• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka ani náhodou :grinning:
27. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
jé nakukuju a další zářijové miminko.Tak obrovská gratulace, už má miminko krásné míry a vůbec je to krásný kluk, tak ať je hlavně všechno v pořádku a hodně zravíčka pro maminku i miminko
27. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
@lendaw značka Keep Away From Fire mě taky pobavila nejvíc. :grinning:
27. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
@kovalda: tak ondra má jen dvě, ale mám dojem, že s´psi někdy víc spolupracují a jsou ukázněnější :grinning:
@ladenka: jsem s tebou ...co to je za móresy - chlapi přednost ...tssss :grinning:
27. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
Dobré odpoledne, člověk tu chvilku není a hned takové novinky! Tak jsem docela zpanikařila, protože jsem tuhle hancce psala, že se cítím stejně, jako ona (taky docela fest bolesti v podbřišku). Tak jsem chtěla začít honem rychle prát a chystat, ale ti dělní chlapci opět vrtají do výtahu, všude oblaka prachu, tak to myslím vůbec nemá význam a musím počkat, až to dodělají. Jenom doufám, že to nebude až v příští pětiletce. :slight_smile:
Já mám po kontrole, Viktorka pořád drží polohu hlavou dolů, má asi 2200g a je asi o 14 dní napřed. No tak uvidíme, co se z toho vyklube, předbíhat nechci :slight_smile: , ale růst by mohla holka trochu pomaleji. Jinak jsem od posledního vážení zhubla asi o kilo a půl, to vůbec nevím, jak se mi podařilo, protože jím úplně normálně.
V poslední době mám nějaké depresivní nálady, ale teď mě suzete s MMB moc pobavila, děkuju!!! :grinning:
27. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
Tak to vypadá, že o to 3. místo se tu strhne velký boj :grinning:.
Já ho ale nechci, já budu ráda, když Žanda ještě chvíli zůstane tam, kde je :grinning:
27. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
@kovalda Máš recht taky o to 3. místo nemám zájem... :sweat_smile:
@lotyna super výsledky z kontroly, depresi nech někde v koutě - tady je veliká legrace :slight_smile:
Balím se na to těhu cvíčo, tak se tu mějte pěkně a páááá
27. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@jennymaresova: to máš teda můj velký obdiv, protože já mám dnes neskutečnou lenoru :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
@kovalda Kovy, prosím, písni mi taky raději mobil na tebe, ať dám taky vědět, kdyby něco.... :grinning:
27. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
@tatarina: tak číslo už letí IP. :slight_smile:

Jj, už 2 míma jsou na světě, tak jsme si všechny uvědomily, že to může být kdykoliv :slight_smile:. No, už bych fakt asi měla zabalit tu tašku :slight_smile:.
27. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
Tak plenky jsou sundaný ze šňůry, jen by mne zajímalo, kdo je vyžehlí :slight_smile:. Ty čč schnou výborně, to je rychlost. :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
@kovalda Jo to máš pravdu, pan doktor dneska nejapně žertoval, že kdybych dneska porodila, že by to vzhledem k váze nebyla až zase taková tragédie. Jsem myslela, že ho kopnu, teprve včera jsem začala osmý měsíc a on přijde s tímhle.
Jo mimochodem - ta rodinná anamnéza - když jsme to vyplňovali kvůli genetice, tak jsme se docela zapotili, bo manželovo rodiče jsou oba asi z osmi dětí - na to ani nestačily kolonky. :grinning: Tak snad to s tchýní tak dlouhé mít nebudeš. :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@kovalda Tak já se přidám k panice, kov, prosím taktéž o číslo, kdyby náhodou.... Dnes mě pořád pobolívá břicho, teď jsem dožehlila, ale ještě musím vyklidit skříň, po práci přijde s manžou kolega mu pomoct ji přestěhovat, ať máme kam dát postýlku. No včera jsem hrdě odmítla pomoct, že to zvládnu dnes sama :frowning2: , trošku jsem se přecenila... :frowning2: Navíc mám pocit, že Mirda se nějak posunul trošku dolů, zadečkový hrbol mám níž :confused:
27. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@lotyna: počkej, to mají být i strýčkové a tetičky - sourozenci mých rodičů? Já myslela rodiče a jejich rodiče, už to mi přišlo dost děsný :astonished: Nu což, ono jim to bude stačit :slight_smile:

@zvirka: taky mám trochu paniku a honem scháním, co do té zatracené tašky dát :slight_smile: a kdo nachystá tohle a tamto, ... nu což, udělám co stihnu :slight_smile:. Číslo letí IP :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
Ahoj chtěla jsem se zeptat: od soboty je mi špatně od žaludku a celou sem ji prozvracela(sob.) a od té doby mě bolí břicho a je mi pořád na zvracení. Od dnešní noci mám i průjem a malý když mě kopne nebo se ve me pohne tam me to dost boli! A dens me i docela boli hlava! A to piji pravidelne kazdy den 3 litry piti + po ranu kafe! TAk se chci zeptat jestli ste se stim setkali a jestli je to bobře nebo ne?!
27. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
@kovalda oni na genetice toho chtějí trochu víc. Přišlo mi, že tam pátrají o po tom, jestli prateta neměla zaražený prdy :grinning: V porodopise určitě budou stačit jen rodiče a prarodiče :wink:
27. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
hm tak se mi nějak hatí ty mé plány.....tátu bolí zub, protivnej jak prd.......takže mi sem druhého psíka nepřiveze, tak sem mamču poslala z práce domu, at se jde věnovat pejskovi, tak mi udělala scénu, že mě chce vidět a blablabla, já už to nedávám tyhle srdceryvný výlevy .....navíc sem s ní chtěla domluvit čtvrtek jak do práce a tak, jenže už doma funguju, tak ji tu nepotřebuju, maj furt strachy, že už se rozsypu, tak jak tu antana psala že ji chodí smsky, tak mne tedy víc mordujou tyhle kecy, za chvíli už budu pěkně protivná.
a strašný strachy at sem venku opatrná, jak kdybych se učila znovu chodit...jako jo, maj starosti, ale stačí říct jednou....,
27. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
@kovalda Na ten porodopis to asi tak podrobně chtít nebudou, na tu genetiku to chtěli. Mimochodem, ty pleny ti klidně vyžehlím. vyměním za jakoukoliv jinou domácí práci. :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
@denca24: s tím jsem se nesetkala a radši bych zavolala doktorovi
27. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
@denca24 já jsem se s tím nesetkala, kromě té nevolnosti a průjmu když jsem měla střevní chřipku :sweat_smile: Ale jsem 3 týdny za tebou. Snad ti poradí holky s "kratším metrem" :wink: Nezkoušela jsi zavolat svému Dr a zeptat se na to přímo u něj?
27. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
@kovalda porodopis budou chtít jen tebe, manžela, vaše rodiče a prarodiče. žádný sourozence a další větve ne .....a já jim tam tedy napsala každej prd, co si z toho sestřička vzala a vypsala nevím, u nás je nečištší můj manžel, ten krom dětských nemocí neměl nic....já bohužel pomaminla a potatila alergii, naši alergie a astma, táta navíc štítná žláza, cukrovka, dna.....a u manžových rodičů dost vysoký tlak srdíčko a astma a nejvíc vede moje babča, ta má vše na co si jen vzpomenete, cukrovka, tlak, štítná žláza, srdce prostě chodící encyklopedie nemocí, ale půl z toho má z nervů a ze životního stylu....
tak chci u mimíse podchytit vše hned v začátku a po šestinedělí se s ním chystám k mé šarlatánce jak ji říkám, homeopatka atd....tak su zvědavá co si miminečko vezme z koho :-O
27. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@denca24 zkusila bych dietku čaj a rohlík, pokud to nepřejde šla bych k dr.....záleží jak tě bolí břicho, jestli jako střevní chřipka nebo tak....nebo jako od MS .....
27. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
@denca24 Radši bych volala nebo jela do porodky, pokud jsou pohyby bolestivé, tak se má.

@kovalda Díky, už tam máš moje číslo :wink: . Takže z Tebe je taková telefonní centrála, co? A co až budeš v porodce Ty? Už to vidím, jak ti na sále pípá esemeska za esemeskou s novými přírůstky :grinning:
27. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
@denca24 ty pohyby bolestivé, mi bylo vysvětleno tak, že to není tak, že se mimi pohne a ono to zabolí, ale třeba hodinu se tam mele a to celou tu dobu bolí......mne ted třeba bolí každé jeho protáhnutí, ale to nejsou bolestivé pohyby....zkus jednat intuitivně, pokud ti něco "nehraje" a nemáš z toho blbý pocit, není nic jednoduššího než zajet k dr..
27. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
@zvirka šak třeba já na kov číslo mám, tak může poslat sms .....
27. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
@lotyna: tak to ne, výměna nebude, to je jen pár čtvercových plen, to bude hnedka :slight_smile:, to přežiju, ale třeba vytírání nebo tak, ... to bych nedala :grinning:

@lotyna, @lendaw: no, tak snad jim budou stačit ty rodiče a prarodiče, víc toho zjišťovat nebudu. :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
ježíš ono tam snad bude pršet, se mi neska ne uplně hodí
KOV. já totiž psíkovi packy už asi nezvládnu otřít, nebo si kleknu, ale už se nezvednu :grinning:
27. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
@lio: no u nás to bude asi taky hustý - vím o problémech se srdcem, vysokém tlaku, rakovině, ... a to myslím oboje z obou stran. Já s manžou jsme myslím docela v poho, až na docela snesitelnou alergii, ...

@zvirka: jj, bude ze mne telefonní centrála, ale nevadí, těší mne to :slight_smile:.
No a když budou chodit zprávy zatímco budu v porodnici, tak mám spoustu telefonních čísel, na které to můžu přeposlat :slight_smile:.
Ale myslím, že budu mít i telefon s přístupem na net, tak pokud nebudu vyloženě rodit, možná to sem napíšu i já sama :grinning:
27. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
@lio: no, já ty tlapky zvládám s vypětím sil, ale je to teda atletický výkon hodný olympionika :grinning:
27. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
@kovalda já už obojek zapnout, to jsem si včera sedla do výtahu, řekla hop, skočil mi na klín a já zapla obojek :fearful:D

tak mi odepsala fotografka na mojí rychlopoptávku na focení, že má každý den focení, takže bohužel nemá místo, ještě svitla naděje, psala o odpolednách, tak se ještě dotazuji na dopoledne, že by mamža zařídil...uvidíme.....to snad obrečím :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.