• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lajla neřeším, pak budu baňkovat :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
my jsme zase pořád napříč...to je ještě horší než KP :( pokud mimčo nepřesvědčím čeká nás SC :( ale zatím věřím že je čas a přemluvím ho :slight_smile:
jinak k těm snům: takové blázniviny se mi zdají celé těhu naposledy včera se mi narodila panenka vůbec se nehýbala prostě gumová a nevěděla jsem jak to mám lidem vysvětlovat a měla jsem strach že mě obviní že jsem své mimi zabila nebo co....a do toho ve stejný den porodila sestra (není těhotná a nemá děti) úplně zdravé a krásné mimi ....
26. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
no já se teda cítím už jako balon absolutně nemotorná mám nahoře 13kg a snad už brzo porodím at to víc neskáče a at jsem aktivnější trochu ikdyž se snažím dělat vše tak mi to nejde tělo je úplně bez energie
@rennu:taky jdu zítra mi ted chodíme stejně že??,budu na tebe myslet :wink:
26. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
@vafle tak držím pěsti, aby se přetočilo :slight_smile: já zkoušela cviky a nic nezabralo, tak to už nechávám rezignovaně být, císař by mě také čekal a mám z něj hrůzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
@antana123 díky, taky na tebe budu myslet, v kolik jdeš? Já jsem objednaná na 10.20
26. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@rennu to jdeš brzo já jdu ve 14.00 ale má být zítra škaredě tak paráda nebudu se tam potit jako minule první jdu na monitor a pak k dr.snad mi řekne nějaké dobré zprávy :wink:
26. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@hupcza To nevím, mám hrozně protivnou úřední babu :angry: Ale asi to spíš nechám na pozděj, až mi bude líp, ono jestli mi ten rodičák vyřídí o 14 dní dřív nebo pozděj, už je jedno... Navíc by měl asi manža radost, kdybych tam hnala ho, nesnáší úřady. S tím převodem mateřské taky dělal ramena, jak to všechno vyzjistí a zařídí no a hádej, kdo to obíhá.... :rolling_eyes:

No nic, jdu si na chvíli lehnout, nějak mě chytají záda a pak valím za kámoškou do města. Tak se asi pro dnešek loučím. Pa pá! :wink:
26. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
@antana123 já se včera musela smát v posteli, dloooooouho jsem nepocitovala že mi roste bříško, že se kulatím, že by se mi blbě spalo to vůbec, otáčela jsem se opatrně, ale s lehkostí a včera než jsem se otočila, tak jsem funěla jak sentinel, pak mi mimi čutalo do žeber, takže jsem málem hlavou prorazila zed, jak jsem se šponovala nahoru, pak se mi htělo čůrat, takže zase zvedat.....fuška.....pak jsem znovu uléhala, než jsem našla polohu, už dávno nohy nedám k bříšku jak jsem byla zvyklá.....takže jsem se začala řechtat, manža si myslel, že jsem se zbláznila
jinak energii mám, ale neslouží to tělo, i když jak mi včera bolel ten spodek, tak v noci při cestě na záchod uplně v pohodě, takže věřím že po pár procházkách to dám do kondice, doufám :slight_smile:
tak jsem se snažila chvíli ležet a spát, ale ty křeče vůbec nepolevujou. ale mám je jen v břiše jako při silné MS, do zad vůbec nejdou. ale stejně to vidím, že dneska pojedu do nemocnice, protože to přestává bejt únosný... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@lajla: tu naštěstí nevlastním ..jen vždy ke konci těhu ...a tu fakt ignoruju -cvičením se zase stáhne
nejsem mazací typ ...mamka chodí ma lymfu

@lio: to je od tebe hnusné, tak jim kazit radost :grinning:
26. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@lio no je to děs ta kost dole mi včera dala zabrat dneska je to zase lepší ale cítím tlaky dole sem zvědavá co mi dr.zítra řekne :wink:
@rennu:a na další kontrolu taky jdeš 10.8??jako já
26. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@hanncca a krvácíš stále? držím pěsti, ale nakonec ta nemocnice bude jistější dyž tě to takhle bere :frowning2:
@antana123 nj, ještěže nejsou ty pařáky.....já na monitoru ještě nebyla, ale ty jsi psala myslím, že u tebe jako rizikovky ho dělá dřív, že?
@zvirka: že by ty? :grinning:

@hanncca: no pokud krvácíš, pro klid duše bych jela :wink:

ad čůrání - tak jsem si četla o maliníku - je to prý silně močopudné - no to je přesně to, co potřebuju :grinning:
26. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@rennu jo jo mě ho dělá od 33tt ale ty už by si za chvilku taky měla začít chodit né???
@antana123 no já necítila kost ale svaly, brutálně....asi pánevního dna, no celý spodek, jakoby mi to bříško chtělo propadnout, ale neska lepší, sem se děsila co bude neska, ale dobrý ale je fakt že prochajdu mám před sebou

nějak tam vyšiluje slunce, ale pofukuje, tak aspon tak
@hanncca jjá už ych teda na tvém místě a své povaze byla v nemocnici od noci :wink: Aspon se trochu uklidníš, budeš pod dohledem
26. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@antana123 nedělala a o ničem nemluvila, jen že mi zítra udělá stěry a pokud bude malej KP pošle mě už na další poradnu do proodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@hanncca jo jo když budeš pod dohledem tak budeš mít klid :wink:
@antana123 á taky na monitoru ještě nebyla, du nve čtvrtek do poradny tak nevím co mne tam čeká

@hupcza já jsem vůbec divná, sama si můžu za čípek, sama jsem si naordinovala strikní poleh, zapřáhla manžela, jejich pomoc nepotřebujem, na porod se těším, jsem v pohodě, mám krásné bříško, jen 8 kg hore, nehroutím se, jsem prostě divná :grinning: :.D :grinning: :grinning: :grinning:
@hupcza aha maliník močopudný jo? no já ale dopo snědla kus melounu, vypila maliník, a tedy jako fakt že lítám, ale s čajem jsem si to nespojila :slight_smile: piju obecně stále dost.....
26. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@rennu jo stěry mi už dělal mám je negativní :wink: ale je to docela nepříjemný ten stěr :confounded:
26. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
no nic jdu se natáhnout tak zatím :wink:
26. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@antana123 já stěr tedy vůbec necítila, výsledek se dozvím ve čtvrtek
26. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
už nekrvácím, jen malinko špinim, ale ta bolest je děsná, takže jsem naházela do tašky pár věcí, co budu potřebovat, abych byla připravená a asi pojedeme ..... pro klid duše
26. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@hanncca : chudáčku, tak držíme pěstičky, a´t askorutin zabere a je vše o.k. , tak jen lež, fakt jen wc jinak nic. To jo, mimi už bude mít kolem dvou kílek, tak neboj :wink:. Jo a ad průjem, tak jsem sice měla nějákou střevní virozu, ale od tý doby chodím taky tak 3x za den a stále to ve mě bublá :confounded:
@kuchy : mě nepřijde až zas tak obří břušek :wink:
@zvirka : tak aspoň, že jste si užili víkend a máš už vše do porodky, když na úřadech jste nepochodili :unamused:
@gazel : my máme 3 kombinaci, takže auto máme vyřešenou :wink:
@lucinecka222 : mám hodně věcí nakoupených přes MMB i ze sekáče něco, nebo u vietnamců, ty pálky v obchodech jsou fakt děsný, tak bud v klidu. Hlavně ať jsou mimáci zdravý, že :wink: jinak jde o houby
26. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@hanncca pro klid duše lepší než trpět doma, držíme pěstičky
26. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
@beru3nek docela vám to bublání a xkrát chození za den závidím...já se nějak zabetonovala, asi sáhnu po čaji který jsem nepila kvůli cukru, bo co doposud zabíralo tak nic....
26. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
hanncca jestli krvacis, tak bych uz v nemocnici fakt byla... jinak krece v brise mivam taky..jestli to treba neni od strev? nekdy to mivam, ale nekdy mam pocit ze me to boli jako krecovita MS a jde mi to i do zad, hlavne predevcirem me to probudilo trikrat za noc:frowning2:((
jinak ja mam silenou fotbalistku..porad mi v tom brise tancuje a je to uz docela neprijemne a boli to, ale zase jsem radeji za tyto pohyby nez za zadne...
na monitoru uz jsem byla a stery mi taky brali..akorat u tech nevim jeste vysledky...
malinik se ma pit od 36 ze?
26. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@lajla ona hanča byla u dr, mimi je dole, otevírá se a krvácela víš , takže ji nařídil ležet a pokud nepřestane krvácet tak nemocnice, ale má velký bolesti, tak radši pojedou....přeci jen mimi by tam mohlo ještě zůstat a o to se v nemocnici postarají líp než doma....aby to uležela....
jinak jj od 36 tt
26. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
ad minitor: u nás se sělajá nějak od 30tt standardně
já už byla 2x

stěry máme v plánu příště ...no je to třeba až k porodu :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.