• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@daja.had: pardon ..už se ukázním :grinning:
27. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
jde poznat že už jsme skoro všechny doma je nás tady nějak mooc na to že je ráno :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@antana123 právě by mě moc zajímalo, zda to nebyla ta zátka, taky toho bylo docela dost, vyšlo to země v 25tt, ráno mě prohlížel gyn. a večer při čůrání to vyšlo ze mě, ale nenapadlo mě že by tak brzo odešla právě ta zátka.
27. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
@alisek to ti neporadím sama jsem z toho Janek to zkušenější maminy :wink:
27. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
@antana123 : nj, každý určo vaří a gruntuje :grinning: :grinning: :grinning: Malý je za vztekání na trestné :slight_smile: Tak taky hledím,kde bych co.
27. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@alisek : možná jo, rodila jsi brzy,tak to mohla být předzvěst a byl to hlen s krví?
27. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@kuchy právě že bez krve a podruhé co ze mě vyšel asi zbytek tak byl lehounce narůžovělý
27. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
@daja.had...dekuju....mas super fotku, odkud je? Nekde od more? No Benatska je super...skoda, ze letos nemuzu...je to takova nase tradice, vzdycky je nas tam super banda :slight_smile: Musim vydrzet....odmitam bez neho rodit...navic mi to zakazal....pry zkrizit nohy a cekat na tatku :grinning:

@alisek ....to uz asi ta zatka byla....podle popisu teda mi to tak prijde
27. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@alisek: já si myslím, že po tom porodu je to normální, než mamině "doteče" v mozku to, že je to její miminko, ne půjčené :slight_smile:. To já si právě myslím, že budu několik hodin po porodu jen koukat na toho broučka a říkat si, to je opravdu naše, půjde s náma domů, je to na 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, jsem máma, .... :astonished: :grinning: :astonished: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@safryy: jasně, žádný rodění ještě, antana a lio už se tady na to klepou, tak ne že je zas někdo předběhnete :grinning:
27. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@safryy nojo ale když jsem to takhle specifikovala gyn., tak prý to nic není a to ze mě odešlo ten den co mě prohlížel, tak si říkám, jestli mě jeho prohlídka teda nenastartovala předčasný porod, je to spekulace ale pořád se zaobírám proč jsem rodila o 7 týdnů dřív, v nem. mi to nedokázal jednoznačně říct.
27. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@safry: přejeme vše nej nej nej :wink:
@discreet : tak super, že se mimouš otočil :wink: , koukám tady bude asi obříčků :grinning:
@antana123 : přesně tak to je ještě dobrá váha, na to že to máš za pár :wink:
@jennymaresova : tak tě vítáme mezi nás nemakací :wink:
@alisek : to si myslím, že musí být pro tebe hrozný, když pláče z hladu a ty nemůžeš nic, neboj bude brzo líp, hlavně že přišli na to proč :wink: . Tak to uteče už ten měsíc a budete doma všichni po kupě, už aby to bylo, co. To vypadá na zátku.
ono nám to asi rychle docvakne, až budou prckové brečet, a nikdo jinej krom nás se k nim nepožene.
@safryy : no to bys přece manžovi neudělala, se rozrodit bez něj :wink:
27. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@alisek : tak to teda nechápu toho mudra. Když mu tohle popíšeš, že ti řekne, že to nic není. Jako někdo rodí prý až po x dnech, co mu odejde, někdo nahned.To je možný, že tou prohlídkou porod vyvolal, nedivila bych se.
27. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
Holky vybírám Honzíčkovi košík na spinkání a nějak se nemůžu rozhodnout
27. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@beru3nek v tom případě můžu být šťastná, protože jinak bych rodila v 25tt, což by bylo pro Honzíka daleko horší než ten 32tt.
27. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
@kovalda ...jj zadne rodeni jeste....vzdyt by se ty dve s nama uz ani nebavily :grinning: ....ted jsou na rade ony teda...pak se nejak podelime :grinning: Taky jsem zvedava na ty prvni pocity...co s tim malym svistem budu delat a tak :grinning: :grinning:

@alisek ....no to uz nikdo nikomu neprokaze, jestli ti tim vysetrenim nastartovala porod nebo ne....ale mozne to docela je :unamused: ....ja jsem zatim zadne vnitrni vysetreni nemela ...
27. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
jeeeeee gratuluji k miminku a drzim pesticky at jsou brzo spolu!!!!!!!! to je krasa..ale nejak jsem z toho dostala trepavku, ze uz to je fakt za chvili :unamused: :unamused: :unamused: dneska neco vyperu, a pomalu zacnu chystat tasku :confused: :confused: :confused:
27. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
na mě dneska vyšetření čeká to jsem zvědavá co mi řeknou :wink:
27. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@safryy já vim, jen tady mluvíte právě o té zátce a já vlastně ani nevěděla, že ze mě už dávno vyšla, už jsem si myslela, že jsem ji ani neměla :frowning2:
27. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
alisek mi se libi ten vpravo:slight_smile: uz jen kvuli te boudicky....
jinak holky mate pro mimi nejake houpacky? ja mam po nikci jeste takovou tu samo houpaci, ale je vetsi, neskladna, sice houpe sama, vrni a zpiva..ale radeji bych nejakou mensi, prenosnou, uz jen ze budeme furt pendlovat mezi ostravou a olmikem
27. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@alisek: jé, tak to ti nepomůžu, oba košíky jsou totiž kráásný :slight_smile:
No, možná se mi o maličko víc líbí ten vlevo :grinning:

@safryy: no jéje, doma by se s tebou nebavily, žes rodila bez manži a tady antana a lio :slight_smile:, vždyť je sledujeme už tolik dnů jak časovaný bomby a ono bum, ale jinde :grinning:
27. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
Holky jdu odsávat, tak se zatím mějte hezky.
27. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
@lajla: no, místo houpačky jsem chtěla hacku, ale stropy máme blbý a ty držáky jsou strašný monstra, tak asi budeme houpat nošením v šátku :slight_smile:

@antana123 a rennu: přeju dobré zprávičky na kontrolách :slight_smile:
ali...to je prave to, ze nekdy se ta zatka ani nepozna.-((((( ja ji poznala, protoze ten den mi dr delal hamiltonuv hmat, tak jsem to tak nejak cekala..ale nevim, zda bych to poznala a jestli to poznam ted...
hlavne ze je chlapecek v poradku a ted bude jen a jen silit..mi kamoska rodila skoro o tri mesice drive, to bylo maso..ale dohnal to bobek a dneska uz na nem neni nic poznat, bylo to pred tremi lety...akorat si myslim, ze budete cvicit vojtovku, to by tak asi melo byt vsechno...a pak bych se asi bala detske obrny, ale urcite to bude v poradku, hlavne se musi sledovat jak se mimi chova a jak to je s pohyby..ale na to je jeste casu...vsechno bude v poradku neboj
@alisek ...mi se libi oba...ja mam kosik s boudickou....ale zatim ji mam sundanou...prijde mi nepotrebna :grinning: a ten v levo je houpaci, jak tak koukam....tak vybirej podle toho, jestli chces aby se ti houpal nebo ne :wink:

@beru3nek ....dekuju :slight_smile:

@kovalda ....no jasne...az nam lio s anty predaji stafetu, tak mame povoleno...do te doby nohy krizem :grinning:
27. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
@alisek: teoreticky to možné je, že to byla zátka :wink: ...ad vyvolání porodu ..to vůbec netuším ...ale prostě ta minimalizace zásahů a prohlídek má něco do sebe - prostě není to přirozené a kyždé hrabání tam může být problém

@kovalda: já myslím, že to je individuální ..někomu to skáče hned ..někomu za hodiny, někomu to trvá i pár týdnů
27. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
kov ja prave chci nejakou prenosnou, mensi, na strop ne..to by se nam asi proborily, nevim :wink: jeste se na neco podivam.. jinak klokanku nebo neco takoveho chci taky, spise ale satek, ktery uz je uvazany a prehodi se jen pres krk a ramena, videla jsem to a je to uuuzasne...ale na druhou stranu si ani nemyslim, ze to moc uzijeme...kdyz rodime v zari, super je to na jarni miminka
ali papa :wink:
27. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@alisek:košíky jsou krásné oba :slight_smile:
já košík nemám .....původně jsem ho chtěla ....ale nějak na něj nedošlo a ani nechyběl
27. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
ali tak jestli ten vpravo neni houpaci, to jsem si fakt nevsimla..tak lepsi je fakt houpaci:slight_smile:
27. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
hup u nas to same:slight_smile: my jsme misto kosicku kdyz bylo potreba pouzili autosedacku:slight_smile:
27. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.