• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy dneska je den úplně stvořený k celodennímu ležení :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
@alisek ....moc ti to neulehcuju ze? Me se libi oba dva :wink: Jsem ti tu chtela vlozit fotku toho naseho, ale asi jsme ho nefotili nebo co....mozna najdu fotku z toho inzeratu...vypada dost podobne....ale ten tvuj je asi hezci :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
@antana123 ....s tema zabkama jsi mi pripomnela....vcera jsem musela do obchodu pro par surovin...a jak na svinu prselo a prselo....no tak jsem nechtela jit v zabkach a snazila se obliknout ponozky, ze pujdu v teniskach...no hruza...ja posledni 2 tydny chodim jen v zabkach...a tohle me teda soklo....jsem si je oblekala asi 5min....a byla jsem ufunena jak po celodenni ture :grinning:
27. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@safryy jo jo já nechodím v ponožkách už od června a včera sem si je obula a ty boty všechno mě přetíkalo a nohy jako konve už nemůžu ani pořádně zohnout prsty jak je mám nateklé no samá sranda teda ti povím :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
@hupcza díky za nabídku myslím že si s náplní práce vystačím u nás doma :slight_smile:
@safryy tak to je jasná zpráva - když není kde sušit, tak se nepere :slight_smile:
@kovalda tak to jsme od sebe fakt kousek :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
@safryy
@antana123 o tom obouvání a oblékání mi to holky vyprávějte - já se včera narvala do riflí a hned jak jsem dorazila domů jsem je s úlevou svlékla - páč mi je někdo vyměnil za menší a celý den mě škrtily přes boky - boty mám na suchý zip - ale kdo se k tomu má ohnout že? to léto je přece jen k něcčmu dobré - v sukni mě nic neškrtí a v pantoflích je to OK :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
@hanncca - VELKA GRATULACE! :slight_smile: hlavne at jste oba zdravi a v poradku! :slight_smile:
@alisek - s cim byl honzik na operaci? zkousis odsavat mliko nebo uz kojeni nepujde?
27. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@jennymaresova jo jo právě přemýšlím v čem jet k dr. asi v sukni a halence a mé oblébené žabky :grinning:
27. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@safryy to teda neulehčuješ :grinning:

@eveluska Evi, Honzík měl neprůchozí dvanáctník, cokoliv mu poslali do žaludku neztrávil a buď to vyzvracel nebo mu to vytáhli sondou ze žaludku, minulé úterý prodělal zákrok, kdy mu zprůhodnili dvanáctník (spojka mezi žaludkem a tenkým střevem, laicky řečeno). ted mu zkouší dávat mlíko, aby zjistili zda je to po operaci už průchodné, zatím není, ono je to oteklé a čeká se až to splakne. Po porodu jsem nejdřív odstříkavala ručně, a asi od 4 dne po porodu jsem pořídila el. odsavačku a odsávám po 3hod. v noci po 4hod.. Za jedno odsání odsaju cca 50-60ml mlíka. Kojit bych mohla otázka jak bude Honzíček aktivní v sání, to se budeme muset naučit.
27. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
jéé,gratuluju k zářijovému miminku.At jste co nevidět všichni spolu doma :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@safryy - vsechno nejlepsi! :slight_smile:
@suzete @hupcza - presne :grinning:
@alisek - co delas za praci?
27. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
@hanncca obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavně ať je klučík brzy fit a můžete si ho odvézt domů. Váhu má krásnou :slight_smile: Koukám, že termín jsi měla den po mě :confused:

@alisek: to je moc dobře, že malý nabírá :slight_smile: Jen tak dál :slight_smile:

Normálně se mi zaslezelo oko nad těmi dnešními zprávami :sweat_smile: Hormóny :sweat_smile:
27. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
@safryy: no, na něco k jídlu už jsem se ukecala, ale jsou to samý takový - sušenka, croissant, houska s něčím, nektarinka, jabko, ... měla bych si asi uvařit něco pořádného k obědu a ne furt jen něco někde užnipávat :slight_smile:
Asi aspoň naházím plenky do pračky, ať mám pocit, že jsem něco udělala :slight_smile:

@antana123: to já proti sluníčku nejsem, když udrží teploty cca kolem 25 stupňů. U nás je jen kolem 20, tak pár stupínků navíc by mi nevadilo :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
@lendaw jo jo já měla taky ráno husí kůži když jsem to četla :wink:
27. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
@alisek ....a to ze to nemel pruchodne bylo tim, ze se narodil drive nebo by to mel i v pripade, ze bys ho donosila?

@eveluska ...dekuju :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
@kovalda ....no ja taky jen tak uzdibavam...ale kuchyn mame v prizemi a nechce se mi tam furt chodit....no neni to takova hruza, je to jen par schodu....ale kazdou chvili me prepadne nesmirna chut na neco....to se pak clovek nachodi :grinning: Pliny jsem kupovala na netu min. tyden a jeste nedorazily....snad dneska....takze zadne prani nebude...a jak jsem psala...tedka to ani neni kde susit...ale bavilo me zehlit tech par co uz mam...jak je to jen plina, tak se to zehli dobre :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@eveluska v kanceláři, dělám hlavně zakázky, zahraniční obchod, komunikaci s klientem, finance atd. a někdy co je prostě potřeba, jsem spoluvlastníkem firmy, takže práci mám na plný úvazek.

@safryy právě že to není tím, taky jsem se hned ptala, je to vrozená vada, operovali by ho ikdyby se narodil jako donošené miminko.
27. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@lendaw díky :slight_smile:

všem vám holky děkuju za podporu.
27. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
@alisek - teda to mas asi docela zahul, ale zas to odvede myslenky a rychlejc to utece, nez budes mit honzika u sebe, vid? tak to je supr, ze se ti dari odstrikavat, honzik se pak urcite chytne! :slight_smile: a kdyz ne, tak mu budes moct davat svoje mliko z lahvicek - urcite lepsi nez umela vyziva :wink: at se da honzik brzo do kupy! :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@eveluska Evi, díky, však mám doma namraženýho mlíka, už bych to ani neměla kam dávat :slight_smile: a to samé v nem. má Honza uložený moje mlíko v bance.
27. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
@alisek ....Aha, tak by ho operovali tak jako tak...hlavne, ze na to prisli a uz bude jen dobre. Za chvili to budes moct prodavat tyjo....s tim zamrazovacim tempem :grinning: Ale je to fajn, ze mlicko mas...ze jsi vydrzela a pravidelne odstrikavala....je spousta mamin, ktere o mlicko prisly....doufam, ze se pak Honzicek chytne a kdyz ne, tak z lahvicky to taky bude fajn, hlavne ze to bude tvoje mlicko....vlastne jeho :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
ahojky,
koukám novinek kupa :slight_smile: koukám tady se na termíny moc nehraje :wink:

@hanncca moooooc gratuluju ke chlapečkovi, at jste oba v pořádku a roste vám jako z vody :slight_smile:

@alisek super, Honzíček se už přřibývá na váze, to je dobře...než se nadješ,, všechno dožene a brzo ho budeš mít už u sebe. Ad zátka, jak jsi psala ...tak dne po o jsem došla domů a na spodním prádle i na toaletním papíře jsem měla totéž, co jsi popisovala...bílo, žlutý cucky nečeho slizovitýho....tak nevím :unamused:

Moje KO je ok, malej se ani nehnul, dělala mi stěry, ještě si mě pozvala za 14dní a to mě kdyžtak předá do nemocnice do rizikovky. Prý se už neotočí mi řekla.....tak asi tak. A doufám, že to, co ze mě jde ted po KO není zátka :unamused:
27. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@jennymaresova: mi to nedalo, že bychom měli termín 2 dny od sebe a nastupovaly bychom stejně na mateřskou - termín mám taky 7. 9., ale tady na koníkovi jsem si ho nastavila na 5. 9. (dle početí) :slight_smile:

@rennu: jejda, že by další "odzátkovaná" :grinning:.
27. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
@rennu ....ale nekterym holkam se jeste prcci otocili i tesne pred porodem....jak si muze byt mudra tak jista? Jinak kontrola probehla v poradku, tak to je moc fajn :slight_smile: A kdyz se neotoci tak cisar?Nebo te nechaji rodit KP? Myslim, ze chlapecci se KP rodit nenechaji...
27. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@kovalda nestraš..nevím co to je a ani to radši vědět nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@safryy prý mi v nemocnici řeknou pak, zda císař nebo ne..ale slyšela jsem totéž, že kluky dělají císařem...bojím se toho jako čert kříže, jak se říká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a mám celkem 18kg nahoře..od minula 2kg jsem nabrala....asi včerejší sladký orgie...takže se musím krotit...
27. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
Holky, mám prosbu, zrovna jsem se objednala do porodky na registraci a budeme sepisovat porodopis. Mám si prý nachystat rodinnou anamnézu. Až kam v tý rodině mám pátrat? Stačí moje rodiče? Anebo i prarodiče? A co všechno za choroby je zajímá? To jsem z toho teda jelen. Prej tu registraci budeme sepisovat tak hodinu. No, to teda nevím, asi spíš 2 hodiny :unamused: :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@rennu: chápu, že se císaře bojíš, ale kámoška tak rodila a říkala, že by do toho šla znova a ráda. Teď je těhu podruhé a bojí se klasického porodu, že to ještě nezná :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
@kovalda aha tak to máš dobrý že víš sama termín početí, to já bohužel nevím, neboť to období bylo vánočně večírkové a takové akční, takže si tak spíš myslím, ale den nevím :slight_smile: No jsem zvědavá co mi pak přijde za penízky - prý to počítají z posledních 12 platů, ale ještě jsem na ty výpočty nekoukala kolik to tak cca vychází... asi se nechám překvapit, teď už to tak prostě bude...:slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
@rennu ....tybrdo 18kg? Ale ty jsi hubenour, ani to nejde poznat :wink:

@kovalda ...rada bych poradila...ale bohuzel nemam sajn....tak bych rekla ale, ze je to asi zajima max. po babicky ne?

@jennymaresova ....akcni termin poceti...dobry docela :grinning:
27. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@kovalda: to ani nevím ...u nás jsou všichni zdraví a všichni žijí(klep klep) ...jen praprarodiče umřeli, ježe ti umřeli na stáří :sweat_smile: ...ale myslím, že od manži jsme to měli až do generace jeho prarodičů

ad boty - tak já furt nosím svou nadměrnou velikost 42 ...kdyby mi měla otéct a měla si koupit o číslo větší, mohla bych si to jít rovnou hodit :sweat_smile:

termín početí jsem teda nevěděla ani u jednoho prcka - nejsem takový ten systematický, počítací, značící typ
ani s ondrou, když jsme se snažili dýl, tak jsem extra nechtěla sledovat ovulku ..nechtěla jsem, aby se sex zmenil na honbu za prckem
27. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.