• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
add oblékání, já už zapojila manžu, tuhle na mě soucitně koukal jak se snažím o ponožky, tak mi je navlékl, spodní prádlo zvládám, ale ty ponožky už ne ...
a co se týká skřítků ve skříni, tka těhu trička jsou v poho a rifle těhu taky a že sou tedy uzounký, tkaže k nám ještě skřítek nedorazil, zaplat bůh
27. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
@suzete ...to je dobre...fajne pocteni :grinning:
27. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jinak se mi neska luxusně spalo, ony ty procházky maj co pro to :grinning:
Odpo budem fotit s manžou, půjčil jiný lepší objektiv, tak sem zvědavá a večer jedu za kamarádkou do salonu kosmetického, pokecat a ukecat ji, at mi upraví aspon obočí :grinning:
27. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@suzete: jj, je fakt, že kolikrát něco na MMB najít je zážitek. Fascinuje mne, jak někdo, snažící se prodat, zařadí věc do všech kategorií, takže i mezi těhotenským oblečením není problém narazit na foťák anebo skříň :slight_smile:. Pak ty pravopisné chyby - chápu, že to není pro někoho snadné, ale tak to okouknu, jak to píšou ostatní, aspoň v tom názvu inzerátu, .... :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@kovalda: dobrý plán ..jestli já si to nezapinkala tím, že jsem to neměla sepsáno :grinning:
27. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@safryy my tam sice nějaký známý měli, ale zas to nebyli takový známí, abychom jim zabrali zahradu...nebo jste to měli za úplatek?
Někdy se i k ránu vyplatilo vylýzt k nám na kopec a tam se pěkně vyspat.Jednou jsme si vzali taxíka a ten se děsně bál, když viděl jakým lesem ho taháme :grinning:

no porodopis v němčině bude zábavnej - na to si snad pořídím lékařský slovník :grinning: , u nás nic moc, ale manželova strana je zábavná :unamused: , hlavně tchýně se svým duševním onemocněním, které ale nikdo přesně neví jaké je.

Já se ještě obuju ...ale musím si dát nohu přes koleno, některé polohy mi taky moc nejdou.
27. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
tak se tady zatím mějte, jdu se nechat zušlechtit od kadeřnice :grinning: . Mám jít ještě koncem srpna, ale kdo ví když to tady vidím, že :grinning:
27. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
Teda holky to je hrozný, chvilku nemám čas sem zajít a jsem mimo mísu. :frowning2: Hannca porodila? Napište mi jen ve stručnosti co tomu předcházelo, ať to nemusím hledat ... Díky. :wink:
27. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
@suzete: jj, to jsem taky objevila, resp. jsem na to byla odkázaná ......to je hodně síla. Tady to je ovšem trefný, a úplně nejhorší jsou ty skákající smajlíci v hodnocení.

27. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
@kovalda když jsme byli na genetice, tak po nás chtěli rodinnou anamnézu nejbližších příbuzných, tzn. rodiče, sourozenci a jejich děti (ty asi do porodopisu chtít nebudou :slight_smile: ) Ale prarodiče možná jo. Vždycky když jsem to musela někde vyplňovat, tak chtěli vědět u prarodičů a rodičů jeslti žijí, pokud ne, na co zemřeli a pokud mají nebo měli nějaké zdravotní problémy (hypertenze, dna, infarkty, atd atd).
27. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
Abych měla dobrý pocit, že jsem něco udělala, tak na šňůře se naží již schnout cca 25 plenek a upravila jsem tabulky.
Takže je aktualizovaná tabulka - rodíme:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/
ale bacha, na 3. místo má záslusk antana, tak ne že jí ho vyfouknete :grinning:

Taky je aktualizovaná naše tabulka čekatelek:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010/
tak kukněte, jestli máte vše vyplněné a zda dobře :slight_smile:

No a ještě jsem přihodila fotku pupenda z neděle :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/nase-radost-zanetka-fotky-z-utz-brisko/5388828/

A teď už jsem tou vší činností tak vyčerpaná, že si jdu lehnout :grinning:
27. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jo a ještě mě tak napadlo, nechce mi dát někdo na sebe telefonní číslo, kdyby to náhodou přišlo, abych měla komu dát vědět, co? Třeba kovalda, když dělá tabulku? :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
no ono než vlastní boty je větší sranda nazouvat botičky ondrovi :slight_smile:
@beru3nek: taky mám v plánu koncem srpna :grinning:
27. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@lendaw: aha, tak já se vyzbrojím blokem a spolehlivou propiskou a rezervuji si hodinu času a sepíšu to s tchýní, co a jak ...
27. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
@suzete - :grinning: jj, na mmb je desnej bordel a docela to sedi, mne vyhovuje celkem bazarek tady na konovi a pak jeste sbazar je dobrej :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@ladenka: no jasný, číslo pošlu IP
Jinak hanncca - včera měla křeče a krvácení - jela k dr. Nařídil přísný klidový režim a kdyby to neustalo, tak špitál. Tak odpo raději jeli a v noci psala, že je Míša na světě :slight_smile:

@hupcza: jo, to musí být zážitek obouvat Ondru. Já se už těším, až zas nebude mokro a nebudu muset psovi utírat tlapky, to je děs a kolik jich má :grinning:
27. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@kovalda Díky, pane jo. To měla teda fičák. Ale hlavně, že jsou oba v pořádku. :slight_smile:
Obratem pošlu svoje číslo. :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
@eveluska: no, na mmb je sice bordel, ale mně i tak vyhovuje mnohem víc než třeba bazárek tady :slight_smile: Asi už jsem se s tím naučila zacházet :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@kovalda jak na třetí místo zálusk antana.....tam se furt tlačíme obě :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@kovalda rozhodně chtějí vědět jenom ty vážné problémy jak jsem psala - vysoký tlak, astma, rakovina, mozkové příhody atd. . Ono toho většinou moc není - na každého člena rodiny tak jedna dvě nemoci. Btw. taky bych chtěla poprosit o číslo na mobil do IP, pro případ podávání raportu :wink:

Já budu dneska muset poprosit manžela, aby mi pomohl ostříhat nehty na nohou. To je děsný. Přijdu si jak nemohoucí. Zkoušela jsem si to opižlat, ale prostě se nedaří. No a ponožky....prostě nenosím. Chosím na boso, ještěže je teplo.
27. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
@kovalda A ještě dotaz, ale to se asi neví, rodila hannca normálně nebo císař?
27. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@kovalda tabulky jedna radost - šikovná :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@lio: antana už nenápadně naznačovala, že se jako první roděj kluci .... :grinning:, že by tendence měla a mohla pokračovat :grinning:
27. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@discreet: o porodu vůbec nic nevím, nepsala, jaký byl. Psala, že doufá, že ji brzo pustěj a skočí sem za náma :grinning:. Tak se třeba už zítra dočkáme více informací :slight_smile:

@jennymaresova: děkuji za chválu, to se hezky čte :grinning:
27. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@kovalda co když čekám taky kluka, to že to nevím nic neznamená přece :grinning: .-D
27. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
@hanncca Obrovská gratulace ke chlapečkovi!

@alisek To je super, jak malý roste. Snad Vás brzo pustí domů.

Jinak se přidávám ke všem těhotenským neduhům, ani nemá cenu to znovu vypisovat. Na tu anamnézu se teda těším, podle mých info se u nás dělá až při příjmu k porodu, tak to bude sranda. Navíc mamku už nemám, s otcem se nestýkám a ani jednoho z prarodičů jsem nezažila, takže vím jen na co umřela máti. :pensive: To ze mě asi budou mít radost.

V noci mě docela bolelo chvílemi břicho, asi poslíci, dopoledne taky, do toho ještě tvrdnutí.... :confounded:

@hupcza S tou podprdou to mám taky, jak mi břicho zvedá prsa, tak je mám až v podpaží a nemůžu dát ruce k tělu, jsem malá, tak mám to břicho až pod bradou... :grinning: Dneska jsem na normoš podprdu vyprdla a vyšla si v kojo, nemá kostice, sice teda modelka nejsem, ale bylo to mnohem pohodlnější :wink:

Viz zátka - já mám takové lehce nazelenalé hleníky celé těhu, ale to bude spíš hormony nebo tak.... Tak to nějak neřeším....
27. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
@suzete článek mě opravdu pobavil. Budu si muset pořídt něco od značky Keep away from fire :grinning: :grinning: :grinning:

Nicméně na MMB nakupuji, už jsem si tam na to zvykla, přijde mi to docela přehledné a hodně často se tam nasměju :grinning: Koupila jsem si tam i veškeré těhu oblečení a byla jsem spokojená. Jediné co mě zdržuje jsou blbě označené velikosti oblečení. Hledám tričko L/XL a prodávající (zřejmě nosící vel. 32) prodává oblečení XL, které má v průramcích 35cm. Chápu, že pro té či oné to může připadat jako sloní velikost, ale mě to prostě zdržuje :sunglasses: :grinning:
27. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
Žádný kluci. :grinning: Leontýnka taky půjde na svět dřív, nechci přenášet. :grinning: Budu jí přemlouvat. :grinning: Já jsem skromná, mě stačí když se narodí o 5 dní před TP, aby to stihla ještě v srpnu. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Ad bazárky, nakupuju jak na MMB tak tady na koníkovi. A zatím jakžtakž spokojenost. :wink: Možná co se týče kvality věcí tak má plusový bod spíš koník.

Musím se s vámi zase rozloučit. Potřebuju jet k našim a dneska jsem zjistila, že mi zrušili jediný autobus, který tam od nás jel a manža si vzal dneska auto do práce. Takže musím jet s přestupem. No a z nějakých 12 km je rázem 40km. Ještěže večer mě tam manža vyzvedne. Tak zatím ahojky. A nenakecejte toho moc, ať nedočítám týden. :wink:
27. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
@ladenka no ale ty si pořád až za mnou :grinning:
27. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@lio no jasný, tebe ani antanu předhánět nechci :wink: , ale kdyby náhodou :grinning:
27. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.