• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tý jo,Hannca už porodila?Mám husinu štěstí!Gratulace,to už je příjemnější váha,jak malej Honzula...
27. črc 2010 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz
@lio: měj se fajn :slight_smile:

Jů, tak já konečně baštím pořádné jídlo, mňamka :slight_smile:

@petja: no super, tak dnes máš přímo dokonalý den - pochvaly od doktorů a doma kytičky a vínko :slight_smile:. Přeji krásné výročí :slight_smile:
No, jestli mám něco se zubama či dásněma nevím, nesebrala jsem odvahu zajít v těhu k zubaři :grinning:
27. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
@petja: jj, už máme druhého "zářijového" klučinu :slight_smile: Propukla tu díky tomu trochu panika a všichni pereme, uklízíme, balíme tašky a vyměňujeme telefonní čísla :grinning:
27. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@kovalda mňam, ďobáčky miluju. U nás se ale nedají moc často sehnat :angry:

@hupcza se nediv, když vypadáš jako bys slupla jen dvě porce oběda navíc :wink:

@petja ty jsi uplně ukázková těhule :slight_smile: Já mám +7kg a bříško minulý týden 33cm. Zánet dásní nemám, ani kazík.
27. črc 2010 v 17:10  • Odpověz
@kovalda No,to je jasný,já si teda nejdřív myslella,že Antana porodila..No úspěšný den docela jo,akorát moc předpověď počasí nevyšla a byla sem zpocená jak myš a ještě sem v DM chtěla manžovikoupit GEPA kávu na kupon a neměli ji už že zítra je zboží,to mě dycky dokáže vytočit...Ale dnes sem si vyzvedla už ricinový olej,kdyby byl potřeba na nápoj k porodu,koupila olej Růženka od Nobillis Tillia na mimi a levandulový olej k porodu od ATOK a manžovi sem hold koupila něco jinýho...Zítra si s malým uděláme výlet do Olomouce,tam budou kávu třeba mít...Dnes je celej den s tatínkem,tak mám volno i doma,asi kolem nás řádí teď nějaký střevní bacil,páč manžovi není dobře a malej si stěžoval,že ho bolí bříško,nasadili sme,rohlík,piškoty a neslazenej čas a prej dobrý :wink:
27. črc 2010 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw Jo,myslíš,že ukázková? Taky nemám kazíka jsem ráda,že sem ještě tu druhou prohlídku dala,mám klid.Akorát v poslední době mi normálně dělá zle klasická zubní pasta,třeba Signal,zvracim po ní,tak jsem si koupila Hómeodent citron a ta je skvělá,zajímavý...
27. črc 2010 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz
@petja S druhem pasty problém nemám, jen mi občas teče při čištění zubů krev, ale to mám už od začátku těhu a zubař tvrdil, že to není nic neobvyklého. Používám buď Signal nebo Odol.
27. črc 2010 v 17:22  • Odpověz
Tak kuře už je hotové, teď ještě přežít to stěhování skříně a máme pro dnešek hotovo, jsem úplně zničená... :confounded:
27. črc 2010 v 17:23  • Odpověz
@denca24 koukám, že jsi 37. týden, taky to může značit blížící se porod, to někdy jde všechno horem i dolem :unamused: ....jedna známá to teď taky měla, bylo jí pěkně zle. No uvidíš, jestli se to zhorší a cokoliv se ti nebude zdát, radši jeďte do porodky, jinak bych počkala na zítřejší prohlídku.

@hupcza: :grinning:
@petja mě k zubaři už nikdo nedostane, až kdyžtak někdy potom.....
27. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@petja :gratulka ke kontrolám a výročí. Já mám teda brutální zánět dásní teď v těhu. Samá krev :grinning:, já vždy na to trpěla, ale teď je to teda hnus :astonished:
@kovalda : dej už nožky nahoru mamčo, víš že se nemáme moc přepínat :slight_smile: já dneska snad jen vyprala, toť vše :grinning:
@kuchy : tak to už uteče, už aby to bylo co :wink:
27. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
@suik Nemám se zubařem problém :wink: Když mi teda nemá trhat zrovna osmičku,nebo tak,ale i to sem tentokrát s homeopatiky zvládla a oproti minulému trhání bez nich se nedá srovnat ani v nejmenším...
Můj porod taky začal zvracením šíleným,ale jak se všecko otevřelo,rozjel se krásněi porod...
27. črc 2010 v 17:30  •  3 děti  • Odpověz
No já se dnes pohybuju pomaleji jak šnek,fakt jako mi tvrdne dost bříško,už sem ho ráda doma osvobodila od riflí,mimi dnes na KTG slušně kopalo,jak kdyby vědělo,že ho něco snímá :wink:
27. črc 2010 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz
@petja já se ke svý doktorce nebojím, ale k cizímu jo.....manžel tu sice jednoho hodnýho objevil, ale stejně, doktory nechci moc vidět....což se mi v poslední době asi moc nepodaří :grinning:
27. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@petja Já jdu na druhou prohlídku k zubaři příští týden, ale první byla v poho a dásně drží, tak snad to bude O.k. Jinak pastu používám na střídačku Odol a Meridol, ten má manža kvůli citlivým dásním, tak ho teď v těhu radši taky užívám.
27. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@petja jak jsi na tom bylaq se zuby po porodu? začínám sondovat, protože např. u ségry to bylo tak, že co dítě, to zub v kelu. Naštěstí měla zatím jen 2 děti :slight_smile:
27. črc 2010 v 17:33  • Odpověz
Já teda na záněty dásní a krvácení trpím taky.....teď to ale není tak hrozný, koupila jsem si parodontax, ten teď moc nepoužívám, páč je strašně hnusnej...taky vyplahuju listerinem, teď jsem si přečetla, že je tam alkohol, tak jen občas....
27. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
Já měla od kámošky vzorek toho parodont,nebo co,jak je na to reklama a hnus fialovej teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to sem těhulka ještě ani nebyla...
27. črc 2010 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz
@suik No Parodontax :grinning: :grinning: :grinning:

@lendaw Ne,já měla zuby i po porodu v klidu,taky sem to slyšela,co dítě,to zub..Já si akorát nechala trhat osmičku dole a dobrovolně :confused: :grinning:
27. črc 2010 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz
@petja Dobrovolně trhat zub? To už hraničí se S/M :grinning:
27. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
@beru3nek : je, mě si někdo i všiml? někdy mám pocit,že jsem tu neviditelná :frowning2: Tak jen čtu a dívám se. To spíš většina reaguje na něčí pečné kuře a zubní pastu než moje kontroly,ale neva. Vlezla jsem sem pozdě, to už jste byli sehraní a navíc mám poslední termín,tak nejsem jaksi důležitá :wink:
27. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
@lendaw No mně obě osmičky dole zahnisly, takže určo lepší nechat dobrovolně zdravé, než pak trpět jak kůň :frowning2:
27. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
No já právě,jak jsem si to podchytila homeopaticky,tak sem už pak byla i zvědavá,jak zafungují,jestli to bude obrat oproti minulé katastrofě,kdy sem pak do rány chytila zánět a větší bolest sem doposud nezažila,nezabíraly ani největší patáky,zvracela sem z nich hlavně,až pak na chvilku to podchytily algifen.kapky,ale prostě utrpení,jak sem pak chodila na čištění,no brrrrrrrr. A podařilo se,o trhání sem nevěděla,to mám šikovnýho zubaře,i,když zpocená stresem sem byla až na prcině,ale nevěděla sem o ničem hlavně ani potom,zubař jen čuměl,jak pak viděl luxusní hojení :wink:
27. črc 2010 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy Ale to víš,že tě bereme mezi sebe,nesmíš být tak upjatá!
27. črc 2010 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz
@petja : to nejsem :grinning: , mě stačí i číst, jak se tu hezky rodí a chystá, ty první miminka jsou stejně zajímavější :wink: , to druhé už se tak neřeší :slight_smile:
Taky jsem si chtěla první více užít, než bude další ale člověk míní.....
Ted to vše nějak splývá :unamused:
27. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
@kuchy Tak jestli to má být moje kuře, tak a) na něj nikdo nereagoval a za b) je na paprice :grinning:
A taky se tu občas cítím jak neviditelná, ale ono je to množstvím příspěvků, já než všechno dočtu, tak 90% zapomenu... Nesmíš to brát osobně :wink: A Tys měla dnes kontrolu? To jsem asi taky nějak zazdila :sweat_smile:
27. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
@kuchy To můžu potvrdit,druhý mimi si užívám zase jinak,vidim,jak malej se na něj těší,jak mluví na pupík a pouští do něj vodu,posílá pusiny...ale uvědomit si,že už jsem 36tt,pořád nějak nemůžu.. :confused:
27. črc 2010 v 17:46  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy ono v tom kvantu příspěvků nejde reagovat na všechno, to zvládá snad jen Kovalda :slight_smile: Určitě nejsi neviditelná, neboj :wink:
27. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
@zvirka : nebylo to konkrétně tvoje kuře,jen přirovnání, brr, určo je doibré,ale já v těhu kuře vařit nemůžu,mi to dělá zle, raději dělám flákotu :grinning: :grinning: :grinning:
Se sama divím, že to stíhám dočítat, ale já čtu hodně rychle :wink:
27. črc 2010 v 17:47  • Odpověz
@petja No mě obě trhaly ve fakultce, první zahnisla dopředu, druhá až po zákroku a drbli mi do nervu, tak ji občas cítím ještě teď, rok po trhání :frowning2: A čištění ani nemluv, chodila jsem s oběma týden, teda s každou zvlášť... A tu druhou mi ještě k tomu trhaly 1 hodinu 45 minut, nakonec doktorka (mladá) zavolala kolegu a tem mi zalomil kořen :frowning2: :frowning2: :frowning2: No veselé to bylo.... :angry:
27. črc 2010 v 17:48  • Odpověz
@zvirka No vidíš,na paprice a jak sis s ním dala práci,že?! Vaření je kolikrát hroznej drtič času!

@kuchy Ale ten Holter mě zajímá,já ho měla mít 24h kvůli srdci,mám nějakou nedomykavost nebo co,že je to běžný,ale prý se s tim nedá kojit,tak jsem to zatim odložila na neurčito,mudra mi na vyšetření řekla,že to není nic nebezpečnýho a srdce mi na screeningu rozebrala na všecky díly :grinning: :grinning: :grinning: a v poho.Ty ho budeš mít nějak dýl?Naše soussedky s tim týden chodila taky...
27. črc 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.