• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy To já zas na něj mám chuť už týdny, ale v tom vedru se mi nechtělo vařit takové syté jídlo. Ale mrchy v obchodě mě dnes naštvaly, neměli knedlík... Tak bude s těstovinama, doufám, že můj nebude moc brčet, už si brousil zuby na knedlík, omáčky s knedlíkem - to je jeho :grinning:
27. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@petja : no je to s podivem, malý toho moc asi nechápe :slight_smile: , ale když vidí moje holé břicho,tak na něj dá tulivě hlavu :wink: a pohladí ho, asi vidí mě ho hladit a ted v poslední době na něj dává i pusinky, nevím,jak na to přišel. Asi něco vycítil,j ak kukal na mě, mluvím si na břicho a hladím, aby to druhý nebylo o lásku ošizený v tom fofru.
27. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@zvirka Jak jsou problémy se zubama,není nic horšího,ta bolest od nervů je prostě neuvěřitelná,prostě do živýho,ještě,že už to máš za sebou.Já je měla zdravé,ale nakřivo,tak mi lezly na sedmičky a hrozilo,že se mi pak od nich zkazí..To víš,že si manža ťukal na čelo,že fakt jako dobrovolně domlouvám trhání,ale já těm homeopatikům prostě věřila a nezklamaly mě :wink:
27. črc 2010 v 17:51  •  3 děti  • Odpověz
@petja Já zas mám malou čelist, nemohly celé vylézt. A kořen jeden až do kosti rostlý.... :unamused: A s těmi prášky máš pravdu, mně nezabíralo vůbec nic, max. na chvíli ledové obklady. Bohužel homeopatika mi nikdo neporadil.... Ale horní (musím zaklepat) mají místa dost, ale prý by taky nebylo špatné si je dát vytáhnout, prý se budou kazit.... :rolling_eyes: No ale nechce se mi do toho... :frowning2:
27. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@petja : no, většinou se dává na 24 hodin a kromě snad večerní sprchy ho nesmíš sundat. Měla jsem z něj loni modrou paži :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to vlastně takovej elektrický snímač aktivity srdce, během běžného dne snímá tepovku a měří tk,aby zaznamenal anomálie. Ale to měření tlaku co 1 hod. a v i noci a v horku, hrůza, kolikrát nechtěně skrčíš ruku a musí se měřit znovu a ruka modrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@zvirka :omáčkový a knedlíkový je naše batolidlo , Maty zbožnuje omáčky, nejvíc koprovku :grinning: Ale slepici na smetaně taky, jen já jen kvůki němu vařím s kolíčkem na nose, nesnáším ten smrad.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 17:57  • Odpověz
ahojky hlásím se z kontroly malý má 3200gramů a 49,5cm jinak CS6 :confused: :confused: otevřená jsem na prst malý už má hlavičku sestouplou a říkal pan dr. že si myslí že přenášet nebudu a zátku mám pryč jo a na monitoru kontrakcí jako maku :grinning:
27. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
@petja: jo, s potěšením jsem v knize o homeopatii našla i doporučení na homeopatika třeba na překonání strachu tam jít, to se mi bude hodit :slight_smile:

@suik: no, pokud jde pouze o to, abys ty neviděla ty doktory, tak se na ně nekoukej :grinning:, oni se kouknou na tebe :slight_smile:

@kuchy: ale to je nesmysl, ať si sem vlezla kdy si sem vlezla :grinning: Ale jestli dáš jeden příspěvek a pak nic, tak snadno zapadne. :wink: Fakt se snažím reagovat na všeckny, ale občas to nevyjde, promiŇ :slight_smile:
No já maso nebaštím, už jen rybičky, zatím, takže manža obzvláště teď v těhu má teda trochu omezený příjem masa :slight_smile:, flákot obzvláště :slight_smile:. Ba ne, baští v práci, tak tam si může dát cokoliv a teď jsem mu i párkrát něco z masa dělala :slight_smile:

27. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@kuchy Tak jestli bude Mirda po mojem, tak už nic jiného než omáčky vařit nebudu :grinning: Né, snažím se ho krotit, má vyšší cholesterol a omáčky by moc neměl... Ale jednou za čas mu dopřeju :wink:
27. črc 2010 v 18:01  • Odpověz
@kuchy Tak to musí být nepříjemný,chudino.Filípek taky má rád omáčky a knedlíky,já taky,to má asi po mě.Koprovku papá,ale kopr musím pomixovat.

@zvirka Tak kdybys potřebovala,ráda s homeo poradím,jsou to dvě homeopatika,která se kombinují podle potřeby a opravdu pomáhají,jednak hned po trhání a pak regenerace.V lékárně nebo tak ti je ale nikdo neporadí,bohužel ještě stále vítězí farmaka a taky spousta lidí jim prostě nevěří,dokonce od nich zrazuje :confounded:
27. črc 2010 v 18:03  •  3 děti  • Odpověz
@antana 123 No Ty mě děsíš, takové míry bych brala při porodu.... No hlavně, že je vše O.k. CS 6? To už skoro rodíš, ne? Mě už minule ani neměřila, nebo jo a neřekla mi to.... Tak ani nevím, jak jsme na tom :unamused: Jo, holky, jak to máte s tou pánví, mně říkala že mám 21 - což by mělo být 2 cm nad spodní hranicí... Je to dost? Trochu se bojím.... :fearful:
27. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
@petja Díky, aspoň se mám kam obbrátit :wink: Určitě využiju.
27. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
@zvirka mě pánev nikdo neměřil asi jí mám velkou dost jen říkal že je vše nachystáno a to může být i měsíc ještě uvidíme jak se trefí :grinning:
27. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
@lendaw: oho, děkuji za povšimnutí mé "maličkosti", která se snaží reagovat na všechny, aby to nikoho nemrzelo a aby mi nic neuteklo :slight_smile:

@kuchy, @petja: no, to druhé těhu musí být zas o něčem jiném. Stejně je to zvláští, že člověk miluje celým srdcem a to se dokáže znovu tak moc zvětšit, že zas celým srdcem milujeme dalšího drobka :slight_smile:

Co je Holter či co? - to je na kontrolu toho tlaku? Vím, že to dostane kuchy, aby jí to něco kontrolírovalo, než vytáhnou prcka a že nesmíš přenášet, ale co je to za vehikl nevím :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
@kovalda Jakože Gelsemium sempervirens?To mám nachystaný k porodu,kdybych se něja sekla a hrozily by nějaké medicínské zásahy,z těch mám fakt strach..
@antana123 Ty jo,to je dlouhán teda.Já si teda včera ve sprše chtěla nahmatat čípek a fakt sem ho nenašla,je to vevnitř hrozně kypré,můj gyndr se tomu dnes usmál a říkal,že čípek je fakt vzadu a tuhý,takže zatim žádné otevření,no máme ještě měsíc...
27. črc 2010 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz
@petja no dlouhý bude dost i váha bude slušná dr. mi říkal že si myslí že porodní váha by mohla být mezi 3700-3800gramů
27. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
@antana123 Jo,to dáváš v klidu.A masíruješ hráz?
27. črc 2010 v 18:08  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda Jinak moc pěkný bříško.To máš šátek obleečený,nebo přímo sukni zavazovací?Mě už šatník taky přestává stačit,tak bych mohla nějakou zavazovačku pořídit...
27. črc 2010 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja né nemasíruju sem posera :astonished: nemám ani epi-no
27. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
@antana123 Tak třeba hráz obstojí i tak...Nedávno na porodnici Přerov psala mamina prvorodička,že porodila3,80 bez nástřihu.Je jich málo,ale jsou i takové maminy.Taky se nijak nepřipravovala..
27. črc 2010 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy: aha, tak odpověď je o pár příšpěvků dál, co je to to Holter :slight_smile:
Můj synovec taky miloval odjakživa omáčky s knedlíkem, ono se jim to dobře baští :slight_smile:

@antana123: no neke, tak míry jsou jak k porodu a všechno ostatní taky :slight_smile:, tak jsem zvědavá, kdy písneš SMS :grinning:

@zvirka: vůbec netuším, jak to mám s pánví. Něco mi měřili při sepsání průkajdy, jsou to tuším 3 čísla :astonished:
27. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
No já už epinuju a za chvíli jdu na to,včera mi to moc nešlo,asi začnu používat lubrikant.Ale na poprvé jsem dala průměr 8cm,což mi vlastně chybí už jen 2cm,to potěší...
27. črc 2010 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz
@petja no já jsem smířená s nástřihem kdyby nebyl budu jen ráda :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
@antana123 No já po tom odchodu zátky myslela,že druhý mimi co se narodilo,patří tobě.Hanča by mě nenapadla,páč nevim,že jela do porodky...
27. črc 2010 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo překvapila hlavně at jsou zdraví :wink: uvidíme kdo další nás s lio předběhne :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
@antana123 Tak to já nejsem smířená s ničím :grinning:
27. črc 2010 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz
No my začli s masáží hráze, děs běs... Poprvé mě manža šíleně poškrábal či co, podruhé už si dával bacha, ale teda nečekala jsem, že to bude tak nepříjemné :confounded: Ale zkusím vydržet.... Včera jsem ho ukecala, že vynecháme, tak dnes se z toho asi nevyvlíknu... :frowning2:

@antana Už piješ maliník?
27. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
já proto že jsem prvorodička a malý bude macek podle všeho se musím smířit se vším hlavně se na něj moc těším tak tohle neřeším
27. črc 2010 v 18:17  • Odpověz
@petja: jo, přesně ty Gelsevium ... 15CH. No, to si možná taky pořídím. Mám teda ještě nachystaný i Bachovy krizový kapky :grinning: Moc díky za chválu bříška. To mám pareo - je to moje nejoblíbenější "oblečení" teď v těhu :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:17  • Odpověz
@zvirka Masáž není příjemná a musí bolet,pak jse dělá správně,škrábání ale nee.
27. črc 2010 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.