• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
aha tak to se omlouvam...vsechno jsem necetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
nevíte někdo jak se řeší předporodní poradny v porodnici když chci rodit daleko? To na ně budu muset jezdit tam?
26. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
Tatarina: pokud nastupuješ na MD 6 týdnů před, tak máš pak o dva týdny MD dýl. prostě MD je určitý počet týdnů a jestli si je vybereš 8 nebo 6 týdnů před, tak ten celkový počet zůstává. taky nastupuju tento týden ve čtvrtek.
26. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@lendaw : a takhle cítíš pohyby furt, jako všude? My jsme taky KP a necítím totiž skoro vůbec, tak jestli už se ti mimísek neotočil :slight_smile: Já mám teda nad pupkem vpravo vyloženě vidět hlavičku.
@safryy : kámoška má od philipse a je s ní spokojená, stojí kolem litru. Mají asi teda dost druhů :unamused:
@antana123 : neboj, něco určo sežene, není to teď nikde žádná sranda s prací :unamused:
@safryy : taky si jich spousta nepamatuju, tenle se teda nedal nepamatovat a ještě to bylo až hodně k ránu :grinning:
@lio : když mě to nedá je nečíst :wink: Jo jo, to znám ty babičky a jejich negativní a hororový myšlenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hupcza : 8 kg šťastná to žena :grinning:
@lajla : zazdívám :grinning: , mám taky tak mažu, ale je to naprosto k ničemu. Začnu s tím něco dělat až po porodu, jako s kilči. To by chtělo i cvíčo asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vafle : taky dobrý sny, tak taky držíme pěstičky aby se mimi otočlo.
26. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@vafle: no já na žádné poradny nejezdím a ani jsem nejezdila
@beru3nek: chvílema mám pocit, že 80 :grinning:
26. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
@hanncca . určo jeď, radši ať se na tebe podívají. Tak se drž
@lio : já měla taky spíš opačný problém, nechápu že najednou mám spíš běhavku :wink:
@hupcza : už od 30 tt monitory, týjo já jdu příště 35 tt a neříkal o nich ještě nic, já bych teda byla radši, pro klid duše, když jsme tak lenivý, aby je už udělali :astonished: . No mě už přijde teda že mám tělo velryby a ne svoje.
@vafle : netuším
26. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
@safryy normálně by mě rodit nenechali, už jsem se na to ptala. Provorodičky nenechávají :frowning2:
@rennu já cítím pohyby většinou v podbřišku, na pravém boku a potom pod prsama. Někdy i kolem pupíku. Já pořád doufám, že se otočí, protože opravdu nechci na císaře. Bojím se, že na epidurál mám moc kg a co opravdu nechci je "porodit", nevědět jestli je to nakonec opravdu holčička a vidět nějaké dítě až za min 24 hodin. Vždyť ani nebudu vědět jestli je to to moje dítě :frowning2:
26. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@beru3nek já taky ještě neměla monitor
26. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
@tatarina tak sem dorazila dom a mám totální nervy,božéééééééééé co to je za uřad tady v tom havířově,nedozvěděla jsem se apsolutně nic ale vubec nic,ja jsem stoho na nervy maj goooodddddddddd :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja z nervu porodím přísam bohu že jo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ta krava mi nebyl schopna říct ani jestly mám narok na mateřskou,že ona mi to říct nemuže že oni se v tom nespecializují :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: prej když mněl zamněstnavatel sídlo v praze tak musím papír odeslat do prahy ,chtěla jsem po ní at mi tam zavolá aq zeptá se a zase nic ona nemá kontakt :angry: a nemá ani adresu a já mam taky hovno kurnik že už musím být sprostá :cry: :cry: :cry: ja budu brečet ale už vsteky,kde si to mam zjistit ja,v 8 mněsíci mam nastupovat pokud mám na to narok a ja nevím vubec nic kde se mám obratit?V karviné mně uřednice odsekla automaticky na telefonu a tady mi neporadí co to je teda za kontakt :angry: :angry: toto není možné.chjo dneska mně fakt odvezou přísam bohu
26. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
@hupcza no jako kontroly.....se to jmenuje poradna :slight_smile: takže chodíš pořád ke své(mu) gynekologovi?
26. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@beru3nek takhle ty pohyby cítím už měsíc a půl. A to už byla malá jednou přetočená správně. POdle poslední KO mělo mimi páteř na mím levém boku, takže hlavička by měla být někde pod levým prsem, ale tam nic nevidím bo tam mám ještě špek.
26. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@lendaw tak to máme podobně, já ho cítím zase vlevo dole, tam má asi nožičky, když si lehnu na levý bok tak se mu to nelíbí a kopká jima :sweat_smile: jinak ted se mi bolí něco vpravo nahoře od pupku :grinning: Já se bojím teda celkově císaře, ať epidurálu nebo celkové....první možnost má tu výhodu, že mimčo fakt hned vidíš, ale jinak.....jen na to pomyslím je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@vafle já bych měla zůstat u svojí Dr. až do porodu a do nemocnice do poradny nemusím. U nás tam většiou posílají jen ti Dr. kteří nemají utz apod.
26. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@lucinecka222 mám se sockou naprosto stejné zkušenosti......nic neví a jediné co jim jde je všechny dávky pro jistotu zrušit. Když jsem se vdala vzali mojí mamce příspěvek na bydlení na základě příjmů mého manžela z roku kdy jsme ještě ani nevěděli že existujeme :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@rennu ani mi nemluv. Já jsem z toho tak nějak špatná. Operace jako takové se nebojím, kdyby se mimi nepřetočilo, budu škemrat o epidurál, ale někde jsem četla, že s váhou nad 100kg je to problém :frowning2: Dělám denně kočičí hřbety, ale akorát mě z toho bolí břicho.
26. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
holky ja uz se tak tesim az v terminu, doufam :slight_smile: porodim :slight_smile: uz to kolikrat nemuzu vydrzet, jak to boli:frowning2:(( pribrala jsem asi 10kg, ale posledni dobou nemuzu ani jist, zase je mi po jidle blbe..muzu akorat susenky a vsechno co je suche :confounded: :confounded: :confounded: u nas dr dela ozvy od 34tt, tak jsem za to rada.. od toho 30tt je uplne parada:slight_smile: ale klasika je od 36tt...
jinak taky Vas tak boli pohyby? nekdy? mala se mi tam furt mota, citim jak propleta nohy ruce..hlavou je dole ale nevim co s ni teda dela, protoze to kolikrat tak boli jak s ni otaci nebo co..citim to uplne v mocaku nebo konecniku a dost bolestive, fakt maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@beru3nek: ad monitor - víš co, mi je to šumák, jesli čekám v čekárně a nebo mě mezi tím natočí :slight_smile:
@vafle: jj ...nikdy jsem nechodila jinam :wink: ..nevažadují to
26. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
@lendaw já už cvíčo vzdala....asi maj ty naše miminka důvod, proč jsou tak otočené....ze cvičení mě bolely záda a výsledek žádný...já se bojím i jako té operace :confounded:
@lajla já mám nahoře 16kg, zítra možná zjistím, že jeeště víc.....ale chut k jídlu mám ted abnormální, občas se šíleně ujíždím nasladkém, mám absťáky jako hrom :slight_smile: Takyobčas cítím bolení, když mimísek dole něco kutí nožičkama :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
@suzete Přesně tak jsem si to myslela, díky :wink:
@lajla Taky. Už si připadnu jak kopačák a nejradši bych už taky porodila... Jsem si dělala o víkendu legraci s manželem, že ji musíme nějak vykouřit... :grinning:
26. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
@tatarina chudák malá byste na ní šli jako na krtky :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
holky trochu brzo ne :slight_smile:
26. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
ahoj....

@hannca: jejda, to krvácení by mě vyděsilo k smrti, stále chodím na záchod s obavou, jestli tam něco není. Budu držet palce

Já mám manžela doma a nechala se umluvit k tulení, ale pěkně mě to dole bojí, nejdřív hráz, pak bříško....už to snad začíná povolovat :unamused: ....vůbec nevím jak budu masírovat a jestli to rozmasíruju, nebo roz-e-pinuju ...teď už se na to vůbec necejtím, ale s tímhle to mimi snad ani nevyleze :frowning2:

Na chcico sedačku bych potřebovala sehnat celej novej potah, nevíte jestli se to dá vůbec koupit zvlášť?

@safryy: my taky budem muset překládat rodný list a lítat okolo toho, prej to trvá měsíc od podání, a to prej bylo ultrarychlý.....taky mám z toho hrůzu.
26. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
tatarina..vykourit:slight_smile: to zni hezky:slight_smile:))) ja doufam, ze jeste vydrzim...na poradne ve ctvrtek dr zatim rikal, ze to na porod nevypada..ale to se tak nikdy moc neda rict dopredu..ale cipek zatim v poho drzi, tak jsem rada..prece jen, i kdyz je to uz tak neprijemne a boli to a vsechno kolem dokola..tak to radeji vydrzim at je mimi dopecene :wink:
rennu na sladkem taky ujizdim...ale to od zacatku, ale nej kdyz je to fakt suche nebo kousek...nemuzu normalni teple jidlo a nesnesu parky, maso, sunku, maslo..nic takoveho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
suik..tak ten strach mam taky..porad se divam, jestli tam neni krev nebo neco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak o tuleni ani nemluv, ja uz ani nevim pomalu jak na to:slight_smile: jak mam porad ty zanety a bolesti tak jsme to zkouseli cca pred ctyrmi mesici :slight_smile: a ten naposledy ve ctvrtek, a to jsem myslela ze zdechnu bolesti :confounded: :confounded: :confounded: otekla a bolestiva jsem byla jeste dalsi cely den..takze uz to kaslu :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@lajla no už to není fakt nic moc :unamused: , miminko občas taky cejtím jak mi hrabe dole, na močák a ostatní orgány, tak to je taky naprd....

s tím jídlem to mám to samý, sladký, sladký a sladký ....pak teda obloženej chlebíček, ale normální jídlo taky moc ne a šunku a maso snese jen občas, někdy vůbec.
26. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
@lendaw : tak u nás nechávají prý do 3.5 kg, ale já zas bych teda KP nechtěla rodit normoš, bála bych se o mimčo. Tak o tom, že epidural má vliv na váhu jsem ještě neslyšela. Tak to tam máš mimíse jinak než já položenýho, mě si tam sedí v tureckým sedu, takže žádné kopance nic necítím :confounded: . Tak jesti už byla správně, tak je velká šance, že se zas mrskne zpátky :wink: Jedna holčina z července měla mimi dobře, pak ne a už se zas otočil správně :wink: Kočičí mi taky nezabrali, ani se nehnul :frowning2:
@lucinecka222 : tak to bych teda taky zuřila, no k nepochopení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@suik : taky se furt kontroluju, jestli nešpiním. To máme zkušenosti ze začátku, no. Tak tulení už ani nevím co je :grinning:, nejdřív zákaz, pak strach o mimi a teď není teda ani ta chuť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
holky prosím vás nemáte někdo kontakt kde bych se mohla informovat jak na tom sem mně už picne :unamused: prosím spěchá to
26. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
viděla jsem několik KP rozených přirozeně jeden dokonce poklidný ukázkový na vaku :slight_smile: pokud není jiná kontraindikace (méně než 2 500g více než 3 500g neúplný KP, úzká pánev....atd.) nevidím důvod proč to nezkusit :slight_smile: ale je to každého věc a je třeba k tomu mít odborníky kteří ví jak na to
26. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
holky já teda nemám nahoře ani kg.ale stejně se sotva valím. Já hubnu a malá roste a to stačí.
@lendaw s tím epidurálem nad 100kg je to blbost. Mě ho dělali a to jsem určitě měla kolem 100, a táta má tak 120 a má nemocnou páteř, že se nemůže pořádně hnout a dělali mu ho taky. Navíc mě čeká císař taky a nic neříkali o 100kg. Sice ted je nemám, ale myslím, že všichni očekávali, že v těhu budu hodně přes cent.
@lucinecka a co máš za problém s mateřskou?
26. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
tak ja už to mam vyřizeno ,narok tedy nemám a už to neřeším a je mi to vcelku jedno už chci klid ale konečně sem mluvyla z rozumnou babou která si mně vyslechla a všechno my vysvětlila pokud nebudete vědět třeba jako ja tak se koukněte tady tady vám poradí http://www.cssz.cz/cz/informace/call-centra/
:wink:
26. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.