• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
sme tady dobrý babky kořenářky, ale to je dobře :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@lio jo,to víš že jo,klasická medicína má obrovské lobby,každý se k ní dostane jako první
28. črc 2010 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz
Já už HA rozhodně užívat nebudu...
28. črc 2010 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza: no já jsem moc zvědavá na naši pediatričku, vybrala jsem si takovou, co dělá i homeopatii a tak, ... tak snad bude rozumná :slight_smile: Na netu ji chválili jako super lékařku, stále se vzdělávající a milou, akorát někteří rodičové si stěžovali, že přenáší finanční zatížení na rodiče, protože nedává klasické pojišťovnou hrazené prášky :slight_smile:. Tak to mi, myslím, bude vyhovovat. :grinning:
Ad šampus - no, to by byl sakra rychlej porod :grinning: :grinning: :grinning:, ale to by místo lékařů u porodu asistovali fotbalový brankáři :grinning:

@suik: mně kolega hbitě hlásil, že se nevyspal už 5 let !!!
Taky myslím, že pro tvého manžu ty bachovky budou dobrý. Tak držím palce, ať je k tomu vstřícný :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
@petja taky už nechci...
28. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
holky du ulevit své kostrči do lehu, nebo mi asi vyskočí z těla :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@lio: téda ..zlatíčko ..fakt :slight_smile:
@kovalda: no já jinak žiju normálním spořádaným životem ....fááákt :grinning:
tbc jsme ondrovi dávali až po pár týdnech ..ale stejně to byl mazec ....nálady mu lítaly přesně v relaci s reakcemi ramínka
@petja: to o těch zimních měsících jsem netušila ...ale intuitivně to tlačím od léta ....tak už to má i logický základ :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
@hupcza, @suik: rodinné konstelace taky můžu doporučit. Já teda nebyla přímo na nich, byla jsem na něčem podobném u Ernestíny Velechovské a super !!! :slight_smile: Jsou to hluboké zážitky, kterými se dá vyřešit i dětství a tak ... teda hlavně následky vztahové, ... :slight_smile:

@lio: depresi či mindráky neměj, každej umí uvařit něco líp, do toho se zase dostaneš a když ne, tak to nech manžovi, když mu to tak jde, však těch domácích prací je spousta jinýh :slight_smile:

@discreet: tak do porodu už není tak daleko, tak to vydržíš, hlavně, že to není na ten inzulín :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@lio: jjj ...alternativa je často na dýl ...ale řeší podstatu, takže se to necyklí
@petja: ad ha - stejné rozhodnutí
@kovalda: no to bych chtěla vidět toho tatínka, co několik let bdí s dítětem :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@petja: taky bych už nechtěla HA, ale jaké jsou možnosti? 3 děti mi přijdou v poho (nevím, co na to manža), ale aby jich nebyla Klapzubova jedenáctka?
28. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
@hupcza: no, on ne že by bděl ten kolega s dítětem, ale že ho děti budí ,dyž si přjdou pro maminku anebo si k nim lehnout :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
@kovalda kecá! tomu nevěřím ....
To spíš chlap si tu chvilku urve než ženská......

Já zas obětuju uklizenou domácnost nebo vaření kdyby něco, což dělám i teď, ono se to nepo....když tak čtu ty rady po šestinedělí,že je dobré aby někdo přišel s pomocí o domácnosti, jako ano, to je fajn, ale když nepřijde, tak to taky řešit nebudu. Prostě bude nepořádek, no a?

Do HA antikoncepce taky nejdu, přijde mi to zbytečný, a taky mi nedělala dobře. Zapomínala jsem jí brát, takže o účinosti taky nemohla být řeč.....
28. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
@kovalda @hupcza: jj, o konstelacích jsem slyšela, prej je to pořádnej brutál, ale zase si říkám, že by to nebylo marný. Hlavně teď je to totálně v pr...i a vím, že to manžela trápí i když má silácký řeči, že je mu to buřt, co se tam děje.

@lio: vařící depresi mám taky, a přičítám to těhotenství, jinak si to neumím vysvětlit, včera se mi ani nepovedla smaženice s liškama :angry:
28. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
@suik: jj, mně už se nabízela mamka, že mi pomůže doma poklidit a nachystat, ... a i po porodu, teď i tchýně. No, jsou hodné, pokud bude třeba, požádám, ale myslím, že to zvládneme.
Teď jsem teda požádala tchýni, aby mohla nějak pomoci, jestli uvaří pár jídel do mrazáku, to se bude hodit :slight_smile:. Ale jiné zvládneme sami, díky :slight_smile: (teda doufám :grinning:)
28. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@kovalda pro nás teda kondom, používali jsme ho i teď, když jsem si naposledy nedošla pro HA, jako taky to není úplně to pravý ořechový ......

možná když budou tři, tak to asi taky budu řešit jinak....
28. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@suik: jj, všechny tyto věci tipu konstelace jsou brutál, ale taky brutálně účinný a funkční. Byla jsem na Poznání Ernestíny Velechovské (www.ernestina.cz) a fakt úžasná ženská a úžasnej zážitek. Člověk si tam teda pěkně hrábne do sebe, ale fakt super. Teď jako těhu a kojo nesmím, ale jsou i jemnější práce na sobě, tak se věnuji těm.
Kdybys chtěla někoho na konstelace, určitě se poptám u pár známých, kteří absolvovali a doporučím někoho spolehlivého :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
@kovalda my si budem muset poradit nějak sami, ale tohle přehraji na manžela.....aspoň umýt podlahu a koupelnu a kuchyň. Takovej ten nejnutnější základ jednou týdně.

I když když jsem byla v neschopnosti a ležela, tak nebylo ani to :unamused:
Sice přijede předtím ještě ségra s tetou, ale když tu ségra byla teď, tak byl nepořádek zdaleka nejhorší.
28. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
@suik: no, když kondom právě nic moc, ... no, uvidíme, ještě tak 2-3 děti bych chtěla :grinning:, tak se tím zatím nemusím stresovat, že? :grinning:
28. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
@suik: hele, myslím, že nepořádek nějakej extra problém není a aby nebyla vyloženě špína humus tyfus, to člověk zvládne pofackovat :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
@suik A já si zase myslím,že právě podle těchto případů by se mělo očkování zohledňovat a posuzovat,nikdy nevíš,jak to voje dítě zareaguje na tu jakou látku a kdyby se to stalo tvýmu dítěti,tak by tě sakra zajímalo,jak je možné,že došlo k tak závažnému poškození.Je známo,že postižení se neočkují snad vůbec,protože by je to posunulo ještě dál a více poškodilo,proč se mohou očkovat zdravé děti bez rozmyslu?Když neřekneš ty sama,jako rodič,že třeba máte alergii na vaječný bílek,či na srst,můžeš očekávat při běžném postupu lékaře anafylaktický šok,který končí i smrtelně :cry:
28. črc 2010 ve 14:57  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda já jsem HA vysadila před 8 lety a zvládli jsme to i bez ní :wink: Máme taky v plánu ještě další 2 dítka, takže necháme vše při starém - když si vezmu, že o to první jsme se snažili 2 roky než to dopadlo dobře, tak při tomhle tempu budu po třetím už v přechodu :grinning:
28. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@kovalda No právě to,že si člověk hrábne do sebe málokdo zvládne,to je to,proč si lidi na svých depkách a splínech tak zakládají...
Tu antikoncepci sem ještě neřešila,ale určo je něco lepšího,než HA.
28. črc 2010 v 15:01  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda Chceš i 4děti?
28. črc 2010 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz
A když už sme u těch alternativ,víte co všecko se dá zvládnout pouze vůlí? To je ale ta největší dřina,kdo todle dokáže.Myslím tím chodit bez poranění po střepech,uhlíkách,usušit na těle mokrý prostěradlo,když je venku mráz apod.Mě došlo,že todle všecko funguje,jak jsem začala používat alternativu autopatie
28. črc 2010 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw: je fakt, že o Žandu jsme se snažili taky skoro 2 roky, tak nač se zajímat o antikoncepci, že? :grinning:

@petja: no, to hrábnutí je tam fakt hustý, ale vzpomínám na to jako na jeden ze svých nejhlubších a nejlepších zážitků vůbec, protože mi to moooc pomohlo. Ale je taky fakt, že jsem se třeba u oběda smála nad tím, že tam všichni jsme, dobrovolně se "trápíme" a ještě za to platíme :grinning:. Ale to samozřejmě byl jen joke, všichni jsme byli moc šťastní, že se svými životy pohneme :slight_smile:

28. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
K HA. Já teda vím, že to není pro tělo nic extra, ale asi do ní půjdu zas. Bylo to to jediné, co mi spravilo cyklus a zbavilo mě 10denního krvácení a šílených křečí. Před těhu jsem měla MS 3x a málem jsem se bolestí zbláznila. :confounded:
@kovalda: to bude nějaká zvláštní odrůda chlapa ...v mém okolí většina chlapů spí jak dřeva vedle plačícího dítěte :grinning:
natož aby je vzbudil nějaký drobný pohyb
@suik neměla jsem ani pomoc ani extrémní nepořádek ...to jsou jako rady "jak ulovit chlapa" ...taky na pytel
@petja: no to je přesně ..ona pro spoustu lidí je líp, lupnout si prášek ...ta alternativa je nepříjemná ...otevírá se kde co .... většina lidí na tohle z vysoka kašle ...jen aby to nebolelo a hotovka
@petja: jo i 4 děti - sama jsem ze 4 dětí :grinning:
Myslím samo 3x po vysazení HA.
@petja: jj, vůlí toho jde opravdu mnoho :slight_smile: a třeba i právě to "placebo", jak jste tu probíraly s hupczou - no, vždyť je to fantazie, že je mi lépe už jen na základě toho, že jsem se rozhodla, že mi lépe prostě BUDE :grinning:
28. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.