• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda Ty bláho, to je macek. 2 týdny před TP a 4,5 kg!
27. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@kuchy : je nás tady moc, k tomu těhu demence, takže je normoš, že se nereaguje na vše, jinak neviditelná rozhodně nejsi :grinning:
o zubařích mi nemluvte, hnus fialovej, i zánět zubu a dreny jsou lahůdku. Proti tomu šitá pusa se "sádrou" kvůli paradentoze byla prd, ale chytla jsem pak taky zánět do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@petja: taky mi v srdci něco nedomyká :wink: . Našt. to má každý 4. tak mě tím uklidnili, jen tromboza by byla blbá :angry: . Pomůže mi na záda ta arnica myslíš?
27. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
no já tušila, že vás to pobaví ...jsem paní sdělila, že ano, že plánuji - za pár týdnů rodit :grinning:

@kuchy: áááále ... u nás je to na prd ...nikde nemají jediný vzoreček skladem ... i prodavačky říkaly, že tady je prd a ne kupní síla a že prostě na sklad berou hoooodně obezřetně
27. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@kuchy: jjj....taky mám dojem, že první se řeší víc ....no hlavně ono to druhé pak ani nedá prostor :grinning:
27. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
ondráš je taky omáčkový ...teda on spucne všechno ....dneska jsem nakrájela meloun pro něj, mamku a mě a on sťapal tolik, že jsme mu to musely vzít :grinning: ....chvíli před tím měl brabory a kyselé zelí .....

@zvirka: taky mě to stojí sebezapření ..ale říkám si, že lepší masáž teď než rozlátaná potom :sweat_smile:
27. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
@kovalda: tak že tu "tvou" pa zdravím - tyhle "staré praktičky" mám nejraději :angry:
jinak to je teda macík ...kolik by měl v 40tt :grinning:

ad nástřih vs natržení - někdy je lepší nechat trhnout - ono to pak líp srůstá ...tkáň je narušena přirozeněji než čistým řezem
27. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
k nástřihu http://www.azrodina.cz/789-epiziotomie-chirurgicky-nastrih - prostě rutina obvykle bez odůvodnění
27. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
@tatarina @alisek ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale koukala jsem, že jste se zajímaly o to, odkud je Hannca a jak daleko to má do Prahy... tak snad se nebude zlobit, když napíšu, že pochází ze Sedlčan - to je cca 60km jižně od Prahy - jen abyste měly představu...
27. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky holky tak vás zdravím dočítala jsem postupně včerejší den abych se dozvěděla co se stalo a jak dopadla hancca,tímto ji gratuluji a přeji at sou oba zdravoučcí a sou brzo spolu,já jsem něco tušila když sem postupně četla jak je na tom,ale je dobře že nakonec do nemocnice jela ,fotečka miminka je nádherná :dizzy_face: prostě nadherné miminko :dizzy_face: ještě jednou gratuluji.
No jak koukám že je tady horečka balení porodních tašek tak si ji jdu zítra balyt taky :grinning: no něco málo budu muset samozdřejmně dokupit :slight_smile: ale už toi chci mít taky v cajchu abych se neobávala :slight_smile: .
Holky ja si nejisem na sto procent jistá ale dneska ze mně vylezl nějaký býlo žlutý hlen ale nebyla to krev a nebylo toho nějak moc a tak nevím co to bylo ale snad zátka ne :grinning: už mi začíná asi harašit :grinning: .No mám co dělat abych dočetla dnešní den to vidím tak do pulnoci a budu zase postupně odepisovat :slight_smile: mám před sebou 13 stranek tak to sem zvědava jak dlouho mi to potrvá :grinning: :confused:
@antana123 mně se taky zdají sny jak malého rodím s toho si nic nedělej :grinning: ty ho zatím jen kojíš ale já rodím :grinning: :grinning: možná to bude tím že ty máš teprv první dítě :slight_smile:
@kovalda jo tak to ja jsem zvědavá kdy žačne u nás panika :grinning: to já mám 49 dnu do porodu.Jo jinak jak ste se bavily o ozvách tak ja už sem byla na ozvách ted 22 a budu mít další ted 3 no a pak nevím kdy pujdu na poradnu zda za týden a nebo ještě za dva ale na poradnu budu chodit k doktorovy až do dne termínu a pak do špitálu :slight_smile: no jinak jak koukám že se rodí dříve tak mám pocit že možná budu rodit taky dřivé ale do toho 38 týdne ještě nechci :wink:
@safryy taky všechno nejlepší :wink: a pořádně to oslav :wink:
@alisek ahojky zdravím tě :wink: malí je nádherný :slight_smile: přeji vám at ste spolu brzo doma :wink:
ja ted letím malou osprchovat a dát ji spinkat pak budu dočítat :wink:
27. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@lucinecka222 Jéjda, Luci, nestraš s taškou, máme stejný termín :grinning: Já ještě nebalím, chtěla jsem až tak za měsíc... :confused:
27. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hupcza : náš malý meloun nechce, jen čuchne,tak plive,jinak dnes měl kvysnicovou polévku,ta mu jela :grinning:

k nástřihu, mě Maty trhl na 9 stehů až ke konečníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
@zvirka: klidu ...já včera jen začala plánovat zabalení ...k balení je ještě spoooousta času ?:grinning:

@kuchy: jo tu ondráš taky miluje ...dneska mi dokonce vytáhnul z tašky u nákupu kvasnice a normálně to jedl holé ...no jak říkám - s jídlem nemáme problém ...a to je jak žížala
27. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
@hupcza A co ten otazník, ten mě děsí :grinning: No ale ve Tvém odzátkovaném případě už bych o tom bylení asi přemýšlela vážněji :wink:
27. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@kuchy Jestli se můžu zeptat, nestihli Tě střihnout všas nebos nechtěla? A nevíš, jestli v Ol stříhají rutinně? Nebo je to jak který doktor?
27. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@zvirka : nestihli :grinning: Měla jsem rodit s nástřihem hlavičku a malej vyletěl hned celý :slight_smile:
@hupcza : Matýska je kusanec,ale je vybíravý :slight_smile:
27. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@zvirka: neboj ...to je překlep :grinning:
jo já psala dule ..v duchu, že zátka fuč ale, že jinak pohoda néé ,....a ona že joo ale, že teda zabalit si mám :grinning:

@kuchy: ondra to zkoušel taky ....ale jeho maminka je hrooooooozná potvora a trvala na svém a naučil se jíst všechno
když jsme začínali s příkrmy, tak vím, že holky, když nechtěli prcci jíst, daly hned mlíčko ....já jsem ho nechala chvíli s hladíkem (ne samo do řvaní, ale aby věděl, že když odmítne, stejně nějaká ta mňamina bude) ....a oplatilo se :slight_smile:
27. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@hupcza No aspoň někdo má rozum :grinning:
@kuchy To musel být teda fofr.... :confused:
27. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
@zvirka: jako že já ne? :astonished: :grinning:
27. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@tatarina ju tak to je síla tak daleko být od mimča ja bych to asi nezvladla :frowning2: proč ji tam neodvezou taky :unamused: chjo chudák :fearful:
@antana123 to si v pohodě já mam nahoře už 18 kilo a nějaký ten gram teda mněla sem naposledy na poradně :grinning: ted se ještě radči nevážím :grinning: ale na poslední poradně sem se bála jak moc sem za dva týdny přibrala a mněla sem nakonec jen 5g nahoře takže pohoda ale to sem nebyla po obědě :grinning:
27. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@zvirka jo to ja jsem chtěla taky ale když každý rodí dříve tak nevíš kdy to muže přijít :slight_smile: rači budu nachystaná :wink:
27. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
no nic, jdu něco málo vyžehlit, a po sprše chrupat :slight_smile: , tak dobrou, a ať rodí jen ty, co jsou na řadě :sunglasses:
27. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@suzete:dr mi řekl že bych se neměla koupat v bazeně tot vše protože ta zátka je ochrana plodu před infekcí takže tak víc nevím :wink:
27. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@kuchy díky ty nám přeješ si hodná :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
@zvirka : tj,ale pro mě po těch bolestech úleva, jedno zatlační a byl venku, PA si málem nestihla dát ani igelit.zástěru :grinning:
27. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
@antana123 :slight_smile: Dobrou
27. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@kuchy dobrou
27. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@kuchy: co si nestihla dát :astonished:
27. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
@antana123 : tak to je Šíma teda pěknej kousek to vypadá že tu bude cobydub :wink: . Taky nemasíruju ani neepinuju :wink:, když nám hrozí ten císař.
@zvirka : mě nikdo zatím neměřil pánev :angry:
@kovalda : dobrou, teda to je macík na ten týden :grinning:
@hupcza : to Ondrášek pěkně papá a i kyselí zelí jo :grinning: , to je dobrej teda na jeho věk. Kvasnice jo, ještě lepší :grinning:, pivo by mu jelo líp, ne :grinning:
@lucinecka222 : další žátka jo, tady se to teda rozjelo koukám. Už ozvy jo, to je něják brzo, ne?
@kuchy : dobrou
27. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
@antana123 tak ta barva toho hlenu by seděla i mně dneska co sem našla ale bylo toho málo takže to zátka asi nebyla a nebo že by spadla do záchodu a ja o tom nevěděla :unamused: ja jsem ten hlen mněla na toaletáku ale fakt jen trocha tak cca 5 cm dlouhé a tenké,noja nevím sem stoho jelen :unamused: uvidím v uterý na poradně,co mi řekne doktor on pozná zda tam je nebo není?
27. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
@beru3nek jo spíš to bude kus né kousek no se modlým pořád at to není moc a nebo at porodím co nejdřív :wink: :wink:
27. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.