• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka to je fakt :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@petja: no já jsem rozhodnutá, že v létě (zejména tom letošním nee) ....zkraje podzimu taky ne - fakt nehodlám mít horečkové dítě k novorozenci ....no a pak se uvidí
mám naštěstí rozumnou dr. " nooo a kdy máte dovču ....tak to nebudeme komplikovat, zavolejte si pak" ....
i na nemoci radí zábaly apod. spíše než léky ....teda asi to je mnou (že asi ví, že nemá smysl mi ordinovat nějaké extra léky, že mu je stejně nedám, pokud nebude zle) ...jednou jsem totiž poslala manžu jen ať ondru poslechne ....jestli mu nesedá něco na průdušky ..nesedalo ale donesl na rýmu lokální atb :grinning: ...no tak jsme je uklidili do šuplíčku a rýma za tři dny odezněla i tak :grinning:
28. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
@zvirka: to není jak šampus :grinning: :grinning: :grinning: ...to bez zátky vydrží :wink: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@petja jsem to možná s vylíčením manžela přehnala.....ono to není tak hrozný, já to spíš přisuzuju tomu, co zažil doma a myslím, že na druhou stranu je celkem odolnej, mohlo ho to poznamenat víc. I já sama začínám teprv teď chápat, co to bylo za hrůzu...on je báječnej chlap, jen ho to někdy semele, taky toho má docela dost. Včera to bylo taky proto, že se začíná bát o naši budoucnost, není to žádná sranda, nic jistýho nemáme. Na druhou stranu ale vím, že mu to není jedno a že se fakt snaží. U mě pořád stoupá v ceně...
Ale někdy to pro mě není moc jednoduchý, držet ho nad vodou.
Ty prášky, no občas si něco dá, ale zase je natolik rozumnej, že to nepřehání. Má strejdu psychiatra a přístup k tomu .... Zkusím ty bachovky, myslím, když uvidí, že mu to pomůže, tak mu bude jedno co pomohlo.
28. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@hupcza ty umíš vždycky tak uklidnit....
mno se přiznám, že pyžamo ve tři hodiny, nemytá, nečesená, hladová je i u mě.....ale neřeším to, kdyby mi to nějak vadilo, tak to nedělám. Já mám obecně potíže fungovat v ranních hodinách.
Na druhou stranu si to ale budu muset sakra přeorganizovat, abych to zvládla. Myslím, že bych měla začít zákazem vysedávání na netu :grinning:

dva roky nevyspání také považuju za nesmysl (doufám) :grinning:
28. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
@hupcza zatím to vím jen z referencí, ale taky budu mít rozumnou dr, i tedy z telefonu, kdy mne vyzpovídala od prsou, po plíny mi přišla dost fajn a těším se na ni, nedává atb bez důvodu a tak, a já věřžím že tam často chodit nebudem..-)
28. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
@hupcza šampus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že bychom tu hezky pobouchaly .-D
k tomu očkování, já se ještě nedostala k tomu, abych se o to zajímala, ale moc nadšená z toho nejsem. Vím, že to případ z milionu, ale znám holku, asi mýho věku, která měla takovou reakci po očkování, že teď má hlubokou mentální retardaci, nemluví a v podstatě jen sedí. Ležák. :unamused:
@suik ono ale občasný zobání antidepresiv není k užitku...to je prostě bohužel dlouhodobá záležitost ne že si zobneš dyž je ti ouvej.....di do přírody a uvidíš.....
28. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
my měli jako malí takovouhle dětskou, vždycky mi to bylo divný, chtěla jsem lék, žila jsem v domění, že čaj a zábal si dokážu naordinovat sama, tak proč tam chodit, ale ty rady a léčby co jsme měli jako malí používám dodnes.
28. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
@lio tohle nejsou antidepresiva, teda já je tak neoznačuju, dle mého je ant. to, co podporuje tvorbu serotoninu v mozku a sakra dlouho trvá než to zabere a musí se brát dýl....
28. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
@suik Jo,jenže právě kvůli tomuto případu ze sta by neměli děti očkovat jako na běžícímpásu,ale po rozboru a konzulataci,něco vynechat apod.Vždyť to jedno ze sta je taky dítě!!!
28. črc 2010 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz
@suik aha no tím spíš pokud to nebere dlouhodobě tak by snáz zabralo něco víc přírodního.....
já takhle přečkala rakovinu babči, zobala sem v práci jednu pastilku za druhou.....krizovku, akorát je uvedli na trh tak sem zkusila....
28. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
@suik Tak to je mi líto,že si manža neprožil šťastné dětství,ale lze mu z toho určitě pomoct jnak,ale sám se musí pro to rozhodnout...ta bachovka je dobrej začátek...
28. črc 2010 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz
@suik: :grinning: ..taky nejsem ranní ptáče ....ale to ondru moc nezajímá :grinning:
btw. zákazy vysedávání na netu nefungují :grinning:

@lio: no my taky chodíme jen na preventivky a očkování ....a 2x jsme byli poslechnout ....klep klep ....je fajn, že mám na ní i mobil, takže můžu případně i konzultovat, třeba i navrhne, že jí mám ještě večer cinknout a kdyby něco, tak něco nasadí ....je ochotná být v kontaktu mimo ordinaci ..nevláčí zbytečně zdravé děti mezi nemocné jako některé blbky
28. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
heye ...když jsme u těch depresi, jednu mám !!!!!!
manža se rozvařil natolik úchvatně, že mám mindrák se k tomu sporáku postavit :slight_smile:
Včera udělal kotletu s takovou omajdou, že marně přemýšlím a zkoumám, co do toho dal, mraky koření, víno, naprosto luxusní záležitost, směsi jsem ho naučila první a když už dělal asi desátou, tak luxuska.....tuhle upek i mufiny a koupil si na ně formičky......
28. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
@suik: na tohle jsou prý fajn rodinné konstalace ....ale já se k tomu dostala až v těhu ....a ono v těhu a při koju to moc neodporučují ......ale ségra i mamka si tonemohou vynachválit
28. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
@lio: týýýýý jo ..tak manža upekl max. chleba v dp a to jen proto, že jsem nebyla doma a po telefonu jsem ho navigovala asi 20 minut přičemž příprava samotná trvá tak 5 :grinning:
28. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
@hupcza jo tak to takhle taky, navíc ji mám minutu od baráku.
Já byla docela v šoku, když sem se registrovala, tak jeslti mám v pořádku prsa, co mám za kosmetiku pro mimi, jaký pleny, jak se připravuju na porod, jeslti chci kojit a tak....jen má v srpnu dovču a na první tu budu muset ke konkurenci, k té chodí zase jiná kámoška, taky prej dobrá, jen starší, takže brzy pláchne do důchodu, tak na tu úvodní "prohlídku" to snad přežijem :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@hupcza: no, já si taky myslím, že se to zvládnout tak nějak normálně dá, akorát jak všichni na potkání strašej, tak se člověk nechá trochu vylekat, ... :slight_smile:

@lio: no já samozřejmě doufám, že malá bude prostě úžasná, tak jsem taky zvědavá :slight_smile:

@beru3nek: no můj se dostane do hospody právě prakticky skoro jen když spí v Praze, ale pak už se bude bát si dát i to jedno pivčo, kdybychom jeli. Do porodky je to přeci jen přes 30 km. No, řídit teda s kontrakcema taky neplánuju, už teď je to někdy "legrace", když sebou zrovna malá mele :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
@kovalda vypinkaná :grinning: nebo si makala :-O
28. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
@petja já vím, ale zase to nelze brát za bernou minci a kvůli tomu plašit. Ale jak jsem to viděla a zažila, tak si chci dát fakt bacha. Ta máma měla pak taky zničenej celej život, nemohla se od ní hnout, manžel jí opustil. Nestěžovala si, ale jednoduchý to teda neměla.

@petja se mu to snažím vynahradit :grinning: ....ne že by ho nějak trápili, ale prostě celý to ovzduší, názory a tak je trochu nezdravý.

@lio no určo to zkusím, o bachovi jsem se pořádně dozvěděla až tady. ...ono ani ty antidepresiva klasický nejsou nic moc, já osobně bych už asi taky do nich nešla, maj některý blbý vedlejší účinky....člověk se taky furt vyvíjí a zkoumá. Sice mi to pomohlo, ale teď vím, že existují i jiný cesty.
Tohle jsou prostě klasický oblbováky.

@hupcza: nejlepší je, když ti nejde internet :grinning:
28. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky, teda to se nedá dočíst :frowning2: Dneska jsem byla v diabetologické poradně, dostala jsem glukometr - či jak se to jmenuje a do porodu si budu měřit cukr... Mám ale jen dietu, žádný inzulín, takže ok...
Jinak manžel maluje chodbu, takže máme doma pěknej výbuch...
Tak se zatím mějte!
28. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
@suik no na druhou stranu občas to bez nich nejde, jak se tu psalo výše, tyhle stavy se řeší dost dlouho a někdy to bez té chemie nejde....vedlejších účinků to má mraky, mamča děsně ztloustla, cvičí, chodí na procházky, jí zdravě a je jak sud....ale je usměvavá , v pohodě,.....
navíc když si dáš prácik nebo zeptáš v online poradně, tak přesně jak si muže popsala tak na základě toho vybereš exsenci nebo kombinaci, kteoru ti namíchaj.....
28. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
@discreet no vítej, já du zítra glukometr vrátit, a neska si měřím poslední profil.....není to nic strašného a na diskuzi k cukrovce se dozvíš praktické webovky, tabulky na měření sacharidů a pohodička, já měla glukouš od 25 tt, ty už to máš za chvíli
28. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
@hupcza no tak u nás chleba peče už jen manža :slight_smile: se posejřím fakt :grinning: přemýšlím jakým jídlem ho já ted jako uchvátím....přemýšlela sem že bych upekla bublaninu, mám tu merunky, ale asi ne všecky suroviny a aby to bylo překvápko nesměla bych mu zavolat co mi chybí že .-D
a jaký dělá maso a ryby !!!!! neskutečný fakt....
28. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
@tatarina: já jsem obědvala s tchýní :slight_smile:
A žádala ji o sepsání rodinné anamnézy a tak ... :slight_smile:

@hupcza: psycho lesbicko-transexuální sen? :grinning:, teda ty se nezdáš :grinning:

@suik: no, ono v tom mnohdy ta škodolibost opravdu je.

S tím očkováním, myslím, že TBC se dá odložit až snad o 3/4 roku. Budu bojovat co nejdéle, je v tom tolik přidaného svinstva, že fakt netoužím, aby to chuděrce vrazili do těla hned druhý den, co bude na světě.

@lio: přesně, kdybychom se projevovaly jako někdo, kdo si myslí, že si dítě natáhnu na klíče a budu ho zvládat dálkovým ovladačem, tak chápu, že potřebujeme uzemnit, ale proč každej hned tahá strachy. Ony ty maminy většinou nestíhají a nezvládají kvůli tomu, že nejsou ochotny se vzdát seriálů a podobných požíračů času. Jasný, mám třeba tady koníka a chci sem chodit dál s váma na pokec, ale je jasný, že času tomu nebudu už dávat tolik. Spíš prostě přátelských pár minut, kdyžtak si vzájemně poradit, uklidnit, ... jak to půjde :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
@hupcza Jinak očkovat je ideální v zimních měsících
@lio bez chemie to jde vždycky,s ní se dostaneš jen do začarovaného kruhu,problém zatláčíš hlouběji až pak můžou přijít i fyzické obrazy toho problému :frowning2: Jen to chce začít.Začít to řešit jinak...
28. črc 2010 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda TBC očkování bude zrušený,už je to jasné,jen je otázkou kdy,mě to stačí v tom,že můžu trvat na nenaočkování,což taky budu
28. črc 2010 ve 14:25  •  3 děti  • Odpověz
@petja asi máš pravdu, ale mamča se dřív dostala ke klasické dr a vyfásla chemii, ted se ji snaží zbavit, dr už by ji je dávno vysadila ale ta druhá šarla s tou elektoakup. ji to nedoporučila, stále je tak něak neusazená a dělá vše možné aby mamču usadila, ale je to těžký, když ty negativní vlivy máš stále kolem sebe ....

a já taky nejdřív oblejzala po klasických dr a jen díky tom uže jsem brala HA mi nikdo nic nedal a neřešil, tu sem vysadila a dostala se k šarla a je mi fajn. sice je to nadýl ale je mi fajn
28. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.