• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
28. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
http://www.bachovaterapie.cz/krizova.php nejvíc používaná esence, taková univerzálka první pomoci
kapky na spaní a pastilky jsou bez alkoholu, pastilky navíc bez cukru
28. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Dobré skoro poledne :wink:
tak dneska jsem spala do 9, to byla taková nádhera až zas na ty nesmlysly co se mi zdály :confounded:. Tak jdu juknout co tady nového a jestli někdo další neporodil :slight_smile:
@ojo : chudáku to sis teda užila, to by mě nenapadlo, co může udělat blbej běh a zvednutí Tomáška, to je síla teda. Tak se koukej šetřit. Je fakt, že já jsem včera chvíli házela míček a břicho mě teda z toho taky pěkně bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. No lepší už to rozhodně nebude :unamused:
@suik : jo jo taky jsem to četla ten článek, my budeme mít ty super hodný a neřvavý dětičky tady všechny určitě :grinning: . S tou podložkou jsi mě teda pobavila :wink:
@hupcza :šikulka, ono prý hodně dětí má rádo pivo, po těch mlíčkách a kaších je to pro ně aspoň změna :grinning:
@eveluska : taky jsem slyšela něco o tom, že u nás v porodce, když máš porodní plán je to spíš naprudí, takže já nic takového nechystám :wink:
28. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
@kali.kal: není zač. :slight_smile:. Tak pak nám povlečení nafoť.

@ladenka: já taky nějaké chození a tak nedávám, hned mi tvrdne bříško, ... Lustr určitě nafoť. No a když už budeš uklízet tu kuchyň a pokojíček, taky mám pár místností, které volají po úklidu, nechceš se stavit? :slight_smile:

@lio: viď, nač se tlačit o třetí místo, když na nás zaručeně dojde, že? :grinning:
28. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@kovalda :grinning: :grinning: :grinning:
Pár místností? Já mám pocit, že s těma našima dvěma kočičíma poděsama, volá po úklidu neustále celý byt, už tu zase lítají jak splašení. :confounded: To je neustálý koloběh. Já vždycky doufám, že se nikdo nerozhodne poctít mě nečekanou návštěvou.
28. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@lio díky za ty odkazy :dizzy_face: :dizzy_face:

@beru3nek jo byl to fakt hnus, běžela jsem nejdřív normál, ale pak začal kočár už kolama sjíždět, tak jsem zrychlila a asi jsem si pořádně natáhla ty břišní vazy :frowning2: :frowning2: a asi se mi mímo trochu jinak hnulo v břiše, už nekope tam kde dřív :confused: ale teď má škytavku a cítím to dole, tak hlavičku má pořád dole :slight_smile:

nevím, co s těma natáhnutýma vazama, jestli dávat nějaký obklad, snad to nijak neohrozí tu dělohu nebo tak :confused: :confused: na ko jdu v pátek, tak mi přijde blbý letět k dr. :sweat_smile:
28. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@beru3nek: jéje a co se ti zdálo za blbosti?

@ladenka: no pár místností - přece nenapíšu všechny :grinning:. V obýváku taky strašně zápolíme s chlupama našeho čtyřnohého kámoše :slight_smile:. V pokojíčku roztahané žehlení a spousta dalšího - vybírám co pro malou na cestu domů z porodky - kopa na vyžehlení, kopa na vyprání, .... No a ložnice se stala skladištěm věcí odložených z původního skladiště - pokojíčku - to musí někdo (čti já) přebrat :grinning:
No a kuchyně, tam se to snad rojí samo :slight_smile:
Taky vždy doufám, že se návštěvy předem ohlásí :grinning:
28. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@ojo: hlavně nikam už nelítej, ani k dr :slight_smile:. Tak tam kdyžtak jen cinkni, jestli máš třeba dávat nějaké obklady, či co :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
@kovalda tak tak, dojde, a kupodivu na všechny :slight_smile:
já ted zasedla ke stolu, ty jo asi po sto letech, nic příjemnýho, a jdu pracovat :slight_smile: tak uvidím, jak dlouho u toho vydržím :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
@kovalda Tak když to vysvětlíš takhle, tak to zní úplně jinak a mám pocit, že mluvíš o našem bytě. :grinning: Naprosto to samé. Ale dneska mi alespoň volali, že po třech týdnech nám dorazila objednaná skříň. Takže jakmile se najde čas pro ni dojet a následně ji složit, tak alespoň zmizí to naše oblečení, které jsme vystěhovali z pokojíčku. :wink:

Ad chlupy, ani mi nemluv. Celý léto jim slibuju, že je oholím, protože se pořád pro ty chomáče ohýbám jak debil. To zameteš, vytřeš, a během pár minut jsou tam zase. Jak kdybys vůbec neuklízela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
@ladenka tak tohle zaplat bůh neznám, je tu víc vlasů než psích chlupů.

ted se tu spolu dohadujem, bo nechci aby mi ležel u nohou, poslední dobou za mnou furt chodí, jestli ví víc než já (blížící se porod či tak) a vzhledem k jeho závislosti po něm chci, aby ležel asi o 3 metry dál v pelíšku, tak leží, dělá že spí a každou chvíli to zkusí, zda jsem nezapomněla .-) přitom oči jak sirky,ochrápanej až hrůza .-)
28. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
vás dočítat to je už teda děsná fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
jé u nás bude snad i pršet, jsem v šoku :wink:
taky se hlásím mezi spáče, tak mě hupcza docela uklidnila, že se to dá, no co musíme, že :grinning:
@antana123 : užij si to dneska s neteřinkou :wink:
@alisek : ty si teda koukám stále užíváš s těma migrénama, tak ať je brzo líp :wink:
@alisek : přebalovák, postýlka smontěná, jen teda ještě vyprat vše na ní na poslední chvíli. Teda jen nevím, jestli povlečení nebudu prát až to bude aktuální, když spí nejdířv stejně bez polštářku a peřinky. Jak to máte vy, perete to už?
@kuchy : při prvním jsi pila maliník nebo něco, když to otevření šlo takhle honem? :grinning:
@kali.kal : koukám další motorová myška mezi náma :wink:
Já mám dneska pro změnu totál lenoru, tak jediná má aktivita je asi vaření. Venku je zamračeno, tak jsem z toho taková ospinkalá :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
kdo tu měl ty prob se sociálkou a neschopenkou.....mne ted přišly prachy za červen, do 2.7 rovnou, protože od 3.7 jsem na mateřský, na to sou rychlý, hned mi napsali do zprávy pro příjemce že nárok zaniká 2.7. hovada, ale že by to poslali trochu včas to neeeee, ale aspon už je to na účtě :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
@beru3nek já to všecko vyprala......
28. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahoj holky. Teda jsem myslela jak si to "dovolenkování" budu užívat a dneska mi teda není nic moc - teplota 37,1 a od rána už jsem byla 2x na WC - aby mě tak přepadla ta střevní chřipka co tu tak kolem lítala uf. Ke všemu ještě dneska musím s mamkou zařizovat pronájem bytu - mamka se staví do pozice, že ona tomu nerozumí, tak jí to mám vyřídit já - jako bych já s tím měla nějaké větší zkušenosti a rozuměla tomu... uf. Nějak na to teď nemám, normál ně by mi to asi nevadilo, ale teď mám nějak "svých starostí" dost... uf - ještě že mě tu někdo vyslechne... :wink:
Jo a lustr jsme koupili takový se žabkama - malovat budeme do zeleno- žluté, tak doufám že to bude ladit - vymalováno teda ješte není, takže není ani lustr nainstalovaný - juknete treba tady jak vypadá :slight_smile: http://www.svet-svitidel.cz/files/pictures/28001.jpg
28. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
@ojo : tak hlavně že je hlavička stále dole, to ti teda neporadím co na vazy, to musí asi přejít samo, tak to je dobrý, že jdeš v pá k mudrovi, se na tebe jukne aspoŇ.
@kovalda : 3x jsem sebou křápla na linu, jeli jsme k mudře, tam to bylo hrozný, čekali tam i chlapi, mezi nima žesnký s nahatou prckou :wink: , vyšetřovali mě různejma hadičkama, ani srdíčko neposlechli, pak řekli, že o.k. že se malý hejbe, ale má u pusinky žluč. No to zas byl sen :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kam já na to chodím nevím. Asi tím, že se furt stresuju, jestli je vše o.k, když ho cítím tak málo :frowning2:
@ladenka : jo jo, souhlas, chlupy stále všude i po vytření. Nechápu kde se to tam hned bere :confounded:
@lio : oni to všechno vycítí, ta naše mi furt chtěla spát ze začátku u bříška a lízala by mi nonstop pupík. Sranda
28. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@lio: hodně zdaru u práce, do něčeho takovýho já bych neměla odvahu :grinning:

@ladenka: hele, nebydlíš s náma? :grinning:. Ale u nás jsou chlupy ne z koček, ale ze psa, ale umí to teda taky tak :slight_smile:

@lio: no, mne si pes taky furt hlídá a doufám teda, že to není blížící se porod :slight_smile:. MOžná i tím, že si tolik nehrajeme a nemazlíme jako dřív - jsem ze všeho hned vyflusaná a na klín se mi už skoro nevejde :slight_smile:

@beru3nek: zrovna včera manža probíral téma, že se to prostě nedá vypnout, reklamovat ani nikam vrátit :slight_smile: (miminko), že je to fakt strašná zodpovědnost :slight_smile:. Tak jsem se nasmála :slight_smile:
Víš co, jsme vyjukaný z ostatních - protože to hned každej říká jen se vyspi, pak už se nevyspíš, jen běžte tam a tam, to už si nezajdete, .... :angry: :angry: :angry: . Jsou to snad vědmy či co? :grinning:
Já bych zrovna dneska i něco dělala, ale jsem u tchýně :frowning2:. Nebo možná bych raději něco dělala než byla u tchýně? No nevím :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
@lio : to je najednou fofr napsat, že nárok zaniká, hlavně že než poslali prachy, to byla vždy doba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jennymaresova : mě bylo našt. za dva dny dobře, jen teda jsem k tomu měla i zimnici a pak ten krk, to našt. ale přešlo. Já si vzala paralen radši, tak ať je brzo líp. To snad mamka pochopí, že ti není dobře, a že to dneska nedáš, ne?
Hezký žabky :wink:
28. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@kovalda jo radši jsem tam cinkla, páč mě přepadla myšlenka, jestli jsem si neudělala něco s dělohou nebo placentou, aby se nezačala odlupovat nebo tak :sweat_smile: dr. s tím zkušenosti moc nemá, evidentně neni tolik těhulí, co sprintuje :grinning: :grinning: :grinning: ale říkal, že mám ležet, že když cítím mimčo a nekrvácím, tak to bude ok :slight_smile:

ad chlupy, naši hafanici pravidelně každý měsíc ostříhám strojkem do hola :sweat_smile: ale je to lepší, chlupy z ní skoro vůbec nepadají :slight_smile: :slight_smile:

jinak mě zbývá vyprat už jen autosedačku, vložnou tašku a věci do kolíbky :slight_smile: :slight_smile:

@beru3nek já povlečení prala, až dýl :wink:
28. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@kovalda:no šla jsem vzbudila se před chvílí, spalo se mi dobře, ale to procitnutí, jsem stále jak praštěná palicí....

o bordelu v bytě mi ani nemluvte, nejhorší je koupelna, tam je děsně naťapánou, spousta chlupů (taky jsem vyhrožovala oholením) a ještě sem tam rozdupané zrnko s píšečku :angry: , děs běs, na tu musím jít.....vůbec celou podlahu.

@ladenka: nám se docela osvědčil tyčovej vysavač roventa, je na nabíječku, takže ho jen vezmu místo smetáku a a saju, žádný tahání šňůry, hned k dispozici na chlupy ideální. Jen zas nemá hadici, tak se do některých míst nedostanu.
A moc se mi líbí ty vysávací roboti :dizzy_face:

@alisek: na tvým místě bych měla taky úplně jiný starosti než porodní plán....já to beru jako seznam přání, jak chci strávit porod, pro mě to bude i jednodušší mít to sepsaný, je mi jasný, že to někdy jde stranou....

@berunek: já teda povlečení peru a dám ho tam, není to tak tlustý, kdyžtak z toho udělám rouru a použiju ý na vypodložení, jen samotný miminko mi tam přijde ztracený a myslím, že by se mu tam ani nelíbilo. Jen musím došít peřinku a to budu mít zatím jen jedno.......
28. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@kovalda : jo jo, máme to miminko na 24 hodin na celej život, bez možnosti výměny :grinning: . Si říkám, zvládli to všichni, tak my taky :grinning: . Ty tam jsi docela často u tchýně, viĎ
28. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
@lio prostě závislák, chce ti být nablízku :slight_smile:
@beru3nek já mám povlečení vyprané i vyžehlené. Prala jsem vše najednou, a žehlila povlečení teď s plínkama. :wink:

@beru3nek jo to on závislák spává u postele to jako jo, ale ted kam se po bytě hnu, tam leze zamnou, na balkoně mi dokonce skočil na lehátko,grrr....ale už co sem napsala naposled, v pelechu zůstal, musíme trénovat, nebo se beze mne nehne....
já si tedy ted hrát snažím...čapne provaz a já bud nohout nebo si lehnu na zem a taháme se a tak, ještě mám zálusk na ty jeho cucky v srsti vyčesat, ale to nevím....

@kovalda no odvahu,...to víš že si říkám, zda sem to nezapomněla, je to jen o tom zadat něco do pc.....tak snad to nepokur......:grinning:
@ladenka no právě, to musím trochu omezovat....
@suik : no právě, bez peřinky je ta postýlka taková divná- prázdná. To by asi šlo, kdyby ležel na ní, je to tenoučký to je pravda. No nevím zatím vůbec :pensive:
28. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
@lio já, stále mi mic nepřišlo.... :angry: zrovna když to nejvíc potřebuju....no jo, budu to muset ještě dosypat z manželova účtu. :angry:
28. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
@kovalda: taky mám tyhle myšlenky, ....už není cesty zpět
28. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
@kovalda joooo o nevyspání.....
mi volala spolužačka ze střední, márok a 3/4 klučíka, když sem u ní byla naposled (ohlásit že su těhu v březnu) tak říkala, že ji za rok končí mateřská dva roky a že budou chtít hned druhý, ale zároven si postěžovala jak malej vůbec nespí, jak je to hukot, barvitě mi hned vylíčila porod, všechna vyšetření, která zaručeně všechna extra bolela a porod že byl síla atd.....
ted mi volala a taky hned že at se prospím každou chvilku, že ona se už dva roky nevyspala, že ten její synáček prostě nespí, ted navíc hystericky si vše vyřvává a tak.....a já se jen usmívala a poslouchala...neznám důvod nespaní, ale co jsem zatím viděla, tak dítě houkne a ona běží......není divu že čím starší, tím víc toho využívá, ale uvidíme jaká budu hrdinka já, že :slight_smile:
a taky nás šici straší, no počkejte až se to narodí a bude to řvát, řvát..........jakobych porodila netvora co jen co koukne na svět od té doby bude řvát.........a ted jaký začnou starosti a tak..ano, bude to jiný, ale probůh, doted žádný starosti nebyly nebo co? myslím že mám mini praxi díky psovi závislákovi :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
@ojo vidíš, mě ani nenapadlo prát autosedačku ... :confounded:
@suik tak ti vysávací roboti jsou fakt super, ten bych taky brala :wink:
28. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
@suik o mne to chodilo takhle poslední dny v měsíci a ted mi rovnou poslali prachy i za ty dva dny v červenci, fofr co :grinning: hovada
28. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.