• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw jo jo tam taky nábor je 14.9 :wink: :wink: :wink: prostě zkouší všechno
29. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojte, tak jsme stoličku úspěšně přežili a vidím,že už se do mě začínáte pouštět s tím plánem,kurzem apod. :slight_smile: no , už jsem toho napsala dost. Asi k tom u prostě s manželem přistupujeme volněji, když jsem mu psala ,jak jsme strašně špatní , že prostě nechodíme na kurzy a neměli jsme plán a co všechno, tak se mi smál a jen řekl ,že to nebylo vůbec potřeba, porodili jsme normálně a zvládnem to znovu. Ted máme i zkušenost ,tak to bude ještě lepší než prve.
@kovalda : jo, manžel měl taky své dotazy :slight_smile: a ptal se mě, i mé pouze základní vědomosti získané v rámci povinné praxe na gyndě mi k tomu , abych mu vše vysvětlila stačily a on mi důvěřoval :wink: , hlavně, že já jsem byla klidná , na porod se těšila a věděla zhruba co dělat.....mimochodem to ví v tu chvíli každá, je to prostě příroda a na nečisto si to nenatrénuješ. :grinning: Můj manžel dělal u prododu přesně to, co měl a co jsem od něj očekávala, byl aktivní kde bylo třeba a byl mi velkou oporou. :slight_smile: Rozhodně to bral velmi zodpovědně, plakal štěstím ,když poprvé držel syna.Přirozeně věděl co dělat a do čeho se neplést. nevím čím tj. Asi, že jsme oba mlaďoši, bereme to jako přirozenou věc a prostě to tak strašně neřešíme. Komplikacím se někdy stejně nevyhneš, plán neplán.A už to ze svého pohledu uzavírám.
Prostě my jsme tohle všechno nepotřebovali, nepotřebujeme a porodíme naše druhé dítě i bez toho.
Proto přece nejsme horší rodiče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
@antana123 : ahoj, ještě koukám jste celí :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
@kuchy jo jo ještě jo sice mě bolí vše nohy mám jak konve ale snad to už nějak vydržím :wink:
29. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
@kuchy: já si teda stará nepřipadám :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
@kuchy: nikdo neříká, že jste horší rodiče, spíš tvoje reakce vyznívá tak, jako že jsme zblázněné hysterky, které roupama neví coby a tak si vymýšlí porodní plán a tak, víš :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
@antana123 já mám 2 kamarády co dělají u státní policie a jsou spokojení. Ze začátku to prý bylo maso, ale teď už si prý nemají na co stěžovat. Každopádně přeji, aby to manželovi někde klaplo :wink:
29. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
@lendaw jo můj si už vykládal s borcama co tam dělají no doufám že mu něco vyjde už jsme oba zoufalí :frowning2:
29. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
@antana123: já mám pár známých taky u policie a dobrý :slight_smile:. Ale třeba vyjde něco z těch pohovorů, co absolvoval už teď :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
@antana123 to znám. Můj byl taky rok a půl bez práce a bylo to děsný.
29. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
jo holky moc děkuju za podporu :dizzy_face: :dizzy_face:
já věřím že si něco najde
29. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@kovalda : to si nemyslím. Dřív nebyla možnost do ničeho mluvit a ted, když je, tak proč ji nevyužít :slight_smile: Pro nás to nebylo tak zásadní, obešli jsme se jednoduše bez toho. Nevím, proč je to tak nepochopitelné.Já jsem spíš méně zainteresovaná do porodu a řeším jiné naše problémy a že jich je vždycky kolem fůra.( loni týden před porodem manžel přišel o práci, letos neví, jestli porod vůbec stihne) . Máme jiné priority. Por. plány a konzultace, návštěva porodnice,kterou mám za rohem a manžel by tam trefil i po slepu, no nebylo třeba. Každý je prostě jiný, zařídí se po svém. :slight_smile:
29. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
@antana123 . úplně tě chápu, loni jsme touto dobou řešili to samé a byl to zybtečný stres....neboj,určo se to vyřeší. :wink:
29. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
čauky

@kovalda: jj....taky mi včera přišly hodnocení kuchy kapku příkrá ...ve věcech, které jsou každého soukromá věc a žádná jediná správná cesta není
já jsem lev, jsem docela kamikaze, pracovala jsem v krizovém managementu, protože mi je blízké rychle se rozhodovat s nedokonalými info, najímali si mě na projektové úkoly s nutností orientace se v chaosu ....není mi to vůbec vzdálené - naopak
ale kritika plánu? .....vy si neplánujete, že v dubnu začnete kopat základy pro barák? na co, když stejně může být tuhá zima a zem ještě promrzlá? vy si neplánujete, že na dovči vylezete na úžasnou vyhlídku? na co, když může být zrovna opar ....
dle mého je normální plánovat a mít očekávání .....jen se na nich nesmí bezhlavě lpět

@antana123: moc držím palec, aby něco vyšlo - určitě vás v srpnu potkají dvě radostné události ...dělá pro to přeci hodně :wink:
čauky

@kovalda: jj....taky mi včera přišly hodnocení kuchy kapku příkrá ...ve věcech, které jsou každého soukromá věc a žádná jediná správná cesta není
já jsem lev, jsem docela kamikaze, pracovala jsem v krizovém managementu, protože mi je blízké rychle se rozhodovat s nedokonalými info, najímali si mě na projektové úkoly s nutností orientace se v chaosu ....není mi to vůbec vzdálené - naopak
ale kritika plánu? .....vy si neplánujete, že v dubnu začnete kopat základy pro barák? na co, když stejně může být tuhá zima a zem ještě promrzlá? vy si neplánujete, že na dovči vylezete na úžasnou vyhlídku? na co, když může být zrovna opar ....
dle mého je normální plánovat a mít očekávání .....jen se na nich nesmí bezhlavě lpět

@antana123: moc držím palec, aby něco vyšlo - určitě vás v srpnu potkají dvě radostné události ...dělá pro to přeci hodně :wink:
dobre rano holky, tak jsem z vas za vcera nedocetla ani stranku, hura napad vymalovat obyvak se protahl do nocnich hodin a dnes budu pokracovat aspon tam kam dosahnu a pak zas odpoledne bude malovat martin. kupodivu to byl martinuv napad, ne muj hnizdici tehotensky. su rada, ruzova v obyvaku mi proste vadila.
29. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
@suzete: vy jste měli růžový obývák? A jaký je teď nanovo?
29. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
@suzete: tak to bych taky nemohla ...růžová fakt není moje barva :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@hupcza kdyby ji nebylo tolik hlavně, je to pokoj 30m a všechno je růžové. a to jsme byt kupovali po single muži, který měl okolo 40let.
29. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@kovalda teď ho přelíčuju jen tak na bílo a pak to vypadá na béžovou s krémovou hnědou a v kombinaci s tapetou okolo spacího koutku. ta růžová je v mém albu u za bříškama..
29. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
jen tak letecky jsem proletela posledni stranky, a resili jste jestli plan jo, jestli kurzy jo. kazdeho vec si myslim. martin sel na predporodni kurz jen proto, ze je pak levnejsi jit k porodu, nic jsme se tam nedozvedeli. plan si asi nejaky nachystam a kdyz to podle nej nepujde, tak se nezblaznim.

uz jste si takhle rano nekdy pustili televizi? ty voe, to je sama telenovela :stuck_out_tongue_closed_eyes: , opravdu velmi výživné.
29. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@suzete jo jo všude samá telenovela :grinning: :grinning: ale já nejsem překvapená když jsem chodila do práce tak jsem dělala na 12 a měla i sem tám volno v týdnu tak mě to tak nepřekvapuje
29. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
@kovalda ahojky a dobré ránko přeji :slight_smile: kojící podprdu za 69 kč jsem koupila u ťamance :grinning: a navíc je uplně k nerozeznání od te kupované v obchodě :slight_smile: takže mazec :wink:
@kovalda jen v ty tři hodky si byla vzhuru jo? :unamused: ja ti to závidím ja jsem opět dneska chodila co hodinu na zíchod s plným močákem :unamused: ráno sem tak polehavala v postely a malí se pěkně ´boulel a řádil tam :grinning: .Jinak sem ráno hned zdupala chlapa ještě neš odešel do práce,ja nevím zda to tělá schvalně ale má naštělovaný budík na telefonu a i velký který dělá strašný kravál ,to je jak probuzení národu a mazec teda ten dneska poprvé zvonil ve tři ráno kdy mněl vstavat do práce ale před tím zvonil ještě dvaskrát ten na telefonu on se zvedne ale jen když do něho strčím a jde to vypnout a pak každých deset minut budík zvonil na telefonu až do 4 hodin do rána a to už sem nedala vyletěla sem a hned sem ho zdupala co to jak je ,on mně prostě musí probudit ,nechápu proč ten budík šteluje když ho pak ani nevnímá no moje nervy a to si to ještě odskače jak přijde domu leniví je vstvat jak cip.V poslední době hodně zlenivjel doma mi nepomuže sam od sebe prostě nic.Přijde s práce nechá si nachystat jídlo a vylehava a nebo si hraje z malou ale s ničím jiným mi nepomuže a ani se sam nenabýdne to se mu usím vnucovat a už mně to začíná štvát nejspiš mu zase řeknu svoje :unamused: :unamused: :unamused: ja vám tak závidím že vy máte chlapy kteří vám pomáhají :unamused:
@antana123 taky držím palečky at to vyjde :wink: mají mu dneska volat?
no malí mi dostal škitavu mazec :grinning: bobek malí ja se du nasnídat :grinning:
29. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
@lucinecka222: nee, nebyla jsem vzhůru jen ve 3, ale taky ve 3 :grinning:

Tak jsem si začala zjišťovat, kdy mi přijde má historicky první dávka nemocenského od socky. Tak nejdřív jsem zjistila, že je to úřad dle adresy zaměstnavatele ne dle mojí :slight_smile: no a pak mi na call centru sdělili, že nemají lístek na peníze za červen :angry: . Tak jsem zas volala do práce, tam vše řádně odesláno a na socku se nemůžu dovolat, paní to nezvedá, ale mám přímé číslo na paní, která mne má přímo v kompetenci, tak snad se dnes dovolám :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
@kovalda už by bylo docela na čase dostat peníze za červen, ne? :unamused: Hodně štěstí při vyřizování. V tomhle mám tu výhodu, že si na OSSZ nosím lístek sama, přímo k paní, která mě má na starosti. A do 14 dnů od odevzdání jsou peníze na kontě.
29. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@kovalda : tak tohle jsem si užívala loni až do přechodu na matěřské, furt něco ztráceli a peníze se zpoždovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem tam na Ossz byla snad 100 x. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera jsem nestihala skoro ani nakukovat....tak zacnu s docitanim :wink: A ze toho neni malo!!
Dneska vecer manzel leti na ten festak a ja uz od vcerejsiho vecera co chvili natahuju jak maly capart.... :pensive: Musim si najit nejakou zabavu jinak se ubrecim :sweat_smile: Jsem hrozne tele, ja vim, ale nemuzu si pomoct....
29. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
@safryy neboj ti to tady s náma uteče to čekání :wink: jsem si říkala kde si :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

já už jsem dneska ready :sunglasses: i v noci jsem spala jak mrtvá...dole to bolí už jen při větší námaze :slight_smile: :slight_smile: fuj, ale tu bolest už nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě taky zatím ještě nepřišly prachy z OSSZ za červen :rolling_eyes: no zítra mi dá dr. ukončení, tak ji to tam odnesu a zeptám se, kdy poslala dávku nebo proč neposlala, páč lístek tam má, ale ten co dávám do vedlejší práce opozdili, tak možná kvůli tomu :unamused:

trochu jsem vás zpětně pročetla a nevím na co reagovat, tak se distancuju :sweat_smile: :grinning:
29. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@kuchy - ale vy jste preci pripraveny byli - sama pises, ze jsi ZS, nemocnici perfektne znas, dokonce jsi byla u porodu a asi ne u jednoho a manzel se ptal na info tebe - podrobnejsi "predporodni kurz" si ani nedovedu predstavit :wink: jak pak muzes napsat, ze ti to u nezdravotnic prvorodicek prijde jako "zbytecny stresovani" a otravovani manzela? mela jsem z tvy reakce stejnej pocit jako @kovalda, ze porod je proste brnkacka, nic stejne neovlivnime a jsme hysterky, co nevi, co si roupama vymyslet...... moje kam. s pritelem jsou oba mudri, tak je jasny, ze napr. na kurz prvni pomoci fakt nepujdou a stejne by nikdy nerekla, ze kurz prvni pomoci je hovadina.... stejne tak ja s muzem jsme oba inzenyri, takze asi taky nepujdem na kurz matematiky nebo kurz ucetniho minima apod. a stejne bych nikdy nerekla, ze podobny kurzy jsou na ho.... takze tvoje reakce z pozice zdravotnika, kterej zna prostredi, vi, jak vypada porod, zna se s personalem apod. mi proste prisla dost jako mimo misu
29. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@antana123 ...jj s vama den utika jako nic :slight_smile: Vsak me to prejde...na chvilku :grinning: Mam jeste pred sebou 6 stranek...a nez se jima prolouskam, tak jich bude dalsich sest popsanych :grinning: Jinak teda Simonek je macek....si vzpominam jak jsi tu truchlila, ze bude asi prcek, ze ti dost rychle neroste...a uz ted ma krasnou porodni vahu....jsem zvedava na konecny vysledek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.