• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza že bych si ty bouřky ted nakonec přeji jen přála :grinning:
29. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
@hupcza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bouřky nééééééééééééé dešt jooooooooooooooooooo výš jak se fajně dýchalo no boží to bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
@ladenka: jj...vrchlabí je fajn ....a krnovu se říká "moravské vrchlabí :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@hupcza, @ladenka Když ono je to obojí daleko :frowning2: Ale zas je u nás zaručená super péče o malého, kdyby něco, vezli by ho z okolí stejně do Ol :wink:

@lucinecka Téda, Ty si dáváš... U nás už pár měsíců dělá všechny "ohýbací" práce manža. Já jen vaří a žehlím :wink: Teda o víkendu jsem byla tak moc hodná a pomohla mu utřít prach :wink:

U nás zatím modro. Ale snad to přijde.... Ta vedra už mi pro letošek teda stačila, brrrr :angry:
29. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
@zvirka: oo to se máš :slight_smile:
ale alespoň kolíčky na prádlo mi začal podávat ondra :grinning:
29. črc 2010 v 17:06  • Odpověz
@hupcza No vidíš, hned máš pomocníka :grinning: Taky si ho budu muset hned odmala vycvičit :grinning:
29. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak na dnešní poradně docela pecka... :sweat_smile:
Byla jsem objednaná na 11 a dr. mě bral okolo 12:30 hod! :angry: Čípek je zkrácený na 32tt, tak prý se může dít cokoliv :sweat_smile: Ale hrdlo zatím uzavřeno! Ale největší pecka bylo to, že malej se otočil a byl zadečkem dolu :confounded: Takže dr. ho nemohl ani pořádně nahmatat, jak se mlel! :grinning:
No a ve 13:10 hod jsme šli na UTZ - teda šli jsme okolo 14:10 hod :unamused: :angry: Ale čemu dr. nemohl uvěřit co to naše číslo za hodinku udělalo :grinning: :grinning: Otočil se hlavičkou dolu!! :grinning: :grinning: Máme cca 40cm a 1867g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prý jsme pořádní kluci!! :wink:

Jo a ještě jedna krásná hláška od doktora dneska!! :grinning: :grinning: Zažil jsem hodně živých dětí, ale co předvádí ten Váš jsem za posledních 10 let nezažil!! :grinning: :grinning: :grinning: Takže asi budeme mít pěkné uličníka... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
@eliska_v Eli, ak to čekáš akrobata :slight_smile: je to super jak je miminko živý, otom našem se setřičky taky vyjadřují podobně sice už je narozenej ale je to aktivní mimčo ažaž, ostatní miminka tam leží a spinkají a ten náš pořád cestuje nebo se aspoň mele, jsou to lupínci. tak hlavně aby se ti malej neotočil zadečkem dolů a nezůstal tak. A je to macek.
29. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
@alisek : No myslím si, že než jsme dorazili domu, že se zase otočil... :unamused: Ale co s tím udělám nic!! :wink:
Akorát jak se tam furt točí, tak aby se neomotal moc okolo pupeční šňůry trdlík náš!! :confused: :sweat_smile:
29. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
@eliska_v tak samé dobré zprávy, jen si ho tam taky ještě nech, zkrácený čípek mám už několik měsíců a otevřená na špčiku prstu jsem až dneska, takže v klidu a hezky dopékej :slight_smile:)
29. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
@eliska_v Tak gratulace! A ty časy neřeš, já byla minule na 8.00 a brala mě 10.50!!! :angry: :angry: :angry: Málem jsem zešílela v čekárně se zádama, poslední hodinu už jsem postávala a chodila.
29. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
Berušce jsem už psala..... :frowning2: mě tyhle zprávy hrozně děsí.....prosím, prosím nepředbíhat. Teď jsem tak nějak ráda, že chodím na kontrolu co 14 dní a jsem pod dohledem.

@eliska_v :grinning: :grinning: :grinning: to je teda uličník

@ladenka: vrchlabí je fajn. já kdybych rodila v čr, tak jsem o něm taky uvažovala, bydlím u jablonce a není to daleko. Ale jablonec si taky hodně chválej a je na špici....... to že masírujou hráz i porodu je paráda, to a teplej obklad prý taky dělá svoje.

no nic jdu došít to co tu mám načatý a pak odpočívat....

@alisek super zprávy!
29. črc 2010 v 17:21  • Odpověz
@zvirka no nechceš mi manžela vypujčit :grinning: ten muj ani za boha sam od sebe nic neudělá ja sem tady na všechno sama ,žehlím,peru,miju okna,vařím,vytírám,utírám prach no prostě na všechno sama on jen si pohraje z malou a nebo jde k jeho rodičum z malou a hodí mně do opchodu kde mi pak pomuže s taškama a tak to je ted poslední dobou furt prostě se k ničemu nemá a ja se mu vnucovat nebudu,ale samozdřejmně mu to začínám dáva\t na talíř protože si začínám připadat tady v te domacnosti jako uklizečka a nebo služka :angry: ja vím že on chodí do práce ale přeci pomoct by mohl :frowning2:
@hupcza no tak s prádlem mi pomáhá malá ,ta mi vypne pračku vytáhne pradlo a pak mi ho podává no je to šikulka :wink:
@eliska_v no tak to teda koukám :grinning: nejdříve zadečkem dolu a pak za hodku zase hlavičkou dolu no tak ten ma u tebe v bříšku pořádnou diskotéku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně že je v pořádku.A váha taky krásná,no tak to vypadá že ja budu mít fakt macka :cry: :cry: :cry: pomoooccccccc ja se bojím :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: ja chci malé miminko :unamused: no ale čekat hodinu a pul než se dostanu na řadu tak to by mně teda rozzuřilo a ještě když sem obědnaná no tak to je mazec :astonished:
29. črc 2010 v 17:22  • Odpověz
@lio : tak kdyby bylo na mě, tak by mohl ven v 38tt :grinning: :grinning: Ale naplánovat to fakt nejde!! :sweat_smile:

@zvirka : Já myslela, že zešílím dneska...Hnusný vzduch no děs!! :angry:

@suik : To mi povídej!! :grinning: :grinning: Ale fakt mě rozesmál doktor a manžela taky :grinning: :wink:

@lucinecka222 : Je to prostě číslo :sweat_smile: :dizzy_face:
29. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
ted sem zbaštila jogurt a malí zase vyvádí ja jdu ještě vytřít hlavní chodbu at to mám skrku :wink: byt už mám vytřený ještě by to chtělo povysávat pokoje ale to asi zapřáhnu chlapa mně se tak nic nechce kurnik :unamused:
29. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
@lucinecka Zkus mu říct přímo, oni jsou chlapi někdy fakt natvrdlí.... I když nám přijde, že si musejí všimnout, že potřebujem pomoct, někdy to tak fakt není. Já jsem prostě mému před pár měsíci řekla, že už všechno doma nezvládám, i když jsem pracovala jen na část. úvazek, že mi z ohýbání tvrdne břicho. Tak večer po večeři se mě vždycky ptá, co je potřeba udělat. A to chodí domů 18.30!!! A víkendy někdy i vařil, když jsem necítila. No je zlatý :grinning:
29. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@lucinecka222 : Já manžela zaměstnávám už delší dobu!! Ale je pravda, že on se nabídne většinou sám!!
29. črc 2010 v 17:33  • Odpověz
Holky, Mirda na Vás asi žárlí :grinning: Vždycky, když sedím u Koníka, tak kope jak šílenec :grinning:
29. črc 2010 v 17:36  • Odpověz
@eliska_v no to máš ale pár týdnů čas:slight_smile:
Já ted plánuju, bo nechci vyvolávačku a dávaj mi do \39tt čas ..tedy co mne, mimísovi :slight_smile:
29. črc 2010 v 17:39  • Odpověz
@eliska_v: takl gratulace k dobrým zprávám :wink:
@lucinecka222: no jo ...ty už máš velkou pomocnici ...my teprv začínáme :slight_smile:

tak u nás s pomocí totéž ..až na to házení do obchodu a pomoc s taškama :wink:
a někdo mě ještě podle navedl, abych se dala do pečení kynutých buchet ...mi asi muselo přeskočit :sweat_smile:
29. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
@hupcza Jojo, proto se do Vrchlabí ani moc nebojím, i když nevím co mě čeká. Jediné za co se modlím, je klasický porod a ne císař, z toho mám opravdu strach.

@zvirka já zatím dělám všechny domácí práce kromě vytírání, to ohýání už fakt nezvládám, takže to musí manža, už by to zase potřebovalo, jenže bohužel manža nemá čas. Snad o víkendu. Ať tu nejsme jak v chlívku. :wink:

@eliska_v Tak to si užijete, jestli to bude takovýhle číslo i po porodu. Hold si užívá, dokud má místo a může. :grinning:

Jsem právě poprvé doepinovala. Mám ze sebe radost. Dala jsem čtyři pokusy ... napoprvé 6 cm a pak třikrát 6,5cm. Hlavně aby to takhle hezky šlo i nadále. :wink:
29. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
@zvirka on je natvrdlý asi hodně,ja budu asi brečet si ze mně děla srandu nebo co tak on šel z malou za rodičama to sem věděla pak že s ní bude venku a on mi ted napíše že je u jednoho kámoše to nic ale podotýkám tak jeho baba je bývála od mojeho chlapa a ted si mysly sou tam samy nebo i ten její chlap tam je,mně se to teda vubec nelíbý kurnik :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: on to dělá snad naschvál :frowning2:
@eliska_v tak to máš fakt super chlapa :wink: ty bys mu dovolyla chodit k bývalé?on tam totiž tak kde bydlí jeho rodiče chodí ted nějak moc často a mně se to nelíbý,nezdá se mi že by chodil jen rodičum :angry: navíc ona má stejně staré dítě jako je Klarka takže není problém takové děti si dokažou phrát samy moje nervy co mam dělat :frowning2: :angry: :angry: :angry:
@hupcza jj taky máš šikulku :wink:
29. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahojky,
tak copak je tu nového? Lio s Antanou koukám, že se ještě statečně drží :wink:
My jsme dnes byli v Náchodě, tak jsme se ve volným čase zajeli mrknout jen tak na porodnici, aby manžel přesně věděl kam zajet...vyběhli jsme si do 4. poschodí na oddělení a tam jsme jen tak prohodili pár slov se sestřičkou - registrace prý není nutná, prostě až to na mě přijde, tak máme dorazit :grinning: A kdybych ty schody náhodou nevyšlapala, tak máme zezdola zavolat, přijedou pro mě výtahem - to jsem se dozvěděla zajímavosti, co? :grinning:.....ale ne, dělám si spíš srandu, ani jsem víc vědět nechtěla ....hlavně že trefíme :wink: Nějaký ty rady a vychytávky se dozvím určitě ještě od kámošky novopečený mamči - jak to tam probíhalo....
Teď se tady spustil obrovskej slejvák :slight_smile: Konečně, od rána se jen honily mraky a bylo dusno...

Jinak jen co jsem četla na poslední stránce: @eliska_v gratuluju ke kontrole :slight_smile: :dizzy_face: Taky mám v bříšku asi fotbalistku, pozorovat břicho je teď větší zábava než koukat na televizi :slight_smile:....... to musej být neuvěřitelný kreace, co tam ty prckové vyváděj :wink: Jsem sama zvědavá na úterní kontrolu, jestli je stále hlavičkou dolů - kéž by!
Jen teď dumám nad tím, jestli mě nezačalo tvrdnout břicho...jenže vím prd, co to vlastně je - takže těžko říct - prostě mám břicho na pohmat tvrdý jak kámen, ale necítím žádnou bolest, ani stah, nebo něco divnýho při tom...jen možná trochu pocit, že se mi břicho napíná :confused: tak to přisuzuju spíš tomu, že se tam jen vzpírá, aby si udělala víc prostoru.... No prostě nezkušená skoromatka :grinning: :slight_smile:
@alisek krásně to všechno zvládáte, to je super! Za chvíli bude z Honzíčka taky kus chlapa :dizzy_face:

29. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
@lucinecka222 Luci, ty máš teda taky kříž s tím tvým chlapem! Na všechno sama, a ještě k tomu takovýhle nervy...bych ho prostě vykopla, to by nebylo nic na mě!......jasně, že se to lehce říká, ale prostě já bych si nenechala sr.. na hlavu :unamused:
29. črc 2010 v 18:29  • Odpověz
@daja.had a tvrdne ti bříško i dole nebo jen nahoře?mně teda tvrdne jen nahoře ale to se jen protahuje malí :slight_smile: ,no dneska mně zase pěkně nasral a jak přijde dom zase se rozčílím protože toto se mi fakt nelíbý :angry: ja taky nechodím dom za bývalíma chlapama,a ani bych nechodila kdyby jeho baba byla moje kámoška,vždit to nejde to je jak mrdlé na hlavu,no už vím jaké nervy zas budu mít jak dojde dom :angry: :angry: :angry:
29. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
ted se chystám jít do sprchy sem se pořádně zapotila při tom uklízení a na vysávání teda kašlu ja to mužu prdět furt jen skakat a dělat se sebe uklízečku :angry:
29. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
no vypadá to že už i sem jdou nějaké mraky je docela dusno mohlo by sprchnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
@lucinecka222 já nevím kde mi tvrdne...asi všude - a je to dneska teda každou chvíli...... a pokud jde o tvrdnutí, bere se na to magnézium??? Že bych si loupla jeden prášek......
29. črc 2010 v 18:40  • Odpověz
@daja.had to ja nevím možná ti poradí jiné holky ja jsem tady v tom magor :grinning: jinak posílám tady ten odkaz je hodně dobrý tady pozoruju co se asi tak cca děje http://tehotenstvi.academy.sk/index.php zadam jen datum poslední MS a pak kliknu a jen čtu :slight_smile:
29. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
@daja.had jj lio s antanou statečně drží, ale adeptek na třetí místo je tu jako máku :slight_smile:
29. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.