• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy jj narozdíl ode mne si ziušená a víš co a jak , tím nejsi někdo víc kdo by mne opovrhovat tím, jak se připravuji na porod já (a nejen já ) .-)
jj lev si jen tak s někým nerozumí :grinning:
29. črc 2010 v 16:06  • Odpověz
@lendaw ja tě naprosto chápu :grinning: ja jsem taky svoje prsa moc nevystavovala ale každý na ně kouká :grinning: a ted když sem šla cca mněsíc spátky šel naproti mně chlap z babou která mněla prsa malé a ten chlap tam zařval na mně TY VOLE TO SOU KOZY no tak jak se má pak člověk cítit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lio juvá tak ty to budeš mít už n za týden a něco co?pokud máš nosit je do 39 týdne a déle ne :unamused: kolik ti zbývá teda dnu ?
29. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
@beru3nek mě taky říkali, když dosáhnem 34tt bude to dobrý a když 36tt tak jsme bezproblémový :slight_smile: trochu s nadsázkou, člověk nikdy neví, že. Beru drž se, odpočívej a nepřepínej se, ten klid je fakt důležitej a nejlépe přímo na lůžku. Ikdyý v HK malujou, tak akutní případy berou, říkala mi to kamarádka ale mě to už netrápí, páč jsme nevydrželi, ted chodím denně za Honzíkem, je to kousek od budovy kde jsem rodila.

ad podrsenky, mívala jsem 85B/C podle výrobce, v těhu jsem skočila hned na D a ted mám Ečka, hrůza, manžel je nadšenej a já chci plastiku :confused: :rolling_eyes:
29. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
musím jít pov ěsit to prádlo a vytřít bo se mi pak už nebude chtít :grinning: :grinning: :grinning: tady svítí dneska slunko ale večer mají přít bouřky a slejvák a tak potřžebuju at to prádlo uschne :grinning:
29. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
@alisek to je dobrý :grinning: :grinning: některým chlapum se to líbý ale babám je to protivné no což :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@lucinecka222 no ted sem 37+2...takže 14 dní +/-
29. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@lio : rozhodně nikým neopovrhuji, jen jsem nebyla prostě tak zainteresovaná ani poprvé :slight_smile: Hlavní je, abychom všechny dobře porodily, každá pokud to půjde podle svých přestav. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já mám termín poslední, :frowning2: tak pokud se zase nezmění pořadník, budete to mít všechny za sebou dříve :grinning:
29. črc 2010 v 16:15  • Odpověz
@beru3nek: kam chvátáš ženská ...pěkně nohy křížem a drž :slight_smile:
@lendaw: někomu se zmenší a někomu ne ....mi hrcly z 75b na 75e a jsou tam ...pooootvory
29. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@alisek
@lucinecka222 slyšeli jste o bahenních zábalech? http://www.fmlifestyle.cz/bahenni-zabaly.html pro představu, to není reklama či že bych tam chodila, jen at víte o čem mluvím
byla jsem na tom před asi 3mi lety, odvodnuje to, tím mizí ty cm a mamče to vzalo přes prsa 5 cm, v prsou se ukládá dost sajrajtu a někdy stačí podobná záležitost a je vyřešeno.....je to drahý, ale kolik stojí plastika že :slight_smile:
Pak sem na tom byla před Dvěma lety a taky mi něco z prsou ubylo, měla jsemm o velikost a obvod mín, a pak jsem chtěla v zimě loni, ale to už jsem byla těhu, takže to padlo, a ted budu moct jít až po kojení, takže za dlouho |(dyž se podaří)
takže nezoufejte z velkých prsou, jen je dobré před plastikou vyzkoušet i něco jinýhío bo v prsou může být uschováno něco, co tam nepatří a dá se odstranit přírodní cestou než skalpelem - vlastní zkušenost
29. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
@alisek: joooo manža je taky nadšený ....ale kdo se s tím má vláčet po světě :sweat_smile:
29. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
@kuchy od začátku tu hlásíš, že rodíš v 37tt takže poslední být nemusíš, evidentně to chceš mít za sebou dřív, z různých důvodů, takže nezoufej, poslední být nemusíš

@hupcza vid další chvátalka , ti nevím, kam se ty ženský ženou :grinning: :grinning: já co zaslechla neska od dr, tak čípek drží a na špičku prstu otevřeno, což neznamená vůbec neic, nemám poslíky, bolesti, tvrdnutí ...
29. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
@lio díky to prozkoumám a po kojení jedu tam :slight_smile:

@hupcza přesně tak, nemaj ani páru co to obnáší

jdu "kojit" odstříkat mlíko pro našeho jedlíka, zvednou mu dávky po 1ml, tak at má co baštit :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
@hupcza neměla bys nějakou radu jak se vyhnout vyvolávačce, ale ne po termínu, ale v 39tt??
29. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
@lio : no hlásíš :wink: , mě to hlásila internistka, kvůli zdraví miminka, tak uvidíme. :wink:
29. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
@hupcza já se totiž dost těšila na přirozený rozběhnutí ..........což zatím moc nevypadá
29. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
ad prsa, manža je taky nadšený. Z mých původních 75B/C mám 80D, jen si stěžuje, že je škoda, že s tím bříškem tak nevyniknou. :grinning: Pokud velikost zůstane, vadit mi to asi nebude, ale obávám se, kam až budou sahat.
29. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@lio ju tak to muš za chvilku,tak možná že se malí ozve sám :wink: a nebudeš muset na vyvolání :slight_smile: všechno se mnění ze dne na den :wink:
@lio ja bych teda na palstiku nešla,nenechala bych do sebe řezat teda ted alspon ne :grinning: možná za deset let zmnění názor no kdo ví,no a bahení zabaly to není špatné,ale mně nevím co by top udělalo užtak z visícíma kozama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lio koupeš se v teplé vodě a nebo piješ ten maliník?třeba hodně sexovat co :wink:
29. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
@ladenka neboj podprda to zakrije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a chlap ten bude nadšený že zustaly takové jako je máš ted :grinning: myslím velikostně :wink:
29. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
@lucinecka222 no ted už hodně chodím, piju maliník, teplou vodu taky, sex ne eee, měli sme zákaz a ono stejně pokud není připraveno, tak nic z tohoto nepomůže, to je to co tu řeším víš, že mi v 39 přijde brzo, pokud to nebude připravené
29. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
@ladenka Nástřih do 5%? Já chci rodit ve Vrchlabí :slight_smile:

@lendaw, @lucinecka Prsa to je u mě hrůza... Měřím 160 a mám D, kojo jsem si musela koupit DD a snesla bych i F... :frowning2: Takže konfekční velikosti u mě nepřicházejí v úvahu. Ještě na střední jsem měla B, ale přibrala jsem 10 kg, tak jsem se pomalu vyšvihla na ty D... A až se po porodu nalijou, tak už to snad ani neunesu. No teď jsem prostě krásně kulatá, jak se manža vyjádřil, samé prso a břicho :grinning:
29. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
@lio: no já prostě musím dát alespoň ten 39tt ..jinak to vše nestihnu :grinning:
ad vyvolávačka - netuším .... zkusila bych se zeptat mamči nebo jestli mě na někoho neodkáže (jediné, co mě napadá - vypálit jim rybník v 38 :grinning: :grinning: :grinning: )
29. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
@zvirka: manža je vtipálek, co :grinning:
29. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
@alisek Super zprávy, jen tak dál :wink:

@beru3nek Drž se!!!
29. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
@hupcza No to on jo, ale radši by měl mlčet, bo už by taky pomalu béčka snesl :grinning:
29. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
Taky se u Vás udělalo takové vedro? Tady 27 :frowning2: No doufám, že přijdou ty slíbené bouřky
29. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
@hupcza hmm to mám ještě týden a zatím fakt nic nenasvědčuje že bych rodila.....i dyž neklesnutí bříška nic neznamená, četla sem že dyž se spustí porod a bčříško je nahoře tak že je to zase nadlouho než mimi překoná tu cestu.....dyž se mi zeptáš budu ráda....tu furt říkám že první týden v srpnu je pro mne ideální :grinning:
29. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
@zvirka bouřky? tu sprchlo, udělallo se dusno, teplotně nevím a na víkend hlásí 30 ...takže nic moc
29. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@zvirka jo ted má chlap za co chytit :grinning: :grinning: :grinning: no jo my baby máme problém s prsama a chlapy zase z něčím jiným :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj ony se určitě zmenší :wink:
jinak vedro mi ted je bo vytírám ještě musím vytřít obyvák a balkon a hlavní chodbu a malému se to ale vubec nelíbý a furt se někde zahačuje a mně na tom mystě totálně tvrdne břicho a bolí to jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :slight_smile: ale jinak venku je taky teplo na slunku ještě že mi máme už na balkoně chladek,jo to bych se nebala ony určitě dorazí ale ta obloha mate co? :wink:
29. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
@zvirka :grinning: :grinning:

bouřky néééé ..konečně po 5 dnech neprší
29. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
@zvirka Jojo, oni tam jedou přirozeně, nic neurychlují (pokud to není nutné kvůli mamče či miminku), nechají hráz, aby se přirozeně uvolnila sama. Dokonce při porodu PA pomáhá hráz sama rozmasírovat. Tak uvidíme jak dopadnu já. ;.-)
29. črc 2010 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.