• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza: já a provokatérka? (chybí tu smajlík se svatozáří :grinning:), kdepak, ta asistentka si začala :slight_smile:. Tak jestli se bude čím chlubit (bez nástřihu, bez komplikací, ...), tak jí to ráda budu vyprávět :grinning:

@suik: z nevyspání a podrážděnosti mám strach trochu taky, manža přímo panickej. Ale říkám si, znám spustu rodičů, kteří jsou méně vyrovnaní než jsme my, více se sklonům k hysterii a tak. .. a taky to dali, zvládneme to, neboj :grinning:.
Jinak Hamilton je roztažení děložního hrdla - dělá to lékař svýma rukama. Prý to bolí a rozjede to porod (dělali to ségře u obou těhotenství). Jedna z věcí, které ráda vynechám :slight_smile:
Jinak na ty pocity vyhoření by byly určitě taky dobrý buď homeopatika anebo Bachovy květové esence :slight_smile:

@antana123: tak dneska máš i trénink s neteřinkou :slight_smile:, užijte si hezký den :slight_smile: No a technická, to bude pro malou určitě velké dobrodružství :grinning:
28. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
@petja díky za odpoved, jak jsem to nazvala bylo čiste laicky v uvozovkách, ale porozumnela si v poho.
taky mi dr nepomohli, mela sem bolesti hlavy a jak tenkrát zjistili, ze uzívám HA, meli diagnozu rychle hotovou, takze jsem se uchylila k homeo i elektroakupunktuře a už mám 4 roky pokoj. Jen na ní moc nechápu, jak může lék který chytnu do ruky zjistit, zda mi pomůže, to jde jaxi mimo mé chápání, ale když to zabírá :grinning:
Jinak je pravda, že když manžu znáš jako sebe, není pak problém něco vybrat...
28. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
@kovalda ahojky, jj na to sou dobrá přírodní medicína na to vyhoření, jen to do těch chlapů dostat, už takhle jsem měla co dělat s oscilo....přes zimu, díky kterému jsem nemarodila, naposled jsem měla nachlazení v září.....je fakt že sem ale manžovi hned řekla, že krizovky si nakape do pití a žádný jakýpak copak.....ale že by mi zobal kuličky, leda bych nad ním stála a sypala mu je do pusy :-/
28. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
antana : tak poho den i s neteřinkou
já si neska měřím poslední profil a zítra finíto, jupíííííí
28. črc 2010 v 08:00  • Odpověz
@lio to je paráda co už bude klid a malá je docela hodná ted mi dělala malá malýma hraběma co má od kýblíku :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 08:01  • Odpověz
Brý ránko holky,
jakpak se máte?
tak jsem si včera pospala přes den, zaspala jsem střídavě s odstříkáváním migrénu a v noci jsem pak nemohla usnout.
Taky jsem poprvé nebyla u Honzíka, nešlo to.
28. črc 2010 v 08:01  • Odpověz
@alisek ahojky a už je ti líp???
28. črc 2010 v 08:02  • Odpověz
@alisek ahojky, neměj výčitky, musíš být sama v pohodě, aby tu pohodu z tebe cítil i malej, doufám, že už je ti lépe, že spánek pomohl, občas je to prostě zapotřebí
určitě se malýmu daří lépe a lépe
28. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
@antana123 heye ještě max 20 dní :slight_smile: mazec coo
28. črc 2010 v 08:04  • Odpověz
@lio: to jsem se chtěla zeptat, Bachovky jsou vlastně v alkoholu, nemůže to být problém za volantem? I když ty 4 kapky, které si dá jsou asi prd, co? :slight_smile:. Jen mi to tak ráno napadlo :slight_smile: No a k tomu vyhoření - prostě bych se manži neptala a kapala mu to i bez jeho vědomí. Když je někdo v propadu, tak mu prostě pomůžu, pokud můžu a natož, když je to někdo takhle blízkej. V tý depce a vyhoření to oni stejně nedokážou posoudit, viděj všechno marně.
Super, že končíš s tím měřením, to muselo být otravný :slight_smile:

@alisek: super, žes tu migrénu zaspala, to musí být hrozný. Dneska si to odpočatá u Honzíčka vynahradíš :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:05  • Odpověz
Holky už je to dobrý a odeznívá to, akorát to buzení na odsávání je při migréně teda nepříjemný, fakt jsem u toho byla v posledním tažení, zlatej porod, ale dodávala jsem si odvahu a myslela na malého, chuděrka tam leží hladovej a má to delší než já, to mi pomohlo.
28. črc 2010 v 08:06  • Odpověz
@alisek: to jo, Honzík je určitě dobrá motivace :slight_smile: Škoda, že ti ty migrény nevymizely po těhu :unamused:
28. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
@kovalda píšou že ne, přesně ty 4 kapky....dává se to i zvířatům a v poho...mi tak napadlo že je na čase dávat ořech psíkovi.....co dyby to na mě už přišlo (ha ha ha )
já to takhle tajně kapala babičce do pití.....
28. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
@kovalda ani jsem v to nedoufala, už jsem si říkala, kdy zase bude :slight_smile:
Holky už máte připravené postýlky a výbavičku pro miminka? já se ted na to chystám, manžel dodělá skříň na oblečení pro malého a pak se začne montovat postýlka, přebalovák a chystat zbytek pro Honzíčka., už se na to hrozně těším.
28. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
@lio jo to je taky jsem na to hleděla jako puk :astonished: :astonished: :astonished:
28. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
@alisek tak postýlka i přebalovák jsou namontovány, jen nemám povlečeno, zbytečně by se na to prášilo, výbavička hotová, vypraná vyžehlená, takže už se jen posledních 20 dní nezbláznit a je to :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
@antana123 tak ty to máš za pár, ale já si zase můžu říct max, takže pohoda :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
@alisek já už mám vše jen nemám složenou postýlku to můj udělá až budu v porodce jinak mám vše
28. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
čauky

@lio: no jen pro pořádek - to není, že jsem řekla a bylo ...jeho pracovní vytížení jsme řešili celý vztah a pak jsem přitlačila v prvním těhu a ještě víc po narození ....a zlepšilo se to až v ondrově roce, kdy mi přibyly argumenty :slight_smile:
ale kupříkladu nfo, že je jedenáct by ho absolutně nedonutilo k žáídnému zaklapávání ...prostě v 8-9 začíná druhá směna ....no ať si dělá jak chce - já vybojovala cca 2 hodinky pro rodinku a hlavně ondru

@petja: och díky ....se úplně dmu pýchou ....ondra je fakt bezva ....je moc šikovný ..sám usíná, umí se sám napapat (když teda nemá rozjívenou :grinning:), umí se na hodně dlouho dobu sám zabavit ....jsem teď byly u kinezioložky právě kvůli jediné věci, co mě trápila - to státou - no on se vždy na něj po návratu z práce strašně hystericky vrhal a ani nechtěl být se mnou ....probraly jsme to a zařídili se podle toho a funguje už i toto ....prý mě bere jako absolutní stabilitu a jistotu a o tátu zkrátka měl potřebu bojovat (z důvodů, co jsem psala lio) ....no a ty opatření, že je o kapku víc doma, že se mu věnuje opravdu vedly k tomu, že jsou oba víc v poho :slight_smile:

ad homeo - a máš něco vystudováno a nebo se učíš za pochodu dle potřeby?
taky se lékům u ondry vyhýbám, jak můžu ...a jeho reakce na očkování mi dává za prvdu ...hodně blbě snáší jakoukoli cizorodou látku do tělíčka ....má celkem extrémní reakce - třeba na tbc měl reakci skoro 4 měsíce, na 4. hexu dostal ekzém po celém tělíčku ...
takže v uctivé vzdálenosti od klasické medicíny :sweat_smile:
28. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
@lio aby si nebyla dřív než já :grinning: :grinning: ono je to jedno hlavní je že je malý dopečený a ted už budu jen čekat :wink:
28. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
@kovalda: za volantem to problém není ..ale třeba po havárce by sis to neměla kapat dřív než ti dají fouknout - prtože v pzuse to zůstane a nadýcháš ...mamce takhle skočila na kapotu srna a musela čekat až to vyšetří policie ..klepala se jak ratlík ..v kabelce krizovky a vzít si nemohla
28. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
@lio: včera jsem poprvé zkusila pejskovi nakapat ořech do pití a v poho :slight_smile:
díky za odpověď, to víš, měla jsem trochu starost, jestli si Bachovky občas dáme, jestli se mám strachovat za volantem, ...

@alisek: no, pomalu výbavičku chystám. Už mám komodu s přebalovákem a v ní vypranou a vyžehlenou už většinu oblečků. Teď jsem se pustila do praní plenek a pak mne čeká povlečení, zavinovačky, deky a tak ... Postýlku už mám taky sestavenou a omytou. Ještě musím uklidit v ložnici a provést tam nějaké změny - menší stěhování nábytku, aby se tam dala dát postýlka. No a pak mne čekaj ještě nákupy kosmetiky a tak, ale už nic velkýho :slight_smile:
To věřím, že se na to chystání těšíš :slight_smile:, už se vám začne přibližovat den, kdy do té postýlky Honzíčka dáš a už si ho necháte doma :grinning:
28. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
Hm, ty Bachovky nejsou špatnej nápad....konečně dorazily německý peníze, tak jdu objednávat, maj je tam taky a konečně ten olej....

@petja: já to neviděla, ale má to bejt něco jako e-pino, ale máš pravdu, na tohle radši majzla. Já se musím nějak probourat na tu ebay :angry: ...i kočár asi. Už to začíná bejt na dobrý cestě :grinning:

Manžel právě na depky bere chemii, homeo a spol mu taky nic neříká
28. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
@hupcza jasně já tomu rozumím, takže říkáš že těhu a narození prcka přibudou další argumenty.....
no u mne by to taky nezabralo, že je jedenáct, nicméně řek, ze je to na chviličku a už u toho byl 3 hodiny, takže potřeboval jen popohnat, že jako taky vnímám ten čas....jinak když nemá hotovo, znervozní a že jako už deeeeee, tzn půjde za další dvě hodky....
s vyšetřením času pro sebe v jeho očích problém není, tk třeba skutečně potřebuje prcka jako záminku aby se tohle zlepšilo....
a taky mi napadlo to, že semnou bude malý pořád a jeho bude mít za odměnu, aby to nedělalo problém, ale tak to budu řešit až to přijde....
díky
28. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahojky, dobré ráno všem :wink:
@hupcza : no por. asistentka nevřila, že jsem se otevřela ze 3 na 8 prstů za 20 minut, řekla jsem jí,že už musím tlačit a než se koukla byl malý málem venku, nebýt tam ta druhá sestra nestihla by zvednout postel, nasadit si zástěru , vlastně ani ten nástřih, prostě nic :grinning: Jen hukla na manžu,tatínku honem foťák.... :sunglasses: ten byl taky v šoku,že už :grinning:

@oli:ty bolesti a pocit,že nedojdu. :frowning2: ... to ted taky znám, u druhého je to o dost horší, :unamused:Jen u mě je to obráceně, vyjdu a jdu jak lempl, málem rok za minutu, abych nevypadala jak ten kačer,ale neupadla mi děloha na zem . Pak to rozchodím a cesta zpět je už lepší. Horší je to zase den po delší procházce. Jenže u mě není zbytí,jsem s malým sama, nemá mě kdo odvézt, malý se chodit nechystá já od nás chodím všude pěšky, nesnáším ty upocence v autobusech MHD, raději jdu do města 45 minut pěšky. Mě doktor napsal vit D a Vápík a trochu to pomohlo, jenom už beru už magnézek denně, prášky na tlak,pulz, jsem jak lékárna :frowning2: . Jenže jinak to prý nejde.V zájmu zdraví miminka. :confounded:
@lio : v poho :slight_smile: , jen jsem si tak postěžovala, to víš těhudemence...
......mě se líbí,jak hezky odpočítáváte :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
@hupcza na to by byly ideální ty pastilky.....krizovky.....
28. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
@hupcza: aha, vidíš, to mne nenapadlo, po té havárce, ... Díky :slight_smile:

@antana123, @lio: jj, holky, už to máte fakt za pár :slight_smile: 20 dní to je už opravdu brzy, to se musíte hrozně těšit, co? :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
@antana123 tak tak, včera jsem jela s manžou přes město přes kostky a povídám mu ,zda to nemůže vzít po kolejích tak prej proč, říkám, abych z toho drncání neporodila, tak vyšiloval, a já že klíííííííííííííd at se smíří s tím že TED už to může být KDYKOLIV , tak nasadil hrdinský výraz, ze je smířen :grinning: no nevypadal tak
28. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@alisek: ona se dá posílat energie i na dálku ...plno lidí to sice zpochybňuje ...ale u blízkých dušiček to zkrátka funguje ...nikdo nedal důkaz že ne , takže proč se tomu bránit :slight_smile:
dokonce říkají, že i mimnka v inkubátoru, když je "hladíš" a "masíruješ" přes to sklo to vnímají obdobně jako běžnou novorozeneckou masáž ....paní hašplová (masáže dětí a kojenců) - je toho velkou zastánkyní - s ověřením na vlastních dětech
28. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
@suik: no vidíš, kup Bachovky, každý den mu nakapej do pití a bude :slight_smile:

@kuchy: vím, že jsem teď jak prodejce homeopatie (to já vždycky, když se něčím nadchnu), ale mně třeba opravdu moc na ty kyčle a kolena a záda teď pomohlo to homeopatikum Arnica montana (9CH). Třeba by ti to taky na ty bolesti pomohlo a není problém s kontraindikací k ostatním lékům :slight_smile:

@lio: vidíš, ty pastilky by byly asi taky dobrý. No, postupně dokoupíme. Laciné to není, ale když to funguje :grinning:
28. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.