• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lajla: npo naštěstí vypráno mám ...žehlení jsem ošulila :grinning: ...ještě oprat postýlku (stejně bude chrupat se mnou v pelíšku) ....
jen potřebuju odeslat projekt, k druhému předat vyúčtování, sestavit ceník a letáky a prezentaci ....no a pak jsem chtěla ještě jeden projekt alespoň rozpracovat .....nooo ...nevííííím :grinning:
26. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
@kovalda Ahoj holky, nakoukla jsem... Arnicu už mám taky doma a k tomu ještě další homeopatikum pro průběh porodu a pak mám jedno homeopatikum na lepší hojení po porodu...

@hupcza Teda!!! A to máš termín jak já... Koukám jak blázen... Já to s Ondrou nezažila, takže neznám a přiznám se, že taky už "trnu" kdy na toaleťáku nebo kalhotkách něco podezřelého najdu... :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
26. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
a tomuhle se říká davové šílenství :grinning:
honem šecky vyprat, nachystat dobalit :grinning:
26. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@suzete: to jsem četla už ráno v ona dnes :slight_smile:
žeru tyhle intelektuálské kritiky
vůbec nejvíc mě dojímá, když někdo kritizuje, že se ve vztahu k dětem používají zdobněliny
jako mi teda vůbec nepřipadá ujeté, že ondrovi ráno řeknu, že má ještě "zůstat v postýlce a donesu mu mlíčko" .....o dost ujetější by mi přišlo sdělení, že má "zůstat v posteli a donesu mu mléko"

@lio: to je fajn, že šéf má pochopení :wink: ..u nás padl zákaz až na konec srpna
26. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
@lio Tak já hlásím, že mám nabaleno, vypráno a nažehleno... :slight_smile: Si třeba říkám, že to tím nějak přivolám... :sweat_smile:
26. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
@tatarina co chceš ve 34tt přivolávat :slight_smile:
já mám taky vše hotovo, krom dodělávat v mimi koutku, a nemám tedy povlečeno, ale to nechci dopředu, aby se na to neprášilo.....
26. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@tatarina ahojky tak ja bych mněla zajem o tu sedačku :slight_smile:)) jak to uděláme :wink:
26. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@lio: no čoveče, nemůžeš chtít hned zázraky, ale neboj, určitě se to bude zlepšovat s každou další procházkou :slight_smile:

@hupcza: teda ty máš spousta plánů ještě :slight_smile:, tak jsem zvědavá, jestli to stačíš anebo ne :slight_smile:.

Ale dneska se to tu nějak rozakčnilo, tak asi začnu intenzivněji chystat tu tašky do porodky. Malá se mi zrovna dneska teda celý den mele jak o závod :slight_smile:.
Jj, davová panika začíná, teĎ :grinning:
26. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jsem dneska vyřízená, tak předávám počítač drahému.

Jo, abych přilila k panice, tak antana se skoro celé odpo neukázala :grinning: :grinning: :grinning:
Ale SMS nemám ani od ní ani od hanncci :slight_smile:
Tak zatím dobrou
26. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
já zabalila tašku včera :slight_smile: i když mám zatím ještě čas (taky v ní je ještě i seznam co je do ní třeba dodat a dokoupit) chystám se odjet na delší dobu pryč tak kdyby pro mě musel manžel náhle jet tak ať chňapne tašku a fičí....jinak jsem dneska škrobila a žehlila francouzské peřiny.....už se tak těším....nejraději bych rodila hned
26. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
@kovalda: no já taky :grinning:

@vafle: co to je francouzské peřiny?
26. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
takové ty klasické bílé krajkové se stuhama.....co byly kdysi. Jsou nádherné - teď koukám že se to tak asi ani nejmenuje ale my tomu v porodnici takhle říkali dávali jsme je těm slavným KP :slight_smile: aby se jim "spravily" nožičky.
26. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@hupcza Super fotky :wink: A neblázni s tou zátkou, tady už všichni rodí, já ještě nechcííííí :frowning2:

@eveluska No mě taky honili od čerta k ďáblu...... Na tom pracáku mi prostě řekla, že se mám po porodu přijít vyřadit z evidence. Proč, to nevím, vzala jsem to jako fakt. Kdyby ses ještě něco dozvěděla, tak dej vědět.

@lucinecka222 Díky za ten odkaz, manža si aspoň zjistí, kam spadá pod OSSZ kvůli té mateřské... No jestli do Prahy, tak mě z toho róbne... :angry:

Jak jsem si šla po obědě lehnout, tak začali u nás ve vchodě sbíječkou odvrtávat dlaždičky... :angry: Tak jsem ani nusnula. S kámoškou super, zbaštila jsem pizzu, pak jsem si ještě zašla na točenou zmrzku a nechala se vyzvednout manžou, zrovna jel z práce. Ale teď mě teda šíleně bolí záda a někde jsem se něčeho nadýchala, mám hrozně ucpaný nos, jestli zas něco vykvetlo.... už v noci se mi špatně dýchalo.
26. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
@vafle: a jo ...tak tohle není můj styl... preferuju hoooodně jednoduché a strohé ....takže ty rychlozavinky..ono i v mutsině by to bylo jako pěst na oko :slight_smile:

@zvirka: dík :slight_smile: ...však já taky né :slight_smile:
26. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@zvirka nemáš zač :wink:
26. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
@hupcza já mám taky rychlozavinovačky na normální používání, tohle je rodinné dědictví :slight_smile: a mám ji na křtiny
26. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@vafle : joo ..tak na spešl události určitě :wink:
26. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@lucinecka222 No to sis teda užila... :unamused: Vidím, že ty úřednice jsou neschopné a protivné všude, nejen u nás. A ještě to oblítávat s malou, to teda muselo být :angry: , nezávidím teda vůbec.

Tak mám slíbenou masáž zad, tak jdu na ni :wink: Tak, holky, hlavně ještě nerodit, času dost! Dobrou!
26. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
@zvirka jojo dneska jsem mněla psicvho den :unamused: snad bude zítra lepší dobrou noc a krásně se vyspinkej :wink:
26. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
dobrou noc holky a pohladte briska :wink:
26. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
ja se taky loučím dobrou noc :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
už na mě jde zase spaní..tak já taky mažu do peřin..ráno musím s klukem k doktorovi a pak jedu do firmy a do Podolí na Uz.
26. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@kovalda no tak po véče jsem zašla s manžou a psíkem ven s tím, že se projdu kousek a vrátím se, ale bylo mi fajn, chládek což se předtím říct nedalo, a tak jsem to obešla celé. Bříško pnulo až později, takže jsem šla i rychleji, ale doma docela ráda padla na gauč:slight_smile:
antana tu byla s tím, že si jde dáchnout, moc tu ted nepobejvá

při prochajdě sem měla jednu křeč vystřelenou do třísla :slight_smile: to sou samé nepoznané věci pro mne :slight_smile:

manža si půjčil jiný objektiv, ale nějak sme fotit nestihli, tak prej zítra, dorazí z práce a než mne poveze za kámoškou tak prej pofotíme, tak su zvědavá :slight_smile:

tal mějte poho večer, jdu to zaklapnout a užívat si stav 2v1 a manži :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojte maminy!
Tak par uz to tady ma jen za par tydnu. Tak to leti!! Ja jsem si cetla o tom zazracnem malnikovem caji, nevite nekdo jak by se to mohlo jmenovat tady v Anglii. Zitra to musim zkusit pohledat v obchodech.
Jinak pocasi tady na houby, prsi a je dusno. Pomalinku si zacinam prat veci pro Zacouse a pripravovat pokojicek. Uz aby to bylo.
Tak se tu vsechno opatrujte a davejte pozor na mimuska!
26. črc 2010 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz
tak kámoška se u mě zasekla do 8, fajn to bylo :wink: Prohlásila, že další dítě jedině císařem, měla teda blbej porod, šla na vyvolání a po 7 hodinách, kdy měla kontra po minutě a byla otevřená na dva cm dr. svolili k císaři. No užila si. Nám zase blbne net, chjo
@hupcza : hezky další zátka fuč, to to tady dneska teda lítá. Jo jo, to znám, předtím jsem volala furt na psa, kde se courá a očumuje takovou dobu, tak teď jsem v klidu a čeká ještě ona na mě :grinning:
@kovalda : vyčerpávající odpověď, díky :slight_smile: . já myslím, že podle bydliště, ale nejsem si jistá
@lio : to mě připomíná mojí babi, jakmile jsem byla nemocná, tak mi hned řekla, že to mám z toho, že chodím jak na motýli :wink: , že za to můžu, přiom jsem na sebe hodně opatrná a spíš jak pumpa oblíklá :grinning:
@zvirka : hezký den pizza, masáž jen si užívej dokud to jde :grinning:
koukám, že všechny míříte na kutě, tak brou :wink:
26. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
@suzete tak ten clanek bych shrnula do jedinyho - kdyz je nekdo studenej psi cumak, ani tehotenstvi ho nezmeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jako jestli ji prijde normalnejsi rikat "muzi, chci provozovat sex" nez "milacku... a nejaky jejich slovicko, tak je podle me proste divna.... ja teda slova jako "mimisek", "tehulka" apod. pouzivala vzdycky, davno pred tehu a naopak mi prijde divny mluvit napr. o miminku jako o "diteti" nebo "novorozenec" apod., to je jak z formulare pro porodnici....
26. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@suzete: :grinning:

no já myslím, že ty diskuze na slovník trochu vliv maj...sama jsem se přistihla. A dost to strhává, já se zařekla, že nahý pupík fotit nebudu a už tam jsou hned dva....

Ale k tomu vašemu žehlení a chystání tašek se teda zuby nehty snažím odolat. Chodím ještě do jednoho klubu na jiním serveru a tam jsou starší těhule a některý chystali až teď to maj chvilku před termínem, tak mě to uklidnilo.

Teď chci teda zařídit ten koutek a našít nějaký drobnosti, aby se to trochu hnulo, přeci jenom to je dost práce a potřebuju to roztřídit, zakopávám tu o krabice.

manžel dneska prohlásil nad postýlkou, jak už se moc těší, až v ní nebude prázdno, tak mě to dojalo :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz
@hupcza jako zdrobněliny pro děti určitě, v rozumné míře, ale někdy tak mezi s sebou mluví i dospělí a to je teda hrůza a děs.
26. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz
@suik jde o to, o cem mluvis - treba detska postylka je pro me proste postylka a ne postel, i kdyz mluvim s dedou :grinning:
26. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.