• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy to není zrovna obří velikost :grinning: Já mám teď 90F a děsím se aby na mě vůbec stačila po porodu abeceda :sweat_smile:
29. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky,
nějaká zprávičky od Hanči? viděla jsem fotečky malého a je rozkošnej.
A jak se daří vám? nerodíte?
Nám se daří moc dobře, vypadá to že začíná mlíčko procházet, dostal 5ml a nic nevytáhli sondou a taky už kadil a smolka to nebyla :slight_smile: a taky jsme překročili hranici 2 kg, máme 2056g :slight_smile: nádhera.
29. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
@suzete a jak často teda chodíš?
29. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
@lendaw : já jsem měla před těhu sotva B :slight_smile: Tak pro mě to velký je :wink:
29. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
@kuchy chápu :wink: Co bych dala za B :sweat_smile: Mě "to" teda během těhu naštěstí vůbec nerostlo, ale p oporodu se tomu asi nevyhnu :frowning2:
29. črc 2010 v 15:35  • Odpověz
@alisek :super zprávy, krásně přibral a tráví. mlíčenko ..brzy budete spolu :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:35  • Odpověz
@alisek jéé, tak gratulace, to je skvělá zprávička :slight_smile: Jen tak dál :wink:

@kuchy já měla před těhu 75B....a ted mám koupenou obyč bavlněnou 85D a kojící jsem vzala z Tesca za 72Kč 85DD, mám tam ještě krapejtek místo...ale snesla bych asi i 90tku :sweat_smile:
29. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
@suzete ano a ty kapsičky jsou našité na tom potahu ne?Já mam ještě i kokos ale ten je zvlašt
29. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
hojda,
tak co je tady nového? Dneska vás teda poprvé nedočítám. Opět nám vypadává net. Mám za sebou prima noc a ráno. V noci opět zimnice, pak teplota, ráno jsem volala obvodní prý se mám na 12 stavit, to jsem ovšem nestihla. K tomu jsem necítila prcka už skoro vůbec a přidalo se bolení břicha, tak jsem volala na gyndu, ať hned jedu na porodnici. Zrovna tam malujou :angry: , tak jsem se vracela ke svému, našt. je to přes chodbu, tak mi tam cinkli a čekali mě. Zrovna tam měli jeden příjem, paní jsem teda docela litovala, jsem se rosila i za ní. A dokonce jsem slyšela i první zakřičení po porodu, to bylo super. Udělali mi monitor, ozvy našt. o.k. , že to jsou posli, ale když mě vyšetřila, tak prý mám krvavý hlen a že to vypadá na předčasný porod, takže klid, magnézko, žádný lítání a kdyby něco, tak ihned přijet, jako bolest nebo krev. Takže trnu ted´při každé návštěvě WC, ale špiním furt i s trochou krve :angry: . Tak mu tady domlouvám, a´t ještě chvíli v bříšku brouček vydrží. Prý od 34 tt je mimi už soběstačný, tak nám chybí 4 dny. Posunula nám zas termín zpět na 14.9. tentokrát, to aby se v tom prase vyznalo. Jinak stále KP. Tak jsem z toho dneska totálně přešlá. Jsem se vám pěkně vykecala :wink: Já nechci být na 3. místě :grinning: , jestli tady zatím teda někdo neporodil :wink:
29. črc 2010 v 15:39  • Odpověz
@rennu
@lendaw : mě se po Matym nalila prsa asi na plná C, ty mi zůstaly a ted povyrostli na ty D, a v podrdě jsem místo odhadla myslím podle prvního nalití tak akorát na koj.vložky :wink:
29. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
@alisek ahojky ju tak to gratuluji je to šikulka že se mu tak daří :wink: super :slight_smile:
@lendaw jo tak s tou velikostí sme na tom cca stejně :grinning: akorád ja mám o kapku větší no :unamused:
ted se chystám že pujdu vytřít a malí začal vyvádět jak hrom ale až mně to bolí jak dělá boule na břich no je to mazec teda uffffffffffffffffffff :astonished:
@beru3nek juvá tak to je síla ,už to tak vypadá že budeš na třetím místě ale nepředbíhejme,pokud nejisou bolesti tak je to ok jen at nezačneš krvácet,držím palečky,a malinkému opakuj at ještě chvilku počká :wink: tak zase máš stejný termín jako já a už máš problém z krvácením no je to síla,ja teda nechápu proč ti tem termín pořád přehazujou :unamused: :confounded: drž se holka a odpočívej :wink: jo a taky nás hlavně informuj :grinning: :wink: :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
AHojky holky,
tak jsem vás dočetla. do diskuse se pouštět nebudu, jen jedno pro @kuchy nevím kdo je tu vztahovačnej, kdo se ozval, že na něj nikdo nereaguje :grinning: to jen tak na okraj.

@beru3nek ty si tedy taky pěkně vymýšlíš v 35 tt ne ? koukej ještě držet, máte čas. držím palce, třetí místo v ttvém případě by nebylo žádný terno, ale taky ne tragedie, tak odpočívej a at to ustojíš, nebo uležíš
29. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
@beru3nek : ty jo, nééé, ted je na řadě antana a lio, žádný předčasný porody, ležet ,nic nedělat :wink: Vydžet alespon do to 36 tt, to jsou plíce dopečený :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
@kuchy neděs mě, že po kojení se nalitá prsa nezmenší zpátky nebo ještě míň :confused: To je moje největší noční můra :confused: Je fakt, že u mě to šlo co 10kg váhy nahoru to jedna velikost prsou. Takže už jen zhubnout 40 kg a budu mít pěkný B :grinning:
@alisek gratuluji k překročení 2kg :slight_smile: To je moc dobře :slight_smile: Jen tak dál :slight_smile:
@beru3nek tak teď už snad jen lehnout a vůbec se nehýbat :confounded: Od ukončenýho 34tt už je mimi hotový? Já myslela, že později. Tak to je taky dobrý vědět. Každopádně: vydrž, Prťka, vydrž :wink:
29. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky, dočetla jsem jen dnešek.

@alisek Tak to gratuluju, samé dobré zprávičky. :slight_smile:

Koukala jsem, že jste řešily předporodní kurzy a porodní plán. My nebudeme mít ani jedno. Co se týče porodního kurzu, tak manža na něj jít nechce a já mu ho vnucovat nebudu. Je mi to tak nějak jedno, kdyby chtěl jít, šli bychom, ale myslím, že to zvládneme i bez něj. Tak nějak spoléhám na to, že mi (nám) na místě sestřička nebo PA řeknou, co a jak. V porodce jsme se ale podívat byli, společně a určitě to byl přínos. Za prvé, protože to máme dost z ruky a nevěděli jsme ani kde je areál nemocnice a za druhé, že jsem se chtěla ujistit, že jsem si vybrala dobře. Manžovi i mě se tam moc líbilo a to jak prostředí tak personál, víme alespoň kde zaparkovat, kam se jít nahlásit, kde budemem trávit čas před porodem atp. Myslím, že budeme oba klidnější, když tohle víme. A věřím, že bez samotného kurzu to zvládnem.
Jen mě v tomhle směru dost dostala kolegyně co má rodit zhruba za týden, když ze mě defacto udělala blbce a začala mi vykládat, jaká je chyba, že na žádný kurz nejdeme, že manža bude vykulenej a nebude vědět co dělat a že to na něm určitě zanechá následky, a trauma, když nebude připravený na to, vidět mě v bolestech atp.
Ad porodní plán ... budu rodit ve Vrchlabí a to je hlavní důvod, proč ho psát nebudu. Cokoliv co bych do plánu napsala, je děláno ve Vrchlabí jako samozřejmost. Pro mě je důležité hlavně vyhnout se nástřihu. Budu cvičit s epinem a ve Vrchlabí je nástřih procentuálně do 5%.Takže super. Ale jít rodit jinam, určo bych do porodního plánu šla. :wink:
29. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@lucinecka222 já už si pomalu myslela, že jsem jediná na kom se příroda takhle mstila :grinning: Asi mám špatnou karmu :grinning:
29. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
@lendaw neboj zmenší se mně se teda zmenšily a to sem mněla první mimi :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
já měla neska slušně cestovní a tak po návratu dom ležím a ani se nehnu, nic mi není, ale jsem taková celkově schvácená a hlavně mě příšerně bolí kostrč ze sezení v čekárnách, docela na hov.....sedět hodinu v čekárně a z ordinace být za minutu venku :frowning2:
Na dia jsem byla naposled, hodnoty ok, druhý názor nepřenášet, max 39tt, a v porodce poradna dopadla ok, mladej pěknej vtipnej doktor, příští týden už bude monitor a vše je naprosto ok, takže adeptkou na to třetí místo zřejmě nejsem, ale vyvolávačku 2x zrovna nechci. Pak jsme šli s manžou na obídek, tak jsem se nechala vyfotit, at mám fotku z venku taky :grinning: :grinning: a pak mne hodil do práce, což nevím, zda bych v klidu neoželela, protože se tam nade mne sběhly jak sudičky a každá měla tu svou story a ty své otázky a docela sem se bavila :grinning: nejlepší bylo přání "at to moc nebolí" :grinning:
a ted si tu vegetím a snad bych i spala, ale to nechci, až se manža vrátí ze schůzky, chci jít jeeště ven a pak klidně padnu.

@alisek vypadá to že nerodíme, a je super že se honzíčkovi daří takhle super, jen tak dál
29. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
@lio :ale já se ozvala v dobrém, jako že jsem si připadala out, to byla asi těhu depka :sunglasses: ...ne útokem na něčí názor , který prostě nekoresponduje s většinou :grinning: jo holt, kdo plave proti hlavnímu proudu to má vždy těžší,už jsem si zvykla, jsem taková skoro ve všem. Tak si to občas slíznu,ale nedám se :wink: :wink: :wink:
29. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
@lucinecka222 já mám známou, které po porodu a kojení zůstaly o 3 čísla větší prsa - teď má G!!! :confused: A je z toho nešťastná.
29. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
add prsa každá sme jiná, tobě se zmenší a tobě zase zvětší, to přece se nedá takhle říct a usuzovat z toho jak to měla ta co už rodila a kojila....znám oba dva případy, někomu zůstala velká prsa a někomu se plná prsa D smrskla na slabé Béčka...
29. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
@lendaw mstila a proč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vždit se mužem chubyt těma kozama ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja vím je to mazec a navíc mi po kojení spadly dolu na to se připrav ,mně nepomohla ani podprda takže mysto bradavek vepředu mám bradavky dole :grinning: :grinning: :grinning: ale co naděláme no :wink:
29. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
@alisek: tak super, velká gratulka Honzíček je pašák teda :slight_smile:
jinak já mám 80 E, ale něco i D, jak která firma je dělá a ten obvod je mi už nějákej těsnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
všem díky za podporu :wink: , mě tvrdila, že od 34 tt je to o.k. tak nám chybí ještě 4 dny :wink: . Jinde jsem slyšela, že aspoň 36 tt, tak nevím.
Jinak byla jsem tam tak zmatená, a to jsem nerodila, že jsem nemohla najít ani ten zvonek, který nám na porodním kurzu ukazovali, tak mám už aspoň tréning :wink:
29. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
@lio : gratulka ke ko :wink:
29. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@lendaw však uvidíš jak to dopadne :grinning: jak píše lio každá sme jiná :wink:
29. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@kuchy moc mi tvé názory nesedí od začátku a proto na ně nereaguji, ale není to tím, že bys šla proti proudu, ale občas tvé podání mne zvedne ze židle a jak psala HUP, jsem taky lev, na jednu stranu tu říkáš, že je to každého věc, v druhém příspěvku odsuzuješ všechny, které nekonají tak jako ty, protože máš pocit že si mladá a zkušená. Možná si ale každá si k té zkušenosti dopomáháme jinak.Takže tu debatu vůbec nechci rozvíjet a tímhle svým posledním příspěvek si mne utrvdila, že dělám dobře :slight_smile:
Jen těžko říct, zda takhle mluvíš, protože si " z oboru" a nebo máš pocit že ve svém věku už máš porod za sebou a že si to zvládla a co blbnem, že to zvládnem taky....každej k tomu přistupjuje jak nejlíp umí a vyjadřovat se tu že je něco na hov....zbytečné.....apod je prostě trochu out...o tom to tu totiž není.
29. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
@lucinecka222 já tedy ke svým prsům nemám zrovna kladný vztah :slight_smile: Od puberty mi na ně všichni zíraj, nejsem zrovna typ, který by je vystavoval - a to ani když jsem byla ještě štíhlá a měla plný C. Takže budu doufat, že po porodu a kojení půjde redukce váhy ruku v ruce s redukcí objemu hrudníku a já se budu konečně vejít s prsama do konfekčních velikostí :grinning:
29. črc 2010 v 16:01  • Odpověz
@beru3nek díky díky, což já tobě moc gratulkovat nemůžu koukám :-/
na odlehčenou : sem manžovi v autě vyprávěla jak byl doktor vtipnej, hezkej, mladej......bych i řekla že snad žárlil :grinning:
byli na mne dva, jeden porhlížel, druhý psal a docela si pánové zavtipkovali, až mne vyvedli z rovnováhy, dyž na mě spustili co tam dělám neska, s čím sem přišla.....pak z nich vypadlo, že jsem měla přijít zítra dle dr z min týdne a já se objednám o den dřív, tak jestli to má důvod......na to jak sem se poraden v porodce bála, zatím z nich mám jen ty nejlepší pocity, horší to bude, pokud se bude schylovat k vyvolání, takže PETJA, ricinový koktej mne asi nemine, ale pokud nebude mimi připraveno, nepomůže ani koktejl a vyvolávačka bude o to peprnější :frowning2: ale nebudem se děsit dopředu žee :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
@beru3nek z medicínského hlediska píšou že od 37 je dopečeno, cokoliv před je bráno jako předčasný porod, co píšou knihy tedy....a pak je termín porodu +/- dva týdny takže 38 - 42tt
tak odpočívej a chvíli vydrž ještě
29. črc 2010 v 16:04  • Odpověz
@lio : no koment :sunglasses: já se taky zbytečně zvedat ze židle nehodlám, na rozdíl od tebe už vím své.Je to můj názor a mám ho podložený ne jednou zkušeností. Na čem jiný staví svět je pro mě naprosto zbytečné.A se lvem si mé znamení moc nerozumí. :wink:
29. črc 2010 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.