• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
petja. já jsem ráda za všechny rady v tomto směru, já jsem právě docela držka, nenechám si srát na hlavu, ale z těch starších lidí mám prostě respekt. dosud jsem si to nechala líbit, ale dneska právě jak tam ráno vlítnul a začal hučet, tak jsem se chytila za břicho a řekla si, že toto miminku teda dělat nebudu takové stresy - fakt mě to šíleně vytočilo. takže od zítřka mu to nedaruju. ale ten klíč už prostě neodemknu, sice je to blbé pořád zamykat odemykat - protože my máme zamčenou kuchyn, obývák, pokojíček a ložnici, a na chodbě máme komoru s ledničkou a vším jídlem, wc a koupelnu, a jak tam ted pořád chodím, tak si na to musíme zvyknout. takže už mu to asi i řeknu, ale prostě budu zamykat a at si s prominutím políbí........................jen mě to dostává, jak já si nikdy od nikoho nenechám nic líbit, i s manžovou ex, která je o dvanáct let starší než já jsem byla hotová hned, tak od takového staříka já se nechám tady takto týrat......
já mu zatím neřekla nic vlastně kvůli manželovi - aby ho to nemrzelo, kdybych se neudržela a řekla mu to hnusně.......
4. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ale podle mě by se pročistil vzduch.To tě musí hrozně dusit!Zbytečně ten stres zacpáváš hlouběji.Nadechni se a prostě mu od plic řekni o co go.Myslim,že manža už je s tím smířenej,ne? On byl takovej studenej čumák vždycky?I na manžela,když byl malej kluk?
4. únor 2010 ve 22:40  •  3 děti  • Odpověz
lamia: Pravdou je, ze nepotrebuju co dva tydny videt miminko na UTZ a nosit si domu haldy obrazku...budu se z miminka tesit potom dosyta...ale aspon vedet neco...ze je tam kde ma byt...ze mu tluce srdicko...aspon o jedno vysetreni a to na pocatku tehotenstvi by pridat mohli.

petja: tak potize nastesti nemam zadne...ale treba jestli tluce srdicko, to by me zajimalo velice. Ja uz jsem si zakazala tady na konikovi cokoliv cist...protoze to bych asi zesilela...ale z pocatku jsem cetla hodne a moc optimismu mi to nepridalo. A mas pravdu...CR je se ctyr letou variantou unikat....tady je mozne zustat max. rok doma, s tim, ze ty tri mesice nejsou nijak placene...asi socka neco doda...ale ja to neresim....my chcem s miminkem domu do CR... :wink: Pomalu zjistuju co to vsechno obnasi k vyrizeni...a jde mi z toho hlava kolem... A kde v UK sestrenka zije?
4. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
No já sem úspěšně zbouchla jogurt,když sme ho tak dnes probíraly ze všech stran,dnes mám manžílka na noční,Fildu jsem už setřásla :grinning: tak si v posteli s rukama na bříšku konečně udělám čas i na toho maloška v bříšku :dizzy_face: Už se moc těším na pohyby :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 22:42  •  3 děti  • Odpověz
pet: ja se ted posledni dobou rano budim s tim, ze mam obe ruce na brisku a triko vyhrnute pod prsa...asi si ten pupek pres noc ze spani hladim, jinak si to vysvetlit neumim.... :grinning:
4. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ty, ona se teď už snad potřetí stěhovala,naposledy někde kolem Norwich(se to píše?) Ty mysli pozitivně co to jde,pořád se ujišťuj,že je vše o.k. Jistě,myslím,že každá máma má šílenej strach o to,co se v bříšku děje.Taky už nečtu články o miss abort bez příznaků apod.nemá to cenu, k ničemu to u tebe osobně stejně nepovede,leda k frustraci.Co je v bříšku nezměníme,my jen můžem dělat maximum z naší strany!
4. únor 2010 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz
..tak jestli ti to tak nenachystá manža :grinning: tak určitě instinktivně dáváš ruce ke zdroji :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 22:47  •  3 děti  • Odpověz
autor
on je takový až od smrti té manžové maminky, to ho změnilo, dřív ho znal každý jako vtipálka, v pohodě, ale od té doby je takový. pak měl ještě jednu přítelkyni, s tou i žil, ale ta ho jen využívala, tak se rozešli a ted má tady tuhle a ta je v poho, tak se trochu uklidnil a ani moc není doma, tak je větší klid...............
manža by mu to i řekl, ale vím, že by ho to moc mrzelo a ani by mu to neřekl tak důrazně, jak já...............proto mu chci říct schválně něco já, protože jsem víc "cizí", tak na mě si nedovolí jako na manžu...............
co se týče jídla, tak to jsme přešli, jako všechno, protože to nemá smysl - stačilo když jsme po něm chtěli, aby nám nechal na pokoji toho kocoura, jednou mu manža řekl docela naštvaně - mohl bys ho už konečně nechat na pokoji, nevidíš, že se mu to nelíbí? a on se otočil na patě a řekl - už ti na něj ani nesáhnu a odešel................tak já štastná, jak bude klid a on příště zase mu dělal to samé...............takže to je marné.................
nejhorší je, že v dubnu tady s ním budu deset dní sama, to nevím, co budu dělat, bud budu pořád někde pryč a nebo si nakoupím zásoby a zabedním se tady nahoře a deset dní nevylezu................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je to děs, manžela to mrzí, jak on pořád vysírá, ale mu vyčteš jednu věc a on tě naštve druhou, nejhorší je, že mu to absolutně nedochází, mu to prostě připadá normální se takto chovat, je to přece jeho barák ne, tak co by klepal - takto si myslím, že přemýšlí................
jinak už jsme to říkali i manžovému bráchovi, jak se chová, oni nás teda obdivují, že s ním můžeme bydlet...........že by to nezvládli..............takže asi je fakt potřeba udělat pořádky, už toho bylo dost, stresuje a štve mě to fakt hodně.
4. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
:grinning: jsem se ho neptala....ale myslim, ze se omacavam sama :grinning: Koukam, kolik mas jmen co by se ti libily....to u nas bude prekerka...me se pro kluka strasne libi Matěj, pro holku to bude boj....ikdyz i prosadit Matyska mi da zabrat....ale intenzivne na tom pracuju :pensive:
4. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
Jo,jo Safry,jméno pro kluka je jasný,ale holky dá se říct v pase furt měním.Zatím u mě vyhrává Alžběta,manžel se dívá všelijak :grinning:

Lauri,držím ti pěsti,silná jsi na to dost.

Děvčátka,já jdu už spinkat,dobrou noc všem!
4. únor 2010 ve 23:01  •  3 děti  • Odpověz
..a já bych teda druhýho chlapečka chtěla :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 23:02  •  3 děti  • Odpověz
Se jmeny pro holcicku to proste nevidim dobre...at vymyslim co vymyslim...nejakou takovou kacenu znal, nebo jeho kamarad chodil s nejakou slepici toho jmena....co na to pak rict.... :sweat_smile:

laur: ja myslim, ze tchana poresis...jen mu proste neco povez...mozna to nemusi byt uplne od plic, aby se vylozene neurazil. Proste se nedej...jednou tam bydlite, je to vas prostor a on by ho mel respektovat. :wink:

Taky preju vsem dobrou :slight_smile:
4. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
autor
Holky, moc vám děkuju za podporu, už jsme si to i řekli s manžou, že prostě budeme zamykat a až narazí na kliku, tak mu něco řekneme - že chceme mít soukromí. A já mu dolů nechodím vůbec - pro jistotu.
Tak aspon už se nebude žížalka v bříšku stresovat, nezaslouží si to................a já taky ne............
Taky jdeme spát, tak se mějte hezky, dobrou noc.............
4. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
Krásné ránko všem, a gratulace k včerejším kontrolám...opět nějak nestíhám, max. sem tam něco dočtu....já už opět zvracím, ale naštěstí jen ráno, na lačno žaludeční štávy, což se dá přežít....jinak mi je celkem fajne....v úterý poradnu, juchůůů, bude průkazka a dozvím se termín UTZ screeningu, tak snad bude vše ok a á se trochu zklidním.
Jinak řešíte tchýně a spol....tak začnu tchánem, ten je fajn, pohodář, no úplně miliónovej, bude z něj príma dědeček si myslím...tchýně je taky celkem v poho, dřív mi přišla jak "generál", ale teď bez problémů, max. vyslechnu, co nechci, jedním uchem sem, druhým ven....ale jinak je milá a starostlivá, to bude sfranda až se dozví, že je pasujeme do rolí dědečka a babičky, stejně tak naše :grinning: :grinning: :grinning: už se nemůžu dočkat.

Jinak držte mi pěsti, dnes mám zápočet ze slepý mapy ČR, 94 pohoří a nejvyšších vrcholů atd....doufám, že se mimísek při mém učení neflákal a bude mi radit z bříška :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu si ještě přečíst přednášky a za chvíli je tu kámoška budeme opakovat spolu, pak ven s pesanem, obídek a frrrr na zápočet...uááááááááá...už mě to studium fakt unavuje a vycucává všechnu energii :angry:
5. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
dobré ranko

laur:a co třeba na hrubý pytel hrubou záplatu a oplatit mu stejnou mincí....prostě až tam bude mít tu přítelkyni vtrhnout ...nakonec -tak je to přece normální a správné,tak co
tchýně se taky trošku stáhla,když jsem přistoupila na její pravidla - rozuměj odstranila jsem veškerou svou ochotu,snahu pochopit,nalézt kompromis ...
jen jsem vždy nechala ty její hnusy v celé své kráse ....já se tovždy snažila nějak uvádět na pravou míru,vysvětlit rozdíly zvyklostí
jenže o to tam vůbec nešlo

ren:držím palec ..dejpak vědět :wink:
5. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno,

tak už máme pátek, což nás pracující těší :slight_smile:

lauri: asi bych souhlasila s hupczou, prostě jak on na tebe, tak ty na něj, ať ochutná své zacházení.

rennu: fakt máš můj obdiv, snad zápočet dopadne a budeš mít konečně chvilku klidu. :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
dobré ráno kočky,
ren: závidím......................jak jsem psala, tchýně by byla úžasná babička...................ale bohužel, už se na nás kouká jen shora...............

hupcza. to mě právě taky napadlo, ona tam byla zrovna minulý víkend, dokonce tam spala, tak jsem říkala manžovi, at tam jdeme vlítnout, ale oni celé odpoledne seděli u nás nahoře, protože jsme měli oslavu, a on pak přilítl asi dvakrát k nám nahoru, protože zjistil, že nemá mezi svýma mega zásobama nic, čím by pohostil svou přítelkyni k večeři - si představte, ptal se nás, jestli máme sádlo, my si mysleli, že chtějí něco smažit a on jí chtěl namazat chleba se sádlem....................no magor prostě....................
ale myslím si, že kdybysme mu tam vlítli, tak mu by to asi nevadilo, on je fakt zabedněný......................tak uvidíme, zatím to řešíme tím klíčem, bude to asi nejúčinnější..............jsem zamknula i ted, když nejsme doma, at si na to zvykáme s manžou............

a jak se jinak máte dámy, co nového dneska?

rennu: držím palce, at to dáš, ale nezávidím teda..............
5. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
ahojky všem.... no taky už se těším na pohyby... až budu fakt cítit že nosím mimi. Teď když koukám na UZ tak mi nepříjde že to je ve mě.... jakobi sem koukala na UZ někoho jiného. Prostě mi to stále nedochází.
5. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Krásné poledne!
Alžbětko při svém druhém těhu mám taky podobné pocity,jako ty,furt to nějak nepobírám :dizzy_face:
My se dnes chystáme do sauny,já jsem na ni zvyklá,ale v těhu se začnu zase saunovat až v 2.trimestru,takže budu odpočívat a moji dva chlapi půjdou spolu.Pak malýho vždycky umyju a jsme spolu v odpočívárně a manža si užívá svoje kola
No spíš,jak odpočívárna se to tam proměnilo v MC,jezdí tam ještě známí s holčičkou a pak s dvojčátky,takže o zábavu postaráno :grinning: Je to ale taková skvělá rodinná sauna,takže ´´naše´´ dětičky všichni milují :wink:
Ozvu se asi až zítra,páč dojedeme až po 18 hod a to sou pak fofry,všecko uklidit,prádlo do pračky,cxhystat večeři a pomalu do hajanova.
Tak pa amějte krásný den!
5. únor 2010 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz
Teda holky, dneska je tu nějak mrtvo, to všechny tak makáte? Já teda melu z posledního, jsem ráda, že mi za hodinu končí pracovní doba, pak jen cestou nakoupit a hurá domů. Asi si půjdu na chvilku lehnout.

alzbeta: jj, taky se těším na pohyby, to bude konečně nějak důkaz :grinning:
5. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
petja: to máte dobře zařízené s tou saunou :slight_smile:, tak si to hezky užijte. Pa
5. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
holky ja furt uvazuju o tom screeningu..uz je nacase..ale vcera jsem se na to zeptala dr jaky ma nazor..pry je to dobra vec, pokud se ocekava nejaka tezka vyvojova vada..ale ze je to jinak to same co se dela v 16tt..jen se to dovime o par tydnu drive za penize...tak nevim....
5. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
jeee ja uz mam 11tt:slight_smile: vcera jsem mela byt 9plus 5 podle minule kontroly ale hodilo mi to 9plus 4..tak se mi to kapku posunulo..no mozna ze priste se prcek posune zase dopredu:slight_smile: pry do toho 12tt se teprve urcuje kdy tak mohlo cca dojit k poceti..ale hodne se pak pozna podle prvnich pohybu..pry:slight_smile:
5. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
no a ted jsem omylem spolkla druhy multak calibra baby..no doufam, ze bobiska neprevitaminuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
lajla: no to není tak docela pravda, NT screening odhaluje těch vad víc (a nemusí se očekávat) a hlavně má spolehlivost přes 80%. ale ty tripple testy hradí pojštovna, ale v zahraničí se od nich už ustupuje a tady je taky spousta ženských odmítá, protože mají spolehlivost kolem 64% a hlavně prý bývají často falešně pozitivní.
já si teda nechám udělat obojí, ale toto narozdíl třeba od amniocentézy miminko nijak neohrožuje, a kdyby něco, dozvíš se to brzo. navíc všude to nestojí těch patnáct stovek, někde to dělají zadarmo, někde třeba jen za pět stovek, tak si to pozjištuj. pro mě je to jediná investice v těhotenství, takže to dám určitě, ale to je asi na každém....................

kovalda: já se vrátila domů teprve před chvilkou, ted jsem se najedla, jdu se nachystat a za chvilku jedeme na návštěvu a pak na hokej - kamarád potřebuje nafotit zápas a pak ještě na jednu návštěvu............
5. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jak se máte?? doufám, že všechny dobře :slight_smile: :slight_smile: včera bylo u nás krááásně slunečno, že mi venku i chvílema bylo horko :sunglasses: :grinning:

lajlo, o tom NT screeningu mi to samé řekla sestra při prvním :sweat_smile: třeba kamarýdky synovec má downův syndrom a taky tam nebyla, jen ji nějak asi víc hlídali, když to má v rodině :sweat_smile:
no já taky furt váhám...taky se příště toho 3.3. zeptám dr. co si o tom myslí...teď mám jiného než při Tomášovi :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
laj: to samé to určo není ....to máš jakobys řekla, že jestli si koupíš škodovku a nebo bmw je nastejno -ono to jsou totiž oboje auta :sweat_smile: ....viz laur ....a odborně to tatdy popisovala lami
5. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
ojo -nojestli se zeptáš 3.3,tak toho už moc nenařešíš :wink: ....musí to být v prvním trimestru :wink:
5. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
hup, aha...no ale takhle mi naplánoval kontrolu a když jsem tam byla minule, tak nic nenaznačoval, jen že tomu necháme volný průběh a že mám přijít za měsíc :sweat_smile:

no chci teda k němu zajít příští týden, kvůli té neschopence, tak se zeptám...jesti teda na to nezapomenu :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.