo, to mě se taky občas ptají a příjde jim to děsně vtipné :slight_smile: Když sem viděla bříško s dvojčátkama, tak to bylo úplně jiný kafe než to moje :slight_smile:

Sotva sem vás dočetla, jdu spát :slight_smile: Dneska už nemám sílu :slight_smile: Byli sme u tchýníka na pouti, tak sem z toho všeho celá ucaprtaná :wink:
Zítra jdeme k paní doktorce, tak sem zvědavá, co se dozvíme :wink:
25. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@petja tak tos nebyla ty s tou plodovkou? :confused: já myslela, že ti řekli, že máš málo a pak nakonec jí bylo akorát.
25. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
@hupcza: fotečky jsou fakt krááásný :slight_smile:

@petja: dobrou

@eveluska: lamia nestíhá, 2 divoši + bříško a k tomu léto :slight_smile:

@laurinka.22: jé, taky moc krásný fotečky :slight_smile:
25. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@hupcza: u nás taky manža šílí, abychom dojeli do porodky a taky aby on stihl přijet ke mně, pokud bude zrovna v práci :slight_smile:
No a zavřeli nám vedlejší vesnici, kudy vede nejkratší cesta :slight_smile:. Ale pokud to bude průjezdné, tak se těší, že si užije to projet, že když rodíme, tak může :grinning:

@suik: no super, jaké děláš pokroky se šátkováním :slight_smile:

@lio: dobrou :slight_smile:

@beru3nek: taky dobrou :slight_smile:

@suik: taky jsem doktorovi hned hlásila, že známe datum početí, ale nezájem, má své tabulky :confused: :astonished: . Ale mně se termín dle jeho tabulek a dle termínu početí liší jen o 2 dny, tak to neřeším :slight_smile:

@kali.kal: dobrou noc a samé dobré zprávy zítra na kontrole :slight_smile:
25. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@suik: byla to petja s tou plodovkou, ale oni se jí na nic neptali, oni jí to prostě oznámili jako hotovou věc.

Tak, já vytahala z komody všechny už poskládané věcičky a změřila je přikládáním na sebe a znovu roztřídila. Myslím, že teď už to mám jakš takš teda dobře :slight_smile:.
Jdu už taky do peřin, zítra brzy vstávám kvůli poradně :slight_smile:
Tak dobrou
25. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@kovalda : taky přeju samé pěkné zprávy v poradně :wink: Dobrou :slight_smile:
25. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
přeju samé dobré zprávy na kontrolách já jdu až zítra jinak za chvilku vyrážíme směr brno tak se ozvu později zatím pa holky :wink:
26. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
Hezké ráno, všechny celé :wink:
@lucinecka222 : to kdybych věděla, prý podle hmatu je hodně veliké,na každém utz bylo větší než TP,ale ted čekám na další utz :grinning: :grinning: :grinning: tipuji ho přes 2 kg, jestli bude jako Maty :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
Přeju hezké dopoledne,
nějaké novinky tady? Ted jsem se vás pokoušela víc než hodinu dočíst, ale nnapovídaly jste toho mraky :grinning: Doufám, že nikdo další neporodil :wink:
Včera jsem se sem nedostala, měli jsme návštěvní den převážně miminkovský....ale bylo to náročné, že ted ještě sedím s ntb na klíně v posteli, větrám na balkon a nechce se mi vůůůůbec nic :sweat_smile:
26. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@laurinka.22 ahojky jo mně to došlo ted že už jivlastně mám :grinning: no jo těhu demence jak se tady píše :grinning: ja už sem včra nestihla za vama přijít pokecat musela sem akrualizovat inzeraty a s toho mi totálně hrabalo mazec :unamused: no jinak dneska mi přišla zprava od paní kterámi drží u sebe doma sedačku a furt mi ji ještě neposlala že ještě nemá koupenou novou už je u ní tři mněsíce a ted mi napíše že mi ji pošle do konce srpna že v polovině srpna budou kupovat novou :angry: tak sem zahájila totální protestaci,bud mi ji pošle už v pulce a nebo si seženu jinou ja nebudu spolehat na to že porodím přesně na termín a nechci aby malí jel z porodnice bez sedačky,myslím že když někdo dá něco na bazar tak ma počítat s tím že si to určitě bude chtít někdo koupit a ne že bude čekat od nevidím do nevidím,no moje nervy,no ja jsem zvědavá co mi odepíše :angry: Jiank mi tady ted zvonil pošták ale on si tež kurnik myslí že zazvoní a že ja okamžitě během minuty budu dole,no nebyla sem tak jel prič :angry: kurnik si na něho budu stěžovat on si myslí že oblect malou a sebe a obout trvá asi meně a ja ještě těhotná a fofry no počkej hned si budu stěžovat jak pujdu pro balík na poštu :angry: hned se člověk z rana naštve chjo :frowning2:
@laurinka.22 jinak fotečky moc krásné :slight_smile: :wink:
@antana123 ahojky tak hlavně opatrně na cestě :wink: ja se taky napapám a i malá a jdem vyřizovat do města a pak odpoledne budu muset ještě na poštu,no sem hlavně zvědava jak vyřídím ve městě,jdu tam kvuly mateřské protože sestra mi u meho ginekologa řekla že si tam mam zajít že ji to nesedí že bnych nemněla nárok na mateřskou,no tak ja už sem stoho hodně zmatená a hlavně mi leží v hlavě že sousedka tmavší co bydlí podemnoiu v životě nepracovala a narok na mateřskou má takže tohle si ja obhájím :angry: nejde mi o ty peníze ale jde mi o to abych si mohla vybrat delku rodičáku :slight_smile: na 4 roky je to moc dlouho a hlavně u těch 4 roku to chcou snížit skoro o tisícovku tak to nevím jak by člověk pak vyžil z 2600 no mazec,ja bych chtěla tříletou variantu no tak se uvidí ale podle toho jak se mi dneska od rána daří to nevidím moc dobře že to dopadne no :unamused:
Všem at dobře dopadnou poradny ja jdu až příští uterý :wink:
@kuchy ahojky tak přes dva kila to není moc ne ,ja myslím že 4 kila tgo je už o čem mluvyi ne :wink: no tak mně teda podle hmatu nikdo nic nezjištoval :slight_smile: Jiank ja hlásím že celá sem :grinning: k ránu jsem mněla akorád nějaké nepříjemné píchaní tam dole ale jen tak minutu ale hodně velký hnus ,asi jak se to tam připravuje nebo co
:slight_smile: no ja jdu ted papat mam už hlad :wink:
26. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky,
meli jsme nabity vikend, takze nestiham....ale docitam co to jde :grinning:
@hupcza.....fotky jsou uuuuuzasne :wink: jsi uplna modelka a Ondrasek je k nakousnuti :dizzy_face:

@rennu ....tez jsem jeste v pelechu s notasem v kline....a taky se mi jako obvykle nic nechce delat....jsem desne zlenivela od te doby, co jsem doma :grinning:
26. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.