• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ten můj chlapeček bude brzo spát už 4hodiny,to bude čtenářský kroužek dlouho do noci :dizzy_face:
28. črc 2010 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda Taky jsem na vařené, dělám skorop denně i teplé večeře. Ale ty tři dny radši vydržím o jogurtech a co můj donese, než aby měl malý potíže z čočkové polívky.... :unamused:
28. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
@hanncca : to je dobře, že si v pořádku :slight_smile: A Mišáček bude určitě brzo u vás :slight_smile: Držím pěsti :wink:
28. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
Půjdu si lehnout, už mě bolí záda. Tak se tu mějte :wink:
28. črc 2010 v 16:14  • Odpověz
@lio: no tak u nás je ta šestá považována za zlepšení :grinning:
@hanncca: tak gratulace ..a ať už jste co nejdříve spolu :wink:
28. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
díky moc za podporu a gratulace, tak doufám, že ho brzy pustí domu, ale na druhou stranu oni vědí, co je pro něj dobrý a prostě ho pustí, až oni uznaj za vhodný. @petja jo, myslela jsem kontrakce, co mi začly v půl 3 ráno v pondělí a malej se narodil v úterý po půlnoci. Jinak to že mě pustili, to jsem ráda, ale byla jsem bez komplikací. Akorát doktorka co mě rodila si pak ještě přizvala primáře, protože ještě ta pánev asi nebyla připravená na porod, takže se malýmu šlo ven hůř, jsem šitá, ale nic zdrastickýho. Jde to zvládnout.
28. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
v porodce jsme měli celkem normál stravu ..teda jen takovou špitálskou :sweat_smile:
28. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
@hanncca Taky moc gratuluju a ať Mišánek pěkně roste! A taky super, že si zvladla porod :wink:
28. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
ty lidi jsou fakt kouzelný, dneska mě paní potěšila, že mám malý bříško, to člověk každej den slyší něco jinýho :grinning:, a že bude asi malý mimi, tak jsem řekla, že prý naopak :grinning:
@lio : tak to je teda manža vařící machr :grinning: , to se hodí vždy :wink:
@suik : to jsem zjistila předevčírem, jakej jsem už netovej a koníkovej závisláček, když nešel net a já byla pěkně vzteklá. I do erkoru jsem volala, co se jako děje :wink:
@discreet : tak už to máš taky za chvíli našt. tak hlavně, že si nemusíš píchat. Dietka sice nepříjemná, ale pro prcka vše, že.
@kovalda : tak to jste spojily příjemné s užitečným ten oběd s anamnézou :wink: , kdyby jste to nepsaly, tak vůbec nevím, že to u porodu po mě budou chtít, no se svou těhu sklerozou se na to stejně zapomenu zeptat našich :confused: a mezi kontrakcema stejně půlku věcí zapomenu.
vy zas jedete, než se najím, zkouknu zoufalky, vyvenčím a pokecám s mamkou tak dalších pár stránek přibylo :grinning:
28. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
@zvirka To víš,že Kovalda bude mít samá kosher jídla :wink:

@hanncca No,jen mi to přijde zvláštní,maminu co v pohodě porodila,mimi ukázková váha budou držet někde v porodce 4dny a tebe pustí den po porodu...
28. črc 2010 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz
taky jsem se divila. Vlasntě den porodu se do hospitalizace nepočítá, že jo.ale tak malej se narodil minutu po půlnoci,takže jsem tam byla jakoby 2dny. tak Alísek taky psala, že šla druhej den domu, ne?
28. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
@beru3nek No já jela dneska s malým v tramvaji a nikdo mě nepustil sednout.Aspoň,že mám takovýho chlapáka,držel se ucha od batohu a říkal:´´Mami,hlídám ti batoh.´´ Batoh byl na zemi,páč co hlásíjou za žbebty,že je mýmu batohu nejlíp na zemi ho tam většinou přesunu,páč o pokutu nestojím,to tam hlásíjou taky :unamused:
28. črc 2010 v 16:23  •  3 děti  • Odpověz
tak uz rodte, baby!!!
28. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
@hanncca To nevim jak Ali,já bych za to budu taky jen ráda,pokud budu moci brzo k rodině.
28. črc 2010 v 16:25  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no to si piš, že všechno bude košer :grinning:
28. črc 2010 v 16:25  • Odpověz
@cocoska Tos chtěla směrovat jinam,ne?
28. črc 2010 v 16:25  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda v naší nemocnici mají dost zkreslenou představu o vegetariánské stravě. Dosatla jsem vždycky to co ostatní, ale bez masa, tzn. jenom přílohy. A polívku. A když to šlo, tak nějaký sladký blivajzy á la pokus o jáhlovou kaši atd. Naštěstí se manželovi podařilo zjistit, že v nemocniční kuchyni vaří jeho známý, tak jsem potom dostala i ku podivu docela chutné sojo+špenát+BK, smažený květák apod. Takže na konexe sázím i tentokrát, jinak bych tam pošla hlady. Hlavně večeře jsou tam výživné - pokaždé je k večeři jen pečivo a něco na to. O teplé večeři si tam mohou nechat všichni zdát. Ale co bychom chtěli za 60,- Kč, že :grinning: ?
28. črc 2010 v 16:27  • Odpověz
No nic holky, za chvíli mám rande s kámoškama :slight_smile:,
tak se tu pro dnešek mějte. Jestli bude někdo psát, že rodí, tak se tu ještě stavím, jinak až zítra :slight_smile:
28. črc 2010 v 16:27  • Odpověz
@hanncca tak to jsi rychle doma, to je dobře :slight_smile: Hlavně, že jste oba v pořádku :slight_smile: O Janetce jsem v červencovkách četla, to je náhoda :slight_smile:
28. črc 2010 v 16:30  • Odpověz
@lendaw: jj, to jsem taky zažila takhle na jednom semináři, kde byla objednaná bezmasá strava - prostě co by dělali normoš s masem, akorát ho tam nedali. Pak jeden den dělali pokus se sojovým masem, no to byl teda hnus :zipper_mouth: Nepochopím, proč neudělali pár normálních bezmasých jídel.
Nu což, myslím, že snídaně a večeře půjdou, jak psala petja a oběd se třeba taky občas někdy strefěj. No co, nechci tam jet na dovolenou, ale pobýt tam pár dnů nezbytně nutných a hurá dom :slight_smile:
28. črc 2010 v 16:30  • Odpověz
@lendaw Takže suchý knedlíky,když byla svíčková apod? :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 16:31  •  3 děti  • Odpověz
cocoska.....haha :angry: ... no právě kvůli takovejmhle lidem bych byla klidnější kdyby ta diskuze nebyla veřejně viditelná :unamused:
28. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
@petja to jo, taky jsem za to vděčná, že jsem doma v klidu.
@lendaw jo, janetka je příbramačka taky. já si to myslela, když ráno přišla na pokoj, že je to ona, tak sem se jí pak ptala, co čekaj, a jaký jméno, protože jsem si nebyla jistá a když řekla Rebeka, tak mi hned bylo jasný, že je to ona z MK:slight_smile:
28. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
@kovalda
@petja vegetariálni to nemaj moc lehký, já byla na jedný akci, tam to bylo vegetariánský celý a moc dobrý. Ale to bylo díky založení organizátorů.....ono se dá krásně vařit bez masa, ale prostě se nesnažej (mě to teda bez masa už vůbec nejde) :unamused:
28. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
@suik : mňam smaženice s liškama, tak to mi děláš chutě teda. To je super, že se u vás dají sehnat. Já je jedla naposled před x lety, na chatě dřív docela rostly.
@hanncca : tak super, že už jsi doma a že jsi to takhle krásně všechno zvládla, tak už jen se rozkojit a být s tím štěstíčkem co nejdřví doma, viď :wink:
@kovalda : to mě taky teda nenapadlo, že tam vařej pro všechny všechno, to je teda síla, chudáci děti a mamky taky :confounded:
28. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
@suik jakože je to spíš cocošák,kterej od dubna šmíruje?
Jo,jak je vegetarián hostitel,to je jiná :wink:
28. črc 2010 v 16:37  •  3 děti  • Odpověz
@petja svíčková nebyla, ale byla kaše s masem a já měla jen kaši zalitou asi 2dcl rozpuštěnýho tuku - asi jako náhražku toho masa :zipper_mouth: A druhý den jen rýže :unamused: Ještě že kousek od nemocnice je vegoš restaurace a manžel mi tam může koupit nějakou hotovku. V září jsem ležela ve špitále 10 dní a nebýt donášek jídla z venčí, tak jsem tam jen o suchém pečivu :confounded:
28. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
@suik @petja my byli před 3 lety na vegetariánský svatbě a bylo to úžasný - já byla ve svém živlu, potom ještě ženich s nevěstou a asi dalších 5 lidí. No a zbytek svatebčanů trochu ohrnoval frňáky, ale pak to stejně všechno zblajzli :slight_smile:
28. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
@hupcza noo zlepšení by to bylo, kdyby pak po véče nezasedl k ntb zpět :frowning2:

@beru3nek jj machr a já se budu škrábat ze dna :grinning:
taky sem byla venčit, je tam božsky, fouká vítr, tak sem to obešla křížem krážem, bolej mne nožky trochu pnulo bříško ale daleko méně, takže pohoda
28. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@lio Manža potřebuje k živobytí ntb,že u něj tak často a dobrovolně vysedává?
28. črc 2010 v 16:52  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.