• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno holky,

za chvilku frčíme k fotografovi, tak nám držte pěsti ať nám vyjde krásná fotečka :wink:
4. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko držím palečky :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
Ahojky holky.....
marge: taky držím palce, a to budete mít jenom jednu fotečku? Doufám, že se pak pochlubíš......
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se jdu oficiálně přihlásit. Už jsme doma, fotek mám 5 :grinning: . Jsem 8+6 a měříme 22,4mm :slight_smile: .
Už jsem objednaná i na screening do Gennetu 26.2.2010 a okolo 15. si mám dojít ještě na krev. A 1.3. si jdeme zase k fotografce a dostaneme průkajdu!!! :wink:
Mám strašnou radost!!!

Doufám, že dobrých zpráviček dneska bude čím dál tím víc :wink:
4. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
marge. gratuluju............................
aha, ty říkáš gynekoložce fotograf? :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
marge:moc gratuluju :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Holky moc díky.

lau: je to příjemnější,když si ráno řekneš, že jdeš k fotografce víc než když by sis řekla, že jdeš na gyndu. A fotku si taky přineseš :wink:
4. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
marge: aha.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak mně to právě vůbec nedošlo, já právě fotím, tak mě jako první napadlo, že jdeš s malým na focení.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky,

teda dneska mi to v tý práci nějak utíká. Což jsem teda samozřejmě ráda, aspoň půjdu brzo domů. No a zítra už konečně páteček a budeme zas trochu odpočívat :grinning:

lamia: jj, přesně taky mám vyzkoušeno, že neteře vždy nejvíce zabavilo nádobí, kolíčky, švihadlo, dospělácký oblečení, ... :slight_smile:

marge: gratulejšn :slight_smile: , už jsem koukala i do alba na fotečku :slight_smile: A to jich máš 5? Na screening jdeme ve stejný den :grinning:
4. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
marge taky gratuluji:slight_smile:)) ja mam taky po kontrole, a jestli si pamatuju dobre dneska to mam 9plus 5 a 27.2 nebo 6 mm:slight_smile: na fotce se mi to bohuzel nezobrazilo tak mm nevim presne, ale tak nejak:slight_smile:))) holky super:slight_smile:))))
4. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
9plus4..ale den sem..den tam:slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
lajla: jé, tak to jsme úplně stejně - taky jsem dneska 9+4. Moc gratuluju ke kontrole :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Čauky děvčata,no vy se zase stravujete? :grinning:
Lamia taky vše pěstujeme na zahradě bez chemie a dědovi poraď na plíseň rajčat a okurek bio supresivit,máme s tím vynikající zkušenosti.Nám spíš sežerou všecko mšice,nepomáhá ani nasadit všude afrikány,bazalku apod :frowning2:
S tím stravováním si to taky hodně hlídám,tavené sýry bych svýmu dítěti nedala nikdy,obzvlášť znechucená jsem těmi,´´obohacenými´´ o Ca,když tavící soli vápník z těla vyžírají,že ano!To je tak nechutný,jak napíšou na hrušky dětské hrušky a cenu navýší o 20,- na kile.Ale myslím,že opravdu stačí věnovat pozornost etiketě,kde se dozvíme hodně.Třeba ty zmiňované pangasiuse,kde je 80% masa a 20% glazování,tak to znamená,že jsou tam přidaný min.3 emulgátory,i,když koupit jej můžete i bez toho!!!Jogurty kupuju buď bílý holandia,nebo choceňské.Dřív jsem kupovala i Olmu a Jogobelu,ale ta se hrozně pokazila,je tam navíc želatina,kterou neakceptuju!Raději sii připlatím a koupím bio jogurt,s rakytníkem,červenou řepou apod.
Třeba už takový lentilky,barviva,která jsou jednou z nejhorších variant,natož pro děti!Filda teda ani takové věci nechce,stejně tak pribiňáky apod,to vůbec nemusíme řešit,byť to na něj babky pořád zkoušejí,nejí to.Jedinné co si dá vždycky je čokoláda,takže trvám na čokoládách kvalitních.
Snídáme od mala,popravdě nedokážu si předtavit odejít z domu nenasnídaná,nehledě na těhu.Maso,když tak jen z vlastního chovu,to se týká spíš manžela,já maso nejím a Filípek k tomu zatim vztah nemá taky.Ryby má moc rád,snad mu to zůstane
Paštiky co ste zmiňovaly taky nejsou nic extra,manža je dokonce začal před časem odmítat a začal jíst vege pomazánky od Sivo,jsou čerstvé ve střívku,žádné konzervanty.Taky dělají tofu a zeleninové nářezy,to máme rádi celá rodina.
Kafe nepiju,strašně me dehydruje,nesedí mi to.Piju vodu,zelený čaj,roibos,kefíry,čerstvé mlíčko od kravky,sem tam 100% džusy,nějaký kola-loky nebo kofoly jdou mimo mě.Jo a miluju pivko :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz
..jinak Kovaldo je naděje,že se všech kil zbavíš po porodu,já nadváhu teda nemám,v těhu jsem přibrala 11kg a po porodu ukazovala váha -15,takže to byl taky extrem.Navíc kojení mi ubralo dalších asi 5kg a to jsem denně byla schopna zezačátku sníst i 2 celé čoko!!! Fakt sila,asi jsem tak doháněla potřebu energie či co.Jinak jsem po porodu jedla i hooodně polívek,domácích zahuštěných a kila šla jen dolů a dolů,až už toho bylo jednu dobu i moc,to bych oblekla hadry snad ze základky :grinning: Takže na boj s kily není nikdy pozdě :wink:
4. únor 2010 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz
autor
petja. maso z vlastního chovu? chováte doma slepice, prasata a dobytek?
no ten tvůj výčet mi připadá, že se stravuješ dokonale, až na to vynechávání masa teda. :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Lauri,já myslim,že se stravuješ dobře a hlavně je super ta tvoje snaha pořád něco dělat do budoucna líp! Přesnídávky mi Filí jedl,ale kupovalajsem pouze alnatura nebo Sunárek,nepřidávají žádné emulgátory ani zbytečný čukr,pouze cukr z ovoce,zekterého to je a zahuštěno třeba rýžovou močkou apod,když je to potřeba.Vyloženě bio jsem nikdy neřešila,páč stejně jednou za čas vyjela nějaké bio aférka s přesolenýma obídkama,moc dusitanů apod.Dokonce jsem zezačátku dělala přesníd.sama do mrazáku nebo zavíčkovat na 2-3 dny do lednice.Ponorným mixérem to bylo raz dva a mě se to pak hrozně hodilo.Kupuju bio akorát mrkev a špenát,ten sem pak udělala s bramborem a trochou oleje a Filí byl spokojenej.Sní mi úplně všecko,miluje fazole,oříšky,jablíčka,ryby.Akorát sýry nejí a banány.Ale to myslím není na škodu,vápník řešíme jinak a banány jsou stejně mimo naše pásmo...
Kupujete ještě stále dětské čaje? Já jsem si oblíbila od Sonnentor,jsou bio a místo barviv a tak je tam červená řepa a ovoce apod.Ale fajn čaje dělá i Apotheke apod.
4. únor 2010 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz
čauky

my jsme po kontrole

má 3 cm ...9+6...a jelikož náš dr.má nový a lepší utz, tak jsem ho/ji kráááásně viděla ve 3d ...a svědil ho/ji nos ...takže šmrdlal/a ručkama jak divý/á :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
..jo přijde ti,že vegetariánství je nezdravá věc? V dnešní době hormonů a atb v mase,nehledě na to,že s masem přebíráš taky to,co ve zvířeti před porážkou bylo(jak se s ním zacházelo,hormony co do masa před zabitím předalo...Maso nejím už skoro 15 let a mám to dotažené do dokonalosti,absolutně ke mně nepatří,rozhodně to není o tom,že slintám tajně nad něčím steakem a pak vylizuju talířky :grinning:
Doma chováme drůběž,teda manža zastává názor,že pokud jíst maso,pak z vlastního chovu,tak se ke zvířatům chováme humánně,vepřové ani hovězí manžel nejí.
No a ty ryby,to je hodně kompromis,mám hashimotovu nemoc(autoimunní onemoc.štítné žlázy)takže proto jím ryby,začala jsem při těhu s prvním miminkem.
4. únor 2010 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz
Jééé Hup,to mám radost!!! Minule jsem taky byla 9+6.Jájak jsem se chtěla pořád ptát na srdíčko,taksem na to pak zapoměla :unamused: Ale gyndr říkal,vypadá to dobře a do průkajdy napsal živý plod,tak snad nemusím stresovat
To máš super den,co?
4. únor 2010 ve 14:50  •  3 děti  • Odpověz
ahojky!
holky moc gratulu k úspěšným kontrolám. samé dobré zprávy :wink: já jdu poprvé až za týden. musím vydržat.
já jsem dnes strašně nanicovatá. ráno jsem se před plaváním nestihla nasnídat a udělalo se mi děsně špatně a už mě to nepustilo. navíc v noci malej brečel a brečel tak únava...

tyjo holky já to jídlo takhlenc vůbec neřešim. jako pro janka se starám, aby měl vyvážený jídlo a všechno co potřebuje, ale všechno jíst bio a mít prozkoumaný všechny etikety a ečka to fakt ne. vy v tom vidíte nějakej smysl?
4. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
pet:jj ..ukazoval mi vše ...i pupečník a pustil tam znárornění těch krevních toků,takže vše šlo vidět na jedničku
příjde mi šílené,že v tomhle tt klidně můžeš jít na potrat ....možná by ženské měly vidět ten 3d,jaký to už je človíček

jo a samo jsme vyfasovali průkazku a těhotenský kufřík ....matky je třeba masírovat reklamou zavčasu :grinning:
4. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
pet: no bez snídaně bych byla total mrtvá ....nedělám to kvůli nějakému "že se to má" ...prostě mi je fyzicky blbě,když nejím
ad coly- barevné vody mi obecně nechutnají a i jako děcko jsem je neměla ráda
ale paštiku telecí z globusu neodmítnu :slight_smile:
čaje kupuju od apotheke taky
4. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
No jasně Laterna,že v tom vidíme smysl.Pokud to ty neřešíš,asi to neřešíš ani pro Janka.Argumentovat tím,že my sme jedli taky všecko a jsme tu mi přijde předpotopní.Navíc i ten zmiňovanej Pribiňák od našich dob řádně přibral na tuku a cukru.Proč myslíš,že se děcka dnes už nevejdou do nutričních tabulek naší doby?! Rvát do dětí vědomě emulgátory ze všeho možnýho,když můžu mít v té samé kvalitě jídlo pouze z čistých surovin! To se všecko ale může projevit časem.Jasně,že není nutné vůbec kupovat bio,ale vědět složení výrobku je aspoň pro mě základ.Proč si budu kupovat náhražky,když můžu mít jídlo ze surovin,proč vařit ze sáčku,když za stejnou dobu mám navařeno z kvalitní čerstvé zeleniny apod?

Taky dodatečně gratuluju všem maminkám,co mají dnes svůj den :dizzy_face:

K nám se za chvíli přihrne kokinová babička,když už jsme u toho :grinning: :grinning: :grinning: Ta mít Fílu u sebe furt,takje z něho za chvíli kokinovej baron
4. únor 2010 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz
Hup,tak tos měla super zážitek.S těmi potraty,to ty ženy mají v hlavě asi úplně jiné věci,a hlavně,jsou těhotné nechtěně,nemají vůbec naše pocity..Takovej vymakanej UTZ můj gyndr nemá,ale v Olmiku 15.2. to bude kino :grinning:

Těhu kufřík teda nevím co je,já měla až po porodu nějaké vzorky a tak.Oproti podpisu :grinning:

A paštiku si užij :wink: až si zase dáš :dizzy_face:
4. únor 2010 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz
hup to máš super, že máte tak kvalitní UZ. já to takhle určo neuvidím.

petjo mě zas přide, že ty to řešíš až moc :wink: . nevím, co tě vede k tomu mí říkat, že neřeším jídlo pro janka a taky jsem ničím takovým jako že jsme jedli všechno neargumentovala. ani o pribiňáku u mě nepadla ani zmínka :confused: . koukám, že máš patent na rozum.
4. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
kov: jojo, mám jich 5, mudře končil papír, tak se nějak rozjela :grinning: A jdeš na screening taky do Gennetu? Třeba se tam potkáme. Já jsem objednaná na 12.

Jinak taky všem moc gratuluju.
Hup: tak to je super, že má Tvoje mudra tak skvělý ultrazvuk :wink:

Já se tedy taky musím přiznat, že obaly výrobků moc nezkoumám...Kuba je docela nejedlík, takže jsem ráda, když sní alespoň něco...doufám, že mě tady neukamenujete :wink:
...jo a plíny budu taky používat jednorázovky...patřím k těm pohodlným maminkám :wink:
4. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Holky, gratuluji ke krásným fotečkám, UTZ a kontrolám.
Já už se taky těším na kontrolu, průkajdu a reklamní kufřík :grinning:
4. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Laterna,já zas nevim ,co proti mě máš.Tvrdím to proto,že jsi sama psala,že tě etikety nezajímají,proto je neřešíš ani u prcka,ne?! Jinak jsem mluvila v globálu o pribiňáku a tak. A pokud řeším dle tebe věci až moc,to už je jen věc názoru.Nikoho neodsuzuju,ale svůj názor napíšu vždycky.To je patent na rozum?

Holky,kde ti reklamní kufříky fasujete? :wink:
4. únor 2010 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz
Petja: reklamní kufříky dávají někteří gyndaři. Jsou v tom vzorečky a letáčky od různých výrobků a firem.
4. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
petjo já proti tobě nemám zhola nic. mě přišlo naopak, že jsi se obula ty do mě. janko je ještě malej na to, abych musela řešit nějaký etikety. zatím papá jen zeleninku s masem, ovoce, mlíko, jogurty a spol.
4. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.