• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222 mě říkal že s jistotou né ale jak sem mu to popsala tak mi řekl že to ono je tak fakt nevím co na to říct
27. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@beru3nek no ted tam byla jiná sestra a ta mi tež říkala že nějak brzo ale ja jsem ji řekla že mi sestra řekla že už ozvy budu mít ja to nechapu taky no ale co nadělám mně to nevadí alspon slyším malého :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@antana123 no tak je to síla no sem teda zvědavá,se to člověk asi nedozví no :unamused:
27. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@lucinecka222 on mi jen řekl že tomu vše nasvědčuje že je pryč tot vše
27. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@antana123 Mně to PA taky řekla, že plavat můžu dokud bude zátka, ale jak mám vědět, jestli ji ještě mám :fearful:
27. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@suzete mě řekl dr. že to na 100% nemůže říct ale že jí nemám podle všeho jak sem mu popsala tot vše víc nevím no být tebou tak už asi neplavu :confused: :confused:
27. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na vypnutí PC...

udělala jsem dneska hroznou chybu a to, že jsem běžela zachraňovat ujíždějící kočárek, když jsem s Tomášem chodila :astonished: ...těch 10metrů stačilo na to, abych si totál odrovnala spodek a ještě jsem došla zpátky pro Tomáše a dala ho do kočáru a už jsem pak neudělala ani krok, abych nekňučela šílenou bolestí..po pár krocích jsem se rozplakala a volala příteli, ať přijede, že asi nedojdu domů :cry:
nakonec jsem to ňák rozchodila, ale s bolestma a úsek, co jde člověk normoš 10 minut jsem šla hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no doma si nemůžu ani lehnout, páč každý pohyb, co chci rovnat tělo bolí jak čert... :frowning2: :frowning2:

jsem si pěkně asi natáhla břišní svaly, bolí mi i záda...břicho v pohodě, to netvrdne, ale doufám, že to přes noc přejde, jinak bude muset přítel zůstat doma a pomoct mi s Tomášem...fakt nemůžu ani pořádně chodit...jen to zvedání nohou je neúnosný :frowning2:

jsem teda nečekala, že trochu běhu se mnou tak zamává, když jsem docela v pohodě :sweat_smile: to jsem i myslela po cestě, že mi rupla voda, jsem cítila dole nějaký vlhko, ale byl to jen výtok :confused: :sweat_smile:

tak radím, žádné už větší aktivity nedělejte :wink:

páá a dobrou :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
uf vás teda dočíst...
@kuchy: já absolutně nestíhám reagovat na vše, ale rozumím ti, já na tohle taky někdy trpím, že si mě v diskuzi nikdo nevšímá, nemyslím tady, ale občas se mi to stane a zamrzí to, a taky jsem trochu vztahovačná :grinning: , tak si to vykládám všelijak...

k masáži, já budu, teď jen čekám na penízky na účet a budu objenávat, nebo kouknu v Weledě, tam by taky měli mít. Masírovat chci, i o tom epinu uvažuju, ale teď jsme měli docela vydání s tou pračkou, téma kočár je na dobré cestě, tak nevím jestli mi to vyjde, navíc se nemůžu přihlásit na ebay, už jsem se tam registrovala dvakrát a nic, tak to nemám kde objednat.....dostala jsem ale echo, že něco podobného tu mají v DM, tak to očíhnu....

ono s tím nástřihem, taky si myslím, že někdy je na škodu, že přirozené natržení je lepší a že se to po nástřihu taky může rozervat ještě víc. No někdy taky ne, to měla kamarádka, .... a někdy stačí, když se masíruje a příkládá obklad při porodu a pokud možno se nespěchá. Taky souhlasím s Petjou, že i maminka musí být pak v pohodě.

Manžel dneska vyhrabal na novinkách nějaký článek o tom, jak se novopečení rodiče nevyspí a to pak může skončit rozvodem, nejradši bych mu takový články zakázala :angry: , akorát straší :grinning:
Řekněte mi někdo, že to nebude tak hrozný :sweat_smile:

@antana: tý jo, to už máš fakt za chvilku...

@zvirka já taky ještě nebalím, nejdřív musím tu tašku vyprat a to musím ručně, do pračky nevím jestli by šla, kvůli dnu, a to než se dokopu....

Dneska jsem šila přebalovací podložku na ven, dala mi docela zabrat, bříško už někdy celkem překáželo a sedět delší dobu na židli, taky nic moc.....teď jak na ní koukám, tak si říkám, proč jsem se s tím tak matlala, na parádu dobrý, ale jestli to pokadí, tak mám po žížalkách :grinning:
27. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@ojo jejda jejda!
27. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
holky jdu si lehnout přeju dobrou noc :wink:
27. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
@alisek a to ti dával při prohlídce kleště?Ja jdu ted 3 v uterý na gindu na poradnu a budou mi davat kleště,že prej nějaký výtěr mněly ste to už některá z vás?dělají to prej v 35 týdnu :unamused: ja nechapu jak mužou do vás narvat kleště jak ste těhotná no toho se obávám teda :unamused:
@lajla ja budu mít pujčenou kolebku takový košíček :slight_smile:
@alisek no mně se ty kolebky líbý taky obě ale favorit by byla ta první kdyby mněla stříšku ale bez te stříšky je taky pěkná :wink:

no hlky ja vás asi nedočtu teprv sem na straně 814 a jdu na 815 no je to mazec zachvilku to vydím na postel protože chodím malou budit a pak bych nevstala no uvidíme co ještě načtu ,ste moc ukecané no :grinning:
27. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@antana123 dobrou noc :wink: a krásné sny třeba o kojení :wink:
27. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lucinecka222 nene prohlížel mě jen pohmat, žádný přístroj. košík jsem ještě nevybrala, celý odpoledne do 8h. jsem spala, migréna zaútočila, ted je mi líp ale dala bych si nějaký pilule.
27. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@ojo juvá tak to sis dala,a nemáš ted strach?malého cítíš?Ja teda bych kdybych třeba necítila malého šla k doktorovy,ono nikdy nevíš no je to síla.Dobrou noc a krásné sny :wink:
27. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@beru3nek: ad kyselé zelí ..to tak jednou kolem roku po mě žadonil kyselé zelí, když jsem dělala salát ...tak jsem mu dala s tím: na, ať vidíš, že tohle ti stejně nebude chutnat ...joooo houby - sťapal toho hromadu :grinning: ....ale třeba rajská anebo jahodové knedlíky (v mých očích typická dětská jídla) jsou teda takové nutné zlo :sweat_smile:
ad pivo - už jsem ho načapala, jak manžovi odnáší otevřeného lahváče ze zahrady :grinning:
27. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@alisek jo tak to věřím ,no sand některý vybereš :wink: ty už si teda doma nebo ve špitále?
27. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@antana123 aha takže to poznal že je prič tak to sem zvědavá teda :wink: no uvidí se :wink:
27. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
No holky tak se mi nepodaří vás dočíst leze na mnw unava jdu si lehnout a zítra něco počtu hned z rána jinak to nevidím abych se dočetla co ste probraly,ted už tlo opravdu nedám teda :slight_smile: tak papa a dobrou noc :wink:
27. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@ojo: no to je radost :sweat_smile: ..tak ať jsi brzo v poho

@suik: nebude to určo tak hrozné :wink: ... pokud to bylo na ho* před prckem, prcek to neslepí ...a pokud to je vztah o něčem, dle mého to prcek nemůže rozbít ... naopak dobrý vztah dle mého může utužit :wink:
27. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@lucinecka222 luci jsem doma od druhého dne po porodu, do nem. pujdu zase až bude malej mimo inkubator a to na par dni, na rozkojeni a vubec starani se o maleho, to je ta doba co mate po porodu na novorozeneckym, tak ja to mam s prestavkou, to budu mit mozna uz po sestinedeli.

Ojo, ty sis teda zasportovala holka, no hlavne aby mimco bylo vporadku a ty se ted davej dokupy at ses fit.
27. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kuchy: neboj, jestli budeš rodit v 36 tt, tak tak velké mimčo nebude, ne?

@lendaw: jj, macek jako blázen, to už asi rovnou můžou vel. 56 odložit bokem :grinning:

@hupcza: no, já doufám, že tu porodní asistentku už nikdy neuvidím :slight_smile: anebo jedině až po porodu, doufám bez komplikací a nástřihu a přijdu se jí pochlubit :grinning:

@lucinecka222: no, já mám do termínu dnes 40 dní a hupcza je na tom stejně a už jí odchází zátka, tak mám paniku :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@kuchy myslím že jsem sem přilezla poslední já :slight_smile: takže nezoufej o tom to není, já třeba dočítám, ale sem blbá a nepamatuju si co kdo, a nereaguju na všechno ač bych chtěla.

@petja jak ty ses dostala k homeo? Já tedy pár knih mám taky, ale přeci je x různých homeo na stejný problém a každému sedne něco jiného ne? Jasně je asi pár "neutrálních" homeo....asi ted plácám, ale já si raději nechám poradit od své "šarla", má i elektrickou akupunkturu a zjištuje, že to či ono homeo je pro mne a můj problém to pravý....
@antana123 nooo paráááda , takže ti asi to třetí místo přenechám :slight_smile: nicméně CS nic neznamená já mám 5 už přes měsíc a dr mi řek, že čípek je tuhý a správným směrem, že se nic nechystá......jinak váha 3,2 kg je v poho ne? jakej macek :-O

dočítám postupně, ještě mi chybí 3 strany :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@kovalda - a @hupcza davala ten porodni plan sem nebo ti ho posilala do IP? ja vubec nemam predstavu, co by tam melo bejt a taky se bojim, ze je tim v porodce nasejrim.... :unamused:
27. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@ojo: panečku, tak to sis teda dala. Možná by ti pomohla ta arnica montana, co tu do sebe spousta z nás láduje na bolesti kyčlí, zad a tak ... Ať je brzy líp.

@suik: určitě to nebude tak hrozný !!! :slight_smile: Teda to si myslím a přesvědčuju o tom každý den i manžu. Že to prostě zvládneme normálně a lidsky. Když už nebudem spát dlouho, můžu odjet třeba k mamce svojí a tam být týden, odpočne si manža i já, ... A hlavně samozřejmě doufám, že Žanetka bude spavec a jedlík po mně, prostě pohodář :slight_smile: a že nebude ani potřeba nějaký takovýhle úniky k mamince, ... že to prostě v pohodě zvládneme :grinning:

Tak a jdu chrnět :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
@discreet ježíš předpovídají prcka.....cukrovku máš na dietě? my byli s váhou ve \30tt o skoro 14 dní napřed,l ale ted se to prý srovnalo a mimi macek není, tímhle se netrap, nějakými odhady, to že máš cukrovku nutně neznamená 5kg dítě :-/
@antana123 Lio tě předběhnout se asi nechystá, neska sem byla u kámošky ve městě, říkala že bířško nemám vůbec dole, takže ještě rodit nebudu..a mě ani nic nebolí a tak....piju tedy zdatně maliník, procházkuju, dneska jsem byla celé odpoledne doted na nohou, až mne zase manža honil si lehnout, i sem s ním byla venčit, už dávám rychlejší chůzi a řekla mu že chci do pizzerky na zahrádku ale ne na dlouho, dlouho sedět nevydržím, leda v sedačce, ale ne na židličce....
@kovalda jj ještě držím....a váhu jsem řekla že taky nebudu řešit, stačí mi že mi řekli že je na můj týden akorát a asi se tím stresovat nechci, kdyby to dokázali říct přesně, ale plus minus půl kila je přeci jen dost rozdíl na zbytečný stresy a o váze to taky asi uplně nebude...
27. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
@kovalda: taková provokatérka, že bys byla? :grinning:

@lio: tak to už je kusanec :slight_smile: ale víš, jak to je s těmi odhady :wink:

@eveluska: jj ..v některých porodkách je nasereš, když budeš trvat na svých právech :wink:
posílala jsem to mailem ....už ho mám zachráněný ze starého noťasu ...tak pokud chceš, písni mail do ip
27. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@ojo jejda, já tedy neběhám ale věřím, že to může nadělat paseku, tak snad se to přes noc ustálí a budeš v poho, jen fakt opatrně

porodní plán:
vy druhorodičky jste měli porodní plán když ste šly poprvé rodit? chápu že při druhém budu mít zkušenost, co chci, nechci a budu na to mít svůj názor, ted ale vím houby a trochu přiznávám možná naivně se svěřuju do rukou personálu u porodu a budu doufat, že vědí, co dělají. Netuším, jak na co budu reagovat, nemám na porod svůj názor a tak porodní plán neplánuju, snažím se ale na porod připravit tak, abych na něj byla v pohodě, nestresovala se, nějaká home a tak, a chci si co nejvíc věřit, jeslti budu rodit nakonec s epidurálem ,nebo nebude postupovat porod a píchnout mi ty chemický sračky....to ted řešit nechci.....
27. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz
@hupcza jakej kusanec? reagovala jsem na váhu 3,2kg u antany, to mi nepřijde v 38tt jako macek......já právě váhu nevím a nepřijde mi tak důležitá, právě díky tomu, že jsou to jen odhady a nic přesného, navíc by mě to možná pak stresovalo
27. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
@suik přesně jak píše HUP, pokud je to naprd už před mimi, tak to mimi neslepí a samo nevyspání a ten chaos kolem tomu nepřidá, ale pokud je vztah v pohodě, tak přeci mimi chtěli oba a pro oba je to změna a společně to zvládnou.....toho se nějak nebojím
27. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
@hupcza já myslela spíš to spaní.....
27. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.