• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio tak nevím, co mám objednat....
28. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
@lio : taky mi toto počasí vyhovuje :slight_smile: Aspoň sem schopná něco dělat :wink:
28. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
já nedokážu nic dělat mám nohy jako z betony tak nateklý že víc už to snad nejde teda :confounded: :confounded: :confounded:
28. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
Můžu mít dotaz, co obnáší to zamčení? Jsem tu chvíli, tak nevím... :confused:

Viz počasí - pro mě takhle může být až do Vánoc, pak na chvíli nasněžit pro atmosféru a pak znovu takhle :grinning:
28. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
@lio není to to samý?
28. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@zvirka kdo sem bude chtít vstoupit někdo cizí, tak ho musíme přijmout, respektive, zakladatelka stránky, nebo ta kdo to bude dělat.
28. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
ještě dotaz na ty co masírují hráz, kolik tak toho je potřeba, např. 20 ml je málo, moc?
28. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
@petja: já mám za to že v té porodce se zůstává hlavně kvůli prcka ..než se zvrátí ten pokles váhy, případně odezní žloutenka ....o mámu až tak nejde

tý jo ...tolika vegetariánek ...tož to já jsem masová ...jako nevadí mi vařit bezmasá jídla .....jíme běžně kuskus, quinou, sóju a spol ....ale že bych si úplně odepřela maso to néééé ....miluju steaky

@lio: no a myslíš, že to je jinde lepší .....manaž teď ještě odjel na podpis smlouvy, a pak ještě bude opět bušit do noťasu ...jako každý večer :wink:
28. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
holky jdu si lehnout pa zítra :wink:
28. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@antana123: nekecej ...logistika byl můj obor před projekty :slight_smile: ...psala jsem na to i diplomku a pak se tím živila :slight_smile:
@kali.kal: fajnová ..já chtěla původně taky něco takového ...ale nesehnala jsem tak máme půa
@suik:ad krizovky - dle obalu to je úplně stejné ....zkus se zeptat na složení - které esence to obsahuje ...ale já bych to riskla
28. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
@suik: ad masáž - množství tak akorát :slight_smile:

ad počasí - no u nás od soboty prší - takže jako fakt nadšení ....buď je 35 nebo déšť ...oboje s ročním prckem výborné :angry:
28. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Holky tak zítra v 11 hod razím do poradny a ve 13:10 UTZ, tak na mě myslete!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky já nevím co s tím naším klukem je, ale on je tak strašně akční :wink: až mě už bolí celé bříško z něj!! :unamused:
28. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
@suik Tak jsem se dívala, my máme lahvičku z DM, je toho 50 ml, masírovali jsme třikrát a úbytek zatím není poznat, tak by mohla vydržet až do porodu :wink: Jinak manža si vždycky tak nějak nakápne na prsty, no já tam přes to břicho nevidím :grinning:
28. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
@antana123 paqpa odpadáváš už nějak brzo :wink: tak dobrou :wink:
28. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@hupcza Mohla bych Tě taky poprosit o porodní plán? Posílala jsem Ti adresu do IP, tak jestli budeš tak moc hodná :wink:
28. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
Už mě žene, tak jdem masírovat, brrr :unamused:
28. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@eliska_v budu na tebe myslet :wink:
28. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@zvirka to masírujete každý večer?ja jsem si teda masírovat hráz nenechala,mluvíte o hrázi že?
28. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lucinecka222 : Děkuju moc! :wink: Jsem zvědavá na ten utz :wink:
28. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lio asi sem to nějak popletla a ted nevím kdo to tam mněl napsané :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@eliska_v neboj určitě bude vše ok :wink: ja jdu do poradny až 3 a sem hodně zvědavá :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@lendaw Janetka už porodila ted sem se koukla na červencovky :wink:
28. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@lucinecka222 : já jsem taky zvědavá :wink:
Ale ten náš malej se asi musel "zbláznit" - to co předvádí za poslední dva dny, tak jako by chtěl vylézt ven!! :sweat_smile: No už od malého znám dost kopání a boulení, ale teď teda exceluje :sweat_smile: :wink:
28. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@eliska_v jo ten muj je taky nějaký divoký je to síla z těma miminkama :slight_smile: ja jsem zvědavá jak se nám to narodí kdo tady bude mít největší a nejtežší miminko :wink: alle hlavně at sou všechny zdravé
:slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@eliska_v: no já se musela chlamat dneska na józe .....si cvičila nějakou vlastní sestavu ..ale spíš to vypadalo na aerobic :grinning:
28. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@eliska_v ještě tam musí vydržet bobek malí :slight_smile: ja jdu čstit madraci tak se ted loučím a možná už nedorazím no uvidíme le kdybych nepřišla tak dobrou noc :wink: nevím jak dlouho mi to potrvá a ještě musím chlapovy nachystat svačinu tak papa
28. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lucinecka222 : To máš pravdu hlavně, že budou v pořádku :dizzy_face:

@hupcza : jo, tak to mi příjde za poslední dva dny, že cvičí celý dny a noci!! Asi chce mít hezkou postavičku :grinning: :wink:
28. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lucinecka222 : jo, ještě musí vydržet! Ale už se moc těším :dizzy_face:
Já jdu taky... Jsem dneska ňáká utáhlá, tak zítra dám vědět, jak jsme dopadli :wink:

Dobrou holky
28. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@lucinecka222 Jj, každý den, jen jednou jsem to ukecala že ne, že jsem moc unavená....
28. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@hupcza - diky za plan :slight_smile:

ta bachova terapie vypada zajimave - vy nekdo budete neco z toho porizovat uz preventivne? nebo pro deti co uz mate? omlouvam se, jestli jste to psaly, nestiham to vsecko z dneska docist...
28. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.