• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alisek Ali, v albu má napsané bydliště okres Příbram... Tak nevím...
27. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@kovalda a jak si vypátrala že má safry narozeniny???
@safry:všechno nejlepší :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
@antana123 ahoj, no ty to máš opravdu kousek před sebou, myslim na vás holky! Mě dneska bolí hlava, teda už od včerejška ale radši bych rodila než zase migrény.
27. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
@antana123 No to jo, Anty, můj Ondra už byl v tvém týdnu na světě, jen měl 2,66 kg, takže ještě neudržel teplotu a opravdu jen pár dní se vyhříval na podložce, než se adaptoval... :wink:
27. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
@alisek To chápu, teda nechápu, když jsem rodila císařem, ale migrény jsou šííííílený... :confounded:
27. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se sem dostala zase po pár dnech, ale koukám, že novinky jsou na poslední stránce :wink: Holky držte a bobci budou určitě v pořádku...
Koukám, že i ant i ojo jsou vcelku :grinning:
Já jsem byla včera na KO - pan doktor opět super, dělal mi dlouho UTZ a prcek se otočil, takže paráda, jen musím do poradny na tu cukrovku, tak uvidím, co se dozvím... Máme cca 2000g a jsme o 14 dní napřed, takže to bude obr. Já už asi 3 týdny nepřibírám, takže zatím + 12kg...
Tak se mějte a snad budu stíhat dočítat :sunglasses:
27. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
holky ale vy se tady velice předbíháte :grinning: :grinning: :grinning: doufám že tady budu strašit ještě ve 43tt :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
Popletla jsem přezdívky, pardón ne ojo, ale lio :wink:
27. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
@alisek: no, už jsem koukala do tabulky a má tam uvedeno Křepenice, ale netuším, jak daleko je to do Prahy. Ale psala, že doufá, že brzy pustěj jí, tak to by snad mohli :slight_smile: a bude moci za ním na tu JIP do Prahy dojet :slight_smile:.

No a z vás mám taky radost, jak Honzíček nabírá. Musí to bejt teda pro vás všechny hrozný, jak pláče hlady a že nejste s ním, ale když už takhle pěkně nabírá a za chvíli splasknout ty cesty pro normální stravu, tak pak už to půjde všechno jen a jen k lepšímu. :slight_smile:
27. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
@antana123: to jo, vy s lio už můžete každým dnem, taky vás tu máme pod drobnohledem :slight_smile:
No a se safryy, jak jsem to vypátrala, to víš, jsem tajnej agent, ale nikomu to neříkej :grinning:
27. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@antana123: jen neboj, že bys tu strašila ještě ve 43 tt :grinning:. Se na výročí s taťkou potulíte a bude :grinning:
27. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@kovalda jasné takže si to necháš pro sebe :grinning: :grinning: holky a nepředbíhat pěkně popořadě ano :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@kovalda když bude dobrá tak ji zítra pustějí, jako mě, já teda škemrala na doktorovi ještě ten den co jsem porodila ale to mě nepustil, prý je to brzo 5h. po porodu jít domů :sunglasses:. Nemohla jsem dopsat druhý vizity, taky jsem už měla před vizitou sbaleno, že prostě jedem za Honzíčkem a domů. :wink:
Z Příbrami to není tak daleko do Pha a třeba jí tam hned hospitalizují aby mohla za malým chodit kdy chce. Nás málem vezli rodit bud do Pha nebo do Olomouce, nakonec vysel ten Hradec Kr. a pak malýho co se narodil málem taky odvezli do prahy, s tím jsem počítala, řekli mi to hned co jsem šla na sál ale naštěstí brouček dýchal sám, tak jel do Pardubic, ikdyž dnes moc ráda nejsem, ztratili jsme 12dní co tam byl hospitalizovaný, a ted začínáme od začátku takže budeme v nem. oto déle ale to nikdo nemohl tušit, že.
27. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@discreet: super, že sis mohla na kontrole mimčo hezky užít na utz :slight_smile: a už taky má slušnou váhu, tak super :slight_smile:
27. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@antana123 oni by tě nenechali do 43tt :slight_smile: to by se Šimonek hoodně dopekl :slight_smile:
27. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
@suik: tak mezi dospělýma to je taky děs běs...ale když mluví o dítěti, je to normální: oblíkni mu bundičku, vytáhni z auta kočárek ...
ale zrovna tady na koňovi bývala diskuse proti zdrobnělinám v mluvě k dětem ... no nakonec ať si každý mluví a píše jak chce ...

@eveluska: postýlka stejně jako kočárek a spol ....jak jsem psala, žeru tyhle intelektuálky ....mám vš, mluvím dvěma jazyky, dělám i při md ....nepotřebuju si dokazovat, jak jsem "normální" a "hormony nedotčená" tím, že budu mluvit jako kniha
27. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
No nic, holky, loučím se, jedeme za kamarádkou omrknout 3 měsíční dvojčátka... Zatím pa pa... Já jdu na kontrolu ve čtvrtek odpoledne, tak uvidím, jestli se něco neděje... :wink:
27. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@alisek: no jo, to člověk nemůže dopředu vědět, jak všechno dopadne. Ale hlavně že přišli na to, co Honzíčka trápilo a máte už za sebou tu operaci. Tak to nejhorší už máte za sebou a teď už krásně sílí a to je už jen radost :grinning:
@alisek no tady se nechává přenášet 2týdny takže tak mám z toho běs ti povím :frowning2: :frowning2: jsem zvědavá kolik nám dneska naváží typuju 3kg
@hupcza Dobré ránko, co plodovka? Ještě drží? :grinning:
@tatarina: panečku, dvojčátka, tak to si užiješ :slight_smile:, to je dost na mazlení pro každého, když jsou 2 :grinning:

27. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
@tatarina : Maty už byl loni taky v antanině týdnu na světě a měl 3330g,ale rodily jsme normoš, byl obřík, zahřáli ho po umytí 2 hodiny a pak mi ho ve svetru a s kulichem donesli :grinning: Se už těším na toho druhého, snad nebude o moc větší a vyleze taky dříve,ale v pořádku. :grinning:

@discreet : já přibírám i z vody,tak se raději vážím až před poradnou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Se těším,jak budu těch 30 kg po obou dětech zhazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
@eveluska + hupcza atd: mě ten článek akorát pobavil, nad čím jsou lidi schopni se pozastavit. já jsem se taky dlouho předlouho před těhotenstvím s mužem milovala a neprovozovala sex a miminko je miminko a postýlka je postýlka - dokonce i ta naše s Martinem. Paní autorka zřejmě porodí novorozence a uloží ho do postele nebo do kočáru, dá mu lahev a ňadro a pak mu vymění plenu, utře výkaly na zadnici atd. prostě mě paní pobavila.
27. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
já se dneska vážila a mám nahoře už 14kilo hrůůůza :confused: :confused: :confused: :confused:
27. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@antana123: neber to tak tragicky, to jsi pořád v pohodě, dokonce i dle tabulek :grinning:
27. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ranko, tak tentokrát už ofiko z domova z MD :slight_smile: Včera jsem si v práci pobalila krámy, udělala rozlučku - naštěstí se ke konci měsíce jedna kolegyně vdává a jedna odchází, tak jsme to spojily a veškerá "pozornost" nebyla upřena jen na mě což jsem byla teda fakt ráda, protože já tohole nemusím. Dostala jsem od kolegů overball - ten velikej udělaly mi velkou radost, pár oblečků a ještě nějaký kravinky - ani jsem to nečekala u nás se dárky moc neřešej. Takže dneska už oficiálně odpočívám :slight_smile:
Veliká gratulace k nově narozenému miminku Hancce!
27. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
@eveluska: tak šišlání mi příjde hrozné i na novorozence ..

hance veliké gratulace :slight_smile: :dizzy_face: ...to je kus chlapa

@alisek: to je fajn, že nabírá ....za chvíli to bude i z mlíčka :wink: ...a co ty? dobrý?
27. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
saff: vše nej k narozeninám :wink:
27. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
Holky váha půjde po porodu dolů, já měla o 4 kg míň než co jsem otěhotněla, nakonec jsem měla před porodem celkem 9kg, ale nejvíc byla ta voda, té jsem byla plná, odtýkala mi víc jak 24h. a to jsem byla pořád promáchaná, v nemocnici jsem ji spotřebovala neuvěřitelný množství vložek (něco kolem 100ks) a podložek, jsem se fakt vyplatila :grinning:
27. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.