• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy tak začínala jsem na 57kg...ale poznat to je....nějaký raráškové mi zmenšují oblečení :frowning2: prostě kynu všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda aždá má holt jinou náturu....při slově císař se ježím....a to se nemusí rozebírat ani způsob anestezie...brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
@rennu: paní dr. má nějakou jasnovideckou kancelář????? znám plno prcků, co se otočili pár dní před porodem, kámošce dokonce v den porodu
27. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
@rennu jé to seš teda fakt hubenour já začínala na obrovským čísle
27. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
@jennymaresova: já to taky nepočítala. Jsem zvědavá, kolik mi teď přijde na neschopence - poprvé platba od socky. No a na mateřskou jsem taky zvědavá :slight_smile:

@hupcza: no, já vím termín početí právě spíš kvůli tomu, že honbu za prckem jsme taky nechtěli .... :slight_smile:. V prosinci jsme se skoro neviděli, natož abychom se potkali v posteli :slight_smile:, takže to vím jistě :grinning:
No, u nás i u manži právě ty rodinné anamnézy právě jsou, tak se děsím, jak dlouho to tam budeme vypisovat a taky se děsím, jak dlouho mi to všechno bude tchýně vyprávět :unamused:
27. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
@rennu ...no vzdyt rikam hubenour :grinning: ja zacinala na tom samem cisle akorat bylo obracene :grinning: A ti rarasci co meni obleceni...tech je u nas taky asi dost....nastesti se to nekona jen u me ve skrini, ale i v manzelove :grinning:
27. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
@hupcza netuším, zda je to vědma, moná viděla obtočený pupečník nebo něco, co mi zatajila.... :confused:

@antana123 üž nejsem hubenour :grinning:
27. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
@safryy prdek hubenour, bejvávalo...tak u nás můj hubne, sice je ještě asi lehce přes 100Kg, ale za červenec shodil 6Kg...:slight_smile: ale jako jje to od něho nefér, takhle mě v tom nechat :grinning:
27. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
@rennu ....tak to ten muj by si pral byt lehce nad sto :grinning: ....ale me by se snad hubeny ani nelibil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
tak můj má 94kg a já mám hodně nad :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@safryy tak on míval jeden čas i hooodně nad sto :grinning: ale ted v práci nemá obědy a jezdí na in-linech obden :wink: tak mu to jde dolů samo :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
@hupcza tak nic se nemá přehánět....zdrobněle mluvíme každej, ale s mírou....

já vím taky přesný datum, páč jsme se předtím taky sešli málo :grinning:, a bylo to moc pěkný, tak si myslím, že i to pomohlo k početí, páč to už bylo celkem dlouho po ovulaci.

Jinak jsem v šoku z Hanci! To je mazec, držím palce aby to Míša brzo dohnal a byl v pořádku!

@Alisek : mě se moc líbí ten vlevo, ale zase ta boudička by mohla být užitečná, asi bych se rozhodovala, podle toho, kde bude stát, a jestli bude potřebovat odstíění. Ale oba jsou moc krásný.
Já tě furt obdivuju, na práci bych neměla ani pomyšlení, teda jednat s lidma, asi bych zalezla doma a něco tvořila rukama, to mi pomáhá. No každej máme svůj boj se stresem.
Je dobře že Honzíček přibírá a držím palce, aby brzo jedl tvoje mlíko. To že máš namraženo do zásoby je super, kdyby jste to nesnědli, mateřský mlíko je prý i dobrý jako "lék" třeba na opruzeniny a tak.

@safryy Páni, na Benástkou? Já jsem na Malou Skálu chodila do školy a kousek vejš jsem prožila dětství a mládí. taky jsme tam párkrát byli, ale poslední dobou nás to docela znechutilo, jednak nehrály úplně ty kapely, co jsme chtěli, dost pršelo a začalo to být megalomanský a neúnosný. Nejhorší to bylo, když jsme stanovali v kempu na žlutý plovárně a tam byli jen dva záchody - ucpaný. Nejsem žádnej cimprlich, ale tohle bylo moc. A taky lilo :grinning:.

nejlepší bylo, před několika lety, kdy hrála německá skupina InExtremo, který jsem si naprosto zamilovala.
27. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
@antana123 no bóoooože :slight_smile: já teda vím, že žeru ted neřízeně a sladký, na to mám vždy absťák jednou za pár dní a sežeru na co přijdu :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
@antana123 ....tak hodne nad....za chvili budes pod :wink: Vsak uz jen chvilka...neboj neboj :slight_smile:

@rennu ....no on na sobe maka v posilce...na inlajnech by se mi pomlatil, tim jsem si jista....a moc to dolu nejde...zatim se jen svalnati a specky tak nejak zustavaji mrsky :grinning:
27. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
holky tak já razím pa nevím kdy se vrátím ale hned dám vědět pa :wink:
27. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@kovalda: u nás to byla brnkačka ....vypisovali jsme to až na příjmu ....a já si vesele prodýchávala kontra a manža mluvil a mluvil ...já chtěla udat jen dědečkův mírně vyšší tlak, ale když jsem jim řekla, že to má asi tak od 75, tak mě poslali do háje, že to je stařecké a to se nepočítá ..takže moje kolonky byly prázdné a manžovy nahusto ....jsem si nějak zkazila genofond :grinning:
@safryy: jo tak u nás taky řádí - zejména v manžově půli šatny :grinning:
@rennu: navymýšlej katastrofické verze :wink: ...prostě byla jen moooc chytrá :wink:
27. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@suik ....no my jsme vzdycky stanovali u nekoho na zahrade :grinning: a bylo to super...a ty stanove mestecka jsou uplne fujky fujky...precpane, zabahnene no zkratka fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: V kempu to mohlo byt o fous lepsi :wink: Kapely tam sice nejsou uplne podle naseho gusta, ale clovek si tam vzdycky neco najde :slight_smile: My tam jezdivali cela banda, tak to bylo fajn :slight_smile: Tyjo tak ty jsi tam chodivala do skoly? Je tam nadherne!!! Urcite to tam mas cele proslapnute....my si tam nekdy udelame urcite dovcu...zatim nebylo kdy...jsme prijeli....vyparili se dosyta a zase jeli zpet....hadam, ze ted uz to mozne nebude :grinning:
27. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@antana123 ...tak papa a nezapomen na nas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@kovalda tak nebudeš mi to věřit, ale manža se mne večer ptal, zda už někdo neporodil z nás, tak říkám, co se jako událo a že je to asi na spadnutí, tak se mi před spaním říká, ty si nejdeš přečíst forum, co kdyz někdo porodil..tak říkám, že to dočtu ráno a ejhle
hanča to má za sebou, ještě že jela. JE vidět, že to není o pravidelnosti kontrakcí, ale míře bolesti, když ji prostě přestanem dávat je to už moc a ani ne pravidelné, nemá cenu čekat doma, už je to xtý případ......
Snad měla aspon pohodový porod a ještě že holka jela. At sou oba v pořádku a VELKE GRATULACE
27. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@hupcza ....pry zkazila genofond :grinning: Ja nevim, me nikdo o nejakem vypisovani cehokoliv nerikal.....se to tu asi neresi...ale u nas to je jako u vas....muj pradeda umrel, kdyz mel rovnych 100 a nikdo nevi proc...umrel zcela zdrav....akorat uz ta pamet moc neslouzila...zapominal, ze jedl a vzdycky vsechny okolo serval, ze jsme banda, ze mu ani najist nedame....a tak snedl i tri obedy :grinning: Z manzelovy strany tam sice nejake drobnosti jsou...ale snad si potomek vybere to nejlepsi co muze :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@kovalda : tak určitě ten maraton za to stál!! :wink: Bylo to moc příjemné a ještě když vyšlo tak krásně to počasí.... no prostě jak ve svatební den! Ráno pršelo a odpoledne bylo nádherně!! Asi máme doopradvy štěstíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
Malej má teď každý den škytavku :sweat_smile:
Jo a ještě holky... Mě poslední dva dny tak malej dloube hodně dole až to štípe... nevím co tam dělá, ale nic příjemného to teda není :sweat_smile: Ale hlavně, že se mu u mě ještě líbí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ve čtvrtek máme ko + utz, tak se už těšíme!! :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
tak jsem opět přežila jeden z vtipných dotazů jako ještě jste celá? Tak jsem řekla, že tady s pupkem budu strašit ještě dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Právě jsem se dověděla, že bude mít Adámek na hraní parťáka, tak super :grinning:, skorošvagrová čeká taky kluka :grinning:, takže se obávám že opravdu tam holky neumějí :fearful:
@safryy : tak mě se tenisky jaksi zmenšily :astonished: , a oblíct si ponožky je taky sranda, i kalhotky už se něják hůř navlíkají, čím to asi bude :confused:
@antana123 : no nevím co budu dělat v září asi začnu nosit přítelovi botky /devítky/, či co :grinning:
@jennymaresova : koukám že má skřítka měnílka doma skoro každá, taky mám malé rifle najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:, už se těším až to začne měnit zpátky za větší :grinning:

@kovalda : tak to netuším. U nás se sepisuje vše až při porodu
27. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
@hupcza: no kdybych to měla vypisovat při příjmu, tak to teda nevim, to bych jim tam možná porodila :slight_smile:

@lio: no vidíš, jednou jsi se kouknout nešla a šup, mímo je tady :slight_smile:
No, hlavně hanncca měla včera to krvácení a tak, ... tak to je opravdu lepší nenechat nic náhodě :slight_smile:. O sobě nic moc nepsala ani o porodu, tak nevím, jak na tom je, ale snad dobře :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
@safryy : praděda mě pobavil :grinning:
27. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
@eliska_v: no, mně taky malá občas dole dloube, až to štípe, myslím, že tam kroutí hlavičkou :slight_smile: Ale buďme rády, že se ještě dopékají :slight_smile:.
Tak to se máš, že ve čtvrtek máš i utz :slight_smile:, to zas Borečka uvidíte :slight_smile:

@beru3nek: jj, oblékání kalhotek je snad ještě horší než ponožek, fakt si přijdu jak potapěč :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@eliska_v: kam chodíte na focení? Hledám někoho v Praze či přilehlém okolí, kdo by hezky fotil a nechtěl nekřesťanské prachy :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
ještě jsem holky v souvislosti se včerejším článkem o chrastítku místo mozku narazila na článek o MMB, a ten mi přijde ve většině věcí dost trefný - vzpomínám si, když jsem tam poprvé vlezla, že mě polil studený pot, nějak na to nejsem zvyklá. tak pro pobavení http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=111448

27. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
@beru3nek ....no nas taky bavil....flakl pesti do stolu a zacal bublat, sel z neho respekt i v jeho veku :grinning: A taky kdyz povidal o valce, tak jsme nikdy nevedeli jestli mluvi o te prvni nebo te druhe :grinning:
27. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
@safryy: joo ..to prababi vždycky říkala, že celý den tam nikdo nebyl se na ní podívat ....co na tom, že jsme se na zahradě srazili s jinými odcházejícími příbuznými ....jenže jsme se třeba zakecali a ona si myslela, že jsme se minuli ..myslím, že to byla spíš lehká manipulace než skleroza :grinning:

@kovalda: no to musíš mít pořádně dlouhý porod :grinning:
27. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
tak kalhotky ani ponožky mi nepříjdou tak strašné jako podprda ....než to tamnaskládám ....ale nechce se mi na měsíc kupovat novou ....pak bude stejně kojo a pak si koupím už normální velikost ....doufám
@kovalda: mám kámošku z minulého termínu ....fotí hezky http://www.mvfotostudio.freepage.cz/
@suzete: jj ...to je dobrá analýza :grinning:
27. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@hupcza: no, já doufám, že to sepíšeme teĎ všechno před a porod pak bude snadný a krátký :grinning:
27. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.