• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda včera jsme zvonili u sousedů vrátit objektiv, otevřela ta sousedka, jak sem tu popisovala že ani neměla čas na kafe...tak zářila že mne vidí a záviděla že mám jen bříško ona nabrala 24 kilo a ne a ne to sundat....a hned zvali dál a tak, že dlouho nás neviděli.....a taky říkala že už se asi těším až porodím
tak ti čéééče nevíííím, já se ted cítím konečně zdravě těhotně, jako jo bříško mi překáží, ale cítím se výborně, včera kámoška u které jsem byla se rozplývala jak mi to sluší, jak sem krásná mamina, mě ti to dělalo tak dobře, že mi bude líto, až to bříško "odhodím", takže jako joo těším se na mimi, ale že bych říkala pane bože už, já už nemůžu ....to vůbec....takže spíš tak trpělivě, zvědavě čekám. Stále čekám každou noc kdy to přijde po těch dnech nabitejch procházkama a včera i dost sezení a aktivit.....a vono furt nic, o bříšku ani nevím.....prostě pohodička.....nebýt ležení mám naprosto ukázkově bezproblémové těhu
28. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
@kovalda no ted měli akci, dávala sem sem odkaz...měli pár pastilek v sáčku, krizovky kapky a krizovky na spaní za 350 kč.......což stojí jednalahvička skoro.....tak sem hned vzala dvě balení
28. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
@kovalda: jinak na e-bach.eu ti je klidně namíchají i do vody ...jen je to náročnější na skladování
@suik: víš co...ono ale s depresema to je složité ....moje mamča má tyhle potíže taky ....je zastánce alternativy .....ale ta je v těchto případech na hodně dlouho...a i alternativci často doporučují jet v tomto případě po dvou liniích ...nevysazovat antidepresiva a léčit se altetrnativně a postupně antidepresiva vysazovat ....ale ne šmahem
@lio: jako naštěstí to manža pochopil ...iu když se ze začátku hádal, že to je kvůli mým výčitkám - on nic ....ale rozleželo se mu to v hlavě, jelikož to dávalo až moc smysl ..a je ok :slight_smile:
@kuchy: no mě zarazila ta zástěra, ne ten průběh :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
holky du jeste zchrupnout, v 10 se znovu měřím, pak mi budou sekat pod okny, tak pak půjdu něco dělat, včera sem vyfásla i kus papírování z práce, maj tam dovčua maličko nestíhaj, a já to mám hned....tak sem se nabídla....tak su zvědavá jak zapracovala těhudemence :grinning:
tak zatím poho den všem i KUTCHY !!! :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
@hupcza vidíš mamča taky bere chemii, ale ta zase díky elektroakupuntuře zjistila, že ji nešmakujou home ale je spíš přes bylinky, ty zase na mne zabíraj po málu, takže mamča je jak babča kořenářka, bylinkáře a čajíčky.....snad se té chemie zbaví no.....jak říkáš, to je na příšerně dlouho :frowning2:
28. črc 2010 v 08:34  • Odpověz
@hupcza: na přenos energie, lásky, ... na dálku rozhodně a jednoznačně také věřím :slight_smile:. Takže alisku, buď v klidu, u Honzíčka jsi určitě byla přítomna takhle :grinning:

@lio: jj, ta sada vypadala dobře :slight_smile:. Uvidím, když budou korunky, tak možná ještě pořídím :slight_smile:
Jo, to chápu, že se vyloženě neklepeš na to, až mimčo bude venku, že se teď cítíš dobře :slight_smile:. To já si to přesně takhle užívala o víkendu, jak ty píšeš - o bříšku jsem ani nevěděla, chytil mne nával energie, no a večer, když jsem si sedla, tak jsem hladila bříško a Žanetka se tam spokojeně vlnila, parádička :slight_smile:. Od víkendu jsem teda zdrchaná jak kůň, protože nějak blbě spím, ale taky se na malou těším, ale zároveň se mi bude stýskat po těhotenství :slight_smile:, líbí se mi :slight_smile:. Ale samozřejmě se i moooc těším na tu fázi po porodu :grinning:
Je dobře, že si to umíme užít v tu chvíli, kdy to je a ne se pak jen dozadu otáčet a hořekovat, ...
28. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
28. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
@kovalda já se teda těším a moooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
@kovalda : No zkusit bych to homeo mohla, dá se koupit v lékárně :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
@hupcza: no právě, v té vodě je to zas horší se skladováním, takhle je to snadný :slight_smile:
No, možná bych mohla někdy vyzkoušet, když si to nakapu do vody a vypiju, tak hned potom zkusit nadejchat, ... abych věděla a mohla se dle toho zařídit :slight_smile:
A taky jde o to, že prostě s bachovkama a homeo teprve začínám, doposud jsem se léčila spíš jen bylinkama a energiema a tak ... (a když bylo nejhůř, tak teda klasikou od doktora), takže až budu mít doma postupně nakoupeno co chci mít z homeo i Bachovek, tak to taky bude snazší :slight_smile:.
Ale díky za rady :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
já si tu arnicu taky vezmu, poslední dobou mě dost bolí nohy ....taková slabá bolest, ale dost nepříjemná.

No dneska mám zas trochu krizi já, mám pocit , že to všechno do porodu nestihnu, je toho celkem ještě dost co musím udělat a čas letí jak splašenej a já jsem nějaká zpomalená...
28. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
@antana123: to je dobře, už ti hřeju třetí místečko v tabulce :grinning: a když vstávám v noci na záchod, koukám na mobil, jestli nepíšeš :slight_smile: (promiň lio, ale myslím, že antana bude další "rodička" :slight_smile:)

@kuchy: přesně, za zkoušku moc nedáš (asi 75,- kč) :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
@suik: jj, to mne bralo včera večer - že to do porodu nestihnu, že malou přinesu domů do bordelu a nepřipraveného, .... tak jsem si poprvé vyzkoušela Krizovky :slight_smile: a dobrý :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
@hupcza já nevím jestli to je klasická deprese, jinak bych ho kopala k odborníkovi, teda párkrát jsem se o to pokoušela. S tím mám zkušenost, tam je lepší, si myslím, brát pravidelně antidepresiva + to něčím kombinovat. Ale nejsem si úplně jistá jestli to je ono, tyhle krize trvaj pár dní, pak se otřebe a "šroubuje žárovky" - je plnej energie.
Jako náchylní k určité psychické labilitě jsme oba.

k depresi je taky dobrá i terapie, já bych se bez toho z ní nedostala. Zase jen zobání léků je taky na nic...

mě se bude po těhotenství taky asi stejskat
28. črc 2010 v 08:48  • Odpověz
Tak já si jdu taky ještě na chvilku lehnout :slight_smile:
Zatím ....
28. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@kovalda bych šla nejradši taky ... je na mě nějak brzo
28. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
@kovalda: do té vody to je fajn pro prcky :wink:

@suik: jj..jasně i terapie je ok ....ale mám v okolí i případy bez terapie a účinek je zřejmý ...tam se ale jedná o lidi starší - důchodového věku - ty je asi potřeba především zaléčit
28. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
jedeme na tu technickou tak zatím pa :wink:
28. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak jsem byla nucena zapnout PC, potřebovala jsem něco udělat do práce :sweat_smile: no každopádně dneska už je to o malinko lepší...chození pořád nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o noci ani nemluvim, jsem vůbec nemohla spát, až pak k ránu, to šlo :slight_smile:

dneska se chystám jen odpočívat, ani vařit nebudu...jen teda starost o Tomáška :slight_smile:

28. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
@lucinecka222 malé je v pohodě, normoš večer kopal i dnes ráno, tak jsem nikam nejela :wink: ale měla jsem pocit, že jsem ho zklepala dolů :sweat_smile:

@kovalda to jsou nějaká homeopata?? jestli to bude trvat dýl jak týden, tak možná koupím :slight_smile:

@lio porodní plán jsem neměla, taky jsem se svěřila do rukou personálu a dělala vše na jejich pokyny a byla jsem spokojená :wink:
28. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
@hupcza prosímtě, kde se dají ty bachovy kapky koupit?? zatím je nepotřebuji, ale dobrý vědět :slight_smile: ....možná si to tu psala, ale nenašla jsem :sweat_smile:
28. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@hupcza už jsem o předávání energie slyšela, není to reiky? já moc na tohle nevěřím, ale stejně na broučka myslim a povídám si sním a doufám, že ho to uklidní i přes to plexisklo.

Koukám, že řešíte porodní plán, já ho neměla a porodila a dobře porodila, měla jsem jediný požadavek, který se ale díky zdravotního stavu malého neuskutečnil a to aby mi ho dali hned co ho porodím na břicho a neodnášeli, jenže to se děla jen u donošených a zdravých dětí, tak snad příště. Jinak klistýr nebo yal beru jako běžný zásah, který nakonec i pomůže při porodu a poněm, nástřih pokud je potřeba určitě s doktorem na sále diskutovat nebudu, taky mě nastřihli a nebolelo to, jen to šití bylo nepříjemný. Tušící léky jsem nedostala nebyl by ani čas a myslím, že jsem je ani nepotřebovala. Porod je hlavně o přístupu personálu a ten já měla skvělej, jak doktora, tak porodní asistentky. Podle to co jsem prožila je potřeba poslouchat pokyny lékaře, kdy tlačit, kdy se nadechnout atd. a pak to jde samo. měla jsem štěstí, že jsem měla rychlý a bezproblémový porod, ne každá to má. Já osobně bych plán nepsala a nepředávala lékařům prostě pokud by s emi něco nelíbilo nebo to nchtěla tak bych to řekla a konzultovala to.
28. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@hupcza: no jo, vidíš, to mi taky nedocvaklo, že v tom alkoholu to není pro prcky asi taky úplně nejlepší. A jak se to musí tedy skladovat ty kapičky ve vodě?

@suik: tak si lehni, však je brzo :slight_smile:

@ojo: jj, to jsou homeopatika a pomáhají rychle :slight_smile:
Ty Bachovky se dají koupit třeba tady: http://www.e-bach.eu/, http://www.bachovky.cz/ (tady mají teď ten akční set)

@alisek: energií je spousta, jedna z nich je i reiki. Ale prostě tím, že na Honzíčka myslíš a v duchu jej hladíš a mazlíš se s ním, tak se k němu ta tvá láska a pozitivní energie určitě dostane :slight_smile:
28. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
@kovalda díky za odkazy :slight_smile: jen teda nevím, podle čeho vybírat :sweat_smile:
28. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@ojo: no, je tam u každé esence napsáno, k čemu je :slight_smile:, počkej, naklikám ti to přímo :slight_smile:
28. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
@ojo: http://www.e-bach.eu/index.php/obchode-shop.html?page=shop.browse&category_id=7
jé a koukám, že ten druhý odkaz jsem dala nějaké jiné stránky. Tak až tu bude @lio, tak hodí ty správné :slight_smile:
28. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Nestíhám, tak nedočítám :wink:
Včera sem stihla ušít a pověsit záclonu do pokojíčku, tak to tam má mímo zase o něco pěknější :slight_smile: Teďka jdu nakoupit, pak uvařím a pustím se do šití povlečení, mám koupenou moc pěknou látku, tak se na to těším :slight_smile:
28. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@kovalda : díky za úpravy v tabulce :wink:
28. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se pustila do dočítání, co jsem tu včera zmizela, a dala jsem jen tři strany, zbývajících sedm vzdávám. Já včera odpoledne proťapala, a bříšku se to vůbec nelíbilo. Tvrdlo jak o život a dost celé tlačilo. Tak jsem večer po příjezdu domů jen snědla véču a plácla sebou na gauč. Měla jsem toho plné kecky, ale dneska už je dobře. :wink: Jen musím jít něco dělat. Dva dny jsem nesáhla na kuchyň a je to tam jak po výbuchu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky musím konečně doklidit ten dětský pokoj, včera mi ještě mamča dala jednu krabici věciček po nás, tak to musím roztřídit a narovnat do skříně.
Jinak plenky mám vyžehlené a povlečení taky. :wink: Jsem ráda, že to mám z krku. Jo a manža pověsil Leontýnce ten lustr, tak jestli se dokopu k tomu ho vyfotit, tak vám sem hodím foto.
@lio .. ad focení, se máš, že manža je ochotný s tebou jít, pro manžu byl životní výkon svatební fotky a další focení mi odmítá. Tak mi alespoň slíbil, že uděláme nějaká rodinná foto doma, jenže s jeho pracovní dobou a následnou únavou po příchodu domů myslím, že dřív porodím, než abychom něco nafotili. :unamused:
28. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
@ojo http://www.bachovaterapie.cz/
@ladenka ochotný manža jít byl, protože při svatebním focení poznal, že o fotografce ani nevěděl a vyšly super fotky, on se navíc focením baví,k ale bohužel ne portrétů ale zvířat a přírody, ale fotografka neměla už volno, takže jsme fotili sami doma.....
@kovalda jj já už psala že se třetího místa vzdávám, je mi takhle mooooc dobře :slight_smile: šak ono na mne dojde, to nemám strach
28. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.