• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lajla: proč by se to neužilo ....doma je teplota přece stejná .....a venku se dá nosit i v zimě taky :wink:
27. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
hup ja to beru podle sebe..my mame byt 3plus jedna, takze satek moc ne...jak si pamatuju, ze jsme si kupovali chuvicku abychom Nikcu slyseli:slight_smile: tak to taky byla blbost:slight_smile: satek myslim bude super tak kdo poloviny rijna..pak bych se asi bala, ze miminku bude zima..nevim, nemam s tim zkusenost...ale zase je dobry na noseni kratkych vzdalenosti, obchodu, nebo kdyz s Nikcou chodim do detskych center, tak tam..ja o nem stale uvazuju, a urcite ho poridim, jen si myslim, ze jarni mimca maji vetsi sanci ho uzit:slight_smile:
27. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojky holky.
tak jsem Vás zběžně přečetla a nemůžu uvěřit vlastním očím!!! :slight_smile:
Hance: Strašně moooc gratuluji k miminku a hlavně ať jsou brzy spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky to mi nedělejte takové šoky!! :sweat_smile: Já si asi pomalu zabalím radši taky...člověk fakt nikdy neví, kdy se ty naše dětičky budou chtít podívat ven!! :sweat_smile: :wink:
Jinak včera jsme se fotili a bylo to naprosto úžasný! Sice jsem dneska utahaná jak po maratonu :grinning: :grinning: ale za to fotky to určitě stojí :dizzy_face: :dizzy_face:
Až je budu mít, tak ukážu!! :wink:
27. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
@Hancza: velká gratulace k miminku, ať roste jako z vody :dizzy_face: , je překrásný

@alisek malý je krásný a jde vidět že přibírá, hlavně ať se brzo dostane z té operace a pak hurá za mámou domů.

Zátka: ze mě cosi soplovitého ve větším množství vyteklo asi před 2ma týdnama, ale ignorovala jsem to, snad to nebyla zátka :-/ bo jsem pak ještě byla několikrát plavat a tak. A když by odešla, tak se může souložit, nebo radši ne, když ještě nechcem pár týdnů rodit? no zeptám se v pondělí na poradně, ale to Mudr asi nepozná, jestli tam je nebo není zátka.
27. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: teda vy jedete :grinning:

tak koukám, že Hanča opravdu porodila :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooc gratuluji, mimiko krásný a hezkou váhu měl :slight_smile: hodňě zravíčka a ať dělá jen samou radost :slight_smile:

@alisek, to je dobře, že malej přibírá :slight_smile: :slight_smile: a být tebou, tak se tím vyšetřením a dřívějším porodem už nezabívám...to je prostě náhoda...hlavně,. že je Honzík zdravý, ne? :wink: :slight_smile:

gratulka ke kontrolám :slight_smile: dis, fain, že se malý otočil :slight_smile: :slight_smile:

já jdu na kontrolu v pátek a pak už asi taky pomalu zabalím tašku :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@alisek : Honzíček roste, to je moc dobře :slight_smile: Za chvilku ho budete mít u sebe :wink:

@hanncca : Gratulace k Michálkovi!!! Určitě se plíce brzo dovyvinou a bude všechno dobré :slight_smile: Za chvilku budete všichni zase spolu :wink:

@safry : všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:

@antana123 : no, jo... už to máš fakt za pár :slight_smile: Může to být každým dnem :slight_smile: To sou nervy, co? :slight_smile:

@beru3nek : jo jo, na ředění krve :slight_smile: Trombózu sice nemám, ale mám jakousi trombofilní mutaci, tak si to píchám preventivně.
27. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
@alisek víc se mi líbí ten v pravo s boudičkou...asi jediná výhoda, když chce malýmu udělat trošku přítmí na spaní :wink:
27. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
@kali.kal zatím ani né si myslím že nervy to budou až tak za 2týdny :wink:
27. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
asi půjdu dát vanu je pomalu na čase ve 12.40 vyrážím směr Zlín na kontrolu
27. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
@kali.kal ...dekuju. A to si tedka budes muset pichat az do porodu? A jak ti na tu mutaci prisli? Tedka nekdy nebo uz davno?

@antana123 ....tak at kontrola probehne v poradku....budou ti delat UTZ? Je na nem v tomhle tt vubec jeste neco videt?
27. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
@alisek : mě se víc líbí ten druhý. taky se mějte krásně :wink:
@antana123 : tak přejeme dobré pořízení dnes u mudra :wink:

@lajla : tak já nevím co přesně myslíš tou houpačkou :wink: , ná nevím jestli pořídit to lehátko od fisher price
27. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
@safryy jo budou a jo jde to vidět jen je všechno už obrovsky bude mi dělat zase odhad porodní váhy :wink:
27. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
@beru3nek díky za přivítání mezi nemakací - to je pěkný výraz :slight_smile:
@alisek zkušenosti nemám, ale když už chtěla bych houpací :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
@suzete .tak to vypadá taky na zátku :wink: no tady se nám to něják rozjelo :grinning: Tak do bazénu bych už nechodila a se sexíkem teda nevím abych pravdu řekla.
27. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
@antana123 : to máš fajn, že ti takhle dělají odhad, i když před porodem by mě to asi deptalo, kdyby to nakonec byli ty obříci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já viděla jak tam naskakujou ty deka furt :grinning:

@jennymaresova : :grinning:
dneska to tady fakt žije :sweat_smile:
27. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@antana123 ....tak to jsem na Simu uplne max. zvedava...ne ze zapomenes prijit a pochlubit se :grinning: To by tu taky mohla vzniknout panika!!

@jennymaresova ....tak jak je doma? Ja uz se valim doma presne tyden a jako docela dobry....utika to ani nevim jak....a jake jsem mela strachy, ze se budu nudit a takove ty plky :grinning:
27. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
@lajla: já asi nechápu vztah mezi velikostí bytu a nošením v šátku :sweat_smile:
27. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
@suzete mě minulý těhu odcházeli jednorázově takový pucky postupně...no sexíkovali jsme normálně dál :sweat_smile: ale s tím bazénem si mě dostala, na to se taky radši zeptám dr. jestli je ještě vhodný se koupat :confused:
27. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@lajla: v zimě si mimčo schováš k sobě pod bundu a ještě ho hřeješ vlastním tělem. Je to lepší než kočárek, takhle máš přehled, jak mimču je a máš větší možnost ho chránit. Já budu určitě kupovat normální šátek - neuvázaný. Ty uvázané jsou jen na to krátkodobé ponošeníčko, ale my chceme i na dlouhodobé, takže šátek :slight_smile:

@eliska_v: to jsou překvapeníčka tady, co? :slight_smile:
No na fotečky se moc těšíme, určitě ten maraton stál za to :slight_smile:

@jennymaresova: jé, jsem zapomněla, vítej :slight_smile:. To je pohodička doma, uvidíš :slight_smile:. Já vlastně dnes taky ofiko nastupuju mateřskou :grinning:

@antana123: užij si vanu a koukej pak zahlásit, co ses dozvěděla :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@safryy takže boudička na prd? já právě myslela, že je dobrý ji tam mít, že stíní a nesvítí tolik světla když malý spí, jinak se mi víc líví ten bez té boudičky, je právě houpací, to je taky fajn.
27. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
@safryy jo tak to já taky - nějak si na ten novy rezim musim zvyknout, ale zatim teda dohanim resty - pradlo se mota v pracce atd... asi si nejakou zabavu najdu... odpol jdu cvičit a na předpor. kurz - takže mezi lid taky vyrazim... :slight_smile:
@kovalda díky - zatím si fakt válím šunky :slight_smile: Ty jo - tak to máme hodně podobný termín? já mám 7.9.2010 a ty?
27. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@kovalda: no já si taky myslela, že šátek je šátek ...ale změnila jsem názor :slight_smile:
@jennymaresova: když tak se stav ..mám tu plno věcí, co je třeba udělat ..v baráku zábradláře, na zahradě se nám ucpal trativod, takže ná budou překopávat zahradu .... ktomu běžný provoz s prcekm .. k tomu ty doděolávky projhektů ...:grinning:
27. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@alisek ...jee no ne ze na prd...urcite se muze hodit :wink: Jen me zatim prisla na prd :grinning: Mam kosik z druhe ruky a moc nevim jak tu boudicku vydrbat....jsou v tom zacite takove kovove veci, aby to drzelo tvar a taky ve predu takovy ryntl z nejake penky....no asi to vydrbu ve sprse....do pracky se to strcit neda :slight_smile: Ja mam taky houpaci, ale v jinem smeru nez je ten tvuj v levo....ten v pravo s boudickou mi prijde nehoupaci.....ale nehoupe to moc a ja bych byla mozna i radeji, kdyby se to nehoupalo....manzel to pak asi nejak podepre :slight_smile:

@jennymaresova ....taky bych mela jit motat pradlo do pracky...ale slunko jsem uz zase nevidela ani nepamatuju....doma neni kde susit...takze ja se jen valim :grinning:
27. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@alisek ....jsem samy preklep...takze zacite = zasite a ryntl = rantl :pensive:
27. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@jennymaresova: já mám 5. 9. :slight_smile:

@hupcza: no, k šátku mám ještě manducu, tak myslím, že s tím si vystačíme, ale samozřejmě uvidím až praxí :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdu se zkusit ukecat, že bych i něco dělala :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@safryy teda saf, jsem fakt nerozhodná, no dnes jeden vyberu :wink:
27. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@kovalda ...no fuj...takove cunarny ja nedelam...ukecavat se k nejake cinnosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Max co se muzu ukecat je to, ze bych si zvedla a dala si neco nazub...ale nechce se mi vylezat z pelechu....ale kdyz je chut...tak je chut ze....
27. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
a tak vana byla super u nás se už klube sluníčko což teda vůbec nechci když mám jet pryč :confounded: :confounded: :confounded: nohy mám jak konve zjistila jsem že kromě žabek už neobuju žádné jinné boty takže ikdyž bude pršet musím v žabkách :confounded: :confounded:
@rennu:jsem zvědavá jak dopadneš na kontrole ty
@beru3nek já doufám, že to zátka nebyla...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.