• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alisek no v to doufám ale ty si zase moc nepřibrala že???
27. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
@hupcza jo nabírá šmudla, asi hlavně po tom jejich tuku ale aspoň něco. Já jsem dobrá, už mě ničí jen ten jeho pláč z hladu, pracovně funguju, jen některý lidi nechápou že nedostanou co poptávají hned do hodiny ale třeba až za 24h., ted plánuju všechno podle odstříkávání mlíka a návštěv Honzíka a únavy z nevyspání, ale ti co to nechápou jsou chlapi.
27. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
@antana123 nejdřív ne, do nemocnice jsem šla s přírustkem váhy 4kg a za víc jak 3týdny jsem nabrala zbylých 5kg ale to byla hlavně ta voda, jsem byla jak vodárenská nádrž :slight_smile:
27. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobre rano holky,
takze predne @hanncca....obrovska gratulace k Misovi, preju hodne zdravicka a at jste brzo spolu :dizzy_face: A ted koukam, ze Kov dala i fotku...je NADHERNY!!! :dizzy_face:

@lio ....ty mas ale pamatovaka....dekuju za prani k narozkam :wink:
@kovalda ....taky dekuju :wink: (vyvolavas paniku tajny agente....narozky byly vcera :grinning: )
@antana123 ...i tobe dekuju :wink:
@hupcza ....taky dekuju :slight_smile:

@alisek .....to je moc fajn, ze uz pribirate a ted jsem koukla do albicka, kdyz Kov upozornovala na nove fotky a je uzasny fakt...kazdy gram navic je na nem videt, vubec mi neprijde, ze by byl takove prte :wink:

27. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
saffry, všechno nejlepší k narozeninám, pěkně si je užij a slav :slight_smile:
@alisek tak můžu si trochu naivně myslet že něco v porodnici nechám??no uvidíme :wink:
@antana123 to si piš že necháš ale hlavně si něco přivezeš :slight_smile: domů.
27. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
@alisek .....dekuju :wink: JInak te teda obdivuju s tou praci....ale nez byt doma, to je lepsi se nejak zabavit a nekteri lidi....jsou holt trubky....ne vsechno jde okamzite....a Honzicek je prednejsi :dizzy_face: Ten plac z hladu musi byt sileny...tak hlavne at mu to v brisku co nejrychleji splaskne a muze papat mlicka co hrdlo raci :wink:
27. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
@safryy jojo nabírá nám, aby ne když do něj posílají tuk, já myslela, že mu dávkují mlíko, páč ve stříkačce je bílá tekutina a ono ne, je to tuk. takže se nám broučínek zakulacuje.
27. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
@alisek jo na to se těším a příjde mi to až neuvěřitelné že se to stane :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@safryy: den sem, den tam :grinning:, trocha zmatků se tu ztratí :slight_smile:
27. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@alisek a neříkali kdyby sis mohla vzít malého už domů???nebo je to ještě předčasné???
27. črc 2010 v 09:28  • Odpověz
@antana123 ....smarja dneska nam zase poskocily tydny co? Ja na to koukam jak na zjeveni :grinning: Jak se to tu rozrodilo a odzadkovalo, tak se zacinam krapet bat :confused: Manzel si jede vyhodit z kopytka do cech na festak na Benatskou noc od ctvrtka do pondelniho rana....jsme tam vzdycky letali spolu...no letos to nejak nevyslo :grinning: takze doufam, ze budem jeste vcelku nez se vrati :fearful:
27. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré ranko,
dočítat se to nedá...........ale to odcházení zátek a porod - to je nepřehlédnutelné :grinning: To jsou teda změny během pár dnů! :dizzy_face:
Hanče moooooc gratuluju k chlapečkovi, ať jsou oba v pořádku a brzo spolu! :wink:
@alisek tobě taky moc přeju, aby ty zotavovací týdny po operaci utekli jak voda a měla jsi Honzíka konečně doma! :dizzy_face: A jestli byli ty vložky erární, tak si dej bacha, aby ti ještě neposlali složenku na proplacení ....radši už začni šetřit :grinning: :grinning: :wink:
@hupcza ty jsi se snad rozhodla, že taky ty naše srpňačky předeženeš, nebo jak? :wink: Víš přeci, že jsou na pořadu dne porody kluků :grinning:
27. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@alisek ....ale asi vedi co delaji...ten tuk je urcite ttreba....a je to na nem fakt videt....broucinek....jezdis za nim kazdy den?
27. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
heh maly preklep...odatkovalo ne odzadkovalo :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@antana123 taky mi to přišlo neuvěřitelný ale když jsem viděla druhý den malýho tak jsem už uvěřila, že ten uzlíček je náš. když mi ho ukázali na pár vteřin na sále, tak jsem pořád byla mimo, že jsem máma mě doteklo až ráno po porodu, zvláštní ale mě vždycky všechno trvá.
27. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@daja.had ahojky dlouho si tady nebyla???pěkná fotka :wink:
@safryy jo jo skáče to hezky jen co je pravda :grinning:
27. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
@antana123 ani si moc nemaluju že by to bylo brzo, pak byhc byla zklamaná, až začne přijímat mlíko tak se začne mluvit o termínu, ted má před sebou ještě týden rekonvalescence a pak se uvidí, vidím to na druhou polovinu srpna v lepšim případě.
27. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
@safryy jojo jezdím denně, včera jsem mu tam už odstříkala mlíko, tak měl hned čerstrvý, on stejně z tý 100ml, použije sotva 10ml, možná ani to ne.
27. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
@alisek to už ti uteče neboj já si myslím že než to poberu že jsem máma tak mi to bude dlouho trvat si myslím
@alisek: holt tohle chlapi nepochopí :unamused:
Holky jak vypadá ta zátka, co vám odešla?
27. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@safryy ahojky, taky přeju vše nejlepší!!! A máte teda dobrou zábavu jezdit takovou dálku na Benátskou :wink: - To je škoda, že letos nemůžeš, taky bych hned vyrazila :slight_smile:
A snad to bez manžela zmáknete přes víkend a počkáte s porodem na něj, ať z toho taky něco má :grinning:
27. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
@alisek každý to má jinak já jí měla bez krve taková bílo-žlutá jako když se vysmrkáš asi tak no snad je to ono dnes se zeptám dr.
27. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
@antana123 ze mě totiž v den prohlídky (večer) vyšlo něco co bylo nažloutlé a vypadalo to jako aspik/huspenina, ne žádný hlen nebo tak něco.
27. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@alisek koukám že o Honzíčkovi jen samé dobré zprávy, tak to je fajn:wink: No nevím jak kde, ale většina nedonošených dětí se propouští když překlenou tu 2kg hranici. Kamarádka loni porodila holčičku měla 1400gramů a pouštěly je když měla malá asi 2100gramů. Ale asi záleží jak kde a jak na tom mímo celkově je no... :-/
27. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
dobré ráno, teda to koukám, co je tady zas za novinky :wink:. Já dneska od 5 vzhůru, tak jsem jak vykuchaná :angry:
@suik : u nás to bylo to samé, taky se nad složenou postýlkou rozplýval :wink: , že už aby tam škvrně bylo, taky mi z toho málem slzička ukápla :grinning:
@kali.kal : heparin je na ředění krve? to máš trombozu, nebo proč? tak hlavně že se prďolka umoudřil a otočil, to je super :wink:
@hanncca: obrovská gratulace, to je krásná váha, tak ať jsou plíce co nejdřív v pořádku a jste brzo doma.
No už se mi zase z toho rosej oči :grinning: . Je nádhernej :grinning:
@antana123 : no jo, těhle sms teď bude jak máku, to je hrůza, co furt odpovídat, že ještě ne. Pak napíšu, ať se už neptaj, že se ozvem až to bude :sweat_smile:
@alisek : tak super, že malý nabírá, jen tak dál. Tak už jen aby se brzo uzdravil po operaci a mohl baštit normálně :wink:
27. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@antana123 jo a bylo toho strašně moooc ono každý to má prý jinak tak nevím co jsem četla tak každá to má jinné tak sama nevím
27. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
@gazel vím z nem. že pouští děti když dovrší 2300g váhy, dřív prý ne a to mi řekli jak v pardubický tak i v hradecký nem., tak uvidíme jak to bude unás.
27. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.