• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak půjdem s Bobčou pomalu baštit, dneska jen párek, nechce se mi vařit. Odpoledne jdu s kámoškou na kafčo, tak třeba k tomu přidáme pizzu nebo něco menšího na zoubek :grinning: A na večer uzená makrelka, ať máme dost jódu, dnes se s vařením teda nepřetrhnu :grinning:
26. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
@zvirka : nene, jen jednu dvě, na dobu těsně po porodu na výměnu,pak musíš mít své,já jsem je dávala 2na sebe,byly hned durch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale asi jak kdo. A košilku si nechám erár jen na prord, pak mám svoje nové,hezké barevné a kojící :grinning:
26. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@zvirka ....kdyz ony nevedi, protoze se furt vsechno meni a nikdo jim neda ani poradne podklady k tomu aby vedely....nebo pripad tchynky...nainstalovali jim do kompu nove programy aniz by je vyskolili jak s tim pracovat....pak ty programy padaly a data v haji....na zabiti...ale ja nerada uraduju, protoze jsou vetsinou urednice na majznuti palici :grinning: ona je fakt vyjimka....zlaty clovek :slight_smile:

Holky....jake jste koupily chuvicky? Jsme se tedka jali vybrat nejakou a nevime jakou chtit...nebo co od toho ocekavat :grinning: A kolik tak asi staly....mame si to vybrat jako darek a nechci delat pruvan v penezence....
26. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@rennu taky jsme KP :frowning2: Za 2 týdny jdu na 3. vellký utz a tam se rozhodne co dál. Snad se mimčo přetočí a tobě přeji to samé. Já se včera vydala na 2 hodinové procházky, abych malou trochu sklepala, ale nevím jestli to zabralo :unamused: POhyby cítím po celém břiše v úplně stejné intenzitě, tak nepoznám kde má jaké údy.
26. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
@lendaw ...tak treba se ti otocila :slight_smile: Ja jsem to taky nepoznala, ale PA mi rikala, ze uz je hlavickou dole (po hmatu)....ja mam taky pocit, ze misto detatka tam mam chobotnici....tez ji citim vsude....ale pravda je, ze vice ji citim nad pupkem :wink: Nekomu se prte otoci az pozdeji no... prala bych ti, aby se mala otocila, myslis, ze by te nechali rodit KP?
26. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
@kuchy Takže vložky s sebou každopádně. No já mám taky dvě nové košilky extra do porodky, ale bojím se právě toho protíkání, abych je neměla hned první den obě durch a měla v čem chodit. :wink: Akorát stejně pokud bude jak teď, tak budu muset mít ke košilce minimálně pyžamové gatě a ponožky, já jsem horzná zmrzlina. A župánek froté radši taky přibalím :grinning:

@safryy Ono jsou asi zmatky v celém systému, nejen na těch úřadech :unamused:

Viz chůvičky, já teda nekupuju, ale slyšela jsem, že nebrat analogové, chytne Vám to pak vše v okolí, jen ne tu druhou chůvičky (obzvlášť pokud bydlíte v bytě). Brát digitální :wink:
26. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
@zvirka ...aha...takze digitalni....uz to jdu filtrovat :grinning: A ty zadnou nekupujes? Myslis, ze bys ji nevyuzila? Me to bylo vnuceno....porad vsem rikame, ze nic nechcem...co nadelam no....nejakou vybrat musim...pod pohruzkou :grinning:
26. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
@safryy My máme klasický vysílačky s režimem nanny a pak ještě s režimem vox.... Klasickou chůvičku bych asi nedocenila tolik, jako ty vysílačky... Máme nějaký od Motoroly myslím s velikým dosahem a ještě můžu dítě uklidnit, než za ním jdu... A navíc ve Vox režimu to vysílá (podle mého ing. manžela :sweat_smile: ) jen tehdy, pokud vysílačka zaznamená u dítěte nějaký zvuk (jde nastavit citlivost) a na druhé straně (u nás) mi to pustí úvodním pípnutí celý zvuk, ne jen kousek, takže vím, jestli dítě jen zakňourlo, nebo tam fakt řve jak na lesy... Vysílačky fungují parádně, používáme často ještě teď při synkovi, když usne v autě a my musíme třeba odběhnout... :wink:
26. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahojky tak jsem zpět z výletu :slight_smile: a můj nepochodil :frowning2: co už snad příště :wink:
26. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
@antana123 ahojky vítej zpět, cesta v poho? škoda že ste nepochodili, jede jetě někam na pohovor?
26. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
@lio jo cesta v pohodě ještě ho čekají 2pohovory ale nálada je na bodu mrazu je mi ho líto chudáka :frowning2:
26. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
@hannca:co to čtu tak hlavně odpočívej držím pěsti at je tam mimčo co nejdýl :wink:
26. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
hojda,
tak od rána nám nešel net, pro mě závisláka teda dost pohroma. Ještě že už jde uf :grinning:. Jinak já měla v noci báječné sny, nejdřív se mi zdálo, že jsem začala rodit, tak jsem si v klidu nachystala tašku /asi stres, že jí ještě nemám/ a pak jsme šli na výlet do hor :grinning:. Nakonec jsem rodila císařem, protože dítě ze mě chtělo jít ven přes kyčle :grinning: a spodek jsem měla už nějáký potrhaný /to je zas z červencovek/. Po dvou dnech jsem vyrazila s kámoškou, mímem a prckem. Mímo se samo dokázalo už odepnout z popruhů v sedačce, a když se odeplo potřetí, tak vstalo, a začalo mi zdrhat a já ho honila po ulicích. Jo i pes mi začal brát kramle z voďáku :wink:. Ještě k tomu uteklo za plot k bojovým psů. No vzbudila jsem se celá opocená :grinning:, nějáký psycholog by ze mě měl jistě radost :grinning:
a pak se mám v noci vyspat, že :grinning:
jdu vás dočíst
@hupcza : jestli nečekám dvojčátka, nebo údiv nad tím, že jsem ještě neporodila jsem slyšela už před měsícem :grinning:
@lucinecka222 : to jsi měla teda smolný ráno, tak ať ti náladu spravěj aspoŇ na úřadech :wink:
@safryy : musíme si té lenosti užít, doku to jde :slight_smile: . Mám to samé a drží se mě mrška fest :grinning:
26. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
@beru3nek :grinning: :grinning: :grinning: Opravdu zajímavý sny :grinning: :grinning: :grinning: Co by na to Sigmund Freud... :sweat_smile: To už bude opravdu ta těhotenská degenerace... :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak jsem si po týdnu dvou masáží hráze dnes vyzvedla EPI-NO, a už mám chuť to vyzkoušet. Jako píšou 3 týdny před porodem, ale to může být kdykoli od 35tt do 39tt, že jo. Jako abych to nepropásla...ale když člověk začne opatrně dřív, tak se nic nestane, ne? co Petjo??
26. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@safryy No mně to přijde 3+1 v paneláku zbytečné. Zatím bude mimčo stejně s námi v ložnici a když budu v kuchyni nebo v obýváku, tak prostě nechám otevřené dvěře, na těch 5 metrů ho snad uslyším :grinning: Ale kdo má patro nebo větší dům, tak se určo vyplatí :wink:
26. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
@lendaw já jdu na KO zítra pokud nebude otočený už mě předá do nemocnice na rizikovou poradnu, o dalším UTZ nic neříkala :frowning2: ale vím, že se malej nneotočil, cítím kopanečky, žduchanečky a boule s vlněním pořád stejně, max. když má škytku, cítím že škytá nízko nebo nahoře, dnes ryl hlavičkou asi pod žebrem :slight_smile: nevěřím, že se otočí už :unamused:
26. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
@tatarina ...dekuju za info o chuvickach :wink:

@beru3nek .....tak tvoje sny bych vazne nechtela mit :grinning: Docela sis ten sen zapamatovala...me se kolikrat zdaji blbiny, ale pak je chci prevypravet a uz nevim co to bylo....no ale nektere se fakt vydari a vryjou se do pameti....tez bych byla spocena az na zdaku z takoveho snu :grinning:
26. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
@hanncca: tak doufám, že se to zastaví a rodit se pojede nejdřív za měsíc :wink:
@zvirka: tož to je bezva, že šestinedělku ženou na pracák mezi ...no já vím, že tam je i spousta slušných lidí ...ale některé typy bych teda v blízkosti mého kočáru raději neviděla :angry:
26. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@suzete začít můžeš to je na tobě, počkej do 35 a pak zvolna začni, tzn ne hned naplno, seznam se s tím pocitem a jak to funguje a zlehoučka můžeš začít....
26. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@beru3nek neboj taky mám "veselé" sny, takový kraviny a ztláskaniny co se mi ted zdaj, se probudím a přemýšlím zda to je pravda nebo ne ....ty už ty červencovky nečti, ale ted je tam poho porod ale 4 to ještě čeká, tak už to nečti :slight_smile:))
stejně to budeš mít jinak, tak se tím nestresuj
26. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@gazel: autosedačku mám po ondrovi - maxi cosi
26. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@hupcza No nechtěla jsem to přímo takhle napsat, když tam sama chodím, ale občas se člověk bojí si tam sednout, občas i stoupnout :pensive: A kabelku svírám pevně v obou rukách, pokaždé když tam jdu.
26. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
mne ted volala manžova babička.....že jako jede na týden na dovču a že až přijede, že tu bude mimi a že doufá, že se nevybourá bus cestou a mimi uvidí a takový ty ptákoviny kterýma se starý lidi zaobíraj a pak taky že jako těžce nese, že mne neviděla s bříškem jako nastávající maminku a tak...a že co mne potkalo strašná tragedie, a že snad zvládnu porod.....no holky....sem ráda že jsem ji tu za celé těhu neměla (nechtěla jsem) a že jsem zavěsila ....... ach
26. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@safryy: chůvičku mám angelcare . max. spokojenost
@beru3nek: oni jsou lidi magoři ..v tt mám hore 8 kg a to jsem začínala z normální štíhlé postavy ....fakt netuším, jakou mají představu o těhuli, co evidentně čeká jen jedno :grinning: :grinning: ....jako já se tomu chlamu, ale chápu, že když má někdo nějaké to kilečko navíc, že mu to musí přijít na ránu ...
jinak dobré sny :grinning:
26. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@zvirka: nemůžeš to třeba pořešit manžou přes plnou moc?
26. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@hupcza
@beru3nek
u mne zase lidi dlouho řešili, kde to mimi mám, že nemám žádné bříško, ted zase že sem moc veliká, druhá skupina že mám úžasné bříško ale malinké, lidi fakt nemaj co na práci, jsou s tím někteří dost trapní :grinning: ale dyž je to baví
26. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
@lio: to se u mě řeší paralelně :grinning: ..klidbně v jeden den obě reakce :_D
26. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
holky otazka asi uplne mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna jsem se divala ne net jak resit celulitidu..ja ji mam fakt desnou:frowning2:((( kremy na celulitidu pouzivam, zda se, ze trochu zabiraji, ale celkove nic moc...pouzivate neco??? nebo masirujete ci zazdivate? :wink:
26. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
@hupcza no však já včera...tchán v první větě, že jsem tedy mega vyrostla, u stolu že jsem opuchlá housenka a vzápětí že jsou mi těhu věci už pěkně malé......zklamaní, čekali že když ležím že budu mít 30 kilo nahoře a ono prd, a nečekali že mi to bude takhle slušet, což mohl oči na mne nechat :grinning:
26. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.