• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak já jdu na ty pleny a možná si i uvařím cuketku s bramborem, mňam. Mám na to chuť asi už 3 hodiny, ale ne a ne se donutit :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
@kovalda Sakra, zrovna vytírání by se mi šiklo. :grinning:

@lio Tady už prší, ale jen tak, aby se neřeklo - na nějakou větší akci to moc nevypadá.
27. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
Zítra mám kontrolu u doktora, takže se ho na vše zeptám a uvidím co mi řekne! A ty bolestivé pohyby mám od včera ! a dietku jsem zkoušela a nepomohlo to! Od té soboty co mi bylo špatně a zvracela jsem tak piju jedině čaj a piškoty nebo suchy rohlik a dnes sem snědla knedlík s trochou omáčky rajský sice sem šla na záchod ale břicho je o trochu lepší!
@kovalda já asi vyrazím venčit, než bude lejt...a pak se hodím do gala aby manža nafotil aspon nějaké to domááácííí foto :slight_smile:
tak zatím poho odpo
a ženský, máte zákaz rodit :slight_smile: máte ještě času mraky :slight_smile:
@denca24 tak když omáčka a knedlík a záchod dobrý,k tak dietka asi zabrala ne, pokud jdeš zítra k dr a nemáš velké bolesti, tak to nech na zítra a uvidíš co ti řekne...at je ti lépe a nic to není
27. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
@lotyna aha taky pražanda, tak to asi vyrazím, protože i pár kapek znamená sušit packy..... :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:43  • Odpověz
Uff, tak jsem vyndala čisté z myčky, narvala jí naopak špinavým, dala si vařit brambory a jsem hotová :slight_smile:. To jsem se ještě nedostala k těm plenám :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:01  • Odpověz
@kovalda Výkon hodný olympionika? Těžká atletika, to znám :grinning: A co že to? Cuketu s bramborem? Brr, já se radši posilňuju Milkou s celými oříšky a dala jsem dělat kuře na paprice, ale furt mě čeká ta skříň, mrcha. :rolling_eyes:

Tady teda svítí slunko a je skoro vedro.

No už nemám žádnou "vymlouvací" práci, i nádobí je umyté, tak asi půjdu na tu skříň... Teda se mně nechce, hlavně to ohýbání, fuj :angry:
27. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@lio tak my myjeme pacinky po každém venčení a nejen pacinky :wink: A když je teda morko tak to stojí za to, to je zmáchanej až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda tak brambůrky jo a cuketka......hernajs, já bych si něco dala :sweat_smile: Ale rozhodla jsem se tolik nežrat.....takže smůla :grinning: I když manža si osmahnul sekanou a dal si k ní rajčátko a pečivo...tak jsem slintala tiše do notebooku :grinning: Pes teda slintal taky, ale ten přímo na páníčka :grinning:
27. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
holky musím vám napsat dobrý fór - byla jsem se s ondrou kuknout na tandemové kočárky a paní se mě ptá, jestli jako plánujeme druhé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
tak jsem byla za hodinku zpět fakt rychlovka. Mám jít ještě 31.8. tak kdo ví :wink:. Já se předbíhat zatím taky rozhodně nechystám. Už chápu, proč nám ten vchod hoši stále nedodělali a dá jim to ještě asi chvíli zabrat. On totiž pán venku chrupkal :astonished: , kafe dvě u nohou nedopit složenej jak po vopici. No asi ho to zmohlo ta montáž těch telefonů a zvonění na každou domácnost jestli je to funkční. :grinning:
Koukám tady se dneska, ale krásně panikaří :grinning:
@kovalda . cuketu miluju, mňam
@lotyna : gratulka ke ko, tak to je koukám Viktorky taky kousek :wink:. Depku jsi určo nechala u mudra :wink:
@jennymaresova : tak hezké pocvičeníčko. Já už ho mám našt. za sebou, ted´ bych si tam připadala jako neohrabaná slonice :fearful:
@denca24 : řádí teď střevní virozy, taky jsem měla. Naš. jen slabej průběh
@lio : ta přehnaná starostlivost musí lézt dost na nervy :confounded:
27. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
@hupcza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý...holt máš hezký malý pupíček, nebo paní byla poloslepá :wink:
27. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
@hupcza : :grinning: ať se shodnou ty lidi, co. Jednou dvojčata, pak jestli plánujete, no dobré :grinning:
27. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
@hupcza tak to je fakt dobrý no a plánujete ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
@beru3nek no na nervy to je, každej čekal že vylezu z postele a budu rodit a vono se jako nic nekoná, smůla ne ?
Jinak mamča v poho, tu zpacifikuju v poho, ale zbytek je tedy na nervy a to chcou v neděli hromadně přijít mi přát, tak se obávám, že to bude na dýl než na kafíčko a to nevím jak zvládnu, asi pak odejdou a já pojedu rodit :grinning:
27. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
@hupcza Třeba chtěla jen prodat :grinning: Né, fakt Ti to sluší, ale pro nás některé, co se cítíme a bohužel i vypadáme jako hrošice, docela černý humor :rolling_eyes:
27. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
@rennu to já nemeju po každém venčení, bych se musela zcvoknout, co máš za psa že meješ pokaždé?
zase ale češu a to tedy vyčešu bordelu dost, takže se stává že jdem ven vyčesaní a venku každej druhej co nás potká se nás ptá jeslti jsme vykoupaní....ta jeho srst je dokonalá

jinak já dala sama prochajdu, tedy o maličko kratší než chodím s manžou a šla jsem už oproti prv ní prochajdě svižněji, bříško až tak moc netáhlo, ale cítím ho a ještě jsem potrénovala psíka, pacholek, nezapomněl :grinning: Jen už nedám sklánění se k němu když mu dávám dobrotu, tak mu dovoluju vyskakovat, doufám, že ho to pak brzo odnaučím :grinning:
27. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
@zvirka símtě hrošice, neblázni!!!!

já včera vylezla z baráku viděla mne sousedka z okna s kámoškou a chlámaly se jak hovada ..nevím, zda nepochopili že mám pás na bříško, takže můžu mít klasické tričko a nečumí mi bříško, si určo říkaly, že sem si nemohla vzít ještě menší tričko :grinning: hovádka ty lidi
27. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
@zvirka: no, tak cuketa nakonec nebude, bo se mi mezitím zkazila. Ale mám ďoubáčky (maso bez masa), tak si je dám na cibulce s rajčátkem a k tomu krásné nové bramborky :slight_smile:

@hupcza: tak to je dobrý, jestli plánujete :grinning: a přitom vy už máte skoro hotovo :grinning:

@lio: prostě si moc dovoluješ a nejedeš jim podle tabulek :slight_smile:. Oni si to naplánují a ty to klíďo sabotuješ :slight_smile:. No, dva víkendy za sebou, to jestli zvládneš, tak jsi svatá :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
@kovalda no budeš se divit, ale i s váhou jedu podle tabulek :grinning: sice na spodní hranici, ale co......
nooo tátu bolí zase zuby, a už mi v neděli večer říkal, že další žranici nezvládne, že chce na chatu, takže nevím zda ten se vůbec zúúčastní a to bude voda na tchánovic mlejn, ale co no.....ňák bude....poprosím manžu at mi koupí kousek cheese cake a bude mi blaze, jstli do té doby vydržím :slight_smile:
přijde mi divné, že si tak dávám do těla a "nic" :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
holky jdu se zkrášlit, brzo snad dojede manža, at můžem fotit a pak jedu za tou kámoškou, tak zatím poho odpo všem
27. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@kovalda Ďoubáčky??? Neznám.

@lio Hrošík malajský jméno mé :grinning:
27. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
hmm tak fotografka padla uplně, ani dopo nemůže.....tak se bude muset manža snažit :grinning:
27. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@lio máme křížence jorkšíra s americkým kokrem :slight_smile: na každodenní česání teda nemám sílu....ale tak když chodí venku, chodník, tráva...lidi tam naplivou, nezodpovědní páníčkové především velkých psů ani to ho--- po svém miláčkovi neseberou, tak prostě myju tlapky po každým venčení :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@lio : užijte si to
já pro změnu nevím, co bych spráskala, klasika, že :astonished:
27. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahojky,jsem doma z města,dnes byla kontrola zubů ještě před porodem+poradna,oboje dopadlo na jedna,od zubaře mám pochvalu,že prý se diví,že nemám zánět dásní,jako mnoho těhulí v mým týdnu,nevim,máte některá problém?J8 taky užívám občas homeopatickou Calcium fluoraticum,jednak kvůli vápníku,tak i kvůli vápníků,tak jsem v pohodě...
Miminko je hlavičkou dolů,dnes mi bral stěr na přítomnost SA,snad bude negativní,ještě mám jednu poradnu příští úterý,pak pápá až v porodnici,to vidim tak na 39tt,nechci zbytečné prohlídky a vyšetření..
Jo a přibrala jsem zatim 6kg,už 2měsíce se to nepohlo a a ni už moc nepohne,nakonec je to málo,nečekala jsem,s Filípkem bylo menší bříško,ale +11kg,teď mám bříško 32,jako výška fundu myslim...
Co vy řešite?
27. črc 2010 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz
A doma na mě čekaly dvě krásné kytky,jedna řezaná a jednahrnková,velká lilie,dnes máme výročí svatby :dizzy_face: Dali sme si vínko,ale pálí mě z něj žáha,přitom je tááák dobrý :zipper_mouth:
27. črc 2010 v 16:49  •  3 děti  • Odpověz
Holky, tak jsem vyžehlila asi půlku z těch vypraných plen - takže asi 12 a jsem hotová, bříško pne, .... No, asi Žanetka chce, aby se jí maminka nepředřela :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@zvirka :já e raději nazývám obecně mastodont, začínám 8 .měsíc a vypadám na zítra rodím :grinning:
@hupcza : dobrá paní, to mě by se nemohlo stát,já spíš vypadám na dvojčata a vykoukala jsi nějaký tandem?

...my jsme byli s Matym rajzovat, musela jsem na internu, tak si zase budu muset v srpnu 24h nechat drtit ruku a mít Holter monitor na doma, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Loni jsem málem chcípla a to byl květen a ted v tom vedru no fuj. Ale není zbytí, jsem měla tepovku jak před infarktem a tlaku jak z praku.
Ale byla jsem ujištěna, že jak prckovi dozrají plíce, musí co nejdříve ven, od 36 tt nůžeme rodit, přenášet nesmíme :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad to v nemocce pochopí :wink: Musím vydržet 5 týdnů :sunglasses:
27. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
@petja : tak dnes jsem koupila avenoc a doufám,že zabere, je to děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.