• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka ten ochranný potah se prodává i v ikei, teda je to spíš taková slabá matrace.....

29. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
teda to je spíš nápověda pro lucku
29. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@lendaw - tak už znám brkaši...ale kašpárek..neznám.Teda jídlo jo,ale název.To zavedu.Já dnes dělala po letech zemlbábu.Tak jsem zvědavá jak ji budu za týden netknutou vyhazovat.

O víkendu budu péct 6 kg pečiva na svatbu. Tak doufám, že nebude vedro.
@kuchy - to jo když platíte hypošku a tak..musíte brát v potaz, že já jsem vlastně o generaci před vámi, my už bydlení máme vyřešené, zařízení bytu vcelku taky. Je pravda, že zase máme kopu puberťáku, co stojí plno peněz, ale dokud bude muž dělat tak se to dá zvládnout. Já zase řeším, co s námi bude až nebude muž moc dělat. Každý věk nese své problémy a starosti.
29. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@hupcza - teeeda ty jsi,ale nezodpovědná!!!!!!!!! chudák paní ze sociálky :grinning: mít tolik druhů zaměstnání :grinning: té mojí stačilo, že jsem zaměstnanec dvou firem a je to hrozný problém. Marodím od března a ještě jsem nedostala ani kč. :angry: Pořád mi tvrdí, jak tam nemá přihlášky.Jemže ona neví, že ty přihlášky dělám já. Tak si pořád posíláme kopie atd.Dnes už jsem se naštvala a řekla, že ji to zítra odvezu osobně i z jejich razítkem a podpisem. :grinning:
29. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@kuchy K té masti na bradavky - ohledně kojo teda nemůžu říct, ale skoro celé těhu jsem měla hrozně suché a popraskané, úplně bolavé, mám hodně suchou pokožku. koupila jsem si mastičku v DM na bradavky, přijde mi že základ je vazelína, ale není tak hustá, pěkně se rostírá. Mažu na večer a od té doby v poho :wink:

Ještě ke kurzu - my jsme rádi, že jsme ho absolvovali a zároveň jsem moc ráda za info od Tebe :wink: A včera jsem teda nechtěla spustit žádný hon na čarodějnice, jsem to dočítala až teď.
29. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@suik Jj, přesně ten z ikey máme. Vzala jsem ho, protože máme i na matraci na naší posteli a docela se osvědčil. Občas prosákne nějaké mastička (manža má exém), pití v posteli, teď ještě ten olej z masáže hráze... No prostě jednou za pár měsíců vyperu potah a matraci neřeším, je jak nová už kolik let :wink:
29. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
@zvirka : v poho, co člověk to názor :slight_smile:Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem :sunglasses:

Mast z DM zkusím,jak se jmenuje ?:slight_smile:
29. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
@kuchy Tak je to řada kosmetiky babylove Mama, je to tam jen německy - Brustwarzensalbe. Malá bílá s růžovým vrškem, ani drahá nebyla, jsem moc spokojená :wink: Jo a píšou na ní, že se před kojením nemusí umývat, je neparfémovaná :wink: Téda, já budu asi dělat v reklamě :grinning:
29. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@kuchy Teď mě napadá, že byla myslím ještě v papírové krabičce, původně.
29. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@zvirka :jj,dík :wink:
29. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
Tož člověk má konečně chvilku čas a tady nikdo.... A si půjdu něco dělat, ale ještě Vás tu navštívím :wink:
29. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
@kuchy tak zítra naklušu do krámu pro sušený švvestky :slight_smile: díky

@suik no musím to proštudovat.... :wink:
29. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@zvirka ta řada Babylove Mama z DMka je fajn, mám krém i olej na bříško :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
@suik ja jsem použila přípravek na suché čistění ale ten nezabírá :frowning2: ta pohanka je v tom potahu přímo,nejde vytáhnout :unamused:
@suik no ušít potah by mohla babička ale látka taky něco stojí :frowning2:
@zvirka no stahovat to nebude ale ja budu mít blbý pocit že mi malí leží na špinavém :unamused: však určitě víš jak to myslím :unamused:
29. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
Holky, my máme pořád tu teplotu,sice ne tak šílenou jakov noci,ale pořád,malý ale fakt nevypadá nemocně, jen slintá a chce dudlík. Naše doktorka má dovču,tak se mi k zastupující letět nechce, snad jsou to jen ty zuby zubatý :frowning2:
29. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
@zvirka: já se v Tescu koukala a našla jsem jen normoš podprdy, sice za super prachy, ale všechny s kosticema :frowning2:
Super, že je manža důslednej, to je potřeba :slight_smile: a když to změklo po pár masírováních, tak pak to bude super :slight_smile:

@rennu: taky se mi ty aktivní a neaktivní dny střídaj, dnes jsem teda spíš v útlumu :slight_smile: a koukám, že ty jedeš jako turbomyš :grinning:
Já teda na zácpu netrpívám, ale prý zabírají hlavně švestkové kompoty, spousta vlákniny, ovoce a zelenina a kysané mléčné výrobky - ideálně kefír, acido, ... To jsou věci, které já normálně konzumuju, takže pak chodím i několikrát denně :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@lucinecka222 já mám matraci pro mináka taky s pohankou, a se sundavacím povlakem. myslim, že běžně není normální prát matraci ale ten povlak, což je nějaká bavlna nebo co to je. pohanka zůstane na matraci a vypereš potah, ne?
29. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@kovalda : já jsem si koupila na netu 3 ks bez kostit za 299, černou, růžovou a bílou a hezky sedí :grinning:
29. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
@petja já dala na poprvé 6ku s epinem, a po třech dnech jsem se dostala na 8ku, ale tam to ještě vázne. mám ještě čas (doufám), tak to s tím cvičení nepřeháním. a včera jsem padla únavou, tak jsem ani necvičila.
29. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@pet.s: brkaši jsem taky znala, ale kašpárek byl pro mne novinka :slight_smile:. Jé zemlbába, to je dobrota :slight_smile:, tu už jsem dlouho neměla, taky bych mohla udělat, mňam :slight_smile:
A komu pečeš na svatbu?

@zvirka: ten ochranný povlak na matraci máme taky - jak se člověk potí a tak, tak se to jednou za čas vypere a je klid :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@kuchy: a měly i takový ty obří velikosti? to je super cena :slight_smile:

@suzete: panečku, během pár dní takový pokrok, tak to už se skoro na to cvíčo těším :grinning:
29. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
@rennu Jj, krém mám taky, mažu a zatím strije žádná, musím zaklepat :wink:

@lucinecka Naprosto Ti rozumím, pokuds to ale čistila, tak to čisté je, jen ten flek prostě nepustil, asi bych to neřešila.

@kovalda Tak to nevím, asi jak kde a jaké mají zrovna zboží :unamused: No doufám, že ta masáž aspoň trošičku pomůže, ale petja a suzete už můžou s těmi centimetry rovnou rodit :grinning:

@kuchy Tak to mě mrzí, že má malý takové trápení. Snad to bude brzo v pořádku. Ale asi bych s ním zítra zašla, pokud se to nezlepší, ať nemusíte o víkendu na pohotovost.
29. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
@suzete nene ja to mám přímo na potahu je to tam zašité vypadá to takhle ,ten kokos sem swundala ale pohanka ta nejde dát prič je přímo v potahu,kde máš tu pohanku ty?
29. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
Ještě k té zácpě. Mně docela pomáhal vitamin C, urychluje metabolismus. Buďto normálně celaskon nebo šumivý :wink:
29. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
@kovalda jojo, dnes jsem nějaká přehnaně aktivní :grinning: už mám naveřeno, polévku i druhé jídlo, uklizeno, vynesené odpady a vyvenčeného hafana a už sedím, ptž když se pohybuju, necítím mimánka...tak ho jdu šmírovat :grinning: No já jím ovoce, zelenin denně plus denně jogurt...zkusím ještě ty kefíry....bych mohla k rizotu udělat okurkový salát, mám tu zakysanou smetano a zítra koupím zásoby další :grinning:

@kuchy chudáček malej, tak snad to budou jen zoubk,y co ho trápí :wink:
29. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@zvirka já taky bez strií, ale vděčím tomu spíše genetice než krémům :wink:
29. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
@kovalda já myslela, že to bude horší s tím epinem a celkem se to dá, když se to dělá fakt pomaličku a opatrně. ale jak říkám, ta osmička padla po třech dnech na třetí tlačení a ještě to nebylo úplně ono. ale jak říkám, mám hromadu času, tak na to nespěchám a s nafukováním se loudám. jen mám strach, aby malý nechtěl na svět dřív.
29. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
@lucinecka222 ted jsem to tu matraci teda vytáhla z obalu ať to prozkoumám, mám klasickou matraci, na ní mám sundavatelný návlek s pohankovýma kapsičkama a to všechno je v bavlněným potahu na zip.
29. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
@rennu mě na zácpu nezabírá nic :unamused:
29. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
@kovalda :já jsem kupovala 90D :grinning:
29. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.