• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@jennymaresova: no vůbec se ti nedivím, že se ti nechce se pouštět do řešení pronájmu a obzvlášť, když ti není dobře. Tak snad je to jen taková ta jednodenní viróza.
Lust ještě nemáme do pokojíčku, tka třeba chytnu inšpiraci :slight_smile:
Jé, krásný lust :grinning:

@beru3nek: no fuj, ty máš sny teda :confused: Před spaním se koukej už jen na pohádky :grinning:
28. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
Včera na tom kurzu co jsem byla - tak jsme dostali DVD - jmenuje se to Manuál pro každou maminku - ještě jsem to nepouštěla, ale je tam něco o kojení, Metody odstříkávání mat. mléka, prevence opruzenin a péče o pokožku. Mě se sešlo už 2 kus, tak mne napadlo zda máte některá zájem, hodila bych Vám to do obálky.... Je to teda ve spolupráci s bepanthenem, takže bude asi nějaká reklamka ale jinak to nemusí bejt špatný. TAkže kdo první písne je jeho !! :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
@beru3nek Hm tak to asi mamka nepochopí - je domluvená s novejma nájemníkama, takže moje účast je nutná :rolling_eyes:
28. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
@kovalda jo to doufám, že to brzy přejde, si říkám, že dokud mám hlad tak nemůže být tak zle :slight_smile: A já hlad teda mám!!
28. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
@ojo no tak snad to bude teda dobrý. :sweat_smile:
Jé, vyprat autosedajdu mne nenapadlo :slight_smile:

@suik: jj, ty vysávací roboti se mi taky moooc líběj :slight_smile:, až na něj bude, určitě ho chci !!! :grinning:

@beru3nek: no, teď tu bývám tak 1x týdně, většinou si zařídím na odpo kámošky a manža je rád, že může večer s kámošema na pivo a ráno to má blíž do práce. Tak mu to dopřeju ještě do půlky srpna, pak už sem nejedu na noc a hospody taky pro manžu padaj - co kdybychom museli jet :slight_smile:

@lio: no dobrá, přiznávám, na práci bych odvahu měla, neměla bych chuť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak ať ti to jde :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
@ladenka no jestli máš novou, tak ne...já ji mám po Tomášovi na půdě schovanou, tak ji radši vyperu z toho prachu :wink:

jdu lehnout, zatím pá, kuknu večír :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
@ojo: je toho spousta - když dáš bachovy esence nebo krizoké kapičky vyjede ti plno obchodů ...třeba e-bach.eu nebo http://eshop.bachovaterapie.cz/RESCUE-produkty/ mám vyzkoušené

@alisek: no já reiki neovládám ....to jsou věci, které vlastně umíme všichni ...jen si je zabetonujeme v sobě racionálními vysvětleními ....děti mají mnohem větší cit a intuici ....a pak jsou prostě vychovávány a to v nich zabíjeno ...no a pak to zase pracně vykutáváme :grinning: ....

@kovalda: jen musí být v chladu ..takže v lednici

ad porodní plán ....ono to je o tom přístupu k porodu ...třeba pro vás je ok přístup "odevzdat se do rukou personálu" ...pro mě je ok "nechte mě žít, já si to odrodím sama, buďte jen v záloze" ...ani jeden přístup není dobrý nebo špatný ..je prostě jiný ...a to se v tom plánu vyjadřuje ....a o to jde ....když je tam víra v personál a ochota se pdovolit, je opravdu zbytečný, pokud chce někdo svůj klid a pro případ zásahů skutečně informovaný souhlas s diskusí, je dle mého nutností (jinak je třeba furt upozorňovat na něco, co se dá sdělit jednoduše předáním papírzu při příjmu)
28. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@suik: no, já se trochu bojím, že budeme protivní z nevyspání, ale jinak se moc těším. Manža moc děti nezná - je jedináček a v jeho okolí moc děti nebyli, ... :slight_smile:

@lio: no přesně, všichni nás lekaj a plašej a strašej, tak abychom se trochu nebály by bylo divný. Ale přesně jak píšeš, starosti a problémy byly i doposud, jde prostě o to je řešit. No a to zmákneme :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
@jennymaresova: no vidíš, beru to stejně, dokud je hlad, je to v poho :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@kovalda: ono to s tím nevyspáním není tak divoké ....
jasně, jasou trvale plačící děti, které prostě první měsíce prořvou ...ale těch je zlomek
s většinou dětí to je dle mého ok
do hodiny po vzbuzení jsem byla po jídle, převlečená, vyčištěné zuby, učesaná ....neznám v okolí žádnou maminu, která by jela podle krizových scénářů - bordel, v pyžamu, nevyčištěné zuby a hlad ve tři odpoledne (ani u těch s vřeštícím prckem)
28. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@hupcza přesně, já si myslím že je to jen o systému, stejně jako není složité zůstat celý den v pyžamu, není složité se probudit a oblíknout umejt, najíst......

takže Kov z tohodle já strach uplně nemám.....jsem na sebe jen zvědavá, jak moc mi mé vysněné představy se splní :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
@ojo aha, tak novou mám. :wink:
28. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
@kovalda já docela i chut mám, zítra se tam stavím, tak to tam rovnou odevzdám, jeslti to zvládnu, venku je divno, tlak či co....pod mrakem, pak praží slunko, pak mrholí.....navíc se mi nesedí uplně dobře a svědí mě poštípané nohy, se člověk ukáže venku a hned ho ty hajzlící poĎobou, tak tu smrdím tee trea olejíčkem abych se neudrápala :-/
28. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@lio: hele - když jsem zorganizovala přípravu 20 projektů k tomu realizaci dalších 8 a u toho řídila 22 lidi, tak prostě vím, že zorganizovat si život umím .....a ano - prcek plány částečně přeskládá ..ale ve velké míře to je i o tom do jaké míry si je přeskládat necháš (vyjímám nemocné apod. - mluvím o zdravých dětech)
28. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@kovalda : viď kam já na ty sny chodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ladenka : já teda neperu nic z kočáru, když je novej. Kolikrát taky nevím, jestli jako tohle jo, nebo ne. No je to husté.
@lio : taky mám takový dvě kámošky strašilky, jako že porod děs a teď nestíhají a druhé dítě ani náhodou, přitom oběma se podařilo až po roce, druhé skoro po dvouh. Jaký si to uděláme, takový to bude mít, že :wink:
@kovalda : tak to pak jo, no jo, taky jsem zvědavá jak se bude pak praktikovat přítelova hospůdka :wink: , nu což v nejhorším bychom si vzali do porodnice tágo :grinning: /máme to 5 minut/ , někdo psal že to sám i odřídil, taková frajerka teda nebudu, že bych mezi kontrakcema ještě seděla za volantem :grinning: .Zas tak často teď teda ten můj našt. nechodí, když se vrací z práce hodně dlouho. :frowning2:
28. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@hupcza no šak jo, proto kecy o tom že sedva roky nevyspím neposlouchám, protože jsem si jistá, že si to prostě dokážu zorganizovat jinak než ony /doufám/ a že to prostě jde.....

normoš ted jak tu sedím vlastně zjištuju jak velké bříško už je a jak moc je ještě nahoře bo mě tlačí žebírka a furt se tu kroutím :-/
28. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@beru3nek no a ta kámoška právě že ji knčí mateřská , do práce nechce (byla ráda dyž vypadla) a že ale druhé dítě taky nechce, že ji ten synáček ted zlobí a neví co by si počala a tak.....jenže si uměla najít chlapa a ta může bejt doma klidně jen tak, on nemá problém s tím je uživit, navíc dělá 4 dny z týdne doma...
28. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak malá se mi právě rozškytala. :grinning: Poslední dobou škytá docela často.
Mě právě tyhle strašící kecy nechávají klidnou. Ale nechápu, že se v tom ty lidi tak moc vyžívají.
Já jsem tedy typ, který musí mít všechno nalajnované a tady nevím vlastně pořádně do čeho jdu. Takže z toho mám strach. Je to něco nového, na co se nejde připravit. Ale jinak si myslím, že to bude o pár dnech max týdnech, než si najedeme na nějaký systém a pak že to prostě půjde. Alespoň tomu věřím a opakuju si to. :wink:
28. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, jak je? :wink:
28. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
Hááá, jsem vás nachytala, tady snad všechny zářijovky chrní po obídku... :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@lio No,to víš,to jsou ty energie,které proudí kolem,ať si připustíš,nebo ne,většina lidí si to k sobě moc nechce pustit a navíc sem slyšela od spousty věřících v Boha třeba,že homeopatika jsou od ďábla :frowning2: což teda nepřidá... Pokud trochu víš,o čem homeopatie je,tak víš,že i tam léčí energie,nikoliv něco měřitelného,uchopitelného,to společnost nerada,to máš jako s čínskou medicínou a tou jejich čchi :wink:
Já vím i o případech,kdy léčí pouze název homeopatika,nebo prázdná lékovka od ní,to je ta konstituční homeopatie,někdo tomu uvěří,někdo ne,ale je to fakt a musí se to zažít,stejně jako u spousty věcí tě přesvědčí jen vlastní zkušenost.
@hupcza Jo,my měli taky škaredou reakci,ale pouze na zarděnky a spol,živá vakcína mu dala zabrat.Já očko nijak neuznávám,hlavně co sem už nastudovala,dává za pravdu tomu,že jde fakt dost o prachy a farma společnosti nás potřebují nemocné,nikoliv zdravé,to je základ všeho,Něco jiného je setkat se s nemocí a imunitou zareagovat a něco jiného,když ti do těla vpraví takové sračky a ty nepřipraven musíš ihned zareagovat.Já teda vítám ,že už se nebude očkovat TBC,sice to ještě asi nevyšlo v zákoně,ale v porodnici se to dá oddálit do 6týdnů tuším a pokud už je to daný,tak druhý mimi nenechám naočkovat na TBC vůbec.Navíc je to očkování neučinné a ostatní Evropa od něj dávno upustila,někde je dokonce zakázané,tak to už o něčem svědčí,ne?Jinak na očkování TBC homeopatikum je Silicea a na ostatní Thuja occidentallis.Mě se třeba ježí chlupy na těle nad tím,jak doktoři jedinný co udělají je,že bulku po TBC propíchnou a násilím mačkají,úžasná metoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se vzdělávám sama,vystudované nemám nic,ale myslím,že mám na to intuici a cit,myslím už homeopaticky :grinning: .
Třeba očko na zarděnky jsem měla nechat protáhnout co to šlo,když je nervová soustava zralejší,malej měl po tom docela psychické problémy,jako,že vidiny a děsy,no hnus.Ještě,že jsem tehdy pořád kojila,nic jiného,než MM mi v sobě tehdy neudržel,to bylo spolu s šestou nemocí a laryngitidou jedinné závažnější onemocnění co sme potkali a všecko sme to zvládli homeopatii,nebo autopatií,to se týkalo toho očkování,to byl děs,běs.Druhá dávka už byla protáhnutá po 2.roce a už to bylo lepší,malej si ale po vyjití z ordinace o homeopatikum sám řekl.Jinak na druhou stranu,pokud je reakce třeba ekzém,je vidět,že to tělo se snaží cizorodé látky zbavit co to jde a je to i vidět na těle,průjem a zvracení je další způsob,jak to dostat ven,bohužel,lékaři stále jen opěvují pozitiva,přičemž si negativa nechávají zavřená v šuplíku :unamused:
@suik No vidím,že s manžou to nemáš jednoduchý,ono musí být hrozně těžký mít vedle sebe depresivního člověka a pokud už bere i léky,tak je to docela diagnoza už...No platí věc,že pokud si člověk nechce nechat pomoct,je všecko bez šance,já to vidím u tchýně,ta jede taky v chemkách,přitom jí po homeo vždy nastalo šílené zlepšení,ale nemá hlubší zájem,takže se v tom chce patlat dál a takoví lidi,co tak žijí celý život už mají i strach,jaký by to byl život,kdyby najednou třeba tu depku nezažili...mě osobně to mozek nebere
Dnes sem byla v DM a viděla tam něco jako Venušiny kuličky a bylo tam napsaný,že je to na posílení pánevního dna k porodu,tak,že by ono?Stálo to 400,- Tak nevim,s epinem to nemá ale společnýho nic...
28. črc 2010 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz
ad sny - tak holky mi se zdal naprosto psycho lesbicko-transexuální sen ...mi se teda sny o porodu a prckovi nezdály ani minule ...ale s blížícím se poroodem se začaly vyskytovat takové úchylárny ...asi jsem zralá na psychiatra :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: jako já beru, že teď se dvěma budu mít mín času na práci, chat apod. ...ale ne proto, že si to blbě zorganizuju ..ale proto, že když se nevěnuju ondrovi, mám čas pro sebe ...když budu muset střídat pozornost u dvou, bude čásku pro sebe míň
28. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
mě ty kecy taky hrozně štvaly ....nejdřív, že mám počkat až bude ve vyšší stádiu těhu, pak porod, pak mě strašili až bude na světě ..pak až budou růst zubky ..no prostě furt nějaké "počkej, až" ....ať jsou všichni do p*

@petja: ono to je fakt ústřel ..ale taky se mi stalo, že samotnou koupí potíže ustaly ...klidně ať tomu alopati říkají placebo ...je mi to šumák ...beru to totiž tak, že i kdyby to placebo bylo, bylo by přeci fajn, že si tím pádem umí moje tělo pomoci samo a tudíž klasická farmaka nepotřebuju :grinning:

ad mačkání vřídku ...to u nás naštěsti nedělali ..když už mu to tam vpravili, nechali ho žít a dobojovat si to sám

ad zbavení se - jsem ráda za tenhle způsob - jde to vidět a můžeš s tím pracovat ....horší jsou fakt takové ty trápení na dušičce

teď bychom měli jít na priorix ..nooo .....nechce se mi ....
28. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@hupcza :grinning: :grinning: taky se mi občas snově takhle zadaří :grinning:

tak jasně, ale mne převážně straší mamči s jedním dítětem uplně hotové, že nemaj na nic čas, den ulítne a když se zeptám co dělaly, tak prostě neví, ono to nějak prolítlo....že by někam chodily to vůbec a v noci nespí......chci být jiná :slight_smile:))a prostě si furt věřím že se to dá zvládnout a zorganizovat

@petja no můj manža na tu elektroak. byl tedy skeptickej, jako chápu, že mi píchne na reflexní bod a přístroj ukáže tok energie, ale že si vezmu sáček čaje a ukáže to bud že jako to pomůže nebo ne, to mi hlava nebere ale je fakt, že hlava již nebolí, blbince na pleti jsme taky daly dokupy, na těhotenství jsem se taky vyčistila, po těhu samo dorazím zas i s prckem a pojedem na přírodu, připravit na očkování a tak.....jen to není zadarmo :frowning2: tak snad to finančně utáhnu no.
hlavně je ta dr úžasný "psycholog" dycky narazíme na jádro pudla..u mamči např přišla že její deprese se táhnou od dětství atd....a ted se jen prohlubovaly a to samo nevyléčí za rok....a tak....

28. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
@lio já si myslím, že nás prostě strašej, už jen ze škodolibosti :grinning:
28. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@suik takový hromadný strašení....jakoby si člvoěk myslel že porodí panenku která si bude hrát když já budu chtít, bude mluvit když já budu chtít.....a přesně jak píše HUP ..to je samé počkej až .....děsný
28. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak než dočtu, kolik máme dnes nových miminek? :grinning:
28. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@hupcza No ten priorix jsou ty zarděnky,ale můžeš to protáhnout až do 2let věku tu první dávku,dál už vás nic nečeká,tak nebude nikdo argumentovat,že to rozhodí očkovací plán a kdesi cosi,kdyžtak si aspoň kup tu Thuji a jdi s ním co nejpozději,horní věková hranice pro očkování není stanovená
28. črc 2010 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz
@zvirka nestraš, všechny vcelku.-)
28. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
@lio Já jen preventivně, ať jsem v obrazu, včera se odzátkovávalo o 106 :grinning:
28. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.